Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 či ti poslat o tej konštelacii 😀 na prečitanie

marianka79
11. okt 2010

teraz si čítam anglinu a ide mi to sa tešííím konečne so našla knihu čo mi vyhovuje a je ako pre mna ušitá 🙂

marianka79
11. okt 2010

@miruska15 😀 😀 hej možeš ked to nevadí som to nepochopila lebo tam máš preklepy tak preto 😀 😀 😀

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 tak mi napiš di IP email adr.

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 poslala

marianka79
11. okt 2010

@miruska15 dakujem moja o tých konšteláciach som niečo prečítala ja som velmi zvedavý človek a hladám riešenia všade sakriš akurát ma napadlo že som chcela íst dnes do jogacentra a som zabudla na to ale bola som z drahým v meste tak sme pobehali obchody tak som mala tiež taku jogu 😀 😝

marianka79
11. okt 2010

dnes som si prečítala na nete niečo o akaši na minigrimi

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 ta moja kamaratka čo byva v Anglicku ide di Indie štidovat jogu.Som jej povedala že potom ma zasveti 😀 Ked ja som moc leniva na cvičenie

marianka79
11. okt 2010

toto ma zaujalo

Hra života

Väčšina ľudí pozerá na pozemský život ako na boj.
Život však nie je boj, ale hra.
Je to však hra, ktorú nemôžeš hrať bez vedomostí zákonov pozitívneho myslenia.

Život je hra, ktorú vynašlo univerzálne vedomie a hrá ju pre moje potešenie. Existujem od začiatku všetkých vekov. Moje narodenie je len začiatkom nového úseku vo večnej hre života. Život ma pozýva, aby som sa hral s vesmírom, v ktorom žijem. Ako on o mne spolurozhoduje, tak aj ja o ňom tiež spolurozhodujem.

Pri tejto hre môžem sám seba vnímať ako nedeliteľnú súčasť celku. Môžem sa ale tiež vnímať ako “ja”, oddelené od celku. Potom sa ponímať ako “ego”, môžem sa odrážať v celku, objaviť svoje pravé bytie a znovu sa začať vnímať ako súčasť celku. To, čo sa vo mne odráža, objavuje a znovu poznáva, je moje vedomie, moje pravé ja. Môžem ho zamerať na ľubovoľný bod alebo rozšíriť, nechať ho, aby obsiahlo všetko. Môžem ho nechať poklesnúť alebo vyzdvihnúť do najvyšších výšin. Ja som stvoriteľ.

Všetko, čo je, akékoľvek stvorenie, je prejavom jediného, ktoré sa stalo hmotným, aby sa zúčastnilo “hry života”. Evolúcia je opätovné poznanie jedného v mnohom. “Hra života” znamená byť v každom okamihu bytia. Hlboko vo vnútri viem, že som jedno, že som celok, ktorý všetko obsahuje, z ktorého všetko pochádza a do ktorého sa opäť všetko vracia na konci vekov. Som začiatok a koniec a hrám túto hru, aby som prežil dobrodružstvo života. Akýkoľvek život je hrou jedinca so sebou samým.

Dobrovoľne som prešiel “bránou zrodenia” do tohto sveta, aby som sa zúčastnil hry života. Táto hra sa koná pre moje potešenie, aby mi poskytla možnosť prežiť dokonalosť môjho ozajstného bytia - aby mi umožnila byť tým, kým som a kým som vždy bol. Hra mi len dáva príležitosť sa na to rozpamätať.

Nemôžem prijať do svojho vedomia žiadnu silu na tomto svete, bez toho, aby som zároveň moje vedomie o túto silu nerozšíril a nebol tak stále dokonalejší. Tak sa po čase opäť stávam sám sebou. Na začiatku hry sa prežívam ako “ego”, proti ktorému stojí v opozícii všetko, čo nie je “ja”. Toto ego sa prejavuje ako vlastné spôsoby, vlastná vôľa a vlastné potreby.

Ale, akonáhle je zrušená hranica, akonáhle sa vytratí zdanlivé oddelenie celku, precitnem opäť k vedomiu svojho vlastného ozajstného ja.

