Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
29. apr 2010

caute baby, tak ja som na vas dostala tip na inom fore a teraz som vas poctivo po 2 tyzdnoch docitala. Diky za kopec inspiracii a len pozeram, ako pekne duchovne rastiete, hlavne linette, aky rozdiel oproti prvym prispevkom...Trosku som sklamana, ze Mywiel uz neprispieva, ale mozno sa este objavi. Ak este niekto mate tu knizku od Mywiel, bola by som rada, keby ste mi ju mohli poslat na moj email, nemam sancu ju inak zohnat. Linette, vsimla som si,ze ta zaujimaju mantry, ked sa tu trosku rozkukam, tak prilozim nejake moje oblubene, mozno sa ti zapacia.
Baby, meditujete niektora z vas? ak ano, ako vam to ide? A co yoga, cvici niekto yogu, nepamatam sa, ze by to niekto spominal...
Tak to je asi vsetko na zaciatok. 🙂
Inak od Doreen Virtue som si teraz kupila knizku ako vychovavat a zivit indigove dieta (jedno take mam doma), akurat som sa k nej este nedostala, ale budem si musiet najst cas, nech dam doporiadku vztahy s dcerou. 😉

dali4
autor
30. apr 2010

Ahoj stanili 😵 ... zdravím ta ... a aj všetkým ostatným prajem krásny den. Babulky dočítam vás a večer som tu 😉 .
stanili, môžem ti tu knihu od mywiel poslať. Napíš mi tvoj mail do ip 🙂 .

dali4
autor
30. apr 2010

Teším sa že nás pribúda 🙂 . Dievčatá ktoré už dlhší čas neprispievate ale možno nás čítate... ozvite sa aspon jednou vetičkou, ako sa máte, či ste zdravé a či sa vám darí... 😵

wanillka
30. apr 2010

Ahojte, aj mňa veľmi zaujíma duchovno, anjeli, karma a všetky tie "tajomstvá" okolo života. Už dávnejšie si Vás preto chodím čítať. Dávate sem skvelé linky, veľmi ma očaril aj film Tajomstvo. Som veľmi rada, že ste založili túto tému 😵

terez34
30. apr 2010

ahojte kocky takze organizujete stretko? no dufam ze sa budem moct pridat len neviem ako docestujem lebo autom do blavi si netrufam aj keby vsetci anjelikovia pri mne stali 😀
neaka som stale chora uz ma to tak vycerpava ze nemam ziadnu energiu v sebe uz som si nasadila antibiotika lebo sa to uz neda vydrzat stale mam teplotu cele usta obsipane no hruza a to ja neako nebivam chora tak dufam ze mi uz bude lepsie

teraz sa tu uz k vam malo dostanem ked je vonku pekne rano rychlo uvarim poupratujem a uz som z malou vonku potom ide spinkat a ked pridu zo skoly tie dve starsie kym s nimi pokecam tak uz je doma manzel a uz sa ide diat nieco vonku lebo mame aj zahradu a je obdobie sadenia tak sa u nas pracuje
a este sa vam musim pochvalit Sonicku mi prijali na hotelovku tak sme vsetci stastny 🙂 🙂 🙂

a este vam aj ja chcem povedat ked ste sa minule zahrnali tolkou laskou ze aj ja vas mam rada 😉

dali4
autor
30. apr 2010

ahojte wanillka a terez 😵 ... ja budem musiet na stretko dorazit vlakom, inak to nevidím. Zatial nemám šoférák a nemáme ani auto. Ale nevadí, som zvyknutá. Zvyknem zbehnút na otočku do Brna... ráno vyrazím a večer som naspat doma 😅 .
terez gratulujem Soničke 😵

dali4
autor
30. apr 2010

terez trápi ta nejaká alergia 😕 ?

