Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivi87
12. mar 2013

kočky, máte skúsenosť s prihovárajúcimi sa anjelmi prostredníctvom piesní? napr. počúvate rádio a potom to príde? 🙂 až sa započúvate, zamyslíte a nahrnú sa vám slzy do oči? 🙂 alebo som precitlivená v poslednej dobe..? 😀

@pikino na tú kabalu vieš odporučiť niekoho v BA? 🙂 Ďakujeem

pikino
12. mar 2013
tatinka
12. mar 2013

@pikino kedy umrem ja vediet ani nechcem, ohladom deti to vediet chcem, ale hlavne ohladom vztahu aj minulost a buducnost , aj o karme nasej ,,,

ssisska
12. mar 2013

@ivi87
To co si myslis nie je ziadna precitlivelost,mne sa to stalo uz tri krat ze ked som napriklad vkrocila do neakeho obchodu,,akurat zacala hrat pesnicka o anieloch.Pre mna to znamenalo ,ze aniel strazny stoji pri mne a ze ma neopustil.
Ja si vsimam vela veci co inych ludi nenapadne,napriklad sedis vo vlaku a vies ze si si vybrala kupe sama,prave ludia s ktorymi sedis vo vlaku su Tvojim zrkadlom.Preto si vzdy tych ludi dobre popozeram.

pikino
13. mar 2013

ževraj ludia ktorých vo svojej blizkosti najviac nemáme radi su ludia ktorí odzrkadluju naše skryté vlastnosti ktoré by sme na sebe najradšej nevideli

tatinka
13. mar 2013

@pikino to sa ale hovori aj o partneroch, ze co nam na partnerovi vadi je vlastne nasa skyta vlastnost ktoru mame vo svojom vnútri aj ked na vonok ju nemusime dat na javo

tatinka
13. mar 2013

babenky snivalo sa mi ze som pila cistu studenu vodu z cisteho sklenneho pohara,v tej vode boli male rybky akvarijne,niektore som zjedla niektore som vyplula na gauc kde so mnou sedel aj priatel, ale hned som ich zobrala do ruky ze ich idem zaniest da akvarka aby neumreli,,ci som ich tam zaniesla neviem lebo som sa uz zobudila, to by mohol byt pozitivny sen ze ? co myslite

ssisska
13. mar 2013

Akykolvek napoj ,ktory pijes v sne je symbolom znovuzrodenej sily a vitality.Tie ryby mozu znamenat prosperitu a rozmnozenie majetku.Ale ryby su aj predzvestou ,ze si alebo budes tehotna.Casto sa zenam sniva o rybach ked este netusia ,ze uz su tehotne.

tatinka
13. mar 2013

@ssisska o rybach sa mi raz snivalo uz davno a tehotna bola seternica, tak na co na tom asi bude o tom tehotnestve,,,dakujem si zlata ...

pikino
13. mar 2013

@tatinka ved ano to platí aj na partnerov na tých najviac 😀

tatinka
13. mar 2013

@pikino mne vadi ze moj je vybusny a panovacny, ja taka nie som ale vo vnutri som obcas na vybuchnutie 🙂 ze len spendlikom do mna pichnut a vystreli ma na mesiac 🙂
u vas je to ako?🙂

ivi87
13. mar 2013

@ssisska fíííha, vidíš, to by mi vôbec nenapadlo 🙂
@pikino má to niečo do seba...

no dali ste mi chrobáka do hlavy 🙂 v rádiu vtedy hrali od Barbary Haščákovej - Sen... a mne slzy do očí 🙂

