Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ada32
17. feb 2012

prosím Vás čo je to za kraviny???? prečítala som si kúsok z toho linku ale velmi to smrdelo sektou a manipulaciou ovcami.
skopirovala som si tych " siritelov psolstiev" do googlu a skuste to aj vy. uplne blaboly to vyhadzuje.
" medzigalakticka federacia???!!!" zase si nejaky magor mysli ze najde dost naivnych ludi ktory sa takto nechaju oblbovat a strasit ?

ospravedlnujem sa za tu utocnost ale sekty su moja slabost a viem o nich dost. za manipulaciu by som davala dozivotie. to su profesionalni vymyvaci hlav , obmedzuju zakladne ludske slobody.
🙄

lepsie ked tato tema riesi anjelikov a je pozitivna. 🙂 😕

motylka
18. feb 2012

tiež mi to pripadá sektovo...

marianka79
18. feb 2012

@ada32
@motylka aj na nás možno niekto pozerá ako na sektu už to tu aj bolo 😅 sranda teda 😀

marianka79
18. feb 2012

inak začala som čítat knihu Život po živote a poviem vám vždy pri nej zaspím na prvý krát sa mi podaril len predhovor a dva odstavce úvodu a hlava mi klesla na druhý krát som sa dostala konečne dalej a to na stranu 39 a zase som zaspala zaujímavé že pri Anjeloch v mojich vlasoch sa mi to nestalo nie že by ma nezaujímala ale nejako ma zrejme vyčerpáva už sa mi to aj pri iných knihách stalo 😕

pikino
18. feb 2012

ano môj manžel 😀

marianka79
18. feb 2012

@pikino hej? 😀 moj práveže verí na takéto veci 😉

pikino
18. feb 2012

môj nee. zarytý materialista.

marianka79
18. feb 2012

@pikino aspon to máte doma vyvážené 😉

harmony212
18. feb 2012

mám veľmi rada túto knihu: http://www.martinus.sk/?uItem=13361 a ešte aj knihy od Doreen Virtue a Luise L. Hay ... sú tak vynikajúce dobíjače pozitívna ... tiež milujem pocity pri čítaní kníh, predstavivosť ... aj atmosféru kina ... 🙂)

ada32
18. feb 2012

aj u nas je to vyvazene 😖 ja by som velmi ocenila keby sme rozmyslali rovnako. so svojou sestrou sa viem na tieto temy bavit cele hodiny.

na nas sa predsa neda pozerat ako na sektu 😅 mozno si niekto mysli je tu je spolok blaznov 😀 nech si mysli, je to jeho vec. ale nevykazujeme ziadne znaky sekty.
napr. nemame vodcu
nik sa nam nevyhraza
nik z nas netaha peniaze
nik nas nemanipuluje k tomu aby sme robili veci ktore by sme inak nikdy nerobili
mame kazda /y/ svoj nazor ktory nie ja vzdy rovnaky ako nazory vsetkych ostatnych....atd, atd

takze sekta byt nemozeme 😅 🙂 my mame predsa radi anjelikov a pomahame sebe aj druhym.to sekty nerobia.

pikino
19. feb 2012

@ada32 súhlas. 😀

Ja sa v rodine nemám s kým pobaviť U nás sú všetci takí neveriaci tomáši.

Našťastie aspoň v robote sa mám ským porozprávať. 🙂

marianka79
19. feb 2012

ahojte anjelinky dnes ráno som sa zobudila s bielym pierkom pri hlave 😵 ......... mala som príjemné sny ktoré si ale nepamatám zapamatala som si len koniec bola som na akejsi lúke a čiasi ruka bola to tušim žena tam ukladala hlavičky kvetov na zemi do akéhosi tvaru už neviem čo to bolo boli ale krásnej farby taká sýto fialovo ružová a vtom tá ruka zobrala moju a priatelovu ruku dala ich dokopy a tahala nám ich za tými kvetmi pritom som mojmu vobec nevidela do tváre bol otočený odo mna pekné ale zároven zvláštne a potom som sa zobudila s tým že som zaspala lebo mi nezvonil budík na mobile a vtom to pierko pri mobile bolo hmm žeby mi andelíci zastavili zvonenie? 😝

marianka79
19. feb 2012

@ada32 samozrejme že sme neni to len iní majú také haluze 😲 😀

marianka79
19. feb 2012

idem si čítat knižku snád už nezaspím 😀 páá

certica
19. feb 2012

@jery51 este som necitala, je na ceste ku mne...

@marianka79 ja som moodyho citala tiez trosku so sebazaprenim (no, to je mozno silne slovo 😀 ), ale skratka bolo to tak akosi nudnejsie podane, dalo sa to cele zhrnut mozno do 3 stran. celkovo som mala pocit, ze som sa nic nove nedozvedela. inak zazila som ho min. rok aj na prednaske, nazivo.

