Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

tatinka
17. jan 2013

baby jeden moj kamrat mi hovor uz davnejsie zaujimavu prihodu,dnes som si na to spomenula,,jeho otec bol drevorubac , no a jedneho dna sa necitil dobre ale i tak povedal ze musi ist do lesa vytat jeden strom, jeho syn-ten moja kamarat, otca odhovaral ze ved je zle pocasie a nech si oddichne ved sa neciti dobre,,,a otec ze mu na to povedal ty nechapes ze ja tam musism ist, tak syn mu vravi dobre otec ale pojdeme zajtra spolu ked ti bude lepsie a pocasie bude hadam tiez lepsie,,,ale otec trval na tom ze tam musi ist zrovna v ten den lebo ze jeho tam daco taha,,,,tak syn nastartoval auto a otca tam zaviezol, kamaratov otec zacal kalat strom - zial ten strom ho privalil a stary pan zomrel,,,,jeho sym mi potom vravel ze az potom si uvodemil co jeho otec vlastne vravel ze skratka tam musi ist a zrovna v ten den lebo zrovna ten jeden konkretny strom v tej den musi zotat,,,,
je to zaujimva ake veci sa nam v zivote deju ,,,,,

helenkasabinka
17. jan 2013

@pikino dakujem pekne za odpoved,no vsetko,co si napisala aj moze byt aj asi viem,co by ma mohlo cakat 🙂

helenkasabinka
17. jan 2013

@pikino a pri narodeni toho zvieratka som sa citila velmi dobre v tom sne

pikino
18. jan 2013

@tatinka tak čakám na to skvalitnenie života 😀 ale tak ja sa nesťažujem, nie je to také hrozné môže byť ajhoršie 😝

pikino
18. jan 2013

@helenkasabinka nie je za čo. 😉

@tatinka hovorí sa že človek cíti kedy má zomrieť, alebo ked sa mu má niečo zlé stať, preto ludia robia aj často nezmyselné veci. Napríklad žena, ktorá ide parkom v noci a pritom velmi dobre vie že ju tam možu znásilniť, ale jednoducho tam ísť musí a znásilnia ju. Je to preto, že si to takto naplánovala jej duša, lebo potrebuje zažiť aj takúto vec.
Proste nič nie je náhoda.

helenkasabinka
18. jan 2013

a zasa sa mi snivalo s babkou ale tento krat zila v sne a bola zdrava

tatinka
18. jan 2013

@pikino ja si tiez myslim ze clovek citi ked ma zomret, napriklad moja starka byvala v rodinnom dome mala zahradku ale kedze uz mala svoj vek tak na slnko nechodila, do zahradky si sla porobit az na vecer, ked sla spat vsetko zamkla ale kluce nechala povytiahnute ze ak by nahodou bolo treba aby sa jej deti k nej dostali aj v noci ( aj ked deti tam uz nebyvali lebo malis voje rodiny v dospelosti ale teda chodili tam denne ), starkas i na noc vzdy nechava pootvorenu vetracku,,,no a zrazu par dni pred tym ako umrela tak zacala chodit do zahrady aj cez den v lete ked bolo najvacsie slnko a horucava, nakupila plny mraziak masa,na noc zamkla,kluce nechala zastrcene v zamke a zavrela vetracku na okne, do rana zomrela,,rano k nej sla jedna z jej dcer a sa nemohla dostat dnu tak vyrazili sklo na dveracha nasli sarku uz zomretu,,,,este dlho po jej smrti nam zide casto na um ze asi vedela ze uz odide lebo aj zdravotne par dni pred smrtou sa jej polepsilo, aj teda kopu masa nakupila akoby chela teda este naposledy takto pomoct svojej rodine, a zavrela to okno co vzdy byvalo na vetracku otvorene a aj kluce v zamke nechala, podla mna uz chcela odist za starkym do nebicka a nechela uz byt zachranena preto aj zavrela okno a nechala kluc v zamke,,,ked zila a necitila sa dobre tak sice po lekaroch nerada chodila ale ked bolo ozaj zle tak zavolala svojmu synovia ten ju vzdy odviezol,teraz sa ale citila lepsie akurat v tej vecer jej vraj bolo trosku tazko na zaludok ale svojim detom povedala ze aby vsetci sli domov ,oni chceli ju vziat k lekarovi alebo ze aspom ostat u nej na noc,ale ona nechela,,,vsetkych vyprevadila domov a zamkla sa doma , rano ju nasli na posltely v polohe pololezmo-polosediacky,,,,ze zrejme bud si sla lahnut alebo sa chcela posadit,,,,smrt vraj nastala v noci ale aj lekar privolany sa cudoval ze vobec nema telo v krci ,ze uplne bola uvolnena,,,,povedal ze urcite smrt prisla rychlo ,elbo telo nebolo v krci,ze je fajn ze sa netrapila bolestami ani nic,ze to bolo rychle,,,,myslim ze takuto smrt bezbolestnu a rychlu maju len vyvoleny,,,,ona mala tazky zivot tak verim ze teraz jej je lepsie tam hore so starkym,,,,verim ze to takto malo byt, ze ona uz citila ze pojde prec a aj chcela ist prec,kratko pred tym ako odisla casto hovorila o starkom-svojom muzovi, pred tym ho az tak casto nespominala , on odisiel 7 rokov pred nou,,,,myslim ze mas pravdu ked pises ze nic nie je nahoda

