Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

Dneska má Miška 8 mesiacov 😅

linette
28. jún 2010

@dali4 takze ta osmicka je znamenie pre teba 😉 🙂

linette
28. jún 2010

nasej michelle gratuluuuuuuuuuuuuuuuuujjjjemm 😵 😵 😵 nech dalej pekne rastie, papa, poslucha 😵 😵

dali4
autor
28. jún 2010

lin to je eterické telo... prvá vrstva aury 😉

dali4
autor
28. jún 2010

Linetka dakujem 😵

dali4
autor
28. jún 2010

lin aj ja vám gratulujem k 2 ročnému výročiu 😵 😵 😵

linette
28. jún 2010

@jery51 samozrejme ze sa da 😉
akurat dnes som davala do vykladu jeden super last minute .. ked sa to marianka dozvie.. chorvatsko baska voda, hotel s dvoma hviezdickami, polpenzia 112 eur osoba.. mozes ist vlastnou dopravou alebo aj autobusovou .. ak si zvolis autobus tak plus 85 eura .. samozrejme ak si prajes tak este plus poistenie co je cca 1,40 den/osoba .. plus nejake taxy .. ale to uz neni vela ..
inak su teraz super akcie, ze akcia vysvedcenie a tam je dieta zadarmo .. ale teraz ma nenapada presne v ktorych ponukach .. a plati to aj pre skolkarov.. niektori dokonca ani letenku neplatia alebo len polovicku 😉

terez34
28. jún 2010

ahojte kocky 🙂 🙂

@dali4 v prvom rade miske gratulujem k osemmesacninam a prajem vsetko dobre 😉 nedela bola celkom dobra boli sme z babami pozret mesto dali sme si zmrsku a len tak polabzovali po pesej zone celkom to preslo 😉

@luciaa86 vitam ta 🙂

dali4
autor
28. jún 2010

@terez34 dakujeeeem 🙂

linette
28. jún 2010

@dali4 takze etericke body vidim .. 😕 aj na svojej ruke ked pozeram na bielom pozadi mi na bielo svieti ..

linette
28. jún 2010

@terez34 ahoooooojjjj 😵

linette
28. jún 2010

@dali4 vcera som bola v tescu a take krasne satocky dievcenske som videla, ze som ich chcela aj kupit, lenze problem je v tom, ze v rodine nemame take malinke dievcatko.. tak som si hned spomenula na misku a skoro som jej ich kupila 😅 oni boli fakt velmi pekne 😉

dali4
autor
28. jún 2010

@linette 😅

linette
28. jún 2010

dalinka ty si v peknom prostredi byvala 😵 😵
a ten tunel .. normalne asi by som sa bala 😕

linette
28. jún 2010

@dali4 ale fakt nechybalo vela a bola by som ich kupila .. 🙂 a este k tomu boli zlacnene na polovicku .. 😉

dali4
autor
28. jún 2010

Mala si ich kúpit a odložit, pre svoje dievčatko 😉 . Je tuším nejaká povera že sa nemajú do predu veci kupovat pre bábatko... ale ja tomu neverím. Aj Miške som pred dvomi rokmi kúpila kožušinkové papučky 😅 a je tu, živá a zdravá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

linette
28. jún 2010

jaaaaj a skoro som zabudla.. velmi by sa k nim hodili tie cervene topanocky 🙂

linette
28. jún 2010

@dali4 ja nerada kupujem takto veci dopredu ... z jednej strany aj koly povere a z druhej strany ved moda sa meni .. a ktovie kedy ja budem mat dieta a dovtedy sa to este xkrat moze zmenit .. aj mame som zakazala aby mi ziadnu vybavu nerobila, radsej nech da peniaze 😀 😀 vsak peniaze sa vzdy zijdu ..

