Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

janbari
31. dec 2009

a bol?

linette
31. dec 2009

janbari aj dnes ma byt.. v noci ak bude jasna obloha, tak ho uvidis 😉
u nas je hmla uz od rana, takze tu bude problem ohnostroj vidiet ☹

dali4
autor
31. dec 2009

Ahojte je tu niekto ??

mirka1308
31. dec 2009

Ahojte bambulky 😉
linet, ja tú knihu mám stiahnutú už dávnejšie, ale nemala som zatiaľ myšlienku na jej čítanie, lebo som mala rozčítané proroctvá 😅
Včera som si stiahla od Miguela Ruiza Štyri dohody, bolo to na tej stránke čo si dala sem. Už ju mám dávnejšie uloženú, lebo niektorá tu o tom sťahovaní knižiek písala, tuším denis 😨
Zajtra ju začnem čítať, má to len 23strán, tak som zvedavá, lebo z tých pár úryvkov čo som čítala je zaujímavá 😵
dali a ty sa máš ako? Malinká rastie pred očami, že 😎 dúfam že ste v poriadku obe a Marek sa len vytešuje zo sestričky 😉
Škoda, že aj tu je hmla, takže neuvidím modrý mesiac ☹ , som o tom vôbec nevedela, že také niečo sa udeje.

mirka1308
31. dec 2009

Všetkým vám prajem krásne prežitie posledného dňa v roku a do roku 2010 len samé krásne veci aby ste zažili, aby ste cítili prítomnosť anjelov, lebo nás vedú na každom kroku 😵
Veľa zdravíčka, veľa šťastíčka a ostatné príde samo, len si to treba priať 😉

dali4
autor
31. dec 2009

Ahoj mirka, dakujem, máme sa celkom fajn 🙂.Mišelka má už 4,5 kg 🙂.Marek sa teší ale zatial sa s nou nemože hrat, tak ju skor ignoruje 😅 U nás je tiež strašná hmla ☹ nič nebude vidno.

dali4
autor
31. dec 2009

No, ja bysom si momentálne priala abysom mala muža doma ☹ ... Ale ináč 😵 mirka aj tebe a všetkým ostatným pohodový posledný deň v roku a do toho Nového 2010 veľa zdravia, šťastia a lásky 😵

linette
31. dec 2009

V novom roku veľa pohody,
šťastné náhody,
žiadne nehody,
významné dohody,
úsmevné príhody
a ďalšie života výhody.

tiez prajem vela vela zdravicka, lasky, aby sa kazdi mal rad, vela splnenych priani, vela radosti, pokoja, kludu a pozitivneho myslenia tiez duchovny rast 😵

linette
31. dec 2009

u nas sa uz rozjasnilo a vidno mesiac, zatial je ale normalny spln.. modru farbu asi az neskor uvidim.. ak ho nezakryju oblaky.. keby bol modry a viditelny tak ho odfotim 😉

linette
31. dec 2009

baby dobre som sa zasmiala na televiznych novinach... to nemyslia vazne..

dali4
autor
1. jan 2010

čo bolo v televizných novinách ??

dali4
autor
1. jan 2010

Cestovanie časom pre domácich majstrov

Prinášame Vám exluzívny návod na cestovanie časom! To nie je blbosť! To je fakt! Ak budete postupovať presne podľa našich inštrukcií, tak si to budete môcť aj vyskúšať...


Kto by nechcel cestovať v čase, kto by nechcel ísť aspoň nachvíľu do minulosti, alebo do budúcnosti.
Nebudeme Vám vysvetlovať tie všetkým dobre známe Einsteinove teórie o časopriestore. Mnohí ľudia tvrdia, že cestovanie časom je nemožné. Majú rôzne vysvetlenia, napríklad, že je to blbosť, alebo že ak by sa aj vytvoril stroj času, tak by sa ním nedalo cestovať do minulosti, nemohol by sa dostať ďalej (do minulosti) než pred svoj vlastný vznik a maximálne by sa ním dalo cestovať do budúcnosti, ale to by nebol stroj času, ale zbytočnosť, i keď by možno vyrábal množstvo elektriky a mohol by sa použiť ako malá domáca elektráreň.

