Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
23. apr 2012

@dali4 ajoj cica hej naša stará zostava sa nejak rozpadla kristínka má materské starosti a my sme nejaké uponáhlané jaj moja ja zase furt v robote som tak rada bych už vypla trebárs aj na meterskú šla-na chvílu 😀 jak sa ale ja poznám už by ma to tiež dlho doma nebavilo a potrebovala by som ludí ale nehám to na osud

tak pekný den vám všetkým 🙂 a anjelikov po vašom boku páápáá ............a ja idem na nočnú ☹

dali4
autor
23. apr 2012

@marianka79 ahoj moja 😵 ... veru tak. Ale ty sem ešte občas zájdeš, ako kukám, ale ja ... Anjelskú témičku flákam ☹ . Od septembra bude času viac, lebo chvilku potrvá kým sa mi zase nazbierajú kšefty...

dali4
autor
23. apr 2012

Kristínka ... často na nu myslím

marianka79
23. apr 2012

@dali4 hej aj ja na nu myslím @linette ozvi sa nám cica mica anjelica 🙂

ruzenkas
3. máj 2012

Přeji všem krásný den. Opět jsem, ostuda, až po dlouhé době zavítala sem do diskuze. Píšete zde o knize "Andělé v mých vlasech", koukla jsem na video, kde o knize autorka mluví a dnes si jí dojdu koupit.

@marianka79 Marianko, jak se máš, jak se Ti daří?

marianka79
3. máj 2012

@ruzenkas ahoj cica akurát minulý týžden som pozerala tvoj profil na českom koníku ako sa ti darí dlho si tu nebola tak som sa chcela presvedčit že je všetko ok mne je super dakujem ale ty si doležitejšia kolkokrát si na teba zmyslím ach jaj moja babka má rakovinu prsníka a má s tým velké problémy tak sme si ju na týžden zobrali k nám staráme sa o nu nech má hlavne klud........dufam že ti je už lepšie čo lepšie DOBRE! hlavne nech je všetko tak ako predtým čo sa tvojho zdravia týka..........ja sa nestažujem je to super okolo mna sa dejú samé super veci treba len verit a mysliet pozitívne 🙂

ruzenkas
5. máj 2012

@marianka79 Ahoj, daří se mi celkem dobře, děkuji. Tohle nepiš-že je někdo důležitější. Každý jsme důležitý! 🙂 Děkuju že na mě myslím, taky vzpomínám. Babičky mi je líto, budu na ní myslet, aby to bylo dobré!

Jaké super věci se dějí? 🙂 Pokud si to tady už psala, tak se omlouvám.

Jinak já jdu v pátek na operaci a jsem zvědavá, co mi řeknou.

Tak papa 🙂

marianka79
6. máj 2012

@ruzenkas to máš pravdu sme doležitý všetci 😉 dakujem za babku u nás je jej dobre má pokoj a klud

a aké super veci? plnia sa mi moje sny to je super som štastná z toho 😵

držím ti palce na tú operáciu si silná ženská ty to zmákneš jooooo? 😉 pekný den papa

annabel4
17. máj 2012

Ahojte raz davnejsie som si vas citala, odvtedy sem pribudlo mnoho stranok 😉 sa mi zda ze sa tu pisalo aj o cislach... mne sa v poslednych dnoch objavuju rovnake cisla, hlavne ked sa pozriem na hodiny tak je to 14:14 alebo 19:19, v aute mi padli oci na tachometer a bolo na nom 44444km 🙂 viem ze by to malo mat nejaky vyznam len to tu neviem najst, neviete niekto? 😉

annabel4
18. máj 2012

@pikino jej diky 😉 😉

pikino
18. máj 2012

baby hovorí vám niečo anne germain?

marianka79
18. máj 2012

@pikino ahoj nie kto to čo to?

pikino
19. máj 2012

nejaká angličanka čo má vlastnú televíznu show a rozpráva sa s mrtvymi.

orgovanka
22. máj 2012

Ahojte!Rada by som sa k vam pridala.Velmi rada citam knihy o anjeloch a vsetko co suvisi s duchovnou sferou. 🙂

certica
24. máj 2012

Luisa M. aktualne:
http://www.cestyksobe.cz/promluva-k-lidem-3.dil...
inak ten test materializacie, o ktorom hovori na zaciatku, ma uz svoj konkretny datum - 8.11.2012

marianka79
25. máj 2012

@pikino no tak tá by sa hodila mojmu bývalému ten stále za mamou plače a to je už 9 rokov mŕtva.

