Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
14. máj 2010

ona ho škrabla tak jej to vrátil a dostal poznámku len on 😖

linette
14. máj 2010

zeby to bola skupinova karma?? .. myslim tim, ze si do toho lietadla nasadali ti ludia ktori tak mali zomriet.. a mozno ten maly tam nepatril.. tak preto prezil? .. 😕 😕

jery51
14. máj 2010

ani ja nepozerám správy, to musi byť...same negativne veci

linette
14. máj 2010

to je potom nespravodlive.. ti ucitelia si robia co chcu.. aj ona mala dostat poznamku ked ho skrabla a velku cervenu s vykricnikmi.. vsak mu ublizila na zdravi..

jery51
14. máj 2010

lin smutný pohlad

jery51
14. máj 2010

babule idem aj ja do perín..pááá

marianka79
14. máj 2010

tak to je sila lietadlo na cimpr campr a on...ešte proste neprišiel jeho čas má tu nejakú úlohu ktoru musí dokončit inak si to ani neviem vysvetlit

marianka79
14. máj 2010

ahoj jery papa a anjeliky s tebou 😉

linette
14. máj 2010

idem ja do perin tiez .. zajtra si idem pozret nejake boty.. asi skor nejake bezky do prace.. ale chcem aj pekne sandale vysoke na leto .. tak uvidim ..
dobru nocku vsetkym anjelickov na pomocku 😵 😵 😵 😵

linette
14. máj 2010

marianka ved to .. tie zabery tie foto .. ☹ taka havaria je nieco hrozne.. nechcem si to ani predstavit radsej..

marianka79
14. máj 2010

lin ono je to tak od školky stále len patko je zlý a ked sa niečo udialo kto bol na vine???--Patko 😒 ja len riešim a riešim a ani toto tak nenehá pojdem osobne za tu malú a poviem jej už som jej pár razy dohovárala a furt robí zle 😒

marianka79
14. máj 2010

lin a čo vlek??? to by si bola cibidup v práci 😀

marianka79
14. máj 2010

tak papa dobrú noc vám ja sa tu ešte pomotkám 😵

linette
14. máj 2010

marianka ucitelia potrebuju niekoho obvinovat.. staci jedna chybicka a uz sa to vlece.. 😠
skus ist za rodicmi tej malej ..

linette
14. máj 2010

vlek nemam odkadial spustit .. tu nemame vrchy, hory.. na luke je jeden maly kopec ale to by som sa daleko nedostala..
mne by sa zisla helikoptera..

linette
14. máj 2010

idem ja uz fakt .. este umyt musim..
pápá

marianka79
14. máj 2010

jej mama je pripútaná na ložko ☹ nemá to lahké stará sa o nu len oco a to je taký že vyzerá na alkoholika neviem posobí na mna tak snad mu nekrivdím 😖 nemajú na nu čas tak to vyriešim s nou

stanili
15. máj 2010

dobre ranko zienky, vy ste uz urcite hore a ja som este hore. Draheho nemam este doma (maka ☹ ) a ja uz po druhy krat pozeram Mama Mia. Sa bojim ist spat, lebo vecer mi z nicoho nic spoza chrbta vyletela velka krabica s vecami z police v skrini. Keby ste videli, ako to tam mam ulozene, tak by ste videli, ze tie plastove krabice, co tam mam nemaju ani sancu sa pohnut. Tak som sa zatial obalila svetlom a poziadala archanjela Michala, nech nas tu strazi (ma ine meno ani nenapadlo, mrknem este do knizky od D. Virtue, ci je tam niekto konkretny na ochranu. Len dufam,z e sa na Sk nikomu nic nestalo ☹ Tak na mna myslite, ja dufam,z e sa uz ziadne podobne "srandicky" dnes v noci neudeju

stanili
15. máj 2010

fuu tak som sa trafila na ochranu je tam ako prvy uvedeny archanjel Michal 😉 tak dufam,z e ma vyslysal a je tu, znamenia radsej od neho ziadne nechcem, lebo by som uz asi osedivela 😔
Obdivujem vsetkych, co taketo veci zvladaju v pohode, no ja som na to ocividne este nedozrela.
Lin ako ta napadol tento nickname? prave v tejto knizke od DV citam,z e jej kamoska Lynnette 😉

stanili
15. máj 2010

toho chlapca z lietadla mi je strasne luto, vsetci hovoria ake stastie apod., neviem ci je to stastie pre 8 rocneho chlapca prist o obidvoch rodicov ☹

stanili
15. máj 2010

si tu sama pekne pisem, no idem si nieco precitat, nech pridem na ine myslienky

linette
15. máj 2010

ahojte babulky 🙂

stanili volakto sa ti asi ozyva.. vies ked sa zaujimas o tieto veci tak sa moze stat, ze "oni" to vycitia .. a potom davaju o sebe vediet.. 😕
ked som sa zaregistrovala na konik este som nemala knihu liecenie s anjelmi.. ja som si nick vybrala tak, ze som si otvorila kalendar zahranicnych mien a nejako tento som si vybrala.. nick na skype som tiez podobne nakombinovala 😅

linette
15. máj 2010

a k mojim topankam.. nekupila som si ziadne.. tie ktore sa mi lubili nemali moje cislo .. takze este pondelok budem behat po meste a zhanat.. 🙄

linette
15. máj 2010