Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
21. máj 2010

Lin si ma nalakala na tu Indiu, som sa snazila cez internet najst nejaku dobru cestovku a cenu a nic, ale to som hladala, len taku pol hodku. Zatial aj tak nehrozi musi krpec povyrast

jery51
21. máj 2010

🙂 jaaaj babule oči mi klipkaju idem do perín...páá

stanili
21. máj 2010

ahoj jeri

linette
21. máj 2010

stanili predpokladam ze ta numerologicka bola a je v kanade... ?
idnia je ina india je india 🙂 😵 😵

marianka79
21. máj 2010

ahooojteeeeeeee 🙂

linette
21. máj 2010

dobru krasnu nocku jery s peknymi dobrymi snickami, nacerpaj plno energie a anjelickov na pomocku 😵 😵

stanili
21. máj 2010

lin - nie, to bolo este na Sk

stanili
21. máj 2010

ahoj marianka to prochadzas, ci odchadzas?

stanili
21. máj 2010

prichadzas

linette
21. máj 2010

marianka vitaaaaj 😵
ako pokracuje skrina? .. 😉

stanili
21. máj 2010

drahy ti uz maka na skrini? sa mas, moj ked nieco slubi, tak ho musim vzdy pohanat a niekedy sa nedostane k tomu ani za rok ☹

marianka79
21. máj 2010

prichádzam 😉

linette
21. máj 2010

stanili a ak to nieje tajne vies povedat nieco o nej nejake udaje, ci este pracuje a kde sidli ?? .. to z datumu narodenie vedela predpovedat.. dobra.. si ani hypnozu nepotrebovala 😉

linette
21. máj 2010

baby ja som nejako vyhladla.. 😀 😀

marianka79
21. máj 2010

už ju mám skoro celú dnes mi montovali dvere ale ešte mi chýba to zrkadlové je to nadrozmerné a musím si nan počkat ja som trpezlivá

linette
21. máj 2010

potom nam sem hod foto ked bude skrina hotova v plnej svojej krase 😉 🙂

marianka79
21. máj 2010

ja vás ani nestíham dočítat zaregistrovala som niečo o dovče takže ide sa???? mne sa už o egypte aj sníva 😀 😀 😵

marianka79
21. máj 2010

oki lin mám ju odfotenú aj bez dverí aj s dverami a potom aj so zrcátkom ked bude pofotím 😉

stanili
21. máj 2010

prave lin, ja ani neviem, z coho to vydedukovala, bola to jedna pani v Martine (odtial pochadzam), urobila mi numerologiu a ked som odchadzala, tak este medzi recou mi povedala, ze co som bola v min, zivote. Ja som ostala z toho tak hotova, ze som sa jej vlastne ani nespytala, ako na to prisla, dva dni mi bolo z toho uplne blbo - mala som pocit, ze som to naozaj v minulom zivote bola, potom som sa z toho spamatala a skusala som sa na nieco rozpamatat, ale neslo to ☹
Preto som chcela skusit hypnozu, ale ja nie som zrovna typ, co sa lahko uvolni pri druhom, trak mam stale pochybnosti, ci by som to dokazala, preto aj meditujem, aby som sa dokazala lahsie uvolnit

linette
21. máj 2010

ja snivam v poslednom case cudne sny.. mala som obdobie ked som snivala s morom... a teraz nic take .. 😖
marianka ja by som sla aj k moru aj do hor, aj stanovat, aj k jazeru aj na kupko.. to kupalisko je zatial najpravdepodobnejsie 😀 😝

stanili
21. máj 2010

aj ja chcem taku skrinu, neznasam tieto kanadske, bohuzial su tu v kazdom dome

marianka79
21. máj 2010

stanili každý je na niečo iné a nie všetci chlapi sú na všetko ja som mala takého muža že som si všetko opravovala sama teraz mám na to človeka 🙂 😵

stanili
21. máj 2010

my sme chceli ist v septembri zase do dominkanskej, ale som si zistila, ze tam vtedy dost prsi, aj hurikanova sezona je v plnom prude, takze to nechame zase az na zimu a v lete este neviem, asi pojdeme pozriet Yellowstone do USA, v Usa sme este nikdy neboli, tak sme celkom zvedavi

marianka79
21. máj 2010

stanovat 😵 😵 😵 aj jááááá len nemám stan mám len čln a to je super sa člnkovat to ja tiež rada 😉

stanili
21. máj 2010

moj je ale sikovny, zrucny, len nema nikdy cas, vkuse v robote

marianka79
21. máj 2010

stanili a to su aké???

stanili
21. máj 2010

a ja prave stan nemusim, ja potrebujem svoju sprchu a svoje wc a potom som spokojna

marianka79
21. máj 2010

ani moj nemá čas ale ja už viem ako na neho 😉

linette
21. máj 2010

stanili v martine je aj patrik balint sa mi zda.. on robi na sr regresne terapie.. ked dojdes na sr mozes sa k nemu vcas zahlasit .. 😉 on je by som povedala oficialny najznamejsi ktory robi tieto terapie na sr ..
to je zaujimave ze medzi recou take povedala.. a to je aj dobre, pretoze kebyze je taka onaka tak by ti mohla povedat minuly zivot na dalsom sedeni za dalsie peniaze..
to uvolnenie mam aj ja problem .. a ktovie ci by mi pri hypnoze fantazia nepracovala.. a nebala by si sa, ze vysledok hypnozy ovplyvni to, co ti ta pani povedala a hned si to predstavis? ..

marianka79
21. máj 2010

idem vám to sem hodit síce nie je dokončená 😒