dali4
autor
28. jún 2010

@linette inak si zlatá že na nás myslíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

linette
28. jún 2010

@dali4 vsak si nasa mama 😵 😵
inak tie detske veci v tescu by som vedela vykupit 😅 😅 vsetky su chutne 🙂

linette
28. jún 2010

takze samec dostal takyto originalny darcek na nase vyrocie ..
som chcela nieco co este nema nikto a zaroven som to spojila tym, co miluje (samozrejme po mne 😀 ) a tym na com momentalne frci .. 🙂
len skoda, ze som nenahrala jeho radost ked to zbadal.. povedal, ze to zo seba ani dole neda, ze az ked to na nom zhnije 😀

linette
28. jún 2010

a este detail 😀 😀

linette
28. jún 2010

baby ja sa s vami lucim.. musim utekat do mesta s mamou .. 🙄
vecer sem este nakuknem .. majte sa krasne a uzite si pekny den 😵

dali4
autor
28. jún 2010

@linette to je perfekntné 😅

dali4
autor
28. jún 2010

Pa pa linetka 😵 Aj ja idem, pre Mareka do školky a na poštu... 🙂

linette
28. jún 2010

Všetko čo vás vo vašom živote stretáva, to všetko priťahujete vy sami. Prichádza to na základe obrazov, ktoré vidíte v mysli.
Je to to, na čo myslíte.
Čokoľvek máte v mysli,
to k sebe priťahujete.
A preto je dobré myslieť pozitívne a budete priťahovať len pozitívne veci, len to čo Vás spraví šťastnými.

linette
28. jún 2010

PENIAZE

Peniaze sú magnetická energia. Si magnet, priťahujúci k sebe všetko - cez symboly premietajúce sa v tvojej mysli.
Objav spôsob, ako sa stať silným magnetom v tvorení a dosiahni svoje ciele.

STAŇ SA SILNÝM MAGNETOM NA PENIAZE:

Stanov si presnú sumu peňazí, ktorú chceš dosiahnuť. Stanov si ju a mysli na ňu. Nemysli na to, koľko môžeš zarobiť ale na to koľko chceš dosiahnuť.

Zaľúb sa do peňazí. Veľa ľudí nemá rado peniaze, pretože vždy cítia ich nedostatok. Predstavuj si seba, ako utrácaš peniaze na veci, po ktorých túžiš, ako by si ich už mal.

Hovor, mysli, konaj vždy tak, ako by si tie peniaze už mal. Vyvaruj sa myšlienkam typu: „To je príliš drahé, to si nemôžem dovoliť.“

Nikdy nehovor ani nemysli na nedostatok peňazí, ani na jedinú sekundu.

Buď vďačný za peniaze, ktoré máš. Mysli na to vždy, keď sa ich dotkneš.

Napíš si zoznam všetkého, čo si chceš kúpiť.

Rob čokoľvek, pri čom sa budeš cítiť bohatý.

Opakuj si každý deň, že máš dostatok peňazí, prídu k tebe ešte rýchlejšie.

Všímaj si všetko bohatstvo okolo seba, vrátane bohatstva iných. Sústreďuj sa iba na bohatstvo, kamkoľvek pôjdeš a precíť ho.

Buď si istý, že peniaze k tebe prichádzajú.

Každý deň si pripomínaj, že si magnet na peniaze a často počas dňa sa pýtaj sám seba, či vo svojich myšlienkach peniaze priťahuješ, alebo ich odháňaš.

Opakujte si každý deň: „Som magnet na peniaze, peniaze ku mne prichádzajú stále, ľahko a bez námahy.“

Vypíšte si šek na sumu peňazí, ktorú chcete získať, noste ho v peňaženke a často sa naň pozerajte.

Rob čokoľvek, pri čom sa cítiš dobre. Emócie radosti a šťastia sú silné magnety na peniaze. Buď šťastný už teraz.

Miluj sa!

Bohatstvo je v myšlienkach. Peniaze sú k tebe doslova priťahované alebo od teba odrážané. Podľa toho, čo si myslíš.

linette
28. jún 2010

VZŤAHY

Všetky vzťahy sa môžu úplne zmeniť, bez ohľadu na to, aké su v tejto chvíli.

