Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
15. feb 2010

Ahojte... lin tak to je bomba 😀

dali4
autor
15. feb 2010

tonymontana... bolo by dobré nájst nejakého človeka ktorý vie komunikovat s dušami mrtvych a spoločne sa toho dievčata opýtat čo chce, pomoct jej a uistit ju že už može odíst. Iné riešenie nevidím. A ako povedala linette ak je naviazaná na dceru tvojho brata tak nepomože ak sa ostahujú.

dali4
autor
15. feb 2010

Dneska sa mi snívalo že som niesla domov druhý kočík 😕 ... hádam niesom tehotná 😅 🙄 😠

dali4
autor
15. feb 2010

A minulú noc som mala milý sen 😵 ... moja aj mužova babka, ktoré už niesu medzi živými sa došli pozriet na Mišelku 😵

linette
15. feb 2010

ahoj dali 😉
a nebudes miselke kupovat sportovy v buducnosti? 😉 a kebyze mas este jedno tak ja si myslim, zeby to bolo pekne, necakane a radostne 😵

linette
15. feb 2010

dali 😵 😵 😵 to je pekne az zimomriavky mnou presli, samozrejme v dobrom 😵 😵 prisli si pozriet pravnucatko 😵 a spolocne 😵 😵

linette
15. feb 2010

mne sa dnes snivalo, ze som isla na strednu a vital ma riaditel.. a dokoca, ze som tam stretla toho spoluziaka, ktory mi nukal robotu - ze sme cakali na miestnost informatiky a ze dosiel profesor a ze co vy tu robite, uz mame inu miestnost cislo 4 .. a boli sme tam len my a cislo 3 bola prazdna bez pc a bez stolov..
no a pravda je taka, ze tento tyzden musim skocit na ss aby mi potvrdili prihlasku, ktoru si idem dnes kupit, len nejako sa mi nechce 🙄

dali4
autor
15. feb 2010

Ahoj lin 😵 🙂
je pravda že nedávno som akurát kukala na malú ked bola v kočíku a vravela som si že už sa tam za chvílu nezmestí 😅 . Dalšie už mat nebudeme moja, z mojich zdravotných dovodov 😉 mi už dr. neodporúča. Okrem toho mám pocit že sme už všeci 😵 .

dali4
autor
15. feb 2010

lin nechce sa ti, ale pojdeš však ? Lebo aj ten sen ti podla mna ukazuje že by si mala 🙂

linette
15. feb 2010

podla mna lekari vela veci prehanaju.. ja si myslim, ze kebyze ti hore tak chcu, tak by si mala a bolo by zdrave a aj ty by si bolo v poriadku 😵 a ked mas pocit, ze ste vsetci tak to tak aj bude 😵 😵
miselka len papa a spinka a potom rastie ako z vody 😉 😵

linette
15. feb 2010

pojdem dali uz som sa vymalovala aj do polovicky obliekla (ale az pobede).. dnes ju idem len kupit, vyplnim co viem a zajtra zbehnem do skoly.. vlani ked som si vyplnala tak mi polovicku skola zle vyplnila, tak som musela trikrat dat potvrdit.. tentoraz som uz o cosi mudrejsia a musim na nich dozriet aby to vyplnili spravne.. lenze triedna odisla na matersku tak nemam sajnu kto to vyplni za nu 😕

dali4
autor
15. feb 2010

lin určite je to tak ako hovoríš, mne už po Marečkovi hovorili že druhé bude risk a sme tu... ja, živá a zdravá 😅 a Mišelka tiež. Ale teraz je to predsa trošku o niečom inom... no, keby že velmi chcem, ja verím že bysme to zvládli, ale fakt mám pocit že máme mat dve deti 😵 .

linette
15. feb 2010

este som chcela nieco dodat k tym lekarom.. minule v tv ukazovali, ze co vsetko dokaze odhalit moderny ultrazvuk a tam hovoril lekar, ze v tom a v tom mesiaci vedia vypocitat ako funguje srdce, ci nema vrodene chyby a vedia odporucit vcasny potrat.. tak to sa mi vobec nelubilo, pretoze kazde babatko sa inou rychlostou vyvija a lekar si pomysli aha toto je male asi ma nejaky problem tak vam ho zobereme.. a kludne to male v dalsom mesiaci mohlo narast na danu velkost..
som uz pocula aj take pripady kedy lekar hovoril, ze bude postihnute a odporucal potrat a zena nedovolila a nakoniec sa narodilo uplne zdrave.. ja vobec nechapem lekarov, to nemozu vychadzat z priemeru.. 😒