marianka79
11. okt 2010

hmm je to zaujímavé ešte sa musím vela vela učit 🙂

Akašická rovina sa nachádza v 4. dimenzii, my na našej Zemi sa zatiaľ nachádzame v 3. dimenzii. Akašická rovina nám ponúka akašické záznamy, ktoré obsahujú všetky udalosti, ktoré sa stali vo vesmíre. Tieto záznamy boli napísané, aby obsahovali všetky ľudské skúsenosti a históriu vesmíru. Ak by ste sa tam chceli vybrať, môžete sa pozrieť do všetkých záznamov, ktoré sa v nej nachádzajú. Každý dej na Zemi sa udalosť zapisuje súčasne do všetkých troch úrovni naraz a to do éterickej, astrálnej a mentálnej, s tým že vždy ma nejaká úroveň väčší stupeň zaznamenania udalosti. Zároveň sa všetky deje zaznamenávajú do príslušných tiel (éterické, astrálne, mentálne) ľudí ktorí sa zúčastňujú na danej udalosti. V kronike sú zapísané aj všetky naše minulé a budúce životy, všetky udalosti, ktoré sa odohrajú na našej planéte a vo vesmíre. Každý človek má možnosť tam nahliadnuť a zistiť si budúcnosť, ktorá ho čaká. Tak ako niektorí prorokovia predpovedali udalosti, no niektoré sa nestali je iba výsledkom toho, že budúcnosť sa vždy dá zmeniť a to aj tá vaša. Tieto veci, ktoré budete ďalej čítať sa vám môžu zdať zvláštne pretože sa máte dostať do klinickej smrti, inak nie je šanca vstúpiť do tej roviny. Ak chceme nahliadnuť do akašických záznamov, je potrebné sa dôkladne uvoľniť, ľahnúť si na posteľ s vystretými nohami alebo jednoducho si sadnúť do meditačnej pozície, v ktorej sa medituje a zatvoríte oči. Sústredíte sa na vašu šedú kôru mozgovú, predstavujte si ju ako šedý obal okolo vašej hlavy, ktorý chráni váš mozog a príslušné orgány. Keď sa budete na to sústrediť, pocítite tlak v hlave, to znamená, že sa vám zatiaľ darí skvelo. Mal by to cítiť úplne každý, tak žiadne obavy. Hovoríte si, že vaša myseľ alebo telo prechádza do Akašickej roviny, že prechádzate do štvrtej dimenzie, kde sa táto knižnica nachádza. Je potrebné sa sústrediť sa aj počas tohoto na šedú kôru mozgovú, no zas to nemusíte preháňať. Potom si v mysli predstavujete nejakú osobu alebo zviera, ktorá sa dostáva do klinickej smrti. Ja som si to predstavoval tak, že nejaká osoba bola pripojená na prístroj v nemocnici a zrazu to začalo pípať, akože zomrel. Tieto predstavy sú preto, lebo vaše telo a myseľ sa postupne nalaďujú na simulovanú klinickú smrť. Ja som to skúšal a stále tu som, takže sa vážne nemáte čoho báť. Tak si myslím, že už ste poriadne naladení, tak teraz myslite na to, čo by ste chceli vidieť. Môžete si pomyslieť na seba, svet, vojny, vašu budúcnosť, vaše minulé životy. Nachádzajú sa tu zápisy z minulosti, prítomnosti a budúcnosti, tak si stačí len vybrať, čo chcete vidieť.

marianka79
11. okt 2010

idem ja papa a dobru noc anjelinky 😵

ruzenkas
11. okt 2010

@jonuska Mě napadlo, když se to se.e tak se to se.e. Jinak máš hlas na FB 🙂

ruzenkas
11. okt 2010

@marianka79 Gratulace k ceně 🙂

jery51
12. okt 2010

@marianka79
mojo akú máš knihu angličtiny???

jery51
12. okt 2010

@miruska15
tak už ideš na nejaké to sedenie aj s malým...to číslo ti pošlem, neboj dnes budem s kamoškou....držím palec

peya104
12. okt 2010

@marianka79 😉 tato hra, kozmická hra sa v sanskrte nazíva "LEELA",, krásny članok, z akej je to knihy?

uskamuska
12. okt 2010

@jonuska ahoj ako by som ti tam mala dať hlas?neviem to urobiť ☹

terez34
12. okt 2010

ahojte kocky no idem pekne po poriadku dlho som vas citala a konecne som sa docitala ze stredko sa vam vydarilo to som rada aj foto je super a vsedci ste tam uplne iny ako na fotkach v konikovy taky pekny 😉 🙂 🙂
docitala som sa ze si posielate anjelikov ak by sa dalo tak vas poprosim aj mne poslite 😉 😉
a fakt na taj jednej fotke som sa zasmiala ja som si myslela ze lin je vysoka a dali a marianka su mensie ked spm to zbadala tak som vyvalila oci marianka je dobre vysoka 🙂 🙂
tak vam prajem pekny den pa anjelikovia

jonuska
12. okt 2010

@ruzenkas děkuji za hlas🙂

@uskamuska zlatíčko🙂musíš být na facebooku🙂 a klikni v mém odkazu na soutěž..potom musíš dát líbí s emi..strance denis fuego a potom líbí s emi pod moji fotku🙂
a moc děkuju🙂

zítra mám rande znova..tak mi držte pěstičky... 😀

marianka79
12. okt 2010

@ruzenkas ahoj a dakujeme patko vyhral túto knihu je super hned sme listovali a je v nej stále strčený http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...

