Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

zuzikak
28. júl 2011

@pkatarina
to je pravda, ja ich sice necitim mozno tak ako by som mala ale taketo znamenia sa deju. Ja som si napriklad kupila anjelske karty a ked mam pocit, ze som troska na rozcesti alebo si neviem poradit - vytiahnem ich a zatial ma nesklamali. Jasne, nepovedia ti tvoju buducnost, su cisto inspirativne ale pomahaju - teda aspon mne. 🙂

zuzikak
28. júl 2011

@miselienocka
Ahoj Miselienocka,
S kartami obcas robim aj ja ale nie stale. Ak mas pocit, ze ti anjeli neodpovedaju alebo ich znameniam nerozumies, myslim ze by nebolo zle ak by si si chvilocku dala prestavku a prestala rozmyslat nad problemom (ak sa to da a riesenie nie je potrebne riesit hned). Mozno to viac silis nez je treba. Potom ked sa dostanes troska viac do kludu, bude sa ti lepsie sustredit. Vyjdi von do prirody a mysli na nich a komunikuj v myslienkach ale skus nic neziadat. Len sa kochaj prirodou a podakuj, ze su tu s tebou a ze zdielate spolu tieto pekne chvile. Mozno to pomoze.

marianka79
29. júl 2011

dnes som si kúpila maces a bolo tam na krabičke napísané............

Je rozdiel medzi zhonom a systematickým fyzickým a psychickým preťažením. Naučte sa mysliet pozitívne a netrápte sa vecami, ktoré sa už stali a nemožete ich ovplyvnit. po tom, čo si vyberiete z dvoch alternatív,nepripúštajte si,že tá druhá bola lepšia. Zázračne pomáha smiech. Povedzte svojmu partnerovi alebo detom veselú príhodu z práce alebo vtip. Urobte niečo pozitívne a tešte sa z toho 😵 😵 😵

pekný den vám všetkým.......PVD 😉


pkatarina
29. júl 2011

@zuzikak ja tiež používam anjelske karty, vílie karty a aj Lenormand karty. Karty nie sú len inšpiráciou dá sa s ich pomocou veľa vyriešiť .Záleží na tom akému človeku si karty dáme vyložiť. Karty sú aj ľahko ovplyvniteľné hlavne ked si ich sami vykladáme. Človek sa musí odosobniť ,lebo vlastnou vôľou si navodí takú odpoved po akej túži. Niekedy ti odpoved karty neukážu ,lebo proste ešte neprišiel čas na to aby si na danú vec vedela odpoved 🙂 .

zuzikak
29. júl 2011

@pkatarina
tak to mas pravdu ale mne sa velakrat stalo, ze som dostala taku odpoved, ze som musela pouvazovat aby som zistila, co mi vlastne chcu povedat. Takze som si ju nenavodila sama 🙂 a som tomu rada. Lenormand ma kamaratka a tej do dost vychadza. Napriklad mi minuly rok povedala, ze ma nieco trapi a ze mam nejake obavy pred dovolenkou a to bola pravda a vraj sa mam tesit lebo ma tam moj poziada o ruku. Ja by som zase dala ruku do ohna za to, ze to nespravi prave na dovolenke no a stalo sa 🙂

anett9
30. júl 2011

@berenika39 to má spojitosť s reinkarnáciou..hodne sa píše o tom,že na tejto planéte sme za trest,duše uväznené v tele...ked umrie dieťa,v minulom živote jeho duch žil lepším,slušnejším životom a preto jeho nasledujúci život na zemi,čiže trest bol krátky.Z pohľadu nás ľudí je smrť dieťaťa krutá a nespravodlivá vec,ale tí,ktorí sa týmito mystickými vecami zaoberajú vedia,že sa v podstate jeho duch posunul vyššie a je mu lepšie

domidomi
31. júl 2011

@anett9 dovolím si nesúhlasiť 😅 , nerozumiem ako to myslíš, že za trest..... každý náš ďalší život je naša nová šanca žiť lepšie. Ty o tom píšeš strašne tvrdo 😠 . A to s tými deťmi je podľa mňa dobrá blbosť 😅 .