Ďalší "učenci" tvrdia (a možno si to aj myslia), že nikdy stroj času nebude vynájdený, lebo keby bol niekedy v budúcnosti vynájdený, tak by sa po našej planéte premáhali stovky, tisíce, milióny časoturistov a niekto by si ich musel všimnúť, pravdepodobne by boli asi tak nápadní ako Japonci, ktorí fotia naše krásne smetiaky na našich sídliskách.

Nebudeme si všímať, tých, ktorí si myslia, že sa cestovať časom nedá, budeme to brať ako fyzikálny fakt, konštantu a nebudeme sa o tom veľmi rozkeciavať. Tí, čo tvrdia, že to nebude nikdy možné, by si mali radšej čítať rozprávky o princeznách. Viem, mali by sme ich naviesť na správnu cestu, ale o tom niekedy nabudúce.

Dnes Vám dokážeme, že sa to dá. My v Birdz.sk sme totiž objavili spôsob ako sa dá cestovať časom a ak budete presne postupovať podľa inštrukcií tak to môžete vyskúšať aj sami doma.

Je to neuveriteľné, ale diskusie o tom, či by sa to mohlo niekedy podariť, alebo nie sa navždy skončia. Pravda je totiž taká, že sa to dá. Že to môžete skúsiť aj sami. :Birdz.sk a konečne zaradí k vedeckým sajtom. Už nebudeme len trápny, vulgárny webmag skupinky nadržaných študentov. Rázom sa s nás stali vedecké kapacity, ktoré ozrejmia pravdu. Pravdu, ktorá sužovala ľudstvo dlhé roky. Pravdu o cestovaní v čase...

Ak chcete vyskúšať cestovanie časom aj sami u Vás doma. Skutočne sa to, dá stačí ak budete čítať ďalej. Vopred Vás však chceme varovať, že by mali týmto spôsobom cestovať len osoby svojprávne. Osoby mladšie ako 18 rokov len s písomným súhlasom rodičov alebo zákonných zástupcou.
Pokiaľ ste slabšie nátury a jednoducho sa bojíte, že by ste z tej pravdy dostali šok, tak radšej ďalej nečítajte.

Zóna pravdy:
Cestovanie časom je neuveriteľne jednoduché. Neprezradíme Vám však všetko, dnes sa však dozviete základy jednoduchého cestovania časom. Keďže je to bezplatný kurz, tak vedzte, že nebudete sa hneď môcť ísť pozrieť na dinosaurov (dokonca ani tak, že by ste sa vrátili do doby, keď ste sa s nimi mohli prechádzať každý utorok na STV 1 o 20:00, s troškou tréningu a fantázie je však možné aj to).
Dnes Vám prezradíme ako sa vrátiť dozadu a samozrejme aj naspäť dopredu o pár hodín. Aby ste sa náhodov na začiatku nezamotali nejakej časovej slučke, čo z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, je dosť nepríjemná vec.

