Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
11. máj 2010

ahojte najskor vam oznamim ze marianka dnes konecne jedla a pusina ju uz tak neboli afty uz nevidim iba trosku take jazvicky tak dufam ze uz bude lepsie vsetkym vam dakuje za rady uz opadol zo mna ten nepokoj vsak urcite maminky viete o com hovorim ked je dietatko chore tak by sme tu jeho chorabu zobrali radsej na seba keby sa to tak dalo 😀 😀 🙂 🙂
ale moji mily anjelickovia naozaj pomahali pedvcerom sa mala zobudila o 10,20hod. a nemohla zaspat asi ju to bolelo tak som zacala prosit anjelickoch aby ju zase prisli poliecit prihovarala som sa k nim asi 15min. a ona sa ukludnila a spala az do rana do 6,20 to bolo super.
dnes mam naozaj pekny den este u nas cely den svietilo slniecko bolo krasne a ani neprsalo co je zazrak bola som v zahrade medzi mojimi kvetmi nacerpat energiu bolo mi az tak dobre 😉

terez34
11. máj 2010

stanili ja mam doma zasadenu salviu mysliz ze to moze byt to?

stanili
11. máj 2010

terez to je super, ze je to uz za vami a ze aj anjeli pomohli
to je urcite to, akurat neviem ako pripravuju tie trsy, aby ti to len dymilo a rychlo nezhorelo

terez34
11. máj 2010

Ako odbosorovať obytný priestor?
27
09
2008

Mišel: “Myslím že nám niekto v dome a okolo domu pobosoroval, odvtedy sa nám nedobre vodí. Ako sa odbosoruje so soľou prosím napíšte mi niekto presný rituál, veľmi rada by som to skúsila, možno by to pomohlo.”

Skúste jednoduché čistenie priestoru s následnou ochranou. Budete na to potrebovať sušenú šlaviu bielu “indiánsku” na vydymenie, nejaký čistiaci prostriedok s čpavkom na vyumývanie umývateľných plôch (zárubne dverí a okien, podokenice, schody a podlahy, pokiaľ nie sú pokryté kobercami), jeden čierny turmalín a štyri selenity. To je “minimálna” zostava.

Postup je nasledovný – priestor sa vyčistí od vecí, ktorých sa môžete zbaviť, a všetky rohy miestností sa uvoľnia. Ak sa dá, vyperte záclony. A než vyschnú, umyte všetky umývateľné plochy čistiacim prípravkom s prímesou čpavku. Potom záclony vyveste a zapáľte kadidlo, počkajte, kým začne dymiť, a potom ním pochoďte po celom dome, do každého kúta, okolo záclon, textilných plôch a tak ďalej. Cieľom je vydymiť ním všetko, kde sa môže držať negatívna energia (a tá obľubuje textilné veci, do ktorých sa môže doslova “zažrať”, preto ich treba dymiť dôkladne). Predstavujte si, ako dym zo šalvie pohlcuje všetko negatívne v priestore. Ak chcete, môžete pritom opakovať nápev “oy, oy, čaraguaj, čaraguaj, oy”, ktorý pomáha zbaviť sa tieňov a príkorí z minulosti.

Keď vydymíte dokonale celý priestor (ak to neurobíte dokonale, zostane negatívna energia v niektorom kúte a odtiaľ sa bude znova šíriť), asi hodinku ho nevetrajte, nech šalvia urobí svoju robotu. Medzitým umiestnite do štyroch rohov domu selenity (ak máte poschodový dom, je dobré dať selenity na každé poschodie) a pred vchodové dvere turmalín. Turmalín bude odrážať negatívne energie, ktoré by chceli vstúpiť, selenit vytvorí ochrannú energetickú mriežku. Aj na podokenice je dobré dať kamene, ale nie je to nevyhnutné. Na podokenice môžete dať tyrkys, ametyst, citrín, ónyx, jaspis alebo achát. (Acháty sa asi zháňajú najľahšie.) No a potom priestor dokonale vyvetrajte.

Potom už stačí raz za 1-2 týždne znova vydymiť priestor (hlavne okolo okien a textilných predmetov). Na to sa dajú použiť i kadidlové tyčinky na ochranu alebo očistu, prípadne škoricové.