linette
15. feb 2010

moja teta ma tri deti a to tretie cakala uz skoro v 40 a lekari jej hovorili, ze uz nemoze mat, pretoze ma chronicky zapal vajecnikov a nakoniec porodila uplne zdraveho chlapceka a to bez nastrihu.. akurat ona urobila chybu, ze nie hned po odteceni plodovej vody isla do porodnice.. najprv vychystala muza do roboty a deti do skoly a potom si pekne vklude isla odrodit a uz maly trocha zeleny ale v poriadku.. a malinkemu od 2 rokov zacali problemi, ja si myslim, ze od ockovani .. ☹

linette
15. feb 2010

dali to je hlavne, ze ste v poriadku 😵 a aj budete 😵 vsetko je tak ako ma a veru ako deniska povedala, ked pan boh chce tak bude 😵

dali4
autor
15. feb 2010

lin... 😵

linette
15. feb 2010

tento song je v reklame na mazdu 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=8SFT8k5chO8
linette
15. feb 2010

dali co hovoris na tieto kurzy? mozu to naozaj naucit?
http://centrum.mysteria.cz/index.php?lan=sk&men...

linette
15. feb 2010
dali4
autor
15. feb 2010

lin ja si myslím že tie kurzy sú dobré ale každý človek aj tak ide svojim tempom dopredu... na kurzoch sa dozvedáme nové informácie, čo je dobré a tiež tam vieme pocítit silnú pozitívnu energiu ale ako budeme pokračovat dalej to už záleží lan na nás samých. Čiiže bysom to asi nenazvala tak že na kurze sa naučíme toto alebo hento... tam je nám to len ukázané, sme s danou vecou oboznámený ale pracovat na sebe... učit sa a naučit sa... to možme len my sami 😵

dali4
autor
15. feb 2010

Ja som napríklad absolvovala iba jeden jediný kurz /Kurz Energetiky 1./ , je ich celkovo 6 ale bola som len na tom jednom. Cítila som sa tam docela dobre, ludia tam boli fajn, aj lektorky ale ked som odchádzala tak som vedela že na ďalší už nepojdem. Neviem prečo 😕 . Ja osobne som skor len za také prednášky... nebola som ešte na žiadnej ale chcem íst 🙂

dali4
autor
15. feb 2010

Musím íst... niečo porobit, navarit 🙂 ... Tak zatial pa pa... večer sem trošku nakuknem 🙂

rencata
15. feb 2010

AHoj holky, pardon, že vám sem lezu, ale zajímal by mě váš názor na tuto událost: Okopíruji ji z našeho tématu, co jsem tam minulý týden psala.

V úterý ráno se Maruška probudila s usedavým pláčem.... a v polospánku říkala: Všichni umírajíííííí. A plakala a plakala.
Já jsem ji hladila a říkala, neboj beruško, něco se Ti jenom zdálo.
Ona se vzbudila, plakala, posadila se na postel, začala mě hladit po tváři, dívala se mi do oči a říkala: Maminko, ty nemocná, umřeš.
Já jsem zůstala jak opařená a řekla jsem jí, že to byl jenom ošklivý sen, že maminka je zdravá a je tady s ní a ona zas na to: Ne, ty nejsi zdravá, jsi nemocná, umřeš. A zase se rozplakala. Pořád se tulila a hladila mě.
Jak se trochu uklidnila, tak jsem jí vyptával, že když jsem teda nemocná, tak co mě bolí. A ona mi řekla, že mě nic nebolí, ale že jsem nemocná.
Nic jiného jsem z ní nedostala. Ale pořád se ke mě teď tulí a pusinkuje mě, chce mě držet za ruku, prostě je to větší přítulníček, než kdy dřív.

Pořád na to musím myslet. Včera se vzbudila zase s pláčem a jen se tulila a ptala se, jestli jsem s ní.

Kolegyně práci mi na to řekli, a´t si zajdu na nějaké vyšetření, že třeba vidí nějaké čakry nebo něco takového, že třeba může nějak cítit, že něco se mnou není v pořádku. Já ale žádné problémy nemám, jen jsem pořád unavená, ale kvůli tomu jsem lítala po doktorech zhruba před rokem a nic mi nenašli, takže si to vysvětluju tím, že pořád kojím. Prostě mi to přijde takové nějaké ujeté. Přece nebudu lítat po doktorech jen proto, že mi dvouletá dcerka řekla, že jsem nemocná.