Každý jednoduchý vzťah, ktorý máš, je odrazom toho, ako sa cítiš vo vnútri. Si magnet, priťahujúci k sebe všetko – cez svoje myšlienky a pocity.

Každý vzťah a priebeh každého stretnutia s ľuďmi je odrazom tvojich myšlienok a predstáv.

ZMEŇ VZŤAHY VO SVOJOM ŽIVOTE:

Zamiluj sa do SEBA!

Napíš si zoznam stoviek a stoviek úžasných vlastností, ktoré máš. Každý deň tento zoznam dopĺňaj.

Vedz, že si perfektný. Nepripusť ani jedinú negatívnu myšlienku o sebe.

Vedz, že si hoden čohokoľvek, čo chceš vo svojom živote.

Zameraj sa na všetky úžasné veci na každom človeku. Všímaj si len tie.

Vyhýbaj sa kritike ostatných ľudí.

Daj si zámer, že budeš vidieť len to najlepšie vo všetkom a na každom.

Presvedčiť sa o svojom šťastí je číslo jedna v tvojom živote.

Osloboď sa od zodpovednosti urobiť iných ľudí šťastnými.

Rešpektuj a miluj ich dostatočne na to, aby si im dovolil prevziať vlastnú zodpovednosť nad ich šťastím.

Odvráť svoju pozornosť od vecí na iných ľuďoch, ktoré ťa nerobia šťastným.

Oceňuj a miluj sa v každej chvíli, v ktorej môžeš.

Neočakávaj, že ostatní sa budú správať spôsobom akým ty chceš, aby si bol šťastný.

Vedz, že ty sám máš kontrolu nad svojím šťastím a môžeš sa slobodne rozhodnúť, nezáleží na tom, čo robia iní.

Miluj sa a úplne sa rešpektuj.

Vedz, že už teraz si perfektný.

linette
28. jún 2010

ZDRAVIE

Si magnet, priťahujúci k sebe všetko - cez symboly premietajúce sa v tvojej mysli.

OTVOR SVOJE VNÚTRO A STAŇ SA SILNÝM MAGNETOM NA PRITIAHNUTIE DOKONALÉHO ZDRAVIA KDEKOĽVEK SI:

Miluj sa, hloboko. Napíš zoznam všetkých svojich úžasných vlastností. Dopĺňaj ho každý deň.

Osloboď sa od všetkých svojich minulých zlozvykov a sklamaní, ktoré o sebe držíš vo svojom vnútri.

Osloboď sa od všetkých svojich minulých zlozvykov a sklamaní, ktoré držíš v sebe o komkoľvek a čomkoľvek.

Viď seba vo svojej mylsi dokonale zdravého a predstavuj si, že robíš všetko v stave dokonalého zdravia.

Nehovor s inými o svojej chorobe alebo bolesti.

Miluj a rešpektuj všetko a všetkých, hlavne SEBA.

Vedz, že máš v sebe silu uzdraviť sa.

Nikdy nekritiz a nehaň seba ani ostatných.

Buď vďačný za uzdravenie, ktoré k tebe prichádza.

Viď seba len zdravého.

Buď šťastný, vedz, že v stave šťastia sa tvoje telo samé uzdravuje.

Ako sa ceníš, ako miluješ, ako si šťastný, ako si vďačný, tak si privolávaš uzdravenie, a táto sila sa prelieva cez tvoje telo a vymýva preč všetky choroby.

Smej sa! Pozeraj smiešne komédie, alebo spomínaj na situácie, ktoré ťa vždy rozosmiali. Presmej si svoju cestu k zdraviu.

Ničomu sa nevzpieraj, všetko miluj.

Vedz, že neexistuje nič nevyliečiteľné.

Ak úplne miluješ a cítiš v sebe radosť, choroba nemôže existovať.

Vedz a akceptuj to, že si už teraz perfektný.

luciaa86
28. jún 2010

ahojte baby...ani vas nestiham citat 🙂 mala som nejake papierovacky tak som nestihala...zajtra nam drzte palceky mame sud s byvalim tak snad nam anjeli pomozu 🙂