Bod 1 - Stanovíme si cieľ
V prvom bode si stanovíme cieľ, kam chceme ísť. Na začiatok stačí rozhodnúť, či sa chceme vrátiť do minulosti alebo budúcnosti. V rámci stredoškolskej fyziky (ktorú my tvorcovia VTÁČIKOV) ovládame si všetko zjednodušíme a vezmeme do úvahy ideálny prípad, ideálnu vzťažnú sústavu. Za našu ideálnu vzťažnú sústavu budeme považovať náš byt (alebo dom). Na začiatok nie je potrebné to veľmi preháňať zo vzdialenosťou, pre jednoduchú ukážku nám postačí aj byt. Za ideálny stav bytu budeme považovať (pre prvý krát) byt v ktorom sme sami. Pre prípad, že by sa nám to nepodarilo, nás príbuzní vyhlásia za nezvestných a keďže nebudú tvrdiť polícajtom, že ste, chudák, cestoval časom a asi tam niekde uviazli, tak sa Vaši príbuzní Vašou vinou nedostanú do blázinca. Prázdny byt je ideálny aj preto, že tam nie je nikto ako mama, manželka, stará mama, deti, veritelia a podobne, ktorý by Vás prosili, aby ste to radšej neskúšali, cestovanie časom je nebezpečné.
Zabudnite na to. Cestovanie časom po vlastnom byte je ideálny spôsob relaxácie, odpočinku a zábavy. Viete aká je to sranda. Predstavte si, že ste boli na záchode a že ste si strašne prdli a potom sa vrátite do minulosti a vypočujete si ten prd ešte raz z poza dverí. Samozrejme, že cestovanie časom je aj veľmi užitočné, na možnosti jeho využitia iste každý príde aj sám.
Stanovme si teda kam chceme ísť. V rámci našej ideálnej inerciálnej sústavy nášho bytu sa rozhodneme, že sa chceme vrátiť do minulosti napríklad o 4 hodiny dozadu. Budeme brať ideálne časové údaje, aby sme sa vyhli zbytočným pracným výpočtom na kalkulačke, ktorú síce aj tak použijeme, ale bude to len na výpočty s jednoduchými číslami, ktoré by sme zvládli aj bez nej.

Bod 2 - Zadováženie si pomôcok
Čo k úkonu potrebujeme:
1.) byt (ideálny byt pre tento prípad najlepšie bez iných osôb, neskôr môžme naše "kúzlo" ukázať aj Priateľom, možno kôli tomu príjdu až z Hollywoodu)
2.) 2 na sebe nezávislé hodiny (najlepšie nástenné alebo budík, môžme použiť aj náramkové, ale tak aby sme ich v samotnom čase prechodu časovou bránou nemali na sebe!)
3.) 2 najlepšie susedné miestnosti, ktoré budú rozdelovať dvere zo zárubňou (ktorú použijeme ako časovú bránu).
4.) kalkulačku na jednoduché výpočty
5.) počítač s pripojením na internet (ak doma nemáme, môžme na činnosť deň predtým použiť počítač v práci)
6.) veľa jedla, pre prípad, že by sme sa dostali do časovej služky, alebo niekde zablúdili v červej diere, aby sme nezomreli od hladu hneď.
7.) a samozrejme patričnú dávku odvahy.

Bod 3 - Príprava
Mnohí zanedbávajú prípravu, je to však zbytočné mrhanie činnosťou samotnou. Je to podobné ako, keď športovci odflinkajú rozcvičku, ktorá má zahriať ich organizmus. Preto ani my nebudeme zabúdať na prípravu.

1.) najprv si sadneme za počítač a nastavíme si ako štartovaciu stránku (homepage) stránky www.Birdz.sk, ak nemáme doma počítač s pripojením na internet, môžme použiť aj počítač v práci alebo v škole. Je to veľmi dôležité, mohlo by sa totiž stať, že keby ste tento bod prípravy vynechali, prišli by ste o veľa.
2.) Zaregistrujeme sa na týchto stránkach. Mohlo by sa inak v budúcnosti stať, že by ste sa nedozvedeli o našich ďalších objavoch.
3.) Stanovíme si čas z ktorého sa chceme dostať (pre jednoduchý výpočet použijeme okrúhle jednoduché čísla) 16:00. Rozhodneme sa, že sa chcem vrátiť o 4 hodiny do zadu.
4.) Vezmeme kalkulačku a vypočítame cieľový čas zo vzorca Tc = c * ( Tm - Tn ) / c, kde Tc je cieľový čas, do ktorého sa chceme dostať; Tm je momentálny čas; Tn je návratový čas, čiže čas ktorý chceme prejsť; C je rýchlosť svetla. V našom prípade sa rýchlosť svetla vykráti a dostaneme hodnoti 16-4=12. Čiže aj je 16:00 a vrátime do minulosti o 4 hodiny späť dostaneme sa opäť do času obeda a budeme môcť opäť jesť.
5.) Pripravíme si jedlo (veď budeme znova obedovať). Hurá. Predstavíme si ako nám teraz asi závidí Petr Novotný. Budeme totiž znova jesť.
6.) Vezmeme si prvé hodiny a nastavíme na ne momentálny čas Tm = 16:00 hod. A hodiny položíme na stolík. Rovnaký postup opakujeme pre druhé hodiny, kde ale nastavíme cieľoví čas Tc = 12:00 hod. Tie hodiny, ale šmaríme do vedľajšej miestnosti, aby sme aj tam mali predstavu o čase.
7.) Pripravíme sa na samotnú cestu časom.