No a môžete si urobiť svoju očistnú soľ: zmiešate morskú soľ s pieskom alebo drobnými pilinami (drevným práškom), pridáte podrvenú kuraciu kosť (absorbuje negativitu), podrvenú šalviu indiánsku a bielu kriedu. Štipku zmesi dáte pred prah a do rohov každej miestnosti, prípadne na nejaký tanierik na podokenice každého okna. Ak sa prihodí v dome niečo zlé, môžete v ten večer vysypať pred dverami zo zmesi rovnoramenný kríž v kruhu a ráno ho zamiesť.

stanili
11. máj 2010

tak som si to dala vygooglit, ako urobit tu "stick" tu je navod, ta salvia sa este zamota do papiera a ten sa omota spagatom, daju sa pouzit aj ine bylinky, v texte su napisane ktore (pozor na jedovate) a tu je navod a nieco o tom http://magick-voodoo.suite101.com/article.cfm/h...

terez34
11. máj 2010

no to by zaujimalo aj mna 😕

stanili
11. máj 2010

som sa trosku zasmiala nad odriekanim toho oy caraguaj - ja som to videla v telke a tam odriekali nieco v tom duchu, ze vidim len ciste svetlo a dobru energiu, zbavujem dom nestastia a zlej energie. V tom rituali co si nasla napriklad chyba, ze ta osoba co to robi sa ma tiez vydymit, ocistit sa a poprosit o zbavenie negativity. Ja by som si vymyslela nieco vlastne a poprosila anjelov o pomoc

terez34
11. máj 2010

to balenie je dost narocne to by bolo treba kupit hotove ale ci to dostat aj u nas ktovie

stanili
11. máj 2010

kto vie, nepoznas nejakeho samana v okoli? ten by vedel, kde sa zasobuje, ja som mala na Sk kamosku, ktora sa zaoberala samanizmom, ale stratila som kontakt, skoda, by ma zaujimalo ako napreduje

terez34
11. máj 2010

salvia

stanili
11. máj 2010

tak to je dobry napad, dat salviu do misky a zaplait, vsak ide o ten dym

stanili
11. máj 2010

no najblizsie kupujem do zahradky 😉

terez34
11. máj 2010

vobec nepoznam ale mohla by som sa opytat v jednom obchoe z bylinkami

terez34
11. máj 2010

ja som teraz varila mariankee na tu pusinu z nej cajik mozno aj to pomohlo vedela som ze salvia dezinfikuje uz ked som bola mala a bolelo ma hrdlo babka mi to davala kloktat

stanili
11. máj 2010

ja byt tebou, tak pouzijem tu, co mas v zahradke, len daj do misky a vykasli sa na to balenie, inak ked si predstavim ako by sa moj drahy tvaril,keby som po dome behala s tou dymiacou salviou... 🙂

terez34
11. máj 2010

to je dobre ked niekto ide vyhanat zlu energiu a vidi iba dobru

no a je fakt ze clovek moze zo sebou priniest vselico tak by sa mal ocistit

stanili
11. máj 2010

tu ludia moc nie su na bylinky, mne sa podarilo zohnat salviovy caj v polskom obchode, ale tento rok chcem skusit najst nejaku rastlinku na zasadenie, tu salviu davaju casto do masovych jedal, tak mozno sa mi podari zohnat

stanili
11. máj 2010

mas este nejake bylinky v zahrade? daj nejaky tip

stanili
11. máj 2010

ja mam len medovku (teda ak prezila zimu, zatial ju nevidim), matu, minuly rok som mala aj oregano a bazalku, mozno zasadim aj tento rok

stanili
11. máj 2010

jeej u vas je uz skoro pol noc, sa ti este nechce spat? ja uz som o takom case hotova

terez34
11. máj 2010

idem uz hajkat rano vstavam o6.00 mozno aj skor ako sa mala zobudi je to taky ranostaj vecer ide o siedmej a potom rano buntosi tak dobru noc 😔 😔

terez34
11. máj 2010

no ja mam len medovku a matu ale to manzel je na bylinky tak uvidim co pribudne tento rok

terez34
11. máj 2010

ja uz mam medovku aj matu asi taku 20cm ze by tu bolo tepleisie? a fakt u vas je casovy posun ani som si to neuvedomila kolko mate hodin?

terez34
11. máj 2010

na mesku je velmi dobri aj rozmarin a bazalka a aj na pecenych zemiackach tieto mam v kvetinaci zasadene do papkanicka mnam

terez34
11. máj 2010

tak uz fakt DOBRU NOCKU

stanili
11. máj 2010

dobru noc, je jasne rozmarin, ten kupim, tu je o 8 hodin menej a je tu stale kosa, brrr

jery51
12. máj 2010

😉 dobré ránko žienky...
aj ja som na bylinky 😉
mám tiež len medovku a mätu- no na balkone u man na byte a k mame si daám ešte materinu dúšku, aj šalviu chcem 😉
len sa bojím aby ich neočúral bratov pes, neviem na aké miesto ich dať? poraď terez
😉
dík pááá

jery51
12. máj 2010

ááá som rada že je malinká v poriadku 😵

linette
12. máj 2010

dusicky dobry vecer 🙂

alica depecko vitajte 😵 😵 sa vzdy tesim ked sem niekto novy pribudne, rozrastame sa 😵 😵