Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

erikasadek
13. sep 2009

teodorka;;. 😀

nobody
13. sep 2009

asi se tomu říká zvracení
já bych si na to zvyknul 🙂

roasha
13. sep 2009

teodorka tomu sa povie "energicky upir" 😅 😀

nobody
13. sep 2009

ale zas jak to tak sleduju, tak bych se nechával vysávat 😀

teodorka
13. sep 2009

😀 😀 😀 no mne je to teraz tiez smiesne ale vtedy som isla aj za riaditelom sa stazovat lebo ma to na zaciatku urazilo ...potom som si zvykla na to ze viem ovplyvnit priebeh hodiny a uz sa mi to pacilo ale majsterku som inak ako bledu nevidela ...kym som sa na nu nedivala tak nevravela nic ale akonahle citila moj pohlad uz ma upozornovala J.....[moje meno}nedivajte sa na mna /Niekedy som sa otocila aby som ju neprovokovala ale niekedy sa mi fakt pacilo ked odisla von blit[nobody aby si rozumel] 😀

nobody
13. sep 2009

někdo třeba rád jezdí na kole, někdo třeba rád kreslí, maluje, někdo se stará o děti z UNICEFu .. a někdo se rád dívá, když njiná osoba blije .... andělský cesty jsou nevyzpytatelný 🙂

teodorka
13. sep 2009

inak ked som bola pri numerologicke tiez mi vravela ze beriem aj mm energiu ale ze on ma strasne miluje a nevadi mu to ....fuj asi zacnem zo seba zvracat 😀 no zabijem sa? 😎

roasha
13. sep 2009

teodorka,tak to si mala super ked vypadla,to ja som mala jednu taku profku,ze ked som sa na nu pozrela,okamzite ma vyvolala odpovedat. 😝 😀

teodorka
13. sep 2009

nobody 😀
roasha ...tak to si si dobre pritiahla 😀

nobody
13. sep 2009

u mě se lidi olizují, asi bych to měl nějak s tím zvracením zkusit 😀

roasha
13. sep 2009

nobody,no vyschne im v puse... 😀
mne zasa kazdy tvrdi ze ma pozna... 😀

teodorka
13. sep 2009

ked sa tak zamyslim chudera majsterka musela chodit s velkym trapenim do roboty 😒

denisocka
13. sep 2009

a ked si končila,tak buchla šampanské na tvoju počest 😀

teodorka
13. sep 2009

denisocka myslim ze ano ,asi si vydychla no ale aspon nepriberala 😀
co si o tom myslis ? vyzarovala som zlu energiu alebo som salala z nej energiu?

bibula
13. sep 2009

no ,dorazili sme,vsetko ok,vsetcia sme prezili,potom hodim nejake mile fotecky z krasneho prostredia kde sme boli....no a aj sme hladali sampiony,chodili sme stvornozky po poli-parada🙂))dodam foto-bolo to ako hladat hriby na pusti🙂

tie tteple ruky- energia-mala by si sa viac uzemnit,alebo ju davat zo seba von

foto aury-robi sa to,ale neviem kde,by som isla aj ja,nech mam dokumntaciu svojej,lebo zatial sa zabavame ,ze dcera mi ju vyfarbuje na fotke....
ano tmavozelena znamena unavu....

teodorka-no si upirka,ale asi len na osoby,ktore nemusis,jednoducho podvedome vyhliadas obete

idem popratat a podobne,vecer vas zase precitam....velmi rada 🙂 😉

denisocka
13. sep 2009

teodorka,myslím si,že si neni na vine,podla mna bola profka kus slaba a ty si to využila,resp. ty silnejšia a ju to večne položilo. keby mala v každej triede jedneho študenta ako ty,asi ide na podporu 😝

denisocka
13. sep 2009

ináč,my mame v dedine jednu,z ktorej mám vždy zaručene " z očí"

denisocka
13. sep 2009
teodorka
13. sep 2009

upirka? 🙂 hmmmm

twinflame
13. sep 2009

Tak tie cisla, hlavne cislo 11 sa mi objavuje vsade nadalej.
Stale mi vrtalo v hlave, co tie cisla znamenaju, az som zacala vecer pred spanim prosit o odpoved. A ona dnes vecer prisla. Som na navsteve u rodicov, mam tu v skrinke este nejake stare knihy. Ako na prvu som siahla na knižku Základní kniha o čakrách. Otvorila som ju a doslo mi, ze tie cisla, ktore vidame vsade naokolo nas upozornuju na konkretnu cakru na nasom tele. Na nahody ja neverim ... Pre mna je odpoved jasna ...

Cakra 1 - cervena
Cakra 2 - oranzova
Cakra 3 - zlta
Cakra 4 - zelena
Cakra 5 - svetlomodra
Cakra 6 - modra
Cakra 7 - fialova

Kazdej cakre prinalezia organy a energie, ktore "ovlada". Tie cisla, ktore sa zjavuju vokol nas nas upozornuju na urcity problem vyjadreny fukciou cakry skryvajucej sa pod danym cislom.

denisocka
13. sep 2009

kto tu vidi ešte auru , už sa tu raz niekto "priznal" - teda okrem bibuly

adina22
13. sep 2009

bib - akym sposobom by som ju mala vydavat von?Aj ked ja sa momentalne citim vybita 😕

twin - a ake cislo maju teda cakry?Teda ake cislo ku ktorej patri?

mywiel
13. sep 2009

Tak isto ked sa budis cez noc v rovnaku hodinu, alebo ked sa budi dieta pravidelne v rovnaku hodinu, tak to ma suvis s tym aky organ v tom case pracuje. 😉
Teodorka no na teba by som si davala pozor. 😀

adina22
13. sep 2009

deni - ja sice nie,ale tebe sa podarilo?Da sa to naucit?

petruci6
13. sep 2009

teodorka skor by mi tvoj pribeh prisiel ako ze nemate nieco vyriesene z minulosti
stretli ste sa uz aj v minulom zivote a nieco sa stalo...len zial neviem povedat co..

mywiel
13. sep 2009

Ja som ju videla ako dieta, ale vidim iné veci... 😉 😵

teodorka
13. sep 2009

mywiel Teo sa budi vzdy rano o pol4 a potom ide ku nam do postele ...nevies co to znamena?

mywiel
13. sep 2009

Svokra ma knihu o cakrach a organoch, ktory vtedy pracuje, mozem sa jej opytat. Ale je to pravidelne presne o pol 4tej vzdy?

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

Ja a nejvic po orgasmu denisocka...zacinala jsem taky pres svoje prsty(nitecka)...co jsem posledni dobou zacala videt - auru kolem stromu a kamenu...dokonce vody(mame kousek studanku)...zacatky taky na tmavsim pozadi...ted uz je to jedno. Ale delaji mi problem barvy! 😒

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

Popisu to jako kdyz je nekdo vyfoceny na slunicku v bilem tricku...tak to uplne zari...tak nejak vidim aury.
Prave, ze na slunicku se krasne roztahnou a aji pri nadechu... 😉