Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
5. aug 2010

@miruska15 ja mam chut tancovat 😅 sla by som na disco .. ale do BB .. 😀 som ja ale nenarocna..

https://www.youtube.com/watch?v=ZwIfuNovXR8
linette
5. aug 2010

take poriadne odreagovanie by sa zislo .. 😉

shupolienka
5. aug 2010

Juj baby aj ja vas uz chcem spoznat strasne, tesim sa na to stretko v blave 🙂.
Lin: juuuj vidis taky domcek s audinkou je moj sen, to ma nenapadlo vytlacit 🙂
Inak aj moj drahy je vdacny konzument mojich jedal 😀. A on je schopny cibulu chrumat ako jablko 😀

Janka vitaaaaaaj 🙂

miruska15
5. aug 2010

@linette no ja musim na Disco chvilku zabudnut ale ja by som sa rada tak slušne opila a vyblaznila sa a vysmiala 😀 😀 😝 🙄

miruska15
5. aug 2010

ok dievčata mna čaka v obyvačke kpa pradla a žehliaca doska tak sa majte pa pa
@linette dakujem ti pa dobru nocku

shupolienka
5. aug 2010

sme inak na nasej chalupe uz vyse tyzdna a akurat hrame s mojim synom a mojim tatkom karty tak nestiham prispievat a vy rychlo pisete hehe 🙂 pripojena som len na mobile tak kukam rychlo vzdy ked niekto miesa kopu 😀

linette
5. aug 2010

@shupolienka vravis cibulu ako jablko? .. tak moj samec nevie odolat cibule ani cesnaku .. som to zakazala 😀 cesnak moze raz do mesiaca.. inak on ked si da cesnak tak hrozne moc a potom ked sem dojde tak cely byt musim dva dni vetrat .. 😝 tak preto raz do mesiaca.. slusne mnozstvo moze kedy len chce ale to extremne to musi uz krotit..
to su chlapy.. pozeru aj tanier .. moj len dve veci nelubi .. a ja som skor opacne ..
mne keby tlaciaren tlaci tak mam polepene vsetky steny 😀 ale mam ulozene v hlave co chcem .. lenze toho je uz tolko .. a menim to dost casto tak som sama zvedava ktore z toho vyjde..

linette
5. aug 2010

@miruska15 nemas za co 😉 obcas sa treba vyrozpravat, vypocut sa, povedat nazor .. a odreagovat 😉 🙂
tak rychlo vyzehli a potom si dobre oddychni, krasnu nocku prajem s peknymi snami co znamenaju iba dobre 🙂 😵
papa

linette
5. aug 2010

@shupolienka takze ty dovolenkujes 😉 komu je dobre .. aj jery je na dovolenke ..
tak si to tam dobre uzi a nepodvadzaj v kartach 😅

linette
5. aug 2010

co tak dat si dalsie stretko v ministry of fun v BB?? 😅

linette
5. aug 2010

anjelickovia poberem sa aj ja .. dobru nocku prajem vsetkym, kludny spanok, ruzove sny, krasny slnieckovy den a anjelickov pri sebe 😵
pápá

shupolienka
5. aug 2010

Juj linett ja mám tiez kazdu chvilu iny domcek vysnivany aj auto stale menim mám pocit ze vesmir uz musi byt zblbnuty zo mna ze to stale menim a nevie co mi ma vobec poslat hehe 😀.
Boze ja som nebola na diske straaaaasne dlho alebo len tak večer si niekam sadnut. To moje zavisle male je na mne nacucnuty a tym ze este kojim nikto iny pri nom v noci nemoze byt 😀. Ozaj a dnes ma presne rok a pol 🙂

linette
6. aug 2010

dobre ranko dusicky 😵
jaaaj hrozne pocasie je .. prsi tu, hrmi tu .. a ja idem do roboty 🙄 🙄 🙄 asi zaspim po ceste 😅 mna toto pocasie uspava..
dalinka a pre toto ta bolela silno hlava.. zmena pocasia ..

linette
6. aug 2010

@shupolienka ja som na tom podobne s objednavanim .. najprv chcem byt, potom dom, najviacej chcem poschodovy stvorec s 25 stupnovou strechou, inokedy sa uskromnim z bungalovom 😀 az uz sama neviem co chcem.. si v tom musim urobit jasno a koncentrovat sa na jednu vec.. by bolo sranda ak by vesmir dal vsetko 😅
este kojis? .. to je pekne 😵 a na disco vies zdrhnut 😉 .. mlieko vytlacis do flasky, maleho das postrazit babkam aj s flaskou a mozes drtit na disko 😉 😅
gratulujem malinkemu a vela zdravicka, stasticka prajem aby ta vzdy posluchal 🙂

linette
6. aug 2010

kde nam zmizla terez a marianka? 😕

jankapiknova
6. aug 2010

mna taketo veci ani nikdy nenapadali ako su anjeli a pod. ale moj manžel ten hej. napr.teraz bol u niejakych...no neviem ako sa volaju 😀 ale oni sa rozpravaju s anjelmi a napojili sa aj na jeho a pekne asi hodinu až nie vyšše sa snim rozpravali a všeličo hovorili aj z minulosti(pravdu povedali) aj to ma nahrate na CD,aj som to počuvala. Je to zaujmave,po pravde ani neviem či tomu verit alebo nie ale vedeli dost toho čo nemali odkial vediet 😕 Mate podobne skusenosti?