pikino
18. jan 2013

@tatinka tomu sa hovorí pekná smrť to človek aj závidí 🙂 Takáto smrť je pekná ked sa netrápi ani umierajúci a ani rodina, myslím, že si ju naozaj zaslúžila

tatinka
18. jan 2013

@pikino dnes sa ti co snivalo ?

pikino
18. jan 2013

@tatinka moc si nepamatam, marí sa mi niečo s levami a tigrami že behali po obchodaku a ja som sa ich snažila chytiť.
a potom o nejakom mieste kde som už raz bola ale nevedela som prečo. bola to taká krčma. Pamatám si že som sa bavila s barmankou. A ešte sa mi tam plietli nejaké šteniatka. no proste taký guláš, ako vždy 😀

tatinka
18. jan 2013

@pikino mne sa zas podarilo vidiet cisla 181 tak verim ze sa splni to co tam o tom pisu,,,,verim verim verim ...
o par dni mam narodkya myslim ze moj zivot sa presunie zas do dalsej etapy , do novej,,,,
aj si skusala ten sen rozobrat?

pikino
21. jan 2013

@tatinka nie nerozoberala som to, keby som mala každý jeden rozoberať tak nerobím celý deň nič iné 😀 Ja to už viem tak separovať čo je pre mňa doležité a kedy sa mi snívajú fakt len hovadiny pre pobavenie. 😀
Dnes ma zas naháňal dinosaurus 😀 😀 😀

jankatinka
21. jan 2013

babulky, máte niektorá skúsenosti s kyvadlom?

pikino
21. jan 2013

@jankatinka jedna tu tuším takáje ale neviem teraz ktorá ja síce kyvadlo mám aj mudru knižku ale zatial som neni taká macherka aby som pokušala osud,

tatinka
21. jan 2013

@pikino co si pozerala jursky park?🙂)

tatinka
21. jan 2013

kocky snivalo sa mi ze sme sa s priatelom hadali a rozisli,,,pri tej hadke on stal medzi dverami z chodby do kuchyne a ja som stala v obyvacke,,,,neviete co by to mohlo znamenat?

tatinka
22. jan 2013

@jankatinka ahoj, ja kyvadlo nemam ale skusala som taky ten test s prstenom co zavesis na snurku a das nad dlana podla toho ti ukaze ci bdues mat deti ,kolko a akeho pohlavia,,,,ale ci som to robila spravne,,,,

tatinka
22. jan 2013

baby dnes zase taky cudny sen ze sme boli na rodinnom výlete pri vode, tam mna a maminu zacal nahanat had, maminu postipal do lytka ale nic sa jej nestalo a mna postipal do praveho ukazovaka ktory mi ocernej,to som sa vylakala a zacala som hystercit ze musime ist rychlo na pohotovost s tym ustipnutim,,,,potom som sa zobudila ale nebala som sa ked som sa prebudila, len mi ten sen nejde zmysle....

pikino
22. jan 2013

@tatinka ano tatinko jursky park pred x rokmi ale mne sa v kuse sníva a dinosauroch asi pretože som sa ich ako decko bála a dnes sa mi snívalo o pavukovi. síce po mne neliezol ale chcelo som ísť do pivnice a nemohla lebo tam bol pavuk padnuty - taký ten záchodový s velkými nohami 😀 😀 😀

pikino
22. jan 2013

@tatinka teda to nebol bohvieaký sen, nepredstavuje had mužský princip, žeby si mala byť na pozore pred nejakým chlapom?

