Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. sep 2010

@ladywitch26 tak nejak........ Ja osobne poznam cloveka ktory ma precitanu bibliu niekolkokrat ale to este neznamena ze zjedol vsetku mudrost sveta treba sa aj podla toho riadit v zivote a konat nie len citat

motylka
20. sep 2010

mne sa veľmi páčila tá veta v toľko zatracovanej knihe Da Vinciho kód, keď hovorí, že "biblia nebola poslaná faxom z neba, napísali ju ľudia..." (neviem stranu, ani riadok 🙂 )

motylka
20. sep 2010

Baby, chcela by som si prečítať nejakú knihu o karme, našla som ich viac na internete, neviete mi niektorá poradiť? Také niečo všeobecné pre začiatok, ja som sa ňou ešte nezaoberala nikdy, chcela by som vedieť niečo viac...

linette
20. sep 2010

srdcovky pekny den vam prajem 😵
ako vidim mam co citat.. no skoda, ze tie vymazane uz neviem .. 😒

@dusany vitam ta u nas v tejto teme, co ta k nam privadza? pozeram, ze si sa prednedavnom registroval tak ... no som zvedava ako si nas vypatral, ak nevadi ..
co sa tyka biblie, necitala som ju tak neviem .. ale mam na to vlastny nazor .. na cirkev tiez .. nechcem nikoho urazat ale aj v cirkvi su len ludia a ludia chyby robia, nie su neomylny.. ani papez .. a nabozenstvo... mne je total jedno kto v koho veri, doletite je aky je.. v podstate vsetkym nabozenstvam ide o to iste (vsade su vynimky).. a ked niekto tlaci silou na jedno, ze toto sa musi a ostatne je zle tak mi to uz smrdi.. pisem svoj nazor .. ja osobne verim v Boha, ale suhlasim z niecim aj z hinduizmu, budhizmu, krestanstva.. tiez hnutie hara krisna ma svoju pravdu .. v kazdom nabozenstve vidim nieco, no na 100% nesuhlasim ani s jednym .. akoby to bolo nejako porozdelovane ..
keby si ty vedel kolko ludi je pravidelne v kostole, na spovedi a aki su ked od tade vyjdu ..
na peklo neverim .. verim na princip co vysles, to dostanes a ziadna spoved cloveka/dusu nevykupi .. len svojim konanim to vie zmiernit.. a vies co to je vlastne peklo? .. podla mna peklo je to ked sa ludska dusa trapy a to tu na zemi.. nic horsieho neni .. peklo je tu na zemi .. a pána ZEME (satan/diabol/cert) by som chapala skor ako silu, ktora nuti cloveka konat zle samozrejme ktore sa mu vrati .. ale vies.. vsetko je na nieco dobre.. ludia tie chyby robia aby sa mali z coho ponaucit a pochopit lekciu .. to pozeram z ineho uhla ako ty.. a dakovat treba aj za ne ..
ked si rozoberal Bibliu .. tak .. mam plnoooooooooooooo otazok a vidim, ze ty sa vyznas.. mozem sa pytat?

linette
20. sep 2010

@motylka ja mam v pc nejake.. ale tie asi budes mat aj ty .. zevraj je to dobre vysvetlene v knihe od mywiel .. neviem ci ju mas.. ja som ju este stale nedocitala 😝 mam ju ale rozcitanu .. 😉
na davinciho som bola v kine .. sa mi nelubil ako sa tam jeden chlapik tyral .. take nemam rada 😔

linette
20. sep 2010

@mywiel uz na teba myslim dva dni .. ako sa mas? .. maly anjelik na svete alebo este v brusku tancuje? .. 🙂

linette
20. sep 2010

@marianka79 ja na stretko dojdem urcite 😉 sa na vas uz nevieeeeeeeeeeeem dockat 😵 😵
este si musim zafarbit vlasy, trocha podstriihnut 😎 😀
pokial dobre viem dalinka pride, aj jery aj miruska, aj ja .. aj ivanko, slavik .. mozno certica, teda verim ze hej.. a este kto?

linette
20. sep 2010

@dusany nezvykaval si pisat na vedomi? .. uz to tusim zrusili ..

motylka
20. sep 2010

@linette v ktorej knihe?

linette
20. sep 2010

ludia uvedomujete si, ze nase stretko je cca za dva tyzdne? 🙂 😉 😎 😵

ruzenkas
20. sep 2010

@marianka79 Ahoj, Marianko, stále v nemocnici. Dneska jsem byla na velkém vyšetření a jsem celá nervózní, až budou výsledky. To se pak potvrdí, jestli jsem zdravá, nebo mě čeká další léčba (toho lymfomu)...

linette
20. sep 2010

@motylka diagnostika karmy ..
kniha od mywiel:
http://posolusvitu.pyramida.eu.sk/6_Knihy-a-lit...

motylka
20. sep 2010

ďakujem 😵

linette
20. sep 2010

@ruzenkas ahooooj 😵
si bola na magnetickej rezonancie?
drzim palce aj na nohach aby boli vysledky dobre 😉

motylka
20. sep 2010

@ruzenkas takisto držím veľmi, veľmi palce...

linette
20. sep 2010

Niektoré myšlienky z knihy:

- Skupinová (zvieracia) duša sa môže po prekonaní strachu z človeka individualizovať na dušu ľudskú.

- Aký je človek pred smrťou, taký je aj po nej.

- Väčšina problémov sa dá riešiť silou vôle.

- Nezáleží na výsledku, ale na úmysle.

- Pýcha je vždy nebezpečná, pretože jej vinou stráca človek pomoc zhora a upadá do močiara zúfalstva.

- Každý pochopí len toľko, koľko mu umožňuje predchádzajúca intelektuálna činnosť.

- Žiadne snaženie nie je márne.

Zákon reinkarnácie:

- duša sa znovu asi 600x vracia do ľudského tela, kým sa nenaučí všetko.

Zákon karmy:

- každá myšlienka má následok a musíme sa s ním vyrovnať; splatiť dlhy. Utrpením, nešťastím, pozitívnou karmou.

Máme tieto štyri nižšie telá :

- duchovné,

- astrálne,

- éterické,

- hmotné,

ruzenkas
20. