Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marorlinko
22. okt 2010

@linette dost dlho,ale stale sa len ucim bez toho aby som pouzila tu knihu k nim, chcela by som vediet viacej o nich.

ruzenkas
23. okt 2010

@linette Linett, já jsem měla loni končit, jako minulý akademický rok, takže jsem letos ve 4.ročníku VŠ. Je mi z toho spíš smutno, že se mi všechno s.re. ALe hlavně zdraví, já vím 🙂

Koukala jsem na fotečky, jsou moc krásné, všem Vám to tam moc sluší, jen škoda, že jste daleko...

kessina
24. okt 2010

ahojte babulky, vidim, ze ste mali stretko 🙂 ja som bola teraz takmer 2 mesiace bez netu... a tusim vas ani nedocitam, kolko ste tu toho popisali...
anjelickovia, myslite, ze sa da osud zmenit???? napr. ked je niekomu predurcene nemat deti, tak ich ani mat nebude?? alebo si myslite, ze sa to da ovplyvnit, prave skrz dobre ciny atd....

ivanko8
24. okt 2010

Ahojte Anjelinky, teraz, keď beží semester, sem zavítam len tak dva-tri razy do týždňa. Aj som uvažoval, či si vôbec nájdem čas na ďalšie stretnutie na vianočných trhoch, ale všetko medzi sebou súvisí. Sesternicin syn je zároveň mojím krstňaťom. Má dvanásť rokov a ja mám, tak ako každý rok, problém, čo pod stromček. Tak si budem musieť nájsť čas aj na takéto veci. Vlani som mu kúpil celkom slušný ruksak do školy, ale teraz ma nič nenapadá. Nemáte nejaké tipy?

ivanko8
24. okt 2010

@kessina - som rád, že už máš zase internet a môžeš si pozrieť, čo Ťa baví. A spomenul som si na jedno novodobé príslovie - komu nefunguje internet, má doma poriadok. Ako je to u Teba? 😉 (To je myslené bez urážky. 😅 )

No a tá otázka s deťmi - správna odpoveď je - u niekoho áno u iného nie.
Ako som sa dočítal na Angeláriu a podobných zdrojoch, každá duša, keď má prísť na Zem, tak si určuje, čo bude jej úloha, čo sa v tomto živote naučí. A na splnenie tej úlohy potrebuje mať isté podmienky. Ak si tá úloha vyžaduje, aby tá osoba deti nemala, tak sa s tým asi nedá nič robiť. Ak to bola len doplňujúca podmienka tej duše, napríklad, aby sa jej tá úloha ľahšie vyriešila, tak tu nejaká šanca na zmenu je, ale treba čakať extra problémy. Lepší prípad je, keď je tá úloha stanovená tak, že deti (alebo ďalšie deti) môžu prísť, až keď sa tá osoba niečo naučí - zvyčajne vyrieši nejaké svoje problémy v živote. A to je aj moje hlavné odporúčanie pre takú osobu - nepátrať po zdroji "osudového" stavu, ale riešiť problémy tak, ako prichádzajú. A vtedy majú veľkú šancu na splnenie aj deti aj iné želania.

Ako príklad k tej prvej alternatíve poznám súrodencov, ktorí sa ešte pred životom rozhodli, že ukončia karmické problémy vybranej (teraz svojej) rodiny a preto nemajú deti. Tam dobré činy vedú len ku splneniu úlohy.

Ako príklad pre tú poslednú možnosť by som uviedol anjelinku veruka, ktorá potrebuje na sebe popracovať. Ja som jej posledný raz odpovedal trochu energickejšie, niekoho som jej pripomenul a ona sa hneď stiahla. Ospravedlňujem sa a dúfam, že sa na mňa nehnevá. 😉 😅

motylka
25. okt 2010

@ivanko8 s tým príslovím o internete plne súhlasím :DD nieže by som mala bordel, ale keby som nemala net, tak je všetko skôr urobené :DD niekedy si aj hovorím, že by mi mohol na týždeň vypadnúť :D
a ten darček - nejaká spoločenská hra, CD s obľúbenou hudbou, mp4 a už viac takých univerzálnych mi nenapadá...to už záleží od toho, čo ho baví... 🙂
Ja mám tiež u seba pocit, že musím niečo poriešiť, asi hlavne ten vzťah s mamou...možno aj to ma brzdí v tom, že ešte nemám druhé dieťa...okrem toho mávam občas aj problémy s úzkosťou, zrejme všetko so všetkým súvisí...uvidím, ako sa to vyvinie, snažím sa s tým všetkým niečo robiť...

