Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
11. apr 2010

jaaaj a este som zabudla napisat ze som choruckaaaaaaa 😖
Zacala mi alergia, tak kycham a soplim osto dvesto, ale aby nebolo malo tak som sa dnes rano zobudila s bolenim hrdla a v hlave mi tresti. Ale inak pohodkaaaa 😀

andreasiskova3
12. apr 2010

ahojte, dlhšie som tu nebola a vidím že mám čo čítať. 😀 Cez sviatky som ani počítač nezapla.Musím si to tu preštudovať o čom bola reč. 🙂

linette
12. apr 2010

ahojcek babizne 😉 🙂

dali chcem ti zapriat vsetko najlepsie k tvojim narodkam 🙂 vela zdravicka, stasticka, lasocky od muzika a deticiek, vela sexu samozrejme a aby si medzi nami bola co najdlhsie 😵 😵

dali4
autor
13. apr 2010

Ahojte anjelikovia... 😵
lin ďakujem 😵
shupolienka... na koho si alergická 😕 ??? 😉

dali4
autor
13. apr 2010

Inak ta spoločná fotka je fakt bombová... 🙂 lin si šikulka ... perfektný nápad si mala ! ďakujem ti za to 😵

linette
13. apr 2010

dobre ranko 😉 🙂
dali dakujem, je vo hviezdach ci sa budeme vediet vsetky stretnut tak aspon na fotke aby sme boli vsetky 🙂 😵 no nie vsetky, lebo niektore baby nemaju fotky.. 😒 ale to sa napravi 😉

marianka79
13. apr 2010

ahojte anjelinky

Jeej dali mas narodky? Tak vsetko najlepsie 😵

marianka79
13. apr 2010

ale ked si budeme priat stretnutie tak to vyjde ale trebalo by sa do toho obut a ist si za tym ja som neni organizacny typ a som aj dost zaneprazdnena pracou ☹

marianka79
13. apr 2010

lin dobre rano??? Na obed??? 😀

marianka79
13. apr 2010

inak prednedavnom sa mi stalo ked som sa chystala ist von tusim so psom mala som zapate radio na hodinach a som sa obliekala mi zrazu radio prestalo hrat same sa mi vypalo dlhu chvilu som cakala ci sa nezapne ale nic tak som ho znova zapla a uzislo asi mi ho prisiel vypat oco on v tom case chodieval spat tak chcel mat ticho 😔 ja som totiz v jeho izbe 🙂

marianka79
13. apr 2010

viete co ma napadlo ci tu tato tema bude i o 10rokov a celkovo konik 😵

marianka79
13. apr 2010

shupol tak to mas zle teraz vsetko kvitne tak si to musis pretrpet ☹

dali4
autor
13. apr 2010

ahoj marianka 🙂 ...dakujem.
Inak aj ja som teraz v poslednom čase presne nad týmto rozmýšlala...že či tu bude koník ešte o niekolko rokov 😅 ...

marianka79
13. apr 2010

ahoj dali hehe rozmyslame rovnako 😅

linette
13. apr 2010

marianka zvycajne ked som doma tak okolo obeda mavam rano 😀 .. ale dnes som vstala skorej trocha.. 😉

linette
13. apr 2010

to som zvedava aj ja.. kym nezrusia konik tak tu tato tema bude urcite 😉 🙂 za rok sme toho kolko popisali.. viete si predstavit za desat rokov kolko prispevkov by tu bolo 😅

linette
13. apr 2010

marianka ja rada organizujem 😉 🙂 😅 najpv si myslim, zeby trebalo napisat kto ma kedy cas.. a tym najviac zaneprazdnenym sa prisposobit.. 😉

linette
13. apr 2010

pekne sa dosiel pripomenut tatko 😵

linette
13. apr 2010

Myšlenka pro každý den
Kdo jiný to může kdykoli změnit, když ne ty?

Afirmace pro dnešní den
Všechno probíhá ve správném okamžiku, čase i místě.

Věštba pro tento den
Přišel ten správný okamžik na ujasnění všeho, co potřebujete ve svém životě vyčistit. Směle do toho.

linette
13. apr 2010

V nastávající době, která nás čeká, má být na Zemi hlavní hodnotou láska. Prozatím tomu tak není. Země se bude muset očistit od všeho, co jí v tom zabraňuje. A proces transformace proběhne tak, jak bude třeba, aby změna mohla nastat. Stále jsou ještě ve hře dvě varianty. Záleží jen na lidech samotných, zda bude moci proběhnout ta, která je pro lidstvo příznivější. Začněme vnímat naši Zemi jako živou bytost. Jako svou součást. A uvědomme si, že chceme-li na Zemi dále žít, bude třeba se začít věnovat tomu, aby pro nás i planetu proběhlo vše tou nejmírnější možnou cestou. Což ovšem vyžaduje ještě hodně práce každého z nás.

Posílejte lásku jeden druhému a také naší planetě, kdykoli to bude možné. Můžete pracovat sami za sebe v meditacích osobních nebo společných, ale také v běžném životě. Můžete svým přátelům a známým šířit informace o tom, co je třeba.

Navrhuji pravidelné společné meditace pro planetu Zemi.
Pokud se totiž sejde více lidí, se společným cílem, energie se násobí.
Meditace se budou konat každou středu, vždy od 21.30 hod.
Meditaci budeme provádět každý sám, ale vždy se v ní spojíme a budeme posílat lásku naší planetě společně.
Prosím jen abyste v meditacích nezadávali žádné osobní záměry, ani přání. Jde pouze o čistou lásku, kterou naše Země teď moc potřebuje. Předejte, prosím, jakkoli tuhle informaci všem, kdo si myslíte, že by byli ochotni také spolupracovat.

linette
13. apr 2010

taketo zvuky vydava zem vo vesmire

https://www.youtube.com/watch?v=5AVHXMLDvWA
linette
13. apr 2010

a obrazok

dali4
autor
13. apr 2010

...a ked zrušia koníka tak si založíme vlastné diskusné fórum 😉

jery51
13. apr 2010

ahojte, manžel sa mi ospravednil a odčinil to nákupmi 😀
trochu konzumu nezaškodí- rovnováha musí byť 😀
juuj v piatok idem na anjeliky, teším, teším..
aj ja želám krásne narodeniny 😉

dali4
autor
13. apr 2010

ahoj jery, tak to je fajn že ste s manželom zase za dobre.x-) ...
Ďakujem za želanie 🙂

shupolienka
13. apr 2010

Ahojte, dosla som vas mrknut na skok
Dali aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉

ten zvuk zeme je uzasny, taky mysticky 😵

dali4
autor
13. apr 2010

shupolienka dakujem 😵
ten zvuk je parádny aj mne sa velmi páči...

dali4
autor
13. apr 2010

Toto je pekný obrázok, čo poviete?

dali4
autor
13. apr 2010

A toto je ten meteorit ktorý sa čoskoro zrazí zo Zemou 😵