Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
21. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=2cp8tbMAdZ4


videli ste tento film? odporúčam 😉

marianka79
21. jún 2010

mix troch super filmov ten amores peros som ešte nevidela ale som čula že je super 😉

https://www.youtube.com/watch?v=tK6jN6rS_so
marianka79
21. jún 2010

už si všetky tri stahujem 😀

marianka79
21. jún 2010

že 1týžden a 4dni 😕 😲 😅 🙄

marianka79
21. jún 2010

idem ja papa anjelinky snad večer tu budete 😉

dali4
autor
21. jún 2010

Ahojte anjeliky 😵
@marianka79 tie filmy sťahuješ aj s dabingom či titulkami?

marianka79
21. jún 2010

@dali4 ano dalinka aj s dabingom 😉

marianka79
21. jún 2010

len sa to nedá napálit na dvd 😠

dali4
autor
21. jún 2010

Pridala som fotky do albumu 🙂 ...

terez34
21. jún 2010

ahojte kocky zijete si tu pekne vidim ze riesite dovolenky 🙂 super dnes je u nas stasne uprsano a zima ako v jeseni ☹
@dali4 fotecky super hned by som s nimi menila 🙂 🙂

dali4
autor
21. jún 2010

Ahoj @terez34 🙂 mali tam nádherne, aj ja bysom sa k nim hned pridala. Docela ma ta Kremnica ťahá, išla bysom sa tam pozriet. Ako sa máš, čo máš nové 😉 ?

terez34
21. jún 2010

@dali4 mam sa celom fain konecne je koniec skolskeho roka a ja si oddychnem nebudem musiet nahanat tie moje kozi do ucenia este kika sa uci anglinu aby mala 2-ku lebo by jej slo o zivot ma same jednotrky a z angliny.......tak uvidime
neviem ci manzel nema pruh zajtra ide k lekarovi dufam ze to nebude nic vazne drzte palce

linette
21. jún 2010

pekny vecer bambulky 😵

@marianka79 vidim, ze si si povypravala celkom slusny monolog 😅
my nemame taky obraz .. mozno babka ma, popytam sa.. ale v tom clanku spominali, ze jeho obrazy boli zrestaurovane takze ktovie z akeho povodneho obrazu urobili dalsie kopie 😕
ja si tiez myslim, ze mal Jezis potomka a ja by som sa aj tesila 🙂 je skvele mat potomka, ktory siri rod dalej, a Jezis bol skvely clovek tak preco nie? ..
odpovedi sa mozno nedopatrame.. ved vsetko z tej doby je mozno .. ani papez nemoze tvrdit na sto percent, ze to tak a tak bolo.. to vedia len ti, ktori v tej dobe zili .. vsak pozname pribehy z generacie na generaciu, kde jedna tetka dodala a tak .. tiez to mohlo byt prepisane a vobec kde je zarucene ze evanjelia pisal ten kto pisal? .. zasa mam mnozstvo otazok ohladom tohoto ..
ja by som sa rada pozrela do vatikanskej kniznice, kde su aj zakazane knihy 😉 sice tie by tam podla mna nenechali verejnosti pristupne .. 🙄

linette
21. jún 2010

@terez34 takze tvoje babenky sa poctivo ucia 😉 🙂 to je dobre a dotiahnu to daleko 😉
drzim palce kikus aby mala tu lepsiu znamku 🙂 solovu jej hadam nedaju .. 😕
ja som mala na strednej solovu na druhu z matiky 😀 .. ale tym mi profka pokazila priemer a velmi .. 😝

miruska15
21. jún 2010

ahojte dievčata.Tak dnes som mala rozhovor s pani a sme si to vysvetlili tak som trochu kludnejšia.

linette
21. jún 2010

@dali4 miska uz aka velka slecinka 🙂 a z marecka je fesak 🙂

linette
21. jún 2010

@miruska15 ahojcek 🙂
a co pani povedala?? .. dufam, ze spamatala a poucila a bude uz normalna .. 😉

miruska15
21. jún 2010

sme si to vysvetlili nebolo to tak povedane ako mi to prezentovali ale som rada že sme si to povedali.Stretla som ju nahodou srdiečko mi trepalo lebo nemam rada taketo situacie ale potom som bola rada že je to za mnou.Bože ludia si pridaju k vete a potom vzniknu bludy.
lin Mišelka je krasna išla som napisat ake ma pekne pery ale si ma predbehla.My mame za dva dni 8m tak pofotim aj ja a pochvalime sa ako rastieme pomali ale isto.

linette
21. jún 2010
linette
21. jún 2010

@miruska15 je dolezite, ze si sa ukludnila a mas srdiecko na mieste 😉 a ktovie.. mozno ta pani ani tak zle nepovedala ale to ta mohla zvelicovat ktora ti hovorila ..
hlavne, ze je to vysvetlene 😉 🙂
mirus myslime rovnako 🙂 😅

linette
21. jún 2010

z muzikalu romeo a julia mam stiahnute vsetky pesnicky tie po francuzsky 🙂
dokonca aj knihu som precitala celu este na zske 😅 😅

miruska15
21. jún 2010

@linette presne lin ako pišeš to su tie reči.Taketo problemy mam aj so svokrou ale to je do inej temy. 🤐
tak to ano myslime, 🙂 ale je krasna 😵

linette
21. jún 2010

toto je tak smutne .. 😢 😢

https://www.youtube.com/watch?v=rzPdCg8L-5o
miruska15
21. jún 2010

Včera mi davali moju srdcovku Medisonske mosty ten film milujem

miruska15
21. jún 2010

Ja som videla iba film s Dicapriom aj to bolo pekne moderne ale pekne

miruska15
21. jún 2010

A čo sa tyka Ježiška cirkev aj ked niečo vie čo podla mna vie tak nepovie lebo cela cirkev by sa zrutila a ludia by jej už neverili.Ale všetko raz vide napovrch takže aj toto.

linette
21. jún 2010

@miruska15 viem si to predstavit ake to je ☹ 😔
veru z misky je slecinka, fesanda jedna a to je este malinka 🙂
aj danielko isto rastie neboj 😉 este je babatko a to ti rychlo ubehne a uz bude velky ..

som si vsimla, ze vase deticky su prvy rovesnici v tejto teme 🙂 😉

linette
21. jún 2010

@miruska15 ja len nechapem preco zatajuju .. toto by mal vediet kazdy .. a ktovie co spravila cirkev s potomkom Jezisa .. dufam, ze sa ma v poriadku a zije si stastne ...

linette
21. jún 2010

@miruska15 ja by som si velmi rada romeo a julia pozrela nazivo 😉 tito francuzsky herci to skvele hraju, len im nic nerozumiem 😒 ale ta pesnicka ta smutna, pri ktorej mi slzy vysli je z prekladom ..