Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
30. sep 2011

@jery51 14:44
Ve vztahu došlo k problému, který vás trápí.

Nechtějte řešit, co řešit nejde.

Časem bude lépe.

ivi87
30. sep 2011

@marianka79 waaaau ty sa zaoberáš numerologiou alebo niečím podobným? Ako sa dajú takéto veci naučiť?

marianka79
30. sep 2011

@ivi87 no popravde je to z jednej stránky a tam je to vysvetlené ale numerológia ma velmi zaujíma 😉 čísla sú všade okolo nás

pikino
30. sep 2011

@marianka79 dobrá odpoveď, som zvedavá čo na to povie jery

ivi87
30. sep 2011

@marianka79 máš pravdu sú všade, no len vedieť ktoré z nich použiť 🙂 ma "fascinuje" či ako to povedať ako sa v týchto veciach vyznáš, resp. vyznáte 🙂 je to úžasné!

jj, aj ja som zvedavá, čo na to jery 🙂

marianka79
30. sep 2011

@ivi87 no ja sa v tom nevyznám moja stále sa mi ukazuje kombinácia jedného trojčísla a neviem príst na to čo to znamená už som aj prosila nech ich už tie čísla nevídam a oni furt ☹ a veru neviem čo mi tým chcú anjeli povedat ale prednedávnom som si vykladala karty a vyšlo mi presne to nad čím som rozmýšlala a to do bodky tak to je super len to rozhodnutie čo mám spravit je na mne možno aj tie čísla sa mi preto zjavujú všade 😒

silviadaisy30
1. okt 2011

@marianka79 ahoj ja mam jednu knihu s cislami ked sa ti vela krat rovnake cisla objavuju tak co to znamena ako odkaz od anjelov,,,,vela ukazov ak si vsimas,mne sa zacalo tak ze ked som pozrela na hodiny bolo napr,14:14 alebo 22:22 a odvtedy je to tak stale,cisla na autach skoro stale aspon 3 auta co stoja vedla seba maju dvojcisie rovnake 🙂 a numerologia je veda ale velmi zaujimava aspon nieco z toho vediet nieje naskodu a napomaha ako o ludoch vediet dopredu ako s nimi komunikovat,bezproblemovo ale skoro vzdy ktomu treba datum narodenia co je niekedy blbe pytat od ludi...ale zatial mi to doteraz sedi do bodky na kazdeho z mojho okolia ci znamych ci priatelov 🙂

pikino
2. okt 2011

Ozaj baby čítali steniektorá knihu hviezdne znamenia od Lindy Goodman?

pikino
2. okt 2011

Mne sa tiež predtým ako som išla na materskú stále ukazovalo číslo 13:13 a 14:14. Odkedy som doma tak sa mi to už nestalo.

Dnes sa mi snívali strašné hovadiny ale inak nič také strašidelné. Akurát jeden že som bola sama s otcom v byte sedeli sme v kuchyni a v hale na zemi spadol sklenený pohár. Niečo s ním hýbalo a obidvaja sme z toho chytili paniku. A ešte že som bola s kamoškami na nejakom dvore a pomáhali mi zbierať pavie perie. A okrem toho asi ešte ďalších 5 snov, ale podla mňa neboli dôležité.

pikino
2. okt 2011

No podla jedného snáru znamená pávie perie marnivosť, ževraj sa vyvyšujem nad ostatných. Musím pohladať toho chudáka čo ho utlačujem :P

evickav
2. okt 2011

ahojte dievčatá,,,chcela by som sa opýtať ako zistím,ktorý anjel je ten môj? veľmi dlho sa nám s manželom nedarí otehotnieť,,, v tejto téme som sa dočítala,že keď anjelov poprosíš o pomoc,že ti pomôžu,,, večer než som išla spať som ich moc prosila,aby mi dali sen,či budeme mať s mm to bábenko,,, a sníval sa mi sen,že som bola v práci a kolegyniam som tak medzi rečou oznámila,že idem na poradňu,,, vôbec na to nereagovali,lebo 18 rokov čakania je fakt dlhá doba,tak asi ani nikto nečaká,že by som ešte mohla byť tehotná,,, v sne som nemala tehot. bruško a vedela som ,že som tehotná,,, vypadá to,že v našaj práci sa bude prepúšťať vo veľkom a ja som sa rozprávala v tom sne s terajšími kolegyňami,,, je naozaj možné,že v blízkej budúcnosti zostanem tehotná? 🙂

pikino
2. okt 2011

@evickav Ja sa v tom moc nevyznám baby ti určite poradia fundovanejšie, ale z toho čo viem, je jedno či prosíš anjelika menom alebo ho len oslovuješ anjelik. Oni vedia. Pár strán dozadu sem ivi hodila link na anjelika podla narodenia. Ak si ich pred spaním prosila, možno si dostala aj odpoved. Držím ti palce. 🙂

http://evamarvanova.sblog.cz/narozeni/

marianka79
2. okt 2011

@silviadaisy30 to mám aj ja aj na nete je taká stránka ale toto je trojčíslo s nie rovnakými číslami a významy sú len na rovnaké tri čísla popísané ale začínam im asi chápat dnes ráno ked som šla von so psom ešte som ani poriadne nevyšla z baráku už aj som ich mala pred očami a za chvílu dalšiu ich kombináciu to nie je len tak 😉 a teraz ked som kukla na hodiny bolo 15:55 a to sa mi tiež často stáva o polnoci mi odišiel signál na nete presne bolo 0:00 na hodinách a je toho ešte viac 🙂

marianka79
2. okt 2011

@evickav ono to može byt aj tak ked si na niečo privelmi upetá tak sa ti to zosníva a zvyčajne to tak chodí že sa ti to vyplní až ked to budeš najmenej čakat a nebudeš na to vobec mysliet nehaj to na vesmír popros raz a nehaj to na vyššiu silu a doveruj tomu 😉

marianka79
2. okt 2011

15:55
Láska vám připadá stereotypní a nudná.