samika
25. máj 2012

Ahoj žienky, mám na vás dotaz. Môj 4 ročný syn stihol mať už zlomenú nohu (podotýkam ľavú), zlomenú ruku (tiež ľavú, pred mesiacom spadol z bicykla, rsp. vrazil do zábradlia, veľmi si narazil líco (tiež ľavé). Mal tam velikánsku modrinu a opuch, našťastie nie zlomenú sánku.(Momentálne mu tam zostala hračka. ktorá keď nezmizne, tak zostane jazva). Tri dni po tomto úraze dostal na ihrisku tenisovou loptičkou do oka a tiež samozrejme ľavého. Dnes sme boli u lekárky, pretože sa sťažoval na bolesť uška a samozrejme tiež ľavého. Lekárka zistila, že má aj uzlinu slušne opuchnutú ale tiež len ľavú. Doteraz drobca dojčím, ale pije len z ľavého prsníka. Pravá pre neho neexistuje.
A keď som sa tak nad tým včera zamyslela, tak mi tieto naše úrazy a choroby, ktoré vždy napadnú len ľavú stranu, vôbec nepripadajú ako niečo normálne alebo náhoda. Čo sa za tým to skrýva??????

certica
26. máj 2012

@samika neviem, ale prve, co ma napadlo je fakt, ze teraz (uz nejaku dobu, kedze je to proces) sa vyrazne aktivizuje prava mozg. hemisfera - to je ta celostna, intuitivna, kreativna..., aby sa prava a lava hemisfera dostali do rovnovahy, kedze ludstvo doposial pouzivalo v ovela vyssej miere lavu - analyticku, logicku, racionalnu...
no a prava hemisfera kontroluje, je zodpovedna za lavu cast tela

pikino
31. máj 2012

baby babyyy ja idem tento week na dvojdňové školenie anjelske som zvedavá čo to bude. Teším moc. 😵

certica
31. máj 2012

@pikino uzi si 🙂 a co je to zac, kde? ja sa tiez chystam na vikendovy workshop na moravu

pikino
1. jún 2012
pikino
7. jún 2012

tak už som vyškolená, baby bolo to úžasné ak budete mať v blízkostiniečo také určite choďte. 🙂

pikino
13. jún 2012

http://angelarium.wordpress.com/

celkom fajn stránka venovaná channelingu s anjelmi. 😉

capital
22. jún 2012

už druhý týždeň sa stretávam s tým že okolo mňa len tak poletuje pierko, najprv som dostala do daru od matky nevesty, kyticu zo svadby, nebola to nevestina kytica, ale vyzerala tak, bol to taký spontánny prejav zo strany tejto ženy, teraz okolo mňa poletujú tie pierka, mám veľmi ubolenú dušu a cítim že mi anjeli dávajú znamenie ale nedokážem ho identifikovať, anjeli mi veľmi pomohli a pomáhajú avšak teraz mám pocit beznádeje a oni mi chcú niečo povedať a ja neviem čo, naposledy som nerozumela ani kartám ktoré som si vyložila, samí princovia a samí rytieri, neviem si rady

orgovanka
22. jún 2012

@capital ,No snazia sa ti anjelikovia pomoct,to su tie pierka,su stale s tebou.Vykladas si tarot?Skus anjelske karty,lahko im rozumiet a najdes aj riesenie na svoj problem. 🙂

marianka79
23. jún 2012

@capital aj okolo mna sú v poslednom čase samé pierka tie karty si nevykladaj príliš často lebo ti potom možu ukazovat zle a hlavne si ich očisti od zlých energií 😉 a aké máš taroty? a ak nevieš čo ti chcú anjeli povedat tými znameniami tak ich popros o jasnejšie znamenie ktorému porozumieš.........a maj oči a uši dokorán 🙂

capital
26. jún 2012

dakujem za reakcie, mam aj anjelske karty, tie som však dlho nedržala v rukach, v poslednom case vykladam len Crowleyho tarot, v poslednych tyzdnoch sa mi vsetko do bodky vyplnilo, dokonca aj tragicka udalost ktoru som v kartach najprv nepochopila a az ked sa to stalo, tak mi zaplo. pomahala som si aj s vysvetleniami vykladu na internete, vsetko sa toci okolo akejsi novej udalosti, noveho začiatku čohosi alebo dietatka, vraj to ja nejako blokujem, že sa k tomu nedokážem dostať, a stále tie pierka, minule som našla biele pierko v čiernej podprsenke, tak to ma odrovnalo. Tak teda skusim tie anjelske karty, dakujem ešte raz

capital
26. jún 2012

S tarotmi sa obmedzujem len raz za tyzden a len jednu konkretnu otazku na obmedzene obdobie, inak sa sustredujem na konkretnych anjelov a oni naozaj pomahaju, a casto aj nesplna moje prosby, cim mi v konecnom dosledku tiez pomozu lebo oni vedia viacej ako my a inak mi prihorela ryza teraz, no nic budeme mat prihorenu ryzu na veceru 😉

marianka79
26. jún 2012

@capital ryža- znamenie že by si nemala vysedávat za počítačom ked varíš 😀 ako chutila? mne ked prihorela tak to bolo cítit 😒