anett9
31. júl 2011

@domidomi ešte si nepočula výraz"trestanecká planéta" ako označenie Zeme.?.... jeden z priekopníkov v oblasti duchovna,posmrtného života,reikarnácie atd :Alan Kardec - "Kniha duchov" -úžasná knižka,všeličo z nej pochopíš

anett9
31. júl 2011

@domidomi a ešte jedna,nepamätám si už autora..mala som ju z knižnice a prepísala som si z toho niekoľko konceptov z jednotlivých kapitol : "Sféry medzi Zemou a Slnkom" -takisto zaujímavá knižka ,ked sa človek zamyslí nad vecami,prečo je to tak a onak....tu nájde kopec vysvetlení,ktoré by ho možno nikdy v živote nenapadli.Nepíšem o tom tvrdo....len som naznačila,že každý ďalší život si musíš odtrpieť chyby z toho predchádzajúceho. A ako si vysvetliť fakt,ktorý je smutný a žalostný,ked zomrie dieťa? Že boh je nespravodlivý,že to dopustil? Alebo,ešte taká blbosť,že boh ho mal rád,tak si to dieťa povolal k sebe?-toto som už tiež počula. Kedže existujú duchovia a médiá cez ktoré komunikujú s pozemským svetom-to je všeobecne známe-tak,ako som už vyššie napísala, vysvetľujú oni krátky pozemský život dieťaťa. Aj v tých dvoch knihách,ktoré som spomenula

evkasus
1. aug 2011

Kolko knih, tolko nazorov a svetonazorov. Treba rozlisovat knihu od knihy, aj keby bola akokolvek putavo napisana. existuje totiz mnoho oblbovakov v tejto dobe, ktore vedu ludi iba do slepych uliciek.

marianka79
1. aug 2011

@anett9 pekne si to napísala o tej reinkarnácii 😉

ada32
1. aug 2011

@anett9 mne sa Kardecova Kniha duchov dostala do rúk náhodou asi pred 18 rokmi, vtedy som si hovorila boze aky hlupy nazov , zavadzajuci pre naivnych ludi, ktori si myslia ze cele nase spojenie s duchovnym svetom spociva vo vyvolávaní duchov o polnoci na zuroch.
ked som ju otvorila , tak som sa zacitala, kupila som si ju a viac som ju nepustila z ruk. maloktora kniha bola tak jasne a prosto napisana. mam ju velmi rada.mozno najradsej.

ada32
1. aug 2011

az teraz som docitala stranu. kniha duchov vysvetluje priciny umrtia dietata.

anett9
1. aug 2011

@ada32 ja som ju roky zháňala,pretože pred rokmi som ju mala z knižnice a odvtedy som ju nevidela.V žiadnom kníhkupectve,ani na nete sa už nedá zohnať...náhodou som ju zohnala na MMB,pani mi ju vymenila za 2 mikinky po dcére 🙂 🙂 🙂 🙂 som sa tešila ako blcha /zrejme ju nezaujala a ani nevedela,aký skvost má vo svojej knižnici😀 😀 všade je vypredaná a už pár rokov nevyšla v novom vidaní ☹

anett9
1. aug 2011

@evkasus Alan Kardec bol veľmi vzdelaný človek ,roky sa zaoberal komunikáciou s duchmi,mal aj má veľa stúpencov a Kniha duchov je podľa mňa najlepšie napísané dielo na túto tému. Ako som už písala,ked sa človek zamyslí nad mnohými bežnými vecami,nad ktorými sa inak nepozastavuje a ktoré vlastne ani nevie vysvetliť-práve Kardec ponúka vysvetlenie,ktoré je prijateľné.A okrem toho aj na Slovensku je známa veštkyňa Izabela,tuším z Nových Zámkov,ktorá z rozhovorov so svojím zosnulým manželom ,objasnila mnoho vecí z posmrtného života a následného vtelenia ducha a znovuzrodenia

marianka79
1. aug 2011

@anett9 a o akú knihu sa to jedná? nechce sa mi pátrat vyššie 😅

anett9
2. aug 2011

@marianka79 Alan Kardec: Kniha duchov . Len,ako som už písala vyššie,nedá sa zohnať ☹

slavik
2. aug 2011

@anett9 našla som tu knihu na nete zoskenovanú
http://nina450.files.wordpress.com/2010/06/knih...

domidomi
2. aug 2011

@anett9 Trestanecká planéte? No taký výraz som ešte nečítala a to som už prečítala hoci čo. Dovolím si nesúhlasiť. Je veľa ľudí na tejto Zemi ktorí sú šťastní a spokojní, riešia svoje "problémiky".... podľa tvojej teórie by mali byť už mŕtvy. a čo tak moja prababka? Mala dom, manžela, 4 zdravé deti, prácu, ktorá ju bavila, zomrela v 84 rokoch takže prežila dosť dlhý a pekný život, tak za aký trest potom pykala? A ešte: ked žila slušný život, tak podľa tvojej teórie by v ďalšom živote mala zomrieť ako dieťa.... trošku tvrdé. Každý si vyberá život, aký chcel prežiť, samozrejme verím na karmu, nato že vždy máš viac možností z ktorých si môžeš vybrať neexistuje len jedna cesta. Ale že Zem by mala byť trestanecké planéta je trochu prehnané. A už ked tak čo taký Hitler? Na jeho príkaz zomrelo milióny ľudí. Kedy si to on odpyká? A ako by som chcela vedieť. Ale to už je v rukách pána Boha.
A prečo zomierajú malé deti? No ťažká otázka myslím, že pre každé médium vysvetliť to. A prečo sa rodia postihnuté deti? Odpovedí je veľmi veľa každý prípad je jedinečný. Každý žil iný život.
Ja nepovažujem svoj život na Zem za trest, ale za ďalšiu šancu žiť lepšie, žiť šťastne, dúfam, že sa mi to podarí.