@pikino k tej sladkej nevedomosti - ja si prave myslim, ze by sme sa mali kazdy jeden konecne zvedomnit, uvedomit a prevziat plnu zodpovednost za to, ako myslime, koname, ako pristupujeme k sebe, okoliu atd. a robit vsetko preto, aby sme svojou castou prispeli k zlepseniu celku. s doverou v lasku, v seba, v druhych a v to, co robime.

pikino
19. feb 2012

@certica to ano s tým súhlasím ja som to myslela tak, že by som nechcela vedieť ak by mal byť koniec sveta, alebo aj to kedy by som mala zomrieť ja. Načo sa trápiť dopredu.

marianka79
20. feb 2012

@certica možno preto vždy aj zaspím 😅 lebo fakt sa tam opakujú veci dookola

zuzana84
20. feb 2012

Ahojte dievcata, chcela by som vas poprosit o radu. Uz asi 8 krat sa mi sniva ten isty sen, len v trocha inej podobe. Podstata je vzdy ta ista. Skryvam sa pred velkymi hnedymi medvedmi aby ma nenasli pri ich potulkach, alebo na mna dokonca striehnu. Hladala som v snari, ktory mam doma, aj na nete som pozerala, ale nic som nenasla. Uz ma to zacina desit, sen je velmi neprijemny. Neviete mi prosim povedat co to moze znamenat? Alebo co urobit, aby sa mi zly sen nevracal? Vopred dakujem 😢

slasima
21. feb 2012

milujem svojich anjelikov 🙂 jop

marianka79
21. feb 2012

@zuzana84 jaj to može byt hocičo záleží aký máš život mna prvé napadlo že sa pred niečim skovávaš proste že by si mala niečo riešit a radšej zaujmeš postoj mrtveho chrobáka promiň ak sa ťa to dotklo ale to ma napadlo hned po prečítaní kedže v tom sne máš nepríjemný pocit 😉 pekný den

pikino
21. feb 2012

@zuzana84 Tiež si myslím, že je to nejaký problem ktorý nesceš riešiť a bočíš. mne sa stále snívalo že ma naháňajú levy a slony, ale nakoniec sa mi nejako podarilo tieto sny ovládať a už to je v pohode. Ono aj velmi záleží na tom ako sa cítiš psychicky, lebo ak nie si v pohode tak aj tie sny tak vyzerajú.

marianka79
21. feb 2012

@slasima aj ja 😉

slasima
22. feb 2012

@marianka79 som rada ,ze som ich zasa pri sebe nasla....ludia zabudaju na svojich anjelov a potom maju zivot tazsi...oni nam ho ulahcuju.....staci len poziadat

mywiel
22. feb 2012

@zuzana84 vidim ze sa snazite otehotniet 🙂 nemas trosku z toho obavy, lebo medved je zenska energia a spaja sa aj s tehotenstvom. 😉

zuzana84
22. feb 2012

@marianka79
@pikino dakujem dievcata za odpoved, nie nedotko sa ma to, a myslim, ze mate pravdu, len je asi tazke si to priznat. Budem musiet zabojovat.

zuzana84
22. feb 2012

@mywiel ahoj, ano presne si trafila do cierneho, chceli by sme druhe babo, no ja som plna obav, ci to zvladnem, pretoze, teraz ked je mala uz ako tak samostatnejsia, uz je to pohodlne, uz sa mozem viac venovat sebe, skole - robim si VS na materskej, svojim konickom, a ked pride babo, znova musia iste veci na cas do ustrania. Na druhej strane by som ale naozaj chcela este jedno babenko. A okrem toho vela premyslam, ze by som uz aj nieco robila, myslim nieco ako zamestnanie aspon na polovicny uvazok. Och, som sa rozpisala, a uvedomila som, ze mate pravdu... vela riesim 😅 Asi necham radsej plynut veci volne, aj tak bude vsetko ako ma byt, nic sa predsa nedeje len tak.
Dakujem vam vsetkym.

marianka79
22. feb 2012

@mywiel ahoj cica pamatáš tak dávnejšie sme písali o Noeise?No tak konečne tam idem mám susedu čo tam chodí pravidelne ani som nevedela že takú osobu mám na blízku tak som zvedavá čo tam mi povedia síce idem riešit niečo iné ako sme písali ale možno to má s tým aj nejaký súvis... 🙂 vidíš netreba hned všetko silit ono to príde samo a vtedy ked to najviac potrebujem 😉

harmony212
24. feb 2012

ahojte, neviete, či má súvis bolesť zubov s tretím okom ? Mne sa zdá, že áno, na nete to neviem nájsť. ďakujem.

marianka79
27. feb 2012

@harmony212 o tom nič neviem

certica
28. feb 2012

@harmony212 skor tlak(y) na zuby, hornu celust, ale vyslovene klasicka bolest zubov, ako ju pozname, podla mna nie