To ale ještě není pokyn k tomu, abyste se rozhlíželi jinde.

Pracujte na sobě.

hehe mala by som veru na sebe popracovat 😒

marianka79
2. okt 2011

dnes som prečítala knihu "Kam se podel múj sýr" zhltla som ju na jeden šup a vrelo odporúčam prečítat si ju 😉

evickav
2. okt 2011

ďakujem vám dievčatá,,, nechám sa prekvapiť 🙂

silviadaisy30
2. okt 2011

@marianka79 neviem teraz najst tu knihu ale to je stale tak ak mi nieco treba tak jasne ze to neni po ruke....ked ju najdem tak ti napisem co znamenaju tie cisla,,,aspon porovname 🙂 🙂

ivi87
2. okt 2011

@silviadaisy ahoj silvi, prosím, mohla by si sem hodiť tú stránku s číslami? 🙂

ivi87
3. okt 2011

pekný dník vám prajem 🙂

@pikino ako prvý deň v práci? myslím na teba a držím palčeky nech je všetko v poriadku a rýchlo sa do toho dostaneš 😉

ja mám pomenej v práci, tak si vás čítam úplne od začiatku a mám stále zimomriavky z vašich príbehov 🙂 aj ja by som taaaak veľmi chcela anjelika vidieť, neskutočne moc 🙂 snáď sa mi to raz podarí 🙂 a ukáže sa 🙂

no a mne sa zas dnes sníval sen 😀 uniesol mňa a kamošku taký starší pán, nie moc starý, len starší 🙂 a boli sme u ňho vo vile, bola kráááásna 🙂 aj keď sme mali zviazané ruky, veľmi sa o nás staral, dával nám jesť, teda resp. prevažne som videla, že sa staral o mňa, ale v tom sne som vedela a mala taký pocit, že aj kamoška má čo papať.. a celkovo by som sa mala báť, tak to nie, mala som pocit v tom sne, priam som to cítila, že ma má rád a že by mi neublížil a tým pádom ani kamoške, nemala som v tom sne ani náznak strachu... potom bol nejaký sek v tom sne a už nám odvezoval ruky a potom sme jedli nejaké jedlo, už tam bol aj kamoškin manžel a ešte niekto, že pre nás prišli 🙂 žiadne hádky, žiadna bitka nič... a ako sme odchádzali, tak ja som sa pri dverách zvrtla, že nech oni idú, že ja ostanem s týmto mužom, len mi musí sľúbiť, že mi nikdy neublíži 😀 a potom som sa zobudila 😀

neviem čo má toto znamenať... 😀
hľadala som v snári únos, našlo mi že nečakaná rýchla svadba 😀
potom že starší muž znamená že dožiješ sa vysokého veku
vilu mi nenašlo, tak som pozerala dom, z toho čo tam bolo, tak jedine že byť v ňom a to znamená, že niekto mi pomôže v ťažkej chvíli...
láska - vyjadruje túžbu po láske...

no tak asi tým to bude 😀 len to bola sranda, lebo keď vás niekto unesie, máte zviazené ruky a pod., tak by som sa mala báť, ale celý sen som mala taký príjemný pocit, vôbec som sa nebála a aj ráno keď som sa zobudila tak mi bolo tak fááájn 🙂

marianka79
3. okt 2011

@ivi87 http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai...

toto su tiež nejaké číselká ak chceš 😉

ivi87
3. okt 2011

@marianka79 veeeľmi ti ďakujem 🙂

marianka79
3. okt 2011

@ivi87 😉

pikino
3. okt 2011

@ivi87 v práci dnes pohodička. Bol to len taký oťukávací deň, tým že tamnebola šefka, ani ta baba čo je namiesto mňa tak som tam nemala moc čo porábať. Kecala som s babami. A o pol druhej hajde domov. Inak mne dnes asi vymenili dieťa, lebo manžo ju chválil aká bola dobrá a ako pekne poobede spinkala. Zrejme jej prospieva keď ma nevidí :P

pikino
3. okt 2011

Mne sa dnes snívalo zasa kopec hovadín. Pamatam si že som bola u babičky a jedla starú tortu, potom nejakého chlapa, a potom som plynule prešla do čias starovekého Ríma, nahaňali ma tam vojaci a utekala som pred nimi cez zverinec s medvedmi a slonmi a zobudila som sa vo chvíli keď som preskakovala ohradu a jeden vojak ma chytil za nohu.

ivi87
3. okt 2011

@pikino no tak som úprimne rada, že si mala pohodkový deň bez zbytočného stresu 😉

pikino
3. okt 2011

jooo dnes tam bolo fajn. Inak sranda, že ja mám pocit ako keby som odtial vôbec neodišla. Vôbec som nemala nervy. Už som tam príliš dlho. :P

marianka79
3. okt 2011

@silviadaisy30 ja mám tiež takú knihu s tými čislami ale nie sú tam také rozpísané je ich tam len pár napíš mi ako sa volá či to nie je tá moja 😉