Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
2. sep 2009

film celestinske proroctvo je "VEEEEELMIII" slaby oproti knizke -tu "ODPORUCAM" vrele

denisocka
2. sep 2009

a je nejaky z týchto filmou aj v zrozumitelnom jazyku? 😅

shaden
2. sep 2009

ahojte 🙂

http://www.4shared.com/file/24793940/8e8da2b7/C...

tu si mozete stiahnut knihu Celestinske proroctvi
ak by to nahodou neslo, napiste. ale nemal by byt problem, ja som si ju pred chvilou stiahla

pekny den vam vsetkym prajem 🙂

denisocka
2. sep 2009

mám to,dík 😵

dali4
autor
2. sep 2009

Celestínske proroctvo je veľmi pekná kniha...aj film 🙂 Aj ked ako každý film je slabší ako kniha.Potom je ešte Desiate proroctvo a Tajomstvo Shambhaly...od toho istého spisovateľa.Viete čo mi pripadá zaujimavé 😅 že moj 6 ročný syn film Celestýnske proroctvo úplne miluje,už ho videl asi stokrát.Vždy mi hovorí s takým nechápavým pohladom že on vidí tiež takú energiu ako v tom filme a tak nejako sa čuduje že ostatný to nevidia... 🙂

mywiel
2. sep 2009

Ja som tiez videla svoju auru 2x ale to som mala asi 7 rokov odvtedy uz nie bohuzial... ☹

lili456
2. sep 2009

Ja mam take skusenosti ze vzdy ked sa ma nieco stat tak sa mi to v sne niekto snazi povedat.napr:ked som bola tehotna a ani som o to nevedela a s stale sa mi zjavovala v noci pani v bielom plasti a drzala nado mnou sviecku.
a druhy den ze som bola u vestici,v sne a ona do mna drgla a hovori mi,ze vy ste tehotna.rano si robim test a bolo to zam.no bohuzial som to potratila .a napr ked mi mal zomriet otec tak dva dni pred smrtou sa mi zjavovala stara babka s palickou cela vcervenom.ako nahle som sa dozvedela ze je mrtvy tak to skoncilo.mna velmi zaujmaju taketo veci.ja tomu verim

slavik
2. sep 2009

Babky, ja keď vás tu čítam, tak mám taký príjemný pocit. Najradšej by som sa s vami stretla a rozprávala sa s vami a počúvala vaše zážitky. Teším sa že sú tu spriaznené duše.

mywiel
2. sep 2009

Ak sa prinutim a budem mat cas tak tu knihu zoskenujem, malo by si ju precitat co najviac ludi. 😉

denisocka
2. sep 2009

JA SOM VIDELA AURU RAZ, bola to aura mojho muža a ja som vtedy dakovala za ten dar - žialbolo to len vo sne,ale moja liečitelka mi vravela,že to bol prorocky sen,a mam na sebe makať 😵

lili456
2. sep 2009

to sa da ako vidiet?

bibula
2. sep 2009

niektori to vidia prirodzene,niektrori potrebuju na tam pocvicit....

certica
2. sep 2009

dobre sa citate 😉

mywiel
2. sep 2009

Ja som to videla ako dieta spontanne presne viem ako to vyzeralo, nikdy na to nezabudnem, je to ako kupola nado mnou z tisice farebnych bodiek divala som sa na to okolo mna a citila som sa pod tym v uzasnom bezpeci. 😵

bibula
2. sep 2009

samozrejme,na nieco take sa nezabuda.... 😉

vidis jemnohmotne telo vsetkeho,ziveho,aj neziveho-kazdy objekt vyzaruje nejaku energiu,inaksie vyzera,inaksie vibruje,v kazdom pripade je to krasne,jasne,zoerive,ale neoslepujuce....
niektore "ziary" su krasne a donutia sa usmiat sa a niektore su smutne,tazke,pomale....

mywiel
2. sep 2009

No ja som videla len svoju vlastnu auru inych som nemala moznost vidiet, a ziara to nebola ale plno tisice roznofarebnych malickych bodociek co tvorili okolo mna akoby gulu, bolo to krasne divat sa na to a pamatam si ten pocit bezpecnosti, mala som vtedy fakt 6-7 rokov nie viac ak si dobre pamatam bolo to zhruba v tom obdobi, ale stalo sa to len 2x.

bibula
2. sep 2009

ziara-mam v uvodzovkach...
ja viem presne ako vyzera-vidim ju totiz stale 🙂

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Nejkrasnejsi auru jsem videla u deti....

Holky, jsem rada, ze film zname a ze se libi(Green Beautiful)...o Celestynskem proroctvi koluje takova vec, ze kdyz nejste pripraveni ten film(knihu)videt, vzdy vam do toho neco vleze...a muzete se snazit sebevic, neuvidite to.
Priklad: DVD je spatne stahnute, knihu zrovna vyprodali, atd.

