Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
26. sep 2009

hned mi je lepsie , 🙂

nobody
26. sep 2009

bibula ... proč?

bibula
26. sep 2009

no,ze si tu ,nie? 😀

ale no,pisala som,ze ked ma zavru do blazninca, ze sa mnou niekto pride a myw,ze ano 🙂

teodorka
26. sep 2009

bibula ja som v tomto zaciatocnik takze mam problem so zapamatovanim ale prva bola samoliecitelstvo napr farbami [numerologia ]das si datum narodenia a chybajuce cisla ktore v nom nemas tak to je to co Ti chyba.Kazde cislo ma svoju farbu napr.7 je cervena a znamena lasku ...ja mam az dve sedmicky takze lasky dost...
no potom sme rozoberali clanky prstov ako suvisia s nasim celym telom a bolo rozobrate co s cim...
potom bola tema o laske ...
a posledna o sexualite a numerologii ze od roku 2000 sa vela zmenilo na zmyslani zien o sexe pretoze cislo dva znamena zenu ,nuly znamenaju universum cize mi udavame smer sexuality...potom bolo o cakrach ...
Boli tam 3 vestice jedna z madarska ,jedna z Kosic a jedna neviem z kade .Takisto sa dala zmerat aura ...
Bola aj prednaska o feng shui ale tu som nestihla...
bibula som Ta nespoznala ...kde je nasa pipi dlha pancucha?

mywiel
26. sep 2009

Bibula ale riskujem, ze si ma tam tiez nechaju ked ma tam uvidia... 😀 😅

mywiel
26. sep 2009

Aj ja mam dve sedmicky... 😅 😀 😝

bibula
26. sep 2009

no myw,aj mna to napadlo...ale pozri uz budeme dve a to je dobre nie?
jejda teo,to si necham na rano....matika 😅

pipinka ostala na gmaily 🙂

mywiel
26. sep 2009

No lenze oni by to olutovali, lebo by som ich zacala presviedcat, ze géniu od blazna nema daleko a ze my sme v skutocnosti nepatrime... 😅 😀 😝

bibula
26. sep 2009

alebo ,ze tam v skutocnosti ani nie sme 🙂

mywiel
26. sep 2009

Bibu mozes mi pozriet na FB aku farbu ma Kaya, myslim farbu aury? 😵

bibula
26. sep 2009

jasne,hned

ness
26. sep 2009

teodorka super, dve sedmicky mam aj ja, aj dve patky, nevies co hovorili o patkach ?
inak super si to popisala

bib, a mne neposles foto, ja sa rada pozriem, co sa ti tam vyskytlo

mywiel
26. sep 2009

A vies ze ked som videla ten film Celestinske proroctvo, tak ma tak napadlo, to musi byt sila byt neviditelny, to kolko zivotom musim este zit aby som toto mohla ovladat, ale zas na druhej strane mi to asi ani tak netreba. Ja by som chcela radsej lietat a citat myslienky ludom... 😅 😀 🤐

teodorka
26. sep 2009

ness hovorili vsetky cisla a ja blba som nemala ani pero ani papier ...no ja som sa tam ocitla nahodou ...a nepripravena 😝

bibula
26. sep 2009

myw-da sa to /este som nepozerala/ ---ja som taka-mozno preto ze som vsedna,ale vela ludi si ma vsimne az ked sa ozvem

mywiel
26. sep 2009

Moje oblubené cislo je osmicka, neviem preco, musim skusit raz nieco podat lebo sa mi casto sniva s cislami a mozno sa mi podari aj vyhrat, nikdy som nic nepodala ani skrabaci los si v zivote nekupila, asi to urobim. 😀 😉

bibula
26. sep 2009

joj,myw,je ciernobiela fotka-...nevidim asi dobre-ale zda sa indigova ,alebo fialova 🙂

teodorka
26. sep 2009

http://turbosoft.sk/ tento pan prednasal o tych cislach
a myw 8 znamena celok ak dobre viem a bohatstvo,tucnotu...ale v dobrom ze hojnost a tak 🙂

wasago.wako
26. sep 2009

Prajem pekne ranko tu pritomnim maminkam a nemaminkam.... Viem ze toto sem nepatri ale prosila by som o radu
Mam este otazocku a neviem ci mi niekto poradi....
dostanem tych 25tis. aj ked som sice bola na zubnom osetreni a doktor mi potvrdil matersku knizku ze mi nehrozi extrakcia zuba ale predtym som u zubara nebola tri roky a povedal mi ze mam tri mensie kazi a mam sa dostavovat na ich osetrenie... ale zatial som tam nebola a pojdem az po narodeni malej... myslite ze to vadi a hralo by to neaku rolu? Vopred sa ospravedlnujem za narusenie temy

mywiel
26. sep 2009

Bibu na facebooku mam aj farebné ved ma mas nie? 😕

mywiel
26. sep 2009

Aha spam ze dobré ranko? 😅 😀 🤐

bibula
26. sep 2009

wasago -popros anjelov,su aj ine cesty 🙂

myw--nemam-asi

kristina25
26. sep 2009

teodorka
nevies co znamena 1,2,3
pozerala som na tu stranku, tie cisla tam nema napisane ☹

bibula
26. sep 2009

ideme haji,deni spis? az v noci preistotu...ahojte,pekne snicky

mywiel
26. sep 2009

pockaj poslem ti do IP 😉

nobody
26. sep 2009

mně se líbila šestka

bibula
26. sep 2009

cakam🙂

bibula
26. sep 2009

mne 21

teodorka
26. sep 2009

☹ 😖 NEVIEM ☹ ☹ ☹ idem hladat mozno daco najdem alebo mu napisem mail on mi odpise ...dufam 😎 vela informacii naraz a h...z toho 😒

mywiel
26. sep 2009