Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
10. apr 2010

ach, idem radšej spať, ráno je mudrejšie večera..
ahojte

marianka79
10. apr 2010

jery je to smutné že materiálne veci sú doležitejšie pre chlapov ale oni sú proste taký ☹

marianka79
10. apr 2010

lin mám skype 🙂

linette
10. apr 2010

ja si myslim, ze neni ste na tom tak zle.. nema ho to preco trapit.. su ludia, ktori su na tom ovela horsie..
ked na teba nakrical koly peniazom tak z toho si nerob starosti.. nepripusti si to k telu.. koly peniazom neni dobre sa hadat..

linette
10. apr 2010

jery dobru noc a netrap sa na tom.. ved peniaze prichadzaju a odchadzaju.. su v kolobehu.. 😉

linette
10. apr 2010

marianka ip 🙂

marianka79
10. apr 2010

aj ja som mala napísané aby to hodila za hlavu nieviem prečo ale som to radšej vymazala 😕

jery rano mudrejšie večera presne tak 😉 skús pochopit aj jeho chlap bez penazí sa cíti velmi zle mám s tým skúsenosti 🙄

linette
10. apr 2010

baby idu anjeli na stv2 😉

marianka79
10. apr 2010

aký anjeli?

linette
10. apr 2010

marianka to je ta relacia s heribanovou ..

linette
10. apr 2010

tak a foto je hotova... je v albume

linette
10. apr 2010

na slovenskom konikovi mi neukazuje album 😒 ale ked kliknete na moju fotku tak vas to presmeruje 😉

marianka79
11. apr 2010

lin to si sa činila do takej neskorej hodiny 😲 😕 ako si sa vyspinkala?

fotka peknááááá som si ju uložila 😵

terez34
11. apr 2010

ahojte kocky konecne mam trochu casu vas citat ale je to dost narocne ked pisete ako blesk
lin to spolocne foto je uzasne 😉

terez34
11. apr 2010

denisocka urcite bude vsetko v poriatku hlavne nesmies byt napeta a musis sa zo svojim babom zhovarat a pekne mu povedat aby sa nikam neponahlalo ze ma este cas a ked mu to budes opakovat ono to urcite pochopi ale aj ja budem prosit anjelikov aby vam pomahali lebo viem ako je to strachovat sa o svoje dietatko drzim palce 😉 😉

terez34
11. apr 2010

jery to bude dobre on sa chcel iba ventilovat a schytala si to ty aj u nas je to s peniazkami chudobne ale este sme sa preto z manzelom nepohadali tak to si cenim uvidis ze to bude dobre drzim palceky 😉

terez34
11. apr 2010

ahojte idem lebo kristinu neako prehana tak jej idem nieco od toho dat aby uz nekakala 😀

marianka79
11. apr 2010

ahoj terez no ja by som rada taký kakací den mala 😀 😀 😀

marianka79
11. apr 2010

mám s tým trochu problem ☹ 🙄 my sme sa dobre zozšupli s tými vtipmi 😀 😀 😝

marianka79
11. apr 2010

jery no čo ako manža už sa upokojil?anjeličkovia sú nad tebou to si pamataj oni nedovolia aby ti bolo ublížené a musíš sa i ty o to pričinit uvidíš bude to ok treba byt pokojná

je velká pravda čo sa vravieva kto do teba kamenom ty donho chlebom stará dobrá mudrost 😉

linette
11. apr 2010

marianka som vstavala o pol jedenastej a sa citim fit 😉 🙂

linette
11. apr 2010

terez zevraj baban zadrzuje.. skus vyskusat 😉

linette
11. apr 2010

dneska bola u nas navsteva a predstavte si, ze normalne, ze sa pomaly zacinaju zaujimat o tieto veci 😵 tak som trocha prednasala 😅 ale len trocha .. 😉

marianka79
11. apr 2010

ahoj lin si tu ešte?

marianka79
11. apr 2010

lin ja o dve hod skor ako ty 😉

marianka79
11. apr 2010

íha takže sa tvoje okolie mení? to je dobre čo super je to dnes som telefonovala s mojim ale...... 😖

linette
11. apr 2010

je to mamina kamaratka a jej dcera a jej znami .. 😉

marianka79
11. apr 2010

ja verím že to časom pochopia o čom to vlasne je 😉

linette
11. apr 2010

raz pochopi kazdi.. vsetko ma svoj cas 😉 🙂

shupolienka
11. apr 2010

ahojte anjeliky,
Lin ta fotka je nadhernaaa 😵
My sa tiez s drahym hadame kvoli peniazom casto ☹. A zakazdym si hovorim ze sa nenecham vyprovokovat k hadke, ale nie vzdy sa to da´ 😒 . Musim trenovat a naucit sa to byt v klude a fakt si to nepripustat k telu taketo negativne veci,