marianka79
26. okt 2010

a tu to nejak viazne kde ste babeny? 😕

marianka79
26. okt 2010

@ada32 ahoj dakujeme za komplimenty 😉 bude ešte jedno stretko na vianočných trhoch v blave tak sleduj tému a dohodneme sa na tom aby to vyhovovalo každému ja odporúčam niektorú sobotu len dufam že nebudem po nočnej lebo na tomto stretku som bola a totalne vyčerpaná som padla večer do postele 😔 tak adi pridaj sa aj ty ale ako ta spoznáme ked nemáš foto? 😕

inak mne sa tiež snívalo o mori som v nom plávala pred niečím som unikala ale nepametám si pred čím ani nič konkrétne a včera sa mi snívalo o bielom aute limuzíne bolo dlhé aj 10 metrov nahánali ho policajti mali zapaté majáky ja som sa na to kukala z okna policajt potom vzstúpila to auto išlo narazit donho no zastalo potom skoro zapadlo do blata ale sa vyhrabalo ten policajt sa bránil nejakým obuškom a potom mal tuším bič to velké auto potom zastalo a druhý policajti z neho vylákali von nejakých ludí vypadali ako mafiáni či čo no a to bolo vsjo

jonuska
27. okt 2010

ahojte andělky :_)
my ujsme od včera doma....no moc nám tam nepomohli..prý je to normální u dětí tyhle krátkodobé pauzy...,že než dozrají...
a nic na ní nenašli...teda tak asi jen ji proklepla kladívkem neuroložka a to bylo vše☹ takže v noci nespíme dál☹stále se hodně budí..jse už neštastná aasi vyhledám pomoc alternativní...uvidíme
jina jak se všechny máte,??? 🙂

ruzenkas
27. okt 2010

@jonuska Ahojky, to mi je moc líto ☹ snad vám pomůže třeba něco jiného. Já mám poslední dobou pocit, že doktoři vyšetřují a vyšetřují a na nic stejnak nepřijdou...

shupolienka
27. okt 2010

ahojte kukulky 😵
tak tie vianocne trhy su super napad 😉
@jonuska nejako som nepostrehla, co je malinkej? 😕 v noci nespinka?

ada32
27. okt 2010

@jonuska moj maly ma tri roky a tri mesiace a este nikdy neprespal noc.
je to uz sialene, len nedavno sme vyradili flasu a nocne mlieko ale teror pokracuje dalej 🙄
lebo u nas je to uz teror a dosledok vychovy mojho manzela.

jonuska
27. okt 2010

babuulky ahojte🙂děkuju že jste na nás mysleli🙂
ruženko jj tak mám pocit že neudělai vše...ui eeg si musíme udělat my ambulantně.-/

shupolienka....malá mi nespí v noci ani ve dne☹
prostě hned jak usne tak sebou mlátí,budí se s pláčem jde vidět že má bud děsy nebo prostě spát nemuže..budí se i po hodině:-/a dlouho jí trvá než usne.my ještě kojíme..ale nemám pocit že by se budila na kojení..ale spíš že ji to uklidní protože pláče a je rozhozená.
taky jsme u ní pozorovala apnoe ve spánku..10-15vteřinové pauzy v dýchání kdy se pa budila se řvem a škubla sebou:/ dle našich dr je tohle normální u dětí 😖

