Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

slavik
5. máj 2010

Dobré ránko všetkým 🙂
stanili je to tá kniha Krajina anjelov. Ja som to zle napísala.

miruska15
5. máj 2010

Ahojte zlatička.Lin ta moja klotylda ešte stale tie okale neotvorila no začinam sa o nu bať.Babeny som smutna mala som tel. na reklamačke a ked som si bola pren tak mi v Orange vymazali cely adresar joj take mam nervy ani jedno tel. čislo.No nič čo už spravim.tak pa pa a pekny den

dali4
autor
5. máj 2010

Ahojte babulky. miruska, ja som počula že oni ten zoznam vedia nájst, vytiahnut nejako... nepýtala si sa na to?

shupolienka
5. máj 2010

ahojte babule...no ja som mala uz dva krat telefon v oprave a zakazdym ma upozornovali ci mam zalohovane kontakty lebo oni tam napaluju novy sofware a vsetko udeje su potom fuc 😒

shupolienka
5. máj 2010

boze pisem jak tatar 😀 "vsetky udaje" tam malo byt 😀

dali4
autor
5. máj 2010

Ahoj shupolienka 😵 ... jednej mojej známej ten zoznam potom vedeli vytiahnut z nejakej databáze, aj ked sa z tel. vymazal. Ale vraj to normálne nerobia... len za to jej to spravil že ju poznal. Sila inak... takéto veci by mali mat normálne v ponuke služieb aj ked za nejaký poplatok.

miruska15
5. máj 2010

Dali ano? Zajtra tam pojdem a spytam sa.
Shup vždy som si čisla skopirovala na kartu no teraz som na to zabudla.A s telefonom mi nič nerobili iba mi nastavenie reštartovali take čosi.Nechapem prečo to robia?
Dali ako malička my sme celkom v pohode.

miruska15
5. máj 2010

No a to je to zname ked nemaš znamosti nespraviš nič.( Ale ja tam mam znamu tak tam pojdem) 😀

miruska15
5. máj 2010

Dali mame rovnako stare dve detičky akurat ja mam tri ja som sa akosi ponahlala.Maly ti chodi do prvej alebo do druhej?

dali4
autor
5. máj 2010

miruska sme v pohodičke... malá vysmita večene 😅 ... No, u nás už tretie nebude 😀 . Malý mi chodí ešte do školky. Mal 7 teraz v apríli a mal rok odklad do školy takže ide až teraz v septembri. Akurát dneska bol čas sa porozprávat s učitelkou tak mi referovala čo ten náš Marek vystrája v školke 😠

dali4
autor
5. máj 2010

vysmiata večne 😀

dali4
autor
5. máj 2010

miruska, skús na to popýtat. Som zvedavá čo ti povedia. Ja som o tom počula iba od tej jednej mojej známej, ale asi to len ide ked jej to spravili.

dali4
autor
5. máj 2010

bože... to ako ja dnes píšem... 😀
shupolienka... to čo je dneska za den 😀

miruska15
5. máj 2010

Dali ja som malej tiež dala odklad a vobec nebanujem ,za ten rok sa zmenila a v škole je šikovna.Mala som s toho hrozu ale krasne to zvlada.Hmmm aj my sme tretie neplanovali bola som zasadne proti a hla prišiel Danielko a za nič na svete by som ho nedala.Ale pre istotu som sa dala zaštuplovat tak dufam že ma to nezradi. 🙂

dali4
autor
5. máj 2010

Miruska jasné... človek nikdy nevie že kedy sa podarí. Ale mne už lekár neodporúča tak dúfam že nebude, lebo sa naozaj bojím ako by to dopadlo 😕 .

miruska15
5. máj 2010

Tak to isto je zdravie na prvom mieste.To ja by som rodila furt mne to nerobi problem len to vypiplat to je horšie.Ja by som bola kludne aj nahradna mamička aj som to kamoške navrhla ale nechce.

miruska15
5. máj 2010

Dali tak to nie takto po sebe čo ti ved by som sa zblaznila.Mne švitory niekedy pri tých mojich.To tiež neni dobra zostava.Pubertak Prvačka a Babo

dali4
autor
5. máj 2010

Inak zlatá je ta bab však 😉 ? Ja neviem či bysom mala na tretie dieta... nervy, ked to tak sprosto poviem. 😅 Určite bysom to nejako zvládla, musela bysom, ale ked to nemusí byt tak budem rada ked nebude. Moje dve vysnené detičky mám a mám pocit že už sme všeci 😵

dali4
autor
5. máj 2010

ta baba 😀 😀

miruska15
5. máj 2010

No zlata ja pred takymi ženami davam klobuk dole.

dali4
autor
5. máj 2010

Baby toto je ta kniha ? 😕 http://www.martinus.sk/?uItem=28450

dali4
autor
5. máj 2010

Ja som teraz dostala knihu od kamošky, liečitelky... Vraj je strašne krásna. Ešte som ju nezačala čítat... volá sa Chatrč a je od Paula Younga

miruska15
5. máj 2010

Skoda že som vas tu neobjavila skor ked mama žila jej by sa take knihy pačili ona bola moc veriaca.Tiež mala rakovinu a ja taketo knižky nemusim mna to hned rozplače.Rakovina je hnusna.

miruska15
5. máj 2010

Je film s Kevinom Kostnerom sa mi zda že sa vola Na kridlach važky strašne pekny film.

dali4
autor
5. máj 2010

Ten film som videla... Pekný je 😵

dali4
autor
5. máj 2010

Máme tu búúúúrku 😕

stanili
5. máj 2010

na tu Chatrc sa dlhsie chystam, som sa zatial neodvazila. Ta V krajine anjelov - neviem, ci by som to zvladla precitat deti- onkologia brr, az ma trasie ☹ musi to byt velmi smutne citanie.
tak dnes som cely den sklamana. Vcera na zaklade podnetu z jednej knizky, som vecer poprosila anjelov, nech mi daju nejake mne zrozumitelne znamenie, aku pracu (zamestnanie) mam robit . No a mne sa v noci snivalo, ze som v byvalej robote, kde sa vobec nechcem vratit, lebo to bola dost stresujuca robota a ani ludia mi tam moc nesadli, az na jednu babu, ktora tam uz tiez nerobi, tak som z toho total smutna, lebo ja tam nepojdem ani keby mi to do ucha sepkali ☹

slavik
5. máj 2010

Dali, je to tá knižka 🙂

jery51
5. máj 2010

ahojte...
stanili sny nie sú vždy znamenia, asi máš v podvedomí zabudovaný odpor k bývalej robote a nejak sa ti vyplavilo von.... 😅
aj aj som smutná a nahnevaná, konečne sa mi podarilo predať kočík oni neprišli.... a medzitým som už ďalšej tehulke povedala , že je predaný 😔