Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Hovory s Bohem (HSB)

Jestlize s necim nesouhlasite, zacnete to napadat.

Setkate-li se s nabozenstvim, se kterym nesouhlasite, prohlasujete je za spatne.

Setkate-li se s myslenkou,ktera protireci vasi, zesmesnujete ji.

Setkate-li se s myslenkou, ktera nesouhlasi s vasi, odmitate ji..

V tom se mylite, nebot vytvarite jen polovinu vesmiru...a nemuzete rozumet ani sve vlastni polovine, kdyz jste odmitli druhou.

Ale to je jako tahat drivi do lesa...vy vsechny tady to vite 😉

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Predstav si Boha, ktereho se nemusis bat, ktery nam dal svobodnou vuli, ktery je tam vzdy a raduje se, kdyz se nam vsechno dari a raduje se i kdyz nam neco nejde...nebot neexistuje jedna pulka bez druhe. Nebyl by to pak celek, jenz Buh je.

No a ten Buh se roztristi na miliony castecek...duse...protoze Buh chce okusit sam sebe skrze nas.... ty duse to delaji taky, inkarnuji se znovu a znovu do tel na planetu Zemi i do jinych galaxii...aby zakusili vsechno...od lasky, pres smirlivost, zarlivost, pokoru, toleranci...no vsechno!
Kdyz si duse preje zazit jake to je byt odkazan na cizi pomoc, narodi se do postizeneho tela(pokud to teda uz neni nasledek karmy), pokud se duse rozhodne zazit jen kratkou lasku...narodi se do tela , ktere treba brzy po porodu zemre.
Pokud se rozhodne zazit materialni bohatstvi...narodi se do bohate rodiny. Vsechno se odviji od vseho potom.

Jen velice vzacne duse se chteji vratit na svet ve stejne forme, v jake zili predtim.
Chce-li se duse vratit do tela, temer vzdy si vebere jine telo. To ji dava moznost prozivat nove vzpominky a dobrodruzstvi.
Duse obvykle opousteji telo, protoze s nim skoncily. Protoze uz dosahly toho, ceho v tele dosahnout chtely. Prozily vsechno, co prozit chtely.

Vsichni jsme soucasti jedineho celku, takze cokoli davam druhym, davam sam sobe.

Divas-li se na odkvetajici kvet jako na umirajici kvet, naplnuje te to smutkem. Divas-li se na nej jako na soucast celeho stromu, ktery se meni a ktery brzy ponese ovoce, vidis jeho skutecnou krasu. Az pochopis, ze odkvetani a opadavani kvetu je znamkou toho, ze strom brzy ponese ovoce, pak pochopis zivot.

Pamatuj, ze nejsi ani kvet, ani plod. Jsi strom a tvoje koreny jsou hluboce zakoreneny v Bohu. On je puda, z niz vyrustas a tve kvety i tve plody se vrati zpet do pudy, aby ji obohatily. Tak zivot plodi novy zivot. Proto zivot nemuze poznat smrt.

Davam to tu jen vsechno ve zkratce, protoze to jde vsechno hodne do hloubky, ale zkuste se fakt kouknout po knize Hovory s Bohem...vyslo to aji ve slovenstine...tam je VSECKO, VSECKO vysvetlene....je to vlastne nejznamejsi channeling od Neal Donald Walsh-krasne!

Je tu jeden krasny pribeh... koukni na nej.
http://www.liduse.estranky.cz/clanky/moudre-poh...

debra
12. sep 2009

deni mne sa jeden nadherny sen snivava uz asi 5 rokov velmi casto,a ja by som bola velmi rada vediet preco sa mi to sniva?a co ten sen znamena...? 😢 😢 opakujem...je to naaadherny sen,z ktoreho ked sa zobudim je mi vzdy smutno a tazko na dusi,ze uz skoncil,vzdy ho xcem dosnivat...v tom sne je uzastne vela lasky,a vsetko je super,vela svetla...ja to neviem opisat...sniva sa mi o jednom konkretnom cloveku 😔 neviete co by to mohlo znamenat??

mywiel nevies prosim ta?ja neviem na koho sa obratit,tak velmi by som ten sen xcela poxopit..je to azda dake znamenie?alebo co

deni my sme vyberali krumple koncom augusta 😝 som mala este 3 dni potom svalovku 😀

debra
12. sep 2009

janus to musi byt nadherna kniha,idem kuknut ci to je v slovencine aj na nete 😉

denisocka
12. sep 2009

som už doma, mať dieťa je pri zbere dosť velké plus 😝

idem si vas prečítať

inač,dnes som posielala ten moj Tarot a muž sa ma pýta zhrozene: to ideš predavať karty? a kto mi bude veštiť? 😅 tak som sa zasmiala,že načo su mi,šak mi neveri ........ tak kukol na mna a že,to myslíš važne,že ich ideš predať? a ja že jasné, kupim si zato cigánske a ty mne na narodky anjelske 😝

baby,ináč včera som poredala nosič Ergo po polroku, požiadala som a prišiel kupca 😵

denisocka
12. sep 2009

debra,mne sa dlhe roky snívalo že lietam ,lieta som vedome,všade,vysoko i nízko - vtedy som tiež chcela aby sa to neskončilo . lenže v tom obdobi sa m mi snívalo,že viem lietať aj medzi ludmi,len ked som sa tým chcela niekomu pochváliť,nešlo to. V tu dobu som ale mala aj take stavy,že som nevedela odlišiť rozumom,čo som naozaj zažila a čo bol sen, niekedy dokonca som to zažila v sne a v bežnom živote som myslela,že to je už za mnou - ta udalost a zistila som,že neni,že to bol sen

denisocka
12. sep 2009

baby ,tak ja trenujem videnie aury-ale zatial len vlastného tela,ruk .ide mi to,krasne vidím ako mi ti sála,ale iba oproti tmavšiemu prostredu. Musim tak uvolniť zrak a pozerať vela na tu auru kým sa neukaže,nesmiem zaostriť na ruku ani na zem 😵