ada32...ona od mala dobrá noc je když se zbudí 4krát..špatná když každou hodku☹

jsme už dost vyčerpaná

dusany
27. okt 2010

Viete o tom,že geopatogénne zóny sa nedajú odstrániť. Pochádzajú až zo zemského jadra a vesmíru. Je to elektromagnetické vlnenie podobné TV vysielačom a im podobným. Majú elektromagnetickú zložku a rozdielny kmitočet aj nižší než 20 Hz. Zóny Curriho-mrežovité.zóny Hartmanove tiež mrežovité a zóny vodné. Zóny Hartmanove sa tiahnú z juhu na sever a zo západu na východ. Ich mrežovité pásy sú široké od 25 do 30 cm a vzdialenosť medzi pásmi je cca 4,3 m. Zóny Curriho pretínajú v mreži Hartmanove zóny pod 45 stupňami a tiahnúu zo severozápadu na juhovýchod adď. Majú šírku 20 až 25 cm a vzdialenosť pásov v ich mreži je 3,5 m. Vodné zóny zosilňujú bahenné podzemné podložia,podzemné vodné toky a riečišťa. Prechádzajú cez naše obydlia dosť chaotický v pásoch. Všetky menované zóny sa už v dnešnej dobe dajú odrušiť,tieniť a eliminovať viac než na 90 % . Ide tu o nové,dlhodobé eliminovanie bez akejkoľvek údržby. Žiadne kamienky, gaštany , pyramídy, šarlatanstvo a pod.V miestách pomalého pôsobenia GPZ do desiatich rokov,u niekoho skôr sa začnú objavovať prvé príznaky rôznych chorôb od únavy,bolestí hlavy, bolestí v krížoch, kolenách, zlé trávenie, ťažké, chladné a bolestivé nohy a bolesti kĺbov. Kde sa dve až tri zóny pretínajú, podľa celosvetových štatistik sú nádorové ochorenia isté. Približne jednej desatine populácie neškodia, alebo škodia menej.Mačky sa v nich vyžívajú a ešte si pri tom pradú. Hovorí sa tomu,že hrajú. Pes pri donútení žiť v zlých, prekrížených GPZ dlho nevydrží. Spôčaitku sa nám prosredie, kde žijeme javí až na niekoľkých jedincov normálne. Po určitom čase nedokážeme žiť uvoľnene kvôli stálym stresom z GPZ. Neústalé stresy nám pomáhajú zhoršovať látkovú výmenu-celkový metabolizmus. Pri zhoršenom metabolizme sa vsrebávanie výživných látok, vitamínov ,minerálov a liekov dostáva na miesta určené v ľudskom organizme iba čiastočne. Ranné budíčky nám často spôsobujú väčšiu únavu než večer pred spaním. Máme pocit, že si vtom prostredí nijako nemôžeme dobre oddýchnuť. Zlá látková výmena nám zhorší imunitný systém a začnú sa prihlasovať prvé choroby. Z mojej skúsenosti som sa začal zaoberať mojou rodnou dedinou. V jednej malej uličke so stúpaním je len 5 domov a v nich 8 nádorových onemocnení,3 štítne žľazy a iné choroby. V lokalita je dosť zamorená GPZ a sú tam aj vodné zóny. Podľa mňa tie to choroby za normálnych okolností, by tam nemali byť, kvôli zdravšej životospráve. Ak bývame v rodinnom dome,je dobre mať stromy v blízkosti domu.Je to jedno,či sú ovocné,alebo okrasne, hlavne väčšie. Spolu s veľkými kameňmi okruhliakmi okolo domu nám z časti odrušia GPZ. Šarlatanské spôsobi odrušenia nám vôbec nepomôžu. V paneláku je to ešte horšie. So stúpajúcim poschodím sa zóny mierne zosilňujú. Meraním sa zaoberám už dlhšiu dobu a v niektorom byte sa náhodou postele a gauč nachádzali len tesnej blízkosti mimo zón. Väčšinou tomu tak nie je. dm2000@centrum.sk zdraví Dušan-PORADÍM,AKO ĎALEJ

jonuska
27. okt 2010

@dusany prosímtě..mohl by jsi mi dát tedy víc info??já mám tu v pokoji..přesně studené bolavé nohy,o trávení nemluvím..a moje malá dcerka mi nespí☹

miruska15
27. okt 2010

@jonuska ahoj jej to je mi luto tvojej malej ale snad sa to časom spravy.Nemožu to byt zubky,alebo bruško joj to je hroza ked sa nevyspite ☹

jonuska
27. okt 2010

@miruska15 no právě že těžko říct☹ čím to je...ale zhoršuje se to
mě přijde jaoby měla noční děsy..jak sebou tak pere a oči jí kmitají
jdeme ve středu an eeg tak uvidíme

miruska15
27. okt 2010

@jonuska božinku vyzera to desivo.Chudatko male.Neviem čo poradit musiš byt silna.

jonuska
27. okt 2010

@miruska15 to je právě to..jsme časovaná bomba..jsem nervozní občas vyjedu na kluky,ti potom zlobí?.( jestli to jde taky do mlíka..achjo....
no jdu si uvařit čajík a honem zaspat..uvidíme co dnes jaká bude noc

andělky opatrujte se klidnou noc🙂

miruska15
27. okt 2010

@jonuska to sa niet čo čudovat ak vyletiš na chlapcov ale robto čo najmenej.No som zvedava čo ti povedia po tom vyšetreni aj ja som bola kedysi na takom.Držim silno všetky palce a budem na vas mysliet.Potom daj vediet.