anett9
3. aug 2011

@slavik tak fajn,aspoň niečo....ja som happy,že ju mám vo svojej knižnici 🙂

anett9
3. aug 2011

@domidomi vôbec si nepochopila o čom som hovorila...prečítaj si Knihu duchov a pochopíš.Moja starká žila slušným životom a žije doteraz ,bude mať 88,je vitálna sebestačná milá atd.To nie je o tom.... astrálne telo -duch je uväznený v hmotnom tele-to je ten trest.A nech by sme boli akokoľvek dobrí,aj tak sme naviazaní na pozemské hmotné statky...o tom to je.Pretože sa bez toho nezaobídeme. 😒 Ani ja som život nepovažujem za trest,som spokojná....ale je kopec takých čo majú ťažký život,akoby mali vo všetkom smolu...nech sa akokoľvek snažia nič im nevychádza..... to nie je náhoda,má to súvis s predchádzajúcim pozemským životom

violet2211
5. aug 2011

ahojte, obcas zabludim na tuto stranku a je to zaujimave citanie a chcela by som sa opytat, ci nema niekto zaujem o zaslanie anjelov...pisalo sa o tom niekolko stranok dozadu... v sobotu vecer posielam...ak mate zaujem dajte vediet..

veroveronika
5. aug 2011

@violet2211 a to akym sposobom urobis? myslis, ze anjeli su schopny aj poriesit nejaky probem? ja som velakrat prosila anjela o pomoc, ale nic...asi to robim zle..mozes o tom prosim napisat viac???

ada32
6. aug 2011

@violet2211 ja som uz anjelikov mala.prave na Vianoce

🙂

@veroveronika anjelikovia su stale pri nas. ale nemozu fungovat ako zazrak na pockanie.
urcite pomozu vnuknutim a zdanilivymi nahodami ked ich clovek poprosi a mysli to zo srdca uprimne nie z vypocitavosti.

ada32
6. aug 2011

ja som prevedcena ze niektore problemy si musime takpovediac "vyzrat" lebo tak sme si to vybrali a mame sa prostrednictvom nich naucit nieco nove, mame sa niekam posunut. verim ale ze nam to mozu pomoct lahsie znasat ked mame pocit ze uz naozaj nevydrzime.alebo nam vedia pomoct pozriet sa na veci z ineho uhla a tym zmenit pohlad na problem.
nehovori sa darmo ze " male zlo je dobrom v porovnani s este vacsim zlom"

takze aspon podla mna to nefunguje tak ze lusknem prstami a do druheho dna je vec vyriesena. to by potom neboli anjeli ale holubkovia z popolusky.

🙂

veroveronika
6. aug 2011

ja neviem, verila som kedysi aj na anjelov, aj na to, ze dobreho cloveka ochrani nejaka vyssia sila(boh, anjeli...), ale podla mna to tak bohuzial nefunguje, ba prave naopak, zistila som, ze cim viac je clovek ku druhym lepsi, tym ho viac zneuzivaju, dovoluju si a podobne..
jednoznacne, ked som zvolila iny pristup (viac egoizmu, oko za oko) tak sa veci poriesili, resp.aspon zlepsili.

ada32
6. aug 2011

ale to o com pises podla mna nie je egoizmus ale uplne normalna asertivita / a tu by som nezamienala za egoizmus/ ludia nie su tak daleko aby casom nezacali zneuzivat pomoc. bohuzial. ved aj zvierata si vymedzuju svoj priestor a maju pud sebazachovy. to este neznamena ze clovek musi byt len pomstychtivy sebec aby prezil.
to predsa nema nic s tym ci existuje nieco co nam dodava silu ked je velmi tazko.

veroveronika
6. aug 2011

@ada32 ako ich mam teda vyzvat, aby mi poradili/pomohli? staci ich poprosit nech mi ukazu spravnu cestu, alebo?.. 😕

ada32
6. aug 2011

@veroveronika 😅 na take veci asi zaklinadla nie su. rob ako citis.... 😉

ruzenkas
15. aug 2011

Zdravím Vás všechny. Jakožto ostuda jsem se po dlouhé době podívala opět do diskuse. Vidím tu staré tváře, ale i nové.
@marianka79 Jak se Ti daří? Nečetla jsem toho moc zpět, takže pokud jsi sem psala, omlouvám se...