Mne sa dnes snívalo teda okrem samých blbín najprv taká kriminálka že som našla na zástavke v kríkoch mrtvolu ženy a akurát ju vrahovia balili do takej deky a ked ma zbadali tak aj mna chceli zabiť načo som sa samozrejme zobudila. 😝

a potom som bola u babky, ktorá ma velký rodinný dom. hore ma namiesto jednej izby velku terasu a ja som stála práve na tej terase a pozerala sa dolu kde bola moja teta s ešte vela inými ludmi mali nejaký workshop, behali tam medzi nimi ludia prezlečený za anjelov a nejaký týpek tam ponukal produkty ala teleshop. a ako som tak na nich pozerala, zrazu ma začalo niečo ťahať z toho balkona, chcelo ma to zhodiť dole, vobec maneposluchali nohy, chceli skočiť ako keby neboli moje tak som sa snažila rukami ťahať čo najdalej od zábradlia a kričala som na svojho brata nech mi pomože a on tam len tak stál a nechápavo pozeral, začala som kričať o pomoc a vtom bola pri mne tá moja teta s tymi ludmi a ako sa okolo mňa postavili a nahli sa nado mňa tak s nimi prišla taká tmavá čierna hmla a tlačila ma k zemi, začala som sa dusiť ako keby na mne sedel kamen a na to som sa našťastie zobudila.

tatinka
22. jan 2013

@pikino inak vies ze s tym chlapom mozes mat aj pravdu?
o hmyze a pavukoch sa aj mne casto snivalo, ale ja mam take obdobia alebo etapy, ze niekedy sa mi aj viac noci po sebe sniva o hmyze, potom zase o cislach, potom ze vsade vidim ciernu farbu a tehotne zeny,,,a to su sny ktore sa mi opakuju najcastejsie,,,hlavne o hmyze a dalsie sny o tehu zenach v ciernom obleceni,,,
ked som bola mala snivalo sami ze pred niekym chcem utiect ale nedokazem sa hnut z miesta a ze ked ma ten niekto uz skoro dociahne tak sa o krok posuniem,,,ale to som bola este ovela mladsia, uz sa mi to roky nesnivalo,,,teraz skor hentie sny vyzsie com som pisala,,,
si mala inka fakt aky krimi sen hento 🙂

pikino
22. jan 2013

@tatinka presne také etapy že sa ti týžden sníva o niečom a potom zasa o inom ale sny s pavukmi uprimne neznášam.
mne sa v kuse sniva že som tehotná, že mi vychádza pozitivny test a potom že som už v nemocnici a čakám na cisársky. no bleee

tatinka
22. jan 2013

@pikino mne zas ine, ze vidis same tehotne ktore su v ciernom oblecene

ssisska
22. jan 2013

To o tom pavukovi som citala v jednom snari co mam doma,ze sa v tvojom zivote vyskytne neaka zapeklita situacia,ktoru budes musiet riesit,niekedy pavuky znamenaju ,ze stojis pred rozhodnutim ,ktorym zmenis svoj dalsi osud,malinke pavuciky znamenaju vase nazbierane bohatstvo pocas zivota.

ssisska
22. jan 2013

Sny o hmyze predstavuju pre cloveka obdobie ked musi v zivote celit,riesit alebo sa zaoberat sa drobnymi ale neprijemnymi starostami ,ktore musi riesit neodladne.sny naznacuju mnozstvo drobnych starosti co cloveku strpcuju zivot.

ssisska
22. jan 2013

Sny o tehotnych zenach znamena,ze sa zena pripravuje na neaky novy zaciatok ,etapu jej zivota a ocakavanie ,ze vsetko dobre skonci.Sny ked zena ide rodit,ak prebieha tazky porod znamena pocatie neakej fazy ,ktora bude mat obtiaznejsi proces,lahky porod naznacuje opak tazkeho.

tatinka
22. jan 2013

@ssisska porode sa mi nesnivalo nikdy, len uz asi stokrat o tehotnych zenach cos u oblecene v ciernom,,,

ssisska
22. jan 2013

Tie tehotne zeny mozu znamenat neake ocakavania do buducna,a kedze su oblecene v ciernom nemusia sa naplnit.

tatinka
22. jan 2013

@ssisska no snivavalo sami to casto, ale ked sa mi snivalo naposledy s tehu zenou tak vlastne som videla dve tehotne a uz boli oblecene v normlanom odeve pestrej farby,,,,

pikino
22. jan 2013

@ssisska mne sa v kuse sníva s hlodavcami, s myšami škrečkami dnes so zajacom že sa mi vycikal do postele lebo som sním chcela spať . taký malý biely chlpatý, pekne sa ku mne uložil a ked sa zobudil tak sa pocikal 😀 ja síce mám doma zajka ale hnedého a rozhodne s ním nespávam 😀 ale väčšinou sa mi sniva že im čistím akvarium.