@tatinka ja som tiež počula, že ak sa človeku sníva o rybách, že to znamená tehotenstvo v rodine 🙂

keď už sa bavíme o partneroch... ten môj je strááááášne náladový a prenáša to do nášho vzťahu.. neprežívam najlepšie obdobie teraz 😒 keď je na ňho niekto nepríjemný či zlý, tak si to vybúri na všetkých vrátane mňa.. a keď sa ho spýtam prečo je taký na mňa, tak že preto, lebo ostatní sú na ňho takí ☹

tatinka
13. mar 2013

@ivi87 ja si ti dakedy myslim ze chlapi su z inej planety preto su uplne iny ako zeny 🙂...chlap ked na teba nahucu nechape ze slovom ti vlastne ublizuje,,,on sa vyhuci,ulavi sa mu ale ze ty si z toho smutna to si neuvedomia,,,
ale myslim ze to ze protiklady sa pritahuju ma vela do seba, aj to ze co nam vadi na druhom je vlasnte nasa skryta vlastnost aj ked ju neprejavujeme a nespravame sa tak v zivote ale vo vnutry citime ze by sme mozno aj my chceli nakricat na dakoho ale nahlas to neurobime,,,

ada32
13. mar 2013

@tatinka @ssisska ja ani ryby nepotrebujem, dva krat som bola tehotna a cely cas sa mi snivalo o mori resp. cistej vode v ktorej som chodila alebo plavala.

@tatinka myslim ze si veeeelmi zvedava / aj ja som byvala ale uz som sa nejako ukludnila/ asi preto lebo vediem dost spokojny zivot. karma je citliva vec. bozsky zakon vie preco mame na vsetko zabudnut pred narodenim 😅
a to ci mas vysporiadany nejaky karmicky vztah podla mna pocitis aj sama. tak ze z tvojej strany vo vztahu k osobe s ktorou nieco riesis zavladne uplny mier. nie len taky naoko ale v dusicke. ked clovek uz ta nevytaca a ty sa ho naucis prijat ako zijucu bytost ktora je vlastne taka ako ty. lebo vsetci sme jedno.
asi som to napisala ako hotentot 😝

@pikino ty si ako ja. ked ta nieco zaujima, ides rovno do skoly.... 😀 🙂

tatinka
13. mar 2013

@ada32 ano sm zvedava, stale mam miliardu otazok na vsetko, raz som jedenmu kamosovi povedala to iste co ty teraz ze ale keby Boh che aby sme si pamaali minule veci dal by nam tu moznost a on mi odpovedal ze a ako vies ze prave on ta nenaviedol ist napriklad k dakomu co ti pozre karmu alebo cokolvek ine? to zas ja hovorim ze ale ako viem ze ma tam nenaviedol skor negativny tvor 🙂 je to take na neonencu diskusiu,,,
teraz sa snazim ist duchovnou cestou, ale rada bys om vedela o vztahu karmickom to nenpopieram, naozaj mam pocit ze ho mam doma, snazim sa prist na to ako "vyrovnat stary dlh" alebo ako to mam nazvat ...vies ako to myslim? lebo zas kto sa nepyta nic sa nedozvie 🙂
a napisala si to pekne, nie ako hotentot 🙂 nebojkaj nic 🙂

pikino
13. mar 2013

@tatinka ja mám takého istého vybušného a panovačneho, ja som zasa velký flegmoš až moc velký a emocie prejavujem iba velmi málo. Nepovažujem za doležité jedovať sa nad blbinami. A presne ako píšeš niekedy by som chcela na niekoho navrieskať ale jednoducho to neurobím, lebo nechcem nikomu ubližiť. My ženy si viac uvedomujeme suvislosti ktore možu nastať ked vykypíme.

@ada32 jasneee treba ist rovnoku zdroju načo čítať milion knižiek ked stačí raz počuť 😀

my si síce minulé životy pamatať nemáme, ale dostali sme do vienka slobodnu volu a ked chcem vedieť čo som bola v minulom živote tak mi ťažko niečo zabráni, a stále moje oblubené , že nič nie je náhoda a všetko sa deje pre niečo a tak ako má.