Bod 4 - Postup
Samotný výlet do minulosti je veľmi jednoduchý. Pozreme koľko je na hodinách (sú na stolíku) a zistíme, že je asi 16:01 až 16:02.
Pristúpime k dverám medzi dvoma miestnosťami. Samotnú zárubňu použijeme ako časovú bránu. Pripravíme sa, nadýchneme sa, zavrieme oči. Dochádzame k samotnému aktu cesty v čase. Urobíte krok a druhý krok.
Otvorte oči, pozrite sa na hodiny (voľakde sa tam na zemi váľajú, šmarili ste ich tam predsa). Koľko je? Tak okolo 12:02, že? No vidíte že to funguje! Práve ste cestovali časom.
Nie je to skvelé? Je! Je to vynikajúce! Je to skvelé? Užite si ten okamih!

Bod 5 - Návrat do budúcnosti
Vstante a obdobným spôsobom sa vrátte cez časovú bránu (dvere) druhým smerom, smerom do budúcnosti.
Práve ste prežili skvelý zážitok. Skvelý okamih, ktorý pred Vami skúsilo len pár ľudí. Užite si to a ukážte, čo dokážete aj svojim blízkym, veď na cestovaní v čase vlastne nieje nič tak ťažkého...
🙂

dali4
autor
1. jan 2010

... 😀

marianka79
1. jan 2010

ahojte predovsetkym vam prajem stastny novy rok aby bol lepsi ako ten predchadzajuci 🙂

Lin skusala som to stiahnut no som pripojena cez mobil tak mi to neslo otvorit/nepodporuje mi ten subor/ 😠 no skoda mohla som si citat hocikde z telefonu tak to jedu stahovat do notebooku 😉

marianka79
1. jan 2010

fuha dali to cestovanie casom je super mohli by sme napravit to co sme dokafrali v minulosti 😝

dali4
autor
1. jan 2010

mariankaaa... čo to máš na hlaveeeeee 😖 ☹ 😀 😠 😝 😀 ja mám fobiu z pavúúúkov 😅

marianka79
1. jan 2010

DALI aj ja NENAVIDÍM PAVUKY ale mna taký jeden pavuk chytil do siete a nemožem s z nej vymotat 😀 😀 😀

marianka79
1. jan 2010

a bol to aj dobrý trik zamaskovat pupák na xichte no čo už aj v tridsiatke mám pubertu ☹

marianka79
1. jan 2010

lin mam stiahnuté len škoda že je to v češtine je to tažšie čítat česky ale pustím sa do toho 😉

marianka79
1. jan 2010

tak už tam mam mojho patulka aby si sa dali nebála 😉

marianka79
2. jan 2010

baby potrebujem vysvetlit ten sen ktorý som tu opisovala 2-3strany dozadu lebo sa mi snívalo pokračovanie toho sna že som v tom anglicku bola a podobalo sa to tam nášmu sídlisku bola tma tak ako aj v tom prvom sne len som sa tam prechádzala pomedzi domy bolo to dost do kopca