terez34
28. okt 2010

@jonuska tak toto je hrozne neviem co mas za doktorku ale takyto spanok urcite nieje v poriadku a chce to odborne vysetrenie ved ani ty ani mala si neoddychnete a ak nepomozu doktory treba hladat pomoc inde...ale drzim palceky aby to nebolo nic zle

eeevvvkkkaaa
28. okt 2010

prosím vás, pomožte mi niekto, poradte mi niekoho. Otvorila sa mi srdcová čakra a zrazu necítim lásku, žiadny cit. Je to hrozné, objímam svojho synčeka, manžela, ktorých milujem najviac na svete a necítim nič, žiadny cit, zo dna na deň som ostala prázdna.čo sa to stalo?

dali4
autor
28. okt 2010

@eeevvvkkkaaa ahoj ... zdravím aj všetkých ostatných. evka... ako dlho sa takto cítiš? Nespomínaš si čo tomu predchádzalo? čo ti kto povedal ? To z ničoho nič ? 😕 . Možno je to iba prechodný stav, niekedy sa tak možme cítit aj po dlhšom psychickom vypätí...

dali4
autor
28. okt 2010

@ruzenkas tak to máš pravdu... aj ja mám ten pocit z lekárov. Zrejme to bude tým že oni sú tak zameraní iba na fyzické telo že sú v podstate slepí... nevedia nič nájst, lebo si neuvedomujú že je tu ešte niečo iné ako orgány, krv, kosti, svaly, tkáne ... 😒

dali4
autor
28. okt 2010

Tak rada bysom reagovala na všetky vaše príspevky... ale nedá sa ☹ ... Možno o dva roky ked pojde miška do školky 😀 čo už. Nemám teraz v podstate čas na seba... stagnujem v duchovnom rozvoji. Ale cítim že je to v poriadku 😉 . Zase sa rozbehnem.

dali4
autor
28. okt 2010

Dneska má 1 rôčik 😵 😅 ... ako to ubehlo, nechápem normálne.

dali4
autor
28. okt 2010

@jonuska možno že tam ozaj máte nejaké nepriaznivé geopatogénne zony 😕

dali4
autor
28. okt 2010

@miruska15 k tomu vec drieku. Ja som si to už minulý rok kúpila ale nenosím to 😝 . Mne to vadí, neviem prečo. Ja večne chodím aj bez tielka aj ked je zima, nie že bysom mávala holý chrbát to nie ale jednoducho neznesiem na krížoch nič tesné. Už som mala všelijaké problémy, bolesti krížov... asi prechladnuté 😒 preto som si to aj kúpila. Ale leží mi to tu. Som si myslela aká super vec to je, a aj je podla mna ale ja to neviem nosit 😅 Neviem prečo na tých miestach mám taký pocit ked som navlečená 😕

eeevvvkkkaaa
28. okt 2010

@dali4 dostala som mail od nejakého cudzieho chlapa čo mal blbé reči. Moje srdiečko sa nejako zlaklo, a začala som cítiť nejake zvláštne pocity na hrudi, potom som cítila ako sa mi niečo otvorilo na hrudi, tri dni silné bolesti, cítim akoby som mala otvorenú hrud a spustila sa mi nejaká energia, cítim ju v dlaniach, všade no od vtedy ináč cítim lásku, slabšie, milujem muža i syna, no zrazu ten pociť necítim, som prázdna. Otvorila sa mi srdcová čakra, to viem isto.
mám totiž otvorené aj tretie oko, len tým neviem pracovať.
trpím, chcem opäť cítiť lásku.

miruska15
28. okt 2010

@dali4 Gratulujem Mišelke k prvemu ročiku všetko naj naj.Tak a mame prvy rok za sebou.Bože ako to ušlo strašne rychlo.Martin mal 15 a to je ine už je to pomaly dospely muž ,strašne sa meni a ja mu nestiham.Som si spomenula ako moja mama nestihala nam a teraz je to u mna 😀 .
Ja som si ten pas tiež kupila s tym učelom že tiež neznesiem vrstvenie či tielko alebo triško plus sveter brrr.Ale aj preto že mam vela kratkych tričiek aj svetrov a nenosim ich lebo mam holy chrbat a toto mi to predlži.Ale vadi mi na nom že si ho stale stahujem a popravam.