Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
6. jún 2010

ahojte babule, evika ja ti odporúčim môjho býv.šéfa
http://www.cestasvetla.sk/prinos CS.html
skús sa s nim skontaktovať..
aj môžš napíš mi , čo sa ti deje

jery51
6. jún 2010

aj my sme oslavovali moje meno 4.6. 😵

jery51
6. jún 2010

kde ste zdrhli??? 😅

marianka79
6. jún 2010

@jery51 tu som 😵

jery51
6. jún 2010

ahoj marianka, no čo ako čísla sa stále objavujú??

marianka79
6. jún 2010

áno ☹ dnes to boli 999 a to nie je dobré číslo je to ukončenie niečoho ale čoho???

marianka79
6. jún 2010

999 Ukončenie určitého cyklu. Ukončenie. Nachádzaš sa v dôležitej fáze tvojho osobného alebo globálneho života. Tvoje myšlienky ukazujú v dobe videnia tohto znamenia, že prinesú so sebou ukončenie alebo ukončia určitú fázu v tvojom živote.

jery51
6. jún 2010

hmm tri devynky nie je dobréé, ale ktovie, ved sama vidíš že všade je iný význam,,
marianka idem ja do perín, páá
zajtra krásny slnenčný deň želám....

marianka79
6. jún 2010

ak sa pametáš nedávno som mala trojky a to znamená že bud sa vyberiem k 666 čiže lekciu si zopakujem alebo k 999ukočeniu a teraz akoby mi napovedali anjelikovia to ukončenie myslím si že ma pred niečim varujú alebo to myslia tak že to nemám ukončit a vrátit sa k zopakovaniu lekcie??? zajtra sa opýtam kariet a potvrdím si to

marianka79
6. jún 2010

jáááj tak papa a dobrú nocku 😉

marianka79
7. jún 2010

inak ja mám tiež také vidiny a velmi často snívam s otvorenými očami a niekedy som až totalne mimo reálneho života potom sa "zobudím"a rozmýšlam o sebe či som normálna 😕 😅 vidím všetko vtedy pekné bez žiadnych problémov všetko i v bežnom živote velmi jednoducho vidím nič nie je pre mna také zložité ako vypadá len sa stretávam s opakom a to ma hnevá a nechapem to som vždysnívajúci človek a to mám od mala velmi som si rada predstavovala a snívala s "otvorenými "očami nie som jasnovidec to nie nemám ju až tak rozvinutú(čelovú čakru)ani nemám v nej tolko energie že by ma hlava bolievala ale určité veci viem 😉 a ked to čítam o tom oku tak ja mám tiež tmavomodré oči 😅 od narodenia ani sa mi nemení ich farba stále sú také isté že by som bola indigo??? 😕 😨

marianka79
7. jún 2010

lenže s určitou vecou si neviem rady 😒 tam zasahujú city a to je už iné kafe ☹

marianka79
7. jún 2010

idem sa spýtat kariet 😉

jery51
7. jún 2010

anjeliky kde lietate??? 😅
tak stala sa so mna babka bylinkárka 😉 už mám aj levandulu, alchemilku aj červenu bazalku- z tej sa vytešujem, bo je z toho ohromný ocot, potom...
na menky som dostala knihy od pána manžela no po česky 😝 😝 a tam tie byliny maju iný názov, musim to popozerať na nete čo sa kedy zbiera ako suší a pod...
marianka aj ja mám tak veci kde sa snažím byť nad vecou, no emócie mi to nedovolia....

slavik
7. jún 2010

ahojte žienky,
eeevvvkkkaaa mňa by zaujímalo ako sa u teba prejavuje to otvorené tretie oko. Inak mojej sestre jedna veštkyňa vyveštila že sa jej otvára tretie oko. Vtedy sa silnejšie zaujímala o duchovno a veci s tým spojené.