Ked som doma vravela ten sen tak mi hovorili že ktovie možno odídem lenže som im podotkla že neviem reč a za pár dní mi prišiel poštou leták na moje meno"naučte sa anglicky rýchlo"samozrejme že nič si nebudem objednávat ale nemyslíte že to može niečo znamenat?nejaké znamenie?budem čakat na dalšie sny a znamenia či sa mi moji anjeli snažia niečo"povedat"

rebekax
3. jan 2010

Ahojte dievčence. Môžem sa k vám pridať? Veľmi sa zaujímam o veci o ktorých tu píšete.
Mám jeden problémik, týka sa to oblasti "bielej mágie" , možno mi budete vedieť niektorá poradiť.
Zistila som, že mi je manžel neverný, okrem toho, že má milenku,myslím, že už dlho, veselo si chatuje na pokeci s inými ďalšími ...
Mám taký maličký "čarodejnícky šlabikár", tam som sa dočítala o kúzle na odpudenie sokyne, ale neviem ako odpudiť tie dalšie z pokecu...
Na druhej strane aj toho kúzla na odpudenie sokyne sa trošku bojím, lebo sa tam píše, že to platí v prípade flirtu alebo nevery a pokiaľ by bol do nej veľmi zalúbený, môže sa to obrátiť proti mne....
ale zasa je to môj manžel, nie jej, či nie? 🙂)
Poradíte mi niektorá?

dali4
autor
3. jan 2010

Zdravím ťa rebekax 😵
Skor ako na bielu mágiu sa sústred na objednávanie si cez universum 🙂 . Stále si opakuj, hlavne večer pred tým než zaspíš : moj muž túži len po mne, ďakujem že túži iba po mne, chcem abysme sa lúbili, som vďačná že sa tak veľmi lúbime, moj manžel potrebuje len mna, ako ženu, ďakujem za to, že tomu tak je atď.... Onedlho ho to chatovanie prestane baviť. Neviem či máš skúsenosti s objednávaním ... ? Je veľa kníh na túto tému 😵 . Funguje to, možem potvrdit.

dali4
autor
3. jan 2010

rebekax, predstavuj si že ste spolu, že ho nezaujíma nič iné len ty, sústred sa na to, ako chceš aby váš vztah vyzeral, nie na to čoho sa bojíš a čo nechceš ! 😵

linette
3. jan 2010

marianka ake krasne - tie znamenia 😵 verim, ze sa ti to podari vyriesit 😉

dali v televiznych novinach vtedy davali koniec sveta 😠 a na take som hakliva, pretoze ziadny koniec sveta ani dalsia vojna nebude a nema byt, lenze to davaju ludom do podvedomia a potom si to ludia privolavaju 😢
som nevedela ci mam plakat alebo sa smiat ked povedali ze podla mayov mozeme byt kludnejsi pretoze podla nich to nastane 12.12.2012.. a tak som spustila rehot.. mimochodom maysky kalendar konci 21.12.2012 a zacina odznova pretoze je cyklicky.. ziadna vojna..

linette
3. jan 2010

dali 😵 😵 😵 ako pekne si to opisala 😵 😵

linette
3. jan 2010

rebekax ak ti mozem poradit s magiou sa moc nehraj.. na internete popisu vselico a nemusi to mat taky efekt a navyse sa mozes zakarmit.. to co dali opisala tak ja verim tiez na to.. magia existuje, ale je to komplikovane, musis sa v tom vediet dobre orientovat a naco carovat, ked nam stacia myslienky 😉 😵

rebekax
4. jan 2010

Ďakujem za rady, máte pravdu, s mágiou sa radšej zahrávať nebudem, aj tak sa toho bojím...
tak skúsim to pozitívne myslenie...viem, že to existuje a funguje, dokonca mám aj knihy na túto tému, ale vôbec ma nenapadlo ísť na to takto, nuž človek niekedy pre oči nevidí 🙂

dali4
autor
4. jan 2010

Babulky 😅 tu je niečo... otrasné 🙄 😅 ale strašne smiešne 😀 😀 😀 http://www.progamingshop.sk/gadgets-darceky-gia...