certica
6. aug 2010

ahojte smecka 😵 , tak som prave vypatrala 😀 , ze @denisocka ma uz maleho tobiho pri sebe, tak gratulujem, hlavne vela lasky, nech sa mu na svete dari 🙂

a chcem sa spytat, ci sa niektora nechystate na kurz reiki 🙂

@linette ty si ako chameleon, stale menis fotosky, proste nestiham 😀

@dali kočka si riadna 😎

ak sa mi podari, mozno na to ezo-stretko pridem tiez 😉

marianka79
6. aug 2010

@denisocka gratulujem @linette tu som doma mi nejde net som v praci na tej diske v BB som bola je to tam pekne velke 🙂

linette
7. aug 2010

dobre rano anjeliky 😵

@denisocka velka gratulacia 😵 😵 😵 prajem tobinkovi vela zdravicka, stasticka, aby pekne rastol a posluchal maminku 😵 a maminke aby sa rychlo zotavila po porode 😉
deni ako to prebiehalo? a mas aj nejake fotky?

linette
7. aug 2010

@certica si dobry detektiv 😅 dakujeme za oznamenie 🙂
no menim fotky .. 😀 😀 musis sem chodit castejsie aby si stihala 😉 a ako sa mas? co noveho?

linette
7. aug 2010

@marianka79 dufam, ze sa rychlo opravi 😉
ja som este v bb na disco nebola .. je to od nas trocha daleko .. 😒

linette
7. aug 2010

@jankapiknova a kde bol tvoj manzel?
tato udalost vam pekne ukazuje, ze ano mate anjelov, ano existuju a pomahaju vam .. 😵 je to velmi pekne, ze sa niekto dokaze na ne napojit 😵
vies kto veri nepotrebuje dokaz a kto neveri nepresvedci ziadny dokaz .. ale oni su tu pri tebe a pri kazdom z nas bez ohladu na to ci na nich verime alebo nie .. 😉 a ja som im velmi vdacna 😵
take iste skusenosti nemam ale mam ine .. 😉

jankapiknova
7. aug 2010

@linette - bol u nas v Topolčanoch ale neviem ako sa volaju alebo kto to presne je,manžel je v praci tak sa ho ani nemožem spytat ale spytam sa potom a dam vediet 😉

linette
7. aug 2010

@jankapiknova okay dakujem 😉
to bolo nieco na styl vestenia? alebo liecenia? .. alebo len taka komunikacia s anjelmi co mu radia a tak? .. ci ti nahodou nespominal..
nasa jery je z topolcian nepoznas ju?

shupolienka
7. aug 2010

ahojte babule, tak od vcera sme dosli z chalupy. Musim rychlo poprat veci pretoze v pondelok odchadzam so segrou a nasimi deckami na Bobi ranc pri Leviciach 😵 na 4 dni tak sa tesim 😎
Maly mi smaril notbook o zem 😖 tak mi nejako blbne a sem tam vynechava pismeno e ze musim viac krat kliknut na neho, a celkovo blbne klavesnica no slahne ma 😖

Gratulujm denisocke k babatku 😵

@linette pravze prcek nemozna flasu, nikdy ju nemal a dokonca aj cumel odmieta 😅 tak babky mozu varovat len cez den. V noci by to bola katastrofa, to nikoho nechce len mna, by neprezil ze nema prso 😅. Hold zavislacik je to moj maly. Ale sak on z toho vyrastie, sak to tak rychlo leti. A za chvilu ma posle do certa zavre sa do izby a pusti si Rytmusa ako ten moj starsi 9 rocny 😀

jankapiknova
7. aug 2010

@linette - veštenie to nebolo určite 😉
no ked sa spytam napišem meno,ale boli dvaja,len neviem či manželia alebo len priatelia 😉

marianka79
7. aug 2010

http://tajomstva.org/ dobrá stránka je tu všetko možné

inak anjelinky moje ahojte už mi net ide 😉

marianka79
7. aug 2010

@shupolienka čítam že sa ti podarilo privolat peniažky to je super aj ja chcem taký šek oblepím si moj roldor 😀 😝

@miruska15 mas to teda pestré s tou svokrou bože vyhodit decko v šestnástich to je desne nezodpovedné i ked v zahraničí sa už taký staraju o seba u nás je to iné sme navyknutý na iný systém a tá pretvárka z jej strany skús sa na nu nehnevat a odpustit jej ži si svoj život a nehaj to tak netráp sa ty preto ešte viac to tým prehlbuješ mysli na deti a muža to je pre teba doležitejšie 😉 miruška nerada to vravím ale jej sa to vráti aby to ešte nedopadlo tak že s prosíkom za vami príde ale neviem nepoznám ju ako ty radím ti netráp sa tým život je krásny tak si ho užívajme 😉

marianka79
7. aug 2010

@linette ja som si tiež pritiahla robotu a stalo sa to vtedy ked som totálne bola rozhodnutá dat výpoved prišla mi tá ponuka ako blesk z neba 😵