BIBULA ........... myslíš že takým treningom sa da raz vidieť poriadne okolo človeka? a ty vidíš stale okolo ludi,či sa musíš na to zamerať? myslím tým,či ked si v dave vidíš miš maš farieb,či to vnímaš len ked chceš

shaden
12. sep 2009

na znizenie teploty je dobry kuraci vyvar s korenim - c. peper , b.peper, stiplava cerv. paprika, turmerik (kurkuma), skorica, dumbier( zazvor, ginger)
ked je to pre dieta, tak asi tu stiplavu cerv.papriku vynechat
prajem skore uzdravenie 🙂

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

shaden diky...ja bych vynechala i ten c.pepr+b.pepr...kurkumu neznam, a ginger se nesmi detem davat 😀
Takze kur.vyvar 😵

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

omlouvam se, zazvor nalozeny v medu mohou i deti...ale dost, jsme furt off topic 😉

Takze...jak je to s vilami...? Verite?

bibula
12. sep 2009

denis- ked chcem vidim,ked nechcem,nevsimam si - je to ako pises,ked pozeram nad cloveka,alebo vedla-vidim,ked pozeram priamo nan,alebo vec,tak nie.... 😀

no ja na vily verim....aj ked som zatial nemala tu cest....

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

dela tady nekdo numerologii, ve smyslu zivotni partner? Blbe polozena otazka...spise hodime se k sobe z pohledu cisel narozeni???

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Jeste k tomu jak jsme se bavili strava vs.duchovno...

Nevim cim to je, ale pozvolna jsem si prestala barvit i vlasy...nejak chemii zacinam vytlacovat ze sveho zivota...

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

a jeste jednou strava vs. duchovno 🙂

http://www.duchovnipoznani.info/vibrace.htm

denisocka
12. sep 2009

janus , mam link kde sa davaju čisla partnerov,pozri hore v numerologii www.wwwbrno.cz

denisocka
12. sep 2009

bibula. aka velka je priemerna aura človeka,aby som mala predstavu asi kde mám kukať 😀 a kuka sa ti lepšie oproti jednofarbnej stene,či zameriaš už barskde

denisocka
12. sep 2009

baby,ideme vonku,ešte na guláš - ak nam po tej grulovke niečo ostalo

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

diky deni...jen tam nejde porovnat partnery...ale hodne jsem se dovedela 😉

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

a pak kdo tu nechape????? 😀 😀 😀 😀 ...ja jsem nejaka popletena opica 😀 ..diky!

bibula
12. sep 2009

no velka je dost aj do polmetra u priemerneho cloveka,ale pozeraj asi 5-10cm od ... no mne je najlepsie do svetla,alebo na foto,neviem cim to je....
ale kazdemu vyhovuje ine,citala som aj o tych co vidia lahsie na tmavom podklade.
som trenovala s energiou na plechu-prsty oproti sebe asi 2 cm od seba a uvidis tam tenucku nitku striebornu vacsinou.....no mne to neslo a skusila som na bielom stole a tam som videla hned 😀

nobody
12. sep 2009

ze začátku se mi to zdálo jako přátelský, pěkný téma
teď mám pocit, že už to jde malinko do fanatismu .. REN UŽ JE NEBEZPEČNÝ
snad se mýlím 😨

bibula
12. sep 2009

fanatizmus nemusi byt nebezpecny,pokial sa snim nikomu neskodi....
a my si rozumieme,pomahame si,radime si,porovnavame sa .....ale NIKDY neskodime 😉

nobody
12. sep 2009

fanatismus dokáže vždycky uškodit, protože nemá prostor pro diskuzi z jiný názorový oblasti
netvrdím, že je to tady ... ale pomaloučku už začíná mít náběh ..tak ale zřejmě je to jen můj špatný pohled

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

co to je ren?

nobody
12. sep 2009

mám blbý prsty 🙂 prostě jsem se spletl v písmenku na klávesnici
mělo tam být "ten"

bibula
12. sep 2009

myslim,ze sme pristupne a zvyknute aj na ine nazorove oblasti 😕

nobody
12. sep 2009

bibula, to musíš vědět ty sama
už jenom tvrzení v množném čísle a mluva za určitou komunitu je zvláštní .... já ti věřím, ale u některých bych hodně moc váhal 😉
teď je otázka, kam patřím já 🙂
tak jo, budu to tu sledovat .. asi mít moc radosti nebudet po tom, co jsem tu dnes napsal ... ale je to potřeba vyjádřit se názorově, jak to člověk..respektive momentálně vnímám já