Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
2. apr 2010

aj ja vám želám krásne sviatky 😀 😀 pokoj v duši všetkým

dali4
autor
3. apr 2010

ahojte babulky ... aj ja Vám prajem krásnu Veľkú noc.... 😵

dali4
autor
3. apr 2010

terez aj nám takto niekedy padajú veci doma... ale len zvuk počuť, nič nevidno. Najviac v detskej izbe 😕

denisocka
3. apr 2010

no čo mate doma bobakov? 😀

dali4
autor
3. apr 2010

ahoj deniiii 😵

denisocka
3. apr 2010

ahoj moja 😉 mam kus čas,tak tu sedim 😀

dali4
autor
3. apr 2010

ja tu len sem tam skočím potom zase odbehnem... varím 🙂 . Mám teraz klud, muž s Marekom sú u babky a Mišelka spí...

shupolienka
3. apr 2010

Ahojte 🙂, my sa chystame dnes malovat vajicka. Este nemam vyzdobu. Vzdy robim vsetko na poslednu chvilu

zuzkafuny
3. apr 2010

kuk 🙂

denisocka
4. apr 2010

ahoj bugs bunny ,som ta tu asi dotiahla 😀

zuzkafuny
4. apr 2010

vidíš... vieš ako sa hovorí? Nemaľuj čerta na stenu 😀 😀 😀

denisocka
4. apr 2010

ináč,strašna kočka ta tvoja dievka 😉 a to nehovorím o Miškovi , to je anjelik /s rožkami

dali4
autor
4. apr 2010

Ahojte babulky 😵 ... zdravím zuzkafuny 🙂 ... Dneska vo sne som bola v nemocnici 🙄 ... nejaké gyn. oddelenie, boli tam mamičky čakajúce na pôrod, boli tam aj choré ženy a ženy s bábatkami a ja som tam chodila medzi nimi a rozprávala sa. Neviem prečo som tam bola... hm 😕 ... Ako zvyknete prežívať Veľkú noc ... mávate aj "šibavé" návštevy 😅 ?

dali4
autor
4. apr 2010

Deni, krásne bruško máš 😅 😵 ...

denisocka
4. apr 2010

dakujem za bruško,ja som dnes v nemocnici nebola . ale niekde mi kamoškyn muž ukazoval,ako ukradnuť mobil 😀

dali4
autor
4. apr 2010

deni 😀

marianka79
4. apr 2010

ahojte anjelinky stala sa mi velmi zvláštna vec 😕

predvčerom ked som zaspávala sa mi prisnil sen o mojom psovi videla som len jeho sfarbenie srsti pred mojimi očami ako na mna zaútočil proste skočil mi do tváre,velmi som sa zlakla a strhla zo spánku srdce mi začalo búšit a celá som sa triasla chvilku trvalo kým som sa ukludnila ešte predtým ako som ale zaspávala som cítila tlak medzi očami a až na čele

no a na druhy den som hrala so sestrou bedbinton a havko behal po vonku tiež no a ja som ho nezbadala a z celej sily som na neho nechtiac skočila samozrejme začal plakat 😢 a nožička mu len tak visela ☹ ked som ho chcela zobrat na ruky tak na mna zaútočil ale tak že ma kusol a nechcel ma pustit to mi ale bolo fuk to sa bránil
tak sme utekali veterinárovi chvalabohu ešte nás zobral mal totiž už fajront yorčeka zrengenoval a fúúúha som si vydýchla nemal zlomenú len silno uderenú nožičku

neviem ale si myslím že to bola nejaká intuícia čo sa mi prisnilo a ten tlak na čele............neviem .........som z toho doterz vedla čo sa to vlastne so mno deje 😒

zuzkafuny
4. apr 2010

Deniska (vidíš ako ti ja pekne?) 😀 ďakujem... Inak Mišiačikovi sa podarilo do modernej ženy 😉 tak v apríli povinne kupujeme časáky 😀 😀 😀 vy anjeliky 🙂 😵

terez34
4. apr 2010

ahojte kocky aj ja vam prajem krasne Velkonocne sviatky

prave sme prisli z oslavi manzel uz zaliezol do postele mierne spolocensky unaveny 😀 😀 😀 Marianka uz tiez spi tie dve koceny isli este von a ja tu sedim ako taky opusteny zajacik 😀 😀 😀

terez34
4. apr 2010

lin dcera velmi pekne dakuje za gratulaciu a fakt sme necakali az take dobre vysledky naozaj sme velmi radi aj vdaka anjelikom 🙂

terez34
4. apr 2010

snival sa mi sen ze som bola niekde ako u fotografa a kupovala som tam sviecky na krst pre moju marianku a ta predavacka nam ukazala sadu sviec dve boli take obycajne ale celkom pekne a jedna bola krasne vyzdobena ale boli strasne drahe a nemali sme tolko penazi tak sme kupili iba jednu a tiez krasne vyzdobenu a ta predavacka mi este hovorila ze mame u nich fotografie z kristininej birmovky (kika na birmovke este nebola) ale fotky sme zobrali a platili sme ich este v slovenskych korunach

marianka79
5. apr 2010

dobre ranko vlastne uz je obed tak co anjelinky vysibane? Ja hej aj navonana aj pocasie mame take oblievackove tusim ste zaneprazdnene nik tu nie je?

shupolienka
5. apr 2010

Ahoj marianka
No ja som vysibana aj vyoblievana mojim starsim synom, mojim drahym a dokonca aj mojim otcom a synovcom 😅. Len ten nas mensi nemohol ist s nimi sibat lebo mal 38,5 teplotu od rana. Tak sedim s nim doma 😒

linette
5. apr 2010

ahojte babulky 😉
vyoblievana, vysibana, prejedena ... ale uz cisto umyta 😀 😀

linette
5. apr 2010

shupolienka prajem skore vyliecenie 😵 mozes si zavolat anjelickov aby sa maly rychlejsie uzdravil 😉 🙂

dali4
autor
5. apr 2010

Ahojte anjelikovia 😵 ...

linette
5. apr 2010

zuzkafunny vitaj 😉 ta sem denisocka dotiahla? 😉 😅

linette
5. apr 2010

deni aj mne sa paci tvoje brusko, pekne rastiete - vidno, ze sa tobymu u teba paci 😉 🙂 😵

linette
5. apr 2010

dali 😵 😵 😵

dali4
autor
5. apr 2010

shupolienka aj ja prajem skoré uzdravenie malinkému... Aj my sme všeci nejako na hromade... ale ako keby choroba nevedela prepuknút... také divné volačo to je 😕 ...Muža stále len hrdlo škrábe, malý nádcha a mna bolí uchoa akoby zub a neviem či je to z prievanu alebo od zubu 🙄