dali4
autor
30. apr 2010

lin, skvelé linky si sem šupla zase 🙂

marianka79
30. apr 2010

ahojte anjelinky idem vás dočítat mám absenciu 😒

alfomilka
30. apr 2010

dali4 prosim aj mne tu knizku

ja pravidelne nepravidelne citam, ale nejak neprispievam. eeeee 😎
len si tak pomaly citam Liecenie s anjelmi a tak.
na to stretko by som aj prisla.

jery51
30. apr 2010

ahojte babule
takže anjelské karty ma držia, stale ich mam pri sebe
a dokonca mi jednu otázku dali aj včera aj dnes rovnakú odpoved 😀
som sa z nich tešila jak z novej hračky moj Jakub 😀

jery51
30. apr 2010

http://www.martinus.sk/?uItem=38463
tieto sa mi velmi pacia no jedna tam pise že su ťažké a že si z nich urobila obraz, ide z neho obrovska enerdia...
dobrý nápad 🙂

jery51
30. apr 2010

nikde nikoho 😕
idem hajan
krásny slnečný víkend želám 😵

marianka79
30. apr 2010

baby uf to mi trvalo 😕 😅 som dočítala a zároven sa zamotala na you tube 😵 čo sem dala lin

stanili ty máš indigo?aj ja mám taký pocit že patko je tiež ale miluje kryštály tak žeby bol aj kryštálové dieta??? 🙂
ale každopádne je odlišný od rovesníkov a tí ho nechápu ☹

marianka79
30. apr 2010

takže vítam nováčikov 😉

a aby sme sa spoznali na stretku mám návrh že každá by sme si doniesli oblúbený kvietok a tak by sme sa spoznali takže ja prídem so slnečnicou 😝 😵

marianka79
30. apr 2010

ako rande na slepo 😀

marianka79
30. apr 2010

dali mywiel som zahliadla v regionoch tušim španielsko?

marianka79
30. apr 2010

terez aj ja gratulujem dcérke 😵 😵 😵 moju neter prijali na gymnázium 😵 😵 😵 tak sa tešíme všetci

jery51
30. apr 2010

tak ja teda prídem s orchideou 😀

marianka79
30. apr 2010

alfomilka ty si tu už tušim prispievala však? niečo sa mi marí 😉 radšej čítaš knižky ja tiež mám porozčítavané a vždy pri čítaní zaspím teraz dokončujem "edgar cayce klíče ke štěstí" a potom sa vrhnem do tajomstva a klúča. 😝

marianka79
30. apr 2010

jééj tie ja milujem tiež a hlavne fialové 🙂

marianka79
30. apr 2010

jery ty s tými kartami aj spíš 😀 😝 😉

marianka79
30. apr 2010

sakra ked bol spln som bola v práci a chcem dat nabit kryštál no musím si počkat na další ☹

marianka79
30. apr 2010

inak na stretko ked pojdem s patkom to aby som vyrabovala bankomat 😀 lebo ten ked tam zbadá kamienky tak fúha všetko by chcel 😅 no ja som tiež taká 😝

stanili
30. apr 2010

marianka, dufam, ze to nemam popletene, ale tvooj syn ma tie autisticke sklony? ak ano + zaujem o krystaly poukazuje skor na crystalove, narodil sa v obdobi kedy sa zacali rodit crystal. deti, neviem ci vidis auru, ale podla nej sa to da lahko zistit, kedze tie nazvy vychadzaju z farby ich aury

stanili
30. apr 2010

taktiez crystal. deti zacinaju zvycajne neskoro hovorit, nechapu,z e maju pouzivat jazyk na dohovorenie, skor sa spoliehaju na telepatiu, jednoducho ti davaju vediet, co potrebuju a nemaju potrebu sa vyjadrovat
moj syn je crystal dieta, aspon tak mi bolo povedane, zatial sice autisticke sklony nebadam, ale ostatne vsetkosedi, je strasne dobrucky, pritulny, vie sa lahko vcitit do druhych, zatial nerozprava (2 roky), ale vzdy viem co chce

marianka79
30. apr 2010

stanili ano je taký menší autista 😉

marianka79
30. apr 2010

ale on vedel hovorit ako ročný suvisle spájal slovíčka