slavik
7. jún 2010

inak mne keby sa zjavil nejaký duch tak asi z infarktujem, sa ani nečudujem že si zažila taký šok.

jery51
7. jún 2010

http://www.silverrush2000.com/?mod=77&t=cP&cPat...
krásne šperky z kamenov... ja chcem!!! vesmír objednávam si !!! 😉

eeevvvkkkaaa
7. jún 2010

dakujem kočky. Ten pán mi ho zavrel, no len čiastočne, viac sa nedalo. Mám sa veľmi zle, mám z toho psychické problémy. Ešte som bola u jednej pani, ktorá sa venuje hypnoze a duchovnému liečeniu. Ona mi ho zavrela uplne, bola som obyčajným človekom, no potom sa to otvorilo znovu. Ked sa na to zamerala cez vyššie ja, vyšlo jej, že si to musím odžiť, že to má nejaký čas trvať a že sa to potom zavrie samo, po približne 15. mesiacoch. Preto sa mi na nejaký čas zavrelo, aby som mala dôkaz, že sa to dá...

eeevvvkkkaaa
7. jún 2010

nehnevajte sa, že to chcem zavrieť, no som z toho na samovraždu a psychiatriu, čo to tak zle znášam, fakt, prepáčte ak sa mi čudujete, no nie je to také jednoduché žiť takýto život. Ani z mužom mi to nedovolí spať, čo sa mi stratila chuť na sex, necítim potrebu.

eeevvvkkkaaa
7. jún 2010

ja to tak zle znášam, lebo od vtedy sa na mňa napájajú duše a ja nič nerobím len sa chodím čistiť a cestujem a platíme a platíme a výsledok chvílkový...preto to zle znášam.

ivanko8
7. jún 2010

Zdravím všetky anjelinky (celú anjelskú smečku). Čítam Vás už dlho, ale nemám záľubu v písaní, tak prispievam až teraz.

Všimol som si, že @eeevvvkkkaaa má dosť vážny problém a niektoré z Vás jej už napísali zaujímavé rady. Pridám teda aj môj názor.
Používanie (aj pasívne!) tretieho oka a iných „nadštandardných“ schopností, si vyžaduje veľa energie. Túto energiu odčerpáva z toho, čo si telo vyrobí pre seba. Ak má telo „životnej“ energie málo, prichádzajú choroby, depresie a iné ťažkosti.
Už vyše roka cvičím čchi-kung stránka: http://www.cchi-kung.net/
Absolvoval som okrem iného aj školenie pre liečiteľov a tam som sa dozvedel, že ľudské telo je tak šikovne vytvorené, že okrem „životného“ stroja, ktorý vyrába energiu pre všetky životné potreby človeka, máme aj zálohu – batérie. Tieto baterky nám môže nabiť aj niekto druhý, keď má náš hlavný stroj problémy (napríklad sme chorí) a zatiaľ sa náš stroj zregeneruje. Problém je, že na baterky môžeme ísť len pár dní. A tak je to zrejme aj s Evkou. Liečitelia Ti dobijú baterky a pár dní si v pohode. Ale potom sa baterky vybijú a Tvoj životný stroj, ktorý je od narodenia nastavený len na bežnú spotrebu, už zasa nestíha.
Je potrebné roztočiť ho na vyššie obrátky. A spôsob, ktorý ja poznám, je cvičenie „Veľký strom“ práve zo spomenutého čchi-kungu. Preto Ti odporúčam zájsť na tú stránku, skontaktovať sa s niektorým inštruktorom a na základe jeho odporúčania ísť na kurz alebo si dohodnúť individuálne cvičenie. Potrebuješ len jednotkový kurz. Stojí to okolo 70eur, ale považujem za dôležité, aby Ťa viedol nejaký inštruktor. Za prvé, sú to často aj terapeuti, za druhé, tiež Ti vedia na začiatok dobiť baterky. A budeš to potrebovať, lebo to cvičenie je dosť náročné na výdrž a ako si telo zvyká na vyšší prietok energie, v miestach s horším prietokom energie sa objavujú na niekoľko dní bolesti. Bez pomoci na začiatku asi nevydržíš pravidelné denné cvičenia a tiež potrebuješ čo najskôr získať správny postoj – rovná chrbtica a podsadená panva sú úplne podstatné pre správny tok energie. Aj tak budeš asi potrebovať pár týždňov, kým získaš príjemnú vnútornú pohodu.
A ak budeš cvičiť dlhodobo aspoň niekoľko mesiacov, vibrácie Tvojej energie stúpnu natoľko, že negatívcom už nebudeš „chutiť“ a prestanú Ťa otravovať. 😵