a p. vychovávatelka poslala diplom aj mne tak mám aj ja aj patko diplom 😀 😀 😵

@jery51 http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-anglictin... túto mám a lúbi sa mi moc

@terez34 😀 no ale mala som vysoké čižmy to preto tak odrátaj ale 7 cm 😝 tak snad sa na tých vianočných trhoch postretáme vo vačšom počte dame si medovinu alebo varené vínko milujem vianočnú voňu a atmosféru na trhoch 😵

@peya104 je to zo stránky minigrimi 😉

terez34
13. okt 2010

@marianka79 no dufam aj ja mam rada vianocnu atmosferu 😉

miruska15
13. okt 2010

ahojte jej že vianoce 🙂 Ja milujem Vianoce.Len rok čo rok je to tažšie s darčekmi.Neviem čo detom .BABO rad.Netušim Ivanka je už slečna ta by chcela Fotak,u nej s babikami nepochodim všetky su šmarene v posteli.Mato no ten by chcel tolko toho že by sme skrachovali a Danuško ten chvala bohu tomu ešte nerozumie ten sa poteši hulakajucej hračke 😅 .Ale inak sa tešim ak posneži tak by som šla na lyže.

peya104
13. okt 2010
https://www.youtube.com/watch?v=669_w1tFTyk

krásna liečivá mantra.modrý budha. 😵

shupolienka
13. okt 2010

ahojte 😵
to je super napad s tymi vianocnymi trhmi, boze ako to leti, sak prednedavnom boli vianoce 😅

@peya104 mne sa viacej paci co si davala tu prvu od toho chlapa 😵

peya104
13. okt 2010

@shupolienka ou od nilavani, no ale toto je deva premal..to je iný rozmer..ženský. 😵 krásne je aj totko.

motylka
13. okt 2010

@jonuska, ja som na FB registrovaná, no nedáva mi tam vôbec možnosť "páči sa mi to", ani komentovať sa to nedá :( nemusím ho mať v priateľoch?

alfomilka
13. okt 2010

mne by sa asi najviac hodila trnava. Vo Viedni je trhov strasne vela, na kazdom namesti, da sa vybrat. Ale najest sa tam az tak neda, predavaju tam medovnicky, punc vsetkych moznych prichuti a nejake tie somarinky. Ale zasa je daleko.

linette: nebola som nakoniec v Samorine, isla som do Istropolisu v BA na anjelsky festival. Ale akurat tie 3 prednasky, ktore som chcela navstivit, boli zrusene a ostatne sice boli, ale v inych casoch a inych prednaskovych miestnostiach. Tak som bola schaosena a motala som sa tam. Nakoniec som bola na jednej zaujimavej o karme. Ale nejak ma aj tak uspala, zacala ma boliet hlava, tak som na meditacii zaspavala a radsej som to vzdala a isla na senecke jazera na kavicku. Ti, co boli v Samorine, si veeelmi pochvalovali. Takze o rok tam.

dali4
autor
14. okt 2010

Ahojte všeci anjelikovia 😵 😵 😵 prišla som vás len v rýchlosti pozdravit... jaj, malá ma tak zamestnáva 😅 . Teraz aj nejako zle spáva , neviem či zúbky alebo čo... Tak som vyčerpaná až to pekné neni.
Na inchebe ma zaujala Aura Soma, s ivankom sme sa zastavili pri stánku kde predávali flakoniky, ale bolo tam dost ludí a dve osobky čo tam predávali mali práve konzultácie tak som sa ani neinformovala...Ale aj tak si myslím že pred zakúpením a používaním Aury somy je potrebné sa podrobnejšie porozprávat o problémoch, o pocitoch ktoré máme. Našla som toto http://www.fytomedia.sk/pages/poradna/aurasoma/... ... rozmýšlam že tam zájdem. Možno byste sa niekto pridali 😉 ... ale ešte si musím našetrit... takže ukladám si túto stránku a neviem ešte kedy ale skúsila bysom. Mimochodom @ivanko8 si Auru somu chválil 😵 tak nad tým naozaj silno rozmýšlam.

ruzenkas
14. okt 2010

@jonuska Nemáš vůbec za co 🙂
@marianka79 Vypadá moooc hezky, ta kniha 🙂 jste šikovní.

Jinak já jsem opět v nemocnici. Zítra jdu na vyšetření a budu mít celkovou anestezii...