Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
14. apr 2010

nie miruš behala som za ním ako policajtka som tým chcela povedat kedže bol taký živý 😉

marianka79
14. apr 2010

má poruchu adaptácie a kocentrácie

marianka79
14. apr 2010

ale ja to beriem ako dar on si ma proste vybral za mamu tak som tu pre neho 😵 a dakujem bohu za to aky je 🙂

miruska15
14. apr 2010

aha a druhe neplanuješ možno aj jemu by to prospelo.

linette
14. apr 2010

marianka to mi je luto ☹
mas pravdu on si ta vybral 😉 pekne si to povedala 🙂 on presne toto potrebuje k svojmu napredovaniu.. a ty si dobra mamicka 🙂 😵

marianka79
14. apr 2010

až teraz po čase zistujem že anjelikovia pri mne stáli od narodenia patka a pomáhali mi 🙂

dali4
autor
14. apr 2010

Kočky strašne ma hlava rozbolela, idem si lahnút. Dobrú nocku všetkým 😵

marianka79
14. apr 2010

druhé ja by som rada ale teraz sa to nedá ☹

marianka79
14. apr 2010

dobrú dali a pekne sa vyspi 😔

miruska15
14. apr 2010

marianka klobuk dole pred tebou,ako pozityvne mysliš ako pomahaš druhym je malo takychto maminiek.

marianka79
14. apr 2010

linett my sa velmi lúbime to je odmena za tie nervy a stresy čo som prežívala 🙂

linette
14. apr 2010

dali dobru nocku a vela vela energie 😵 pekne sny 😵 a aby hlavicka prestala boliet 🙂 😉

miruska15
14. apr 2010

pa pa dali aj ja pojdem maly vypol mliečko tak si pojdem aj ja lahnut. este raz babeny dakujem vam a dobru noc.

linette
14. apr 2010

ja si myslim, ze z patka vyrastie dobry a mudry chlap 😉 🙂 ty ho vychovavas dobre tak len dobry a cestny moze byt 😉

marianka79
14. apr 2010

dakujem miruš 🙂 rada by som pomohla jednému človeku ale on to odmieta a mne je to velmi lúto ☹

linette
14. apr 2010

miruska dobru nocku a dobre sa vyspinkajte 😵 neboj sa vsetko dobre dopadne, vedz, ze anjelickovia su pri vas 😵

marianka79
14. apr 2010

pa miruš 😉

linette
14. apr 2010

baby ma teraz napadlo.. co by bolo keby sme si nejaky vyletik vybavili napr: na chatu alebo k moru? .. cim viac by nas islo tym by bola vacsia zlava 😉 🙂 😵

marianka79
14. apr 2010

snad sa nedostane do zlej partie verím tomu že nie 😒

miruska15
14. apr 2010

dakujem lin.marianka nie každemu sa da pomoct a hlavne tomu kto to odmieta ja som chcela pomoct otcovi aby nepil a nechcel a už je anjelik

linette
14. apr 2010

na take radsej nemysli... nechces ho zapisat na nejaky kruzok? 😉

marianka79
14. apr 2010

chodí na 3 krúžky 😀

linette
14. apr 2010

waauuu 😉 🙂 tak je to sikovny chlapec 😉
a ten autizmus si spominala, ze ma slabsi.. tak je moznost ze ho vyrastie? alebo ze vymizne? ..

shupolienka
14. apr 2010

ahojte babulky, no ste toho popisali hodne zase vam poviem 😵
ja som videla dokument tajomstvo ale davnejsie pred par rokmi, a normalne ste ma navnadili na niektore tie knizky co ste tu dali linky 😀
Lin: no tie karty mam pozicane od tej mojej svagrinej, a mi hovorila ked mi ich davala aby som si ich ocistila pred tym ako ich pouzijem od jej informacii a energie, Ale zatial som ich nepouzila. Nejako si neviem najst cas 😅
No ja mam tiez trable s vychovou toho naseho 9 rocneho spunta, nejako skoro ide uz do puberty a uz teraz mam pocit ze ho prestavam zvladat 😕

marianka79
14. apr 2010

lin nevymizne 😉

linette
14. apr 2010

shup dobry vecer 😉 mozes citat.. 😅
ano to treba ocistit 😉 🙂
k vychove velkych deti sa nevyznam.. nemam este deti.. ale som robila istu dobu opatrovatelku pre babatka/batolata .. 🙂
vidim, ze chlapci su na tom horsie ako dievcata s tou pubertou.. 😕 no treba to nejako pretrpiet asi.. 🙄

marianka79
14. apr 2010

shupol aj mojho to už plieska 😀

a frajerku má už tri roky 😀 😀 😀

marianka79
14. apr 2010

idem ja dobrú nocku všetkým anjelinkám 😵 😵 😵

linette
14. apr 2010

to uz ho plieska tak skoro? ..
mne tento rok v january puberta ofiacialne skoncila 😅 😅

linette
14. apr 2010

dobru nocku marianka 😵 tiez prajem pekne snicky a vela vela energie a pozitivneho myslenia aby si mala pekny dnicek 😵 😵