dali4
autor
7. jún 2010

@ivanko8 zdravím ta 😵 a zároven chcem podakovat za tvoj naozaj velmi zaujímavý príspevok 😵 Ja som o tomoto cvičení vela čítala, velmi sa mi to páči, len je škoda že sa cvičí zatial na málo miestach ☹ , snád sa to v budúcnosti zmení. Verím že robí s telom ale hlavne s dušou zázraky.
eeevvvkkkaaa 😉 😵 😵 😵

eeevvvkkkaaa
7. jún 2010

@ivanko8 tým cvičením by sa mi mohlo to oko zatvoriť? či ako si to myslel?

shupolienka
7. jún 2010

ahojte babule, tak dnes som si vykladala prvy krat anjelske karty a uplne mi to vychadzalo 😵 no parada sa tesim 😅

ivanko8
7. jún 2010

@eeevvvkkkaaa, to cvičenie nič nezatvára. Len Ti umožní zvýšiť Tvoju energiu tak, aby si oko nemuselo na prevádzku brať napríklad sexuálnu energiu. Myslel som to ako alternatívu k tomu 15-mesačnému čakaniu. Nie som zatiaľ na takej úrovni, aby som vedel povedať, či si potom dokážeš sama ovplyvniť svoje schopnosti. Mne to cvičenie pomohlo s nejakými zdravotnými problémami a výrazne mi zlepšilo rôzne životné situácie. (Alebo to len tie situácie teraz tak vidím?) 🙂

jery51
7. jún 2010

ahoj shupolienka 😉
tak až teraz si začala s kartami?? máš ich už dlhšie, že? ja veru skoro každý deň a hned mi je lepšie 😉
ivanko8 ja sa vždy poteším, keď sa áj chlapi venujú ezoterike a ešte viac keď nás čítajú 😀

shupolienka
7. jún 2010

ahoj jery: jo az teraz som sa odhodlala...nejako som sa nevedela k tomu dostat 😅 furt som to odkladala 😅 ale po dnesnom dni som bola taka nadsena, ze to budem asi praktizovat castejsie 😀

shupolienka
7. jún 2010

juuuj babulky taka som stastna, konecne som sa dopatrala k jednej liecivej mantre, som ju pocuvala minuly rok a odvtedy som na nu stale myslela a nevedela sa jej dopatrat. Tak som poprosila moju svagrinku, tej ktora sa venuje tomu hinduizmu, od nej mam aj tie karty pozicane aj knizky anjelske, ci mi neposle na nu link, ona ju pustala svojmu syncekovi kazdy den od narodenia, pretoze je chorucky. No je strasne nadherna, uplne som unesena z nej. tak si ju vypocujte 😵

https://www.youtube.com/watch?v=yUJucA-mrgE
mucinka15
8. jún 2010

pekné ránuško, baby... ja som vás tu našla už dávno a sem tam len tak nakuknem, ale teraz som sa rozhodla aj napísať... neviete mi poradiť, čo znamená číslo 22? vidím ho v sne, tieto 2 dni skoro všade... vyhodila som to aj cez google, ale nič mi nenašlo... ďakujem 🙂 🙂 🙂