Musím ještě dodat, že nikdy nikdo se s ní o souvislostech nemoc - umírání nebavil. Vžďyt ona přece ani neví, co je to umřít, nikdy jí to nikdo nevysvětloval, nemá důvod plakat i kdyby to někde slyšela. Já fakt nevím, jak se k tomu mám postavit. Ptala jsem se Patrika, jestli nemohla něco někde slyšet, není si ničeho vědom, naši jen říkali, že se před ní bavili o té tragédii mého spolužáka, jak matka vyhodila dcerku a sama skočila a že obě umřely - říkali to totiž naší babičce a Maru byla u toho, ale kreslila si a dělala, že to nevnímá. Ale slovo nemoc tam nezaznělo.

Co si o tom myslíte vy? Díky. Renča

terez34
15. feb 2010

ahojte kocky mojmu manzelovi sa snivalo ze zomrel prisiel na druhy svet videl tam vsetkych zomretych a potom sa vratil spet k nam chcel sa s nami rozpravat ale nikto ho nepocul a ani nevidel chcel ist autom nemohol zobrat kluce doruky ale nakoniec sa mu podarilo nieco napisat ale nevie co to bolo este ked mi to rozpraval tak mu islo do placu a mne sa robili zimomriavky

marianka79
15. feb 2010

ahoj rencata no mozne je ze tvoja dcera ma nejake vidiny v snoch a aj podotykam ze deti aj ked sa hraju podvedome pocuvaju dospelych a vsetucko vnimaju mala by si ist nejakemu odbornikovi aj s malou moze mavat nocne mory ak sa s tym nieco neurobi tolko moj nazor 😉 pa

rencata
15. feb 2010

Teď si to ještě jednou čtu a vysvětlivky: Patrik je můj partner a tatínek Marušky

dali4
autor
15. feb 2010

terez... ja myslím že tvoj manžel prežil astrálne cestovanie... v spánku vyšiel z tela. Nieje to nič čoho byste sa mali obávať. Aj keď prvou reakciou je strach, že čo to je, prečo sa to deje, čo teraz bude, čo sa stane... ale naozaj, nieje sa čoho báť... nedovolte strachu aby vás ovládal lebo práve vtedy to može byť veľmi nepríjemné.

dali4
autor
15. feb 2010

rencata... nakolko deti vedia a vidia veci, ktoré my velakrát niesme schopni vnímať, netreba to brať na lahkú váhu. Ty nemusíš byt chorá, ale tvoja dcérka može vidiet niečo, čo sa v budúcnosti može stat. V tvojom živote ta možno niečo trápi, máš niečo čo riešiš alebo by si teda mala riešit, lebo s neriešených problémov vznikajú choroby... Na lekárov bysom sa nespoliehala. Ako som povedala, zrejme ti teraz naozaj nič nieje, nič ti nenájdu. Mala by si navštívit nejakého liečitela a porozprávat sa... Aj o dcérke. Ako povedala marianka, ak to necháš tak, tak malá može mat nočné mory... lebo sa to bude stále tahať.... proste to treba riešit. 🙂

rencata
15. feb 2010

HOlky děkuji vám. Já o tom totiž hodně taky přemýšlela a už včera jsem léčitelovi volala.... už mi dvakrát pomohl, jednou mi srovnal čakry, sice jsem po jeho působení byla dva dny totálně grogy, všechno mě bolelo, nemohla jsem se téměř hýbat, byl obrovský problém i zvednout ruku, motala se mi hlava, ale pak dobré.... a podruhé jsem za ním šla, když jsem nemohla při sebemenší námaze popadnout dech a dýchala jsem jak astmatik a také mi v tom pomohl, tak doufám, že je dobrej. Jsem s ním domlouvená, že mu mám na konci tohoto týdne zavolat. Říkala jsem si, že by mohl kouknou na mě, jestli jsem v pohodě a taky na Maru, jestli by mohla mít nějaké schopnosti cítit nějaké nebezpečí. Je fakt, že mám z toho všeho strach. Teď jsme shodou okolností obě marodné, v pátek začala Maru kašlat a od včerejška má i rýmu, no a mě to chytlo dnes.... Takže hezky ruku v ruce stonáme s nějakým běžným nachlazením.

dali4
autor
15. feb 2010

rencata... robíš dobre, neboj sa všetko bude v poriadku 😉 . S tím popadnutím dychu... mala som podobný problém, to poukazuje na to že človek zišiel z tej správnej cesty, musí nastať nejaká zmena v živote. Ja som potom prišla na to, že čo musím zmenit, aj som to zmenila a bolo dobre... Liečitelka mi vtedy povedala že ak bysom zotrvala na tom istom mieste, išla stále tým istým smerom, moje zdravie by išlo dole vodou.