Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
28. okt 2009

katka,neboj sa, skor či neskor dostaneš to,čo ti patri 😉

mywiel
28. okt 2009

Deni vela sedime za pocitacom... 😅 😕 Ja som prave pozrela na hodinky ked bolo 15:15 😖

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

....mam takovou vec"doktori" to nazyvaji -syndrom neklidnych nohou-ale prasky nezabiraji...objevilo se mi to v tehotenstvi...kdyz jsem lezela v klidu tak me "tahaly nohy" normalne jsem citila tah od kolen dolu....moje teorie je takova: ma to co do cineni s magnetismem zeme...jak je narusene pole, tak mi to tak dela-zvlastni je, ze vzdy vecer kolem 21:00 tak cca dvacet minut-pak to prestane.ted jsem to dlouho nemela...a nejvetsi sranda na tom je, ze to citi i Elishka. Jak mi to zacalo, vzdy se vzbudila!

Znate takoveho neco?

Strasne neprijemne...jedine co pomaha, tak hybat nohama, kroutit, nebo chodit...je to tak silne, ze me to vzbudi i ze spani...a nejde usnout...

denisocka
28. okt 2009

ano,ja to mávam , muž nie, nepozna to,kuka na mna jak na puka

certica
28. okt 2009

dali, myslim na teba, teda na vas 🙂

denisocka
28. okt 2009

a to dali dnes už mala termin cisaraku?

kessina
28. okt 2009

ahojte anjelikovia,
dakujem za rady, problem je vyrieseny 😉 stalo sa vam, ze ste si vytiahli dva dni po sebe tu istu kartu?? myslim, ucim sa znova komunikovat s tarotom a taham si denne karty. dnes a vcera som si vytiahla tu samu kartu, je to nejake znamenie??
dali, tiez prajem bezproblemovy porod a radost z noveho 🙂
a este jedna otazka k snom- zapisujete si vsetky sny?? alebo len ked cestujete?

denisocka
28. okt 2009

kesi,tak si si vytiahla rovnaku, proste to ber tak,ako to je - nahody neexistuju

teodorka
28. okt 2009

deni ahoooj 🙂

kessina
28. okt 2009

no uuplne rovnaku, az som ostala uplne mimo, ked som to videla 🙂
musim nad tym este popremyslat, co sa mi snazi karta naznacit alebo ukazat 😵 spatne si premietnut cely den, pocity, zazitky... a uvidim 🙂

denisocka
28. okt 2009

teo ahojky ,hladala som niečo,napíšem ti do IP

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

ahoj kess 🙂

ja uz si ho vedu hooodne dlouho, ale pisu si tam vetsinou jen "silne sny"...takove ty utrzkove si nema cenu psat....

mimochodem...ne vsechny jste tady slovenky...aji pro cesky...mam pocit, ze to ma neco spolecneho s mym snem...psano Dnes 14:55... kouknete na tento odkaz... jen aby k tomu vsemu nedoslo i tady...zajimave jak tam jeden komentator rika, ze armada bude mit pravo vzit vam dite a naockovat ho proti PCh bez vaseho svoleni... 😒

https://www.youtube.com/watch?v=dyfRQg9rn_Y
teodorka
28. okt 2009

no cakam 🙂 🙂 🙂

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

...sorry ne armada, ale policie...
😒

denisocka
28. okt 2009

janus,ja som ti pisala svoje,a dufam,žé to bolo niečo z minulosti

denisocka
28. okt 2009

JANI,ANI TO NEMOžEM DOPOZERAT , je mi z toho zle,všetko je roky planovane ,svine

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

deni-taky doufam....akorat, ze to melo takovou "prichut" meho snu o modrem triku...jestli vzpominate(vy co jste byly na fb...)

mmch..nejde mi skype ☹

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

vsak to! ...mame se na co tesit... 🙄 ...a proto, zijme kazdy den tak jako by byl nas posledni?! 😵

denisocka
28. okt 2009

ake trika to mali,modre a biele?

kessina
28. okt 2009

ahoj janus 🙂
ano?? tak to si musim ten dennik alebo skor nocnik?? jeeej, ze ake slovo som vymyslela, no dennik je na udalosti z dna, nie? a sny sa deju v noci... zaobstarat 🙂 potom si tie sny len pamatat, ale dakujem za radu, ze tie utrzkove nema zmysel zapisovat.

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

kess...to je na tobe, ja ze zacatku psala i ty utrzkove, ale nedalo se z nich nic moc vycist- 😖

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

deni...ja mela po smrti modre a i "vzduch" byl modry 😉

kessina
28. okt 2009

a este mi napadlo... niekde som citala, ze zli duchovia neexisstuju, len si uz napamatam, ci to bolo tu alebo v knihe 😅
dnes mi spominana osoba rozpravala prihodu s duchom... neslo o neho ale o jednu znamu. mala stretnutie s duchom, kde ju ten duch odhodil na stenu... preco? ako je to mozne? na hrudi mala normalne odtlacok ruky (chlapskej velkej..) vraj ma aj fotky, ze ako dokaz... no ako vysvetlite ludom, kto vam to spravil??
nedokazem pochopit preco by nieco take duch robil?? su naozaj zli? alebo to bolo v tom cloveku? ze tomu duchovi nieco zle spravil, je nieco take vobec mozne??
mate s tym niekto nejake skusenosti?

mirka1308
28. okt 2009

Ahojte bambulky 🙂 tak som konečne dočítala všetko čo ste popísali 😉
dali, verím že ste s maličkou v poriadku a všetko je tak ako malo byť 😵
bibul, no škoda tej knižky 😒 ale nabudúce sa podarí určite 😀
myw ďakujem za knižku a chcela by som sa opýtať, ten dlhý článok čo si písala o prepojení orgánov a ako všetko so všetkým súvisí, tak neporadíš nejakú knihu alebo nejakú www stránku? 😔
moc by som ti bola povďačná 😉
lienka, to čo píšeš, tak mám normálne strach 😕
ale deni a myw ti dobre napísali, zrejme si si niečo podobné želala a nečakala si, že to bude takéto 😨
tak si budem musieť dať aj ja pozor na svoje želania 😔

denisocka
28. okt 2009

ano tak mirka a moje moto vravi za všetko a to ho už mám hooodne dlho

denisocka
28. okt 2009

ja som si dnes upratala knihy - urobila som 4 kopky , jednu ohladne zdravia,druhu pre maleho a tretia je táto http://www.facebook.com/photo.php?pid=715077&l=... a dalšia kopka su knihy vytlačene cez kopirku

mirka1308
28. okt 2009

janus, práve som dopozerala ten tvoj príspevok o tom očkovaní nasilu v amerike 😒
no ja teda neviem, nechcem hádzať ľudí do jedného vreca podľa národov, ale v poslednej dobe mám ameriky a USA plnú r.. 😠 😝 všetko chcú mať pod palcom, o všetkom rozhodovať, vo všetko "zlom" majú prsty tak aby ich niekto vyšší totálne nevyradil z hry 😨
ale to je len môj názor 😔

denisocka
28. okt 2009

najhoršie je,že je to roky rokuce planovane,je to hrozne . a to čo ma USA,to budeme mať aj my,alebo sa po nich musime opičiť

ja ani neviem,či bude existovať nejake vychodisko .

mirka1308
28. okt 2009

deni, prečo nemôžem vidieť tvoje knižky 😕