tatinka
14. mar 2013

@pikino ja si zas veci vela beriem k srdcu ako sa povie 🙂 aj som skusala kaslat na to ale neviem to 🙂 ale zas tie nereisim nepodstatne veci, moj sa zduje velakrat sa uplne somariny az mu vravim ze je horsi ako zenske 🙂 ja zas sprostosti nepovazujem za dolezite sa nad nimi pozastavovat,,,,lenze on ked dojde zduty domov tak mam pokazeny cely den lebo je na cloveka neprijemny,,,,no co uz narobime , co sme si vybrali ...to mame 🙂

ivi87
14. mar 2013

@tatinka tak mi sme potom v tomto rovnaké 🙂 tiež si beriem veci k srdcu a neviem to brať jedným uchom dnu a druhým von.. ale keď ja by som na niekoho chcela nakričať, tak to spravím len v hlave, pretože tomu druhému nechcem tak či onak ublížiť.. aby cítil smútok ako ja, aj keď by si ho zrejme zaslúžil... my sa máme zajtra porozprávať, tak som zvedavá ☹

prajem vám pekný anjelikovský deň 😉

pikino
14. mar 2013

ked ste nasr... tak sa oplatí aspon navrieskat do vankusa lebo drzat to v sebe je tak na rakovinu. Mna ked niekto nastve tak si aspon v samote ponadávam 😀 , alebo upratujem 😝

tatinka
14. mar 2013

@pikino
@ivi87 inak s tym upratovanim to robim aj ja 🙂 minule ked sme sa rafli tak sa tiez slo upratovat a potom ked uz bolo hotovo tak somm povedala ze vidis ako sme si krasne sprijemnili vadenicou den a on mi na to ze ale apsom sme si ako upratali pekne 🙂 aj mi to smiesne bolo uz potom 🙂

pikino
14. mar 2013

@tatinka 😀 😀 😀 žeeeee, ale v poslednej dobe som taká lenivá že ani to upratovanie sa mi nesce asi jarná unava alebo čo. (musím sa nejako vyhovoriť) 😀

tatinka
14. mar 2013

@pikino inak ja rada chodim aj do prirody , to tiez ked sa rafneme tak niekedy ideme von, celu cestu sa nebavime ale clovek pookreje v prirode a potom nas to prejde🙂 dakde som citala ze je dobre objimat stromy ale len niektore, ze mozu dat cloveku pozitivnu energiu , len som si nezapamatala ktore 🙂 ale viem ze vrbu nie ta je negativna..
no ved ale tonie je vyhovorka 🙂jarna unava je uz skoro tu 🙂

marky27
14. mar 2013

Prosím, na začátku této diskuze se tu řešila knížka Celestýnské proroctví. Nevíte, zda se dá tato kniha někde sehnat, popř. stáhnout? díky

sisaka
14. mar 2013

joj zienky mate riadne siroky zaber a to som precitala len par stranok 🙂
ja sa tiez zaoberam kadecim, momentalne najviac asi REIKI a chcela by som sa zacat viac venovat liecivim kamenom, zatial si len sem tam kupim, ked mi nejaky padne do oka + pouzivam kyvadlo s krystalom. BTW je tu niekto, kto uz dlhsie pracuje s kyvadlom? Potrebovala by som poradit, narazila som na problem a neviem si s nim nejak poradit, uz sa s tym tyzden "bavim" a nic ...

sisaka
14. mar 2013

@marky27 skus kniznicu, velmi dobra kniha, oplati sa aj kupit a vracat sa k nej. Film nebol ani zdaleka taky dobry

marky27
14. mar 2013

@sisaka no jo, to já bych si ji právě ráda koupila nebo alespoň přečetla, ale nevím, kde ji sehnat. V knohovně ji nemají a na netu jsem nenašla, že by se ještě prodávala.... ☹

marianka79
14. mar 2013

dobrý večer sa praje

sisaka
14. mar 2013

@marky27 ja som len tak namatkovo mrkla na martinus.sk a tam knizku maju dokonca je v cestine, urcite nieco budu mat aj ceske knihkupectva, vydavatel je Pragma (r. 2007)

marky27
15. mar 2013

@sisaka Jé díky moc, no vidíš, na slovenské stránky mě nenapadlo mrknout. A na českých když jsem zadala titul do vyhledávače, tak mi to právě žádný knihkupectví nenašlo. Tak zkusím ještě pohledat....každopádně díky 🙂

pikino
15. mar 2013

ja tiež poškulujem už dlho dlho po tej knihe 😀 majú ju u nás v čajovni ale nesce sa mi chodiť každý na čaj kvoli nej a teta mi ju nesce žičať 😝

@sisaka jeeej ty robiš reiki a ako dlho? a kyvadlo na čo používaš?