Ke me to "chodilo" cele 4 roky 😀...a po shlednuti jsem byla nadsena a plakala radosti....knihu mam dodnes v knihovne a ne a ne se k ni dostat 😀

jeste k te aure-je to pravda, da se to naucit....my to ale vsichni uz umeli, ale zapomeli jsme....pro deti je to prirozena schopnost, ale se ztratou"nevinnosti/detstvi" tuto schopnost ztracime a pak se ji dalsich 20 let snazime dostat zpet 😀

bibula
2. sep 2009

aj niektore deti nemaju peknu auru,to lahko aj vidia aj ti co ju nevidia,staci sa pozerat otvorenou mysliu a zbadame,ze dieta k niekomu ide a knilomu nejde,dokonca,znervoznie,zacne plakat a pod.

twinflame
2. sep 2009

Vida niekto z vas okolo seba niekedy take male svetielka? Akoby lietali okolo vas svatojanske musky. Nemam na mysli auru o ktorej sa bavite, nie je to okolo celeho tela. Taka malicka gulocka, zasvieti okolo vas, niekedy je tych gulociek viac. Mavaju zlatu farbu. Pozna to niekto? Co to je?

bibula
2. sep 2009

ano,to je energia 😀
a aura sa sklada asi z milionov tychto gulocok...
mozno niekedy vidis nieco aj kruzok-sedy,cierny,biely,mozno dokonca 2 tri spojene co klesa k zemi a nelieta pekne vo vzduchu -to je spotrebovana energie.....

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

twin...ja to vidim, ale jen periferne...jak kouknu na to, zmizne to 😒

denisocka
2. sep 2009

twin,ja som presne toto vídavala pred otehotnením, zlaté "gulkyô a tiež modre,tie boli väčšie. a tie zlate žlte sa akoby hrali , naráťali do mna, niekedy som sa uhla lebo som myslela že na mna niečo fak letí 😝

denisocka
2. sep 2009

trochu píšem ako tatar,ale chcem to napísať rýchlo,lebo čakám čo zas napíšete 😵 v tejto teme sa cítim uplne skvelo 🙂 dnes som velmi prosila anjelov o pomoc a radu pre našu tetu,ma dlhoročne trápenie teraz už s ex.naželom,dokonca včera mi ôprišlo na mysel" ako to urýchliť,ako jej v tom pomocť tak som jej to dnes utekala povedať. Som zvedava či to aj tak spraví,ako som jej radila. Už mnohokrát som jej radila,ako "mi to prišlo " na mysle,ale ona je dost už nervovo vyčerpana z toho človeka a nevuie sa už kontrolovať a stále ho bud vyprovokuje k hádke,alebo sa necha vyprovokovať. Dosť tým trpím aj ja, beriem ju ako svoju "druhu" mamu, aj maly ju volá babka a už by sme boli radi,aby sme a toho "prekilateho" jej exmanžela zbavili. To je taka hrozna karma našej rodiny ☹

denisocka
2. sep 2009

no a zabudla som povedať,že ked ich prosím a prihováram sa im,tak ma stále zalieva to chvenie, brnenie , proste husia koža a čakam ,čo sa bude diať.

inač,chcem sa opýtať,ked sa všeobecne rozprávate s anjelom,so svojim sprievodcom,s boho,ja neviem s kým -ako "ho" oslovujete v myšlienkach? ma nejake meno,či akože " prosím ťa bože..." alebo ako?

denisocka
2. sep 2009

http://www.myinfo.sk/DOWNLOAD.htm neviem či to pojde,ale tu su rozne filmy aj knihy

dali4
autor
2. sep 2009

denisocka...ja keď chcem poprosit o pomoc a neviem koho,tak vždy Bože,prosím pomož mi ... alebo Bože,prosím pošli svojich anjelov ,potrebujem to a to...Ale niekedy oslovím konkrétne menom nejakého anjela,napríklad anjel Rafael prosím ťa pomož mi s tým a tým ... Alebo moj anjel strážny...

denisocka
2. sep 2009

je dik,tak nejak prosím aj ja,len som nevedela či može akože BOZE povedať

inač,nahody asi niesu. mne sa snažil pred pár dnami poradiť moj pozemsky pomocník a radca a kazal mi prečítať knighu nejakeho pokojomilovneho bojivníka či čo,,,,,a teraz v tom odkaze čo som náhodou našla -bum,je to tam 😵

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

tak tak-znameni jsou vsude 🙂

petruci6
2. sep 2009

verite aj na nieco take,ze si vas clovek akoby zaklial?? myslim,ze ste s niekym nieco prezili a odvtedy proste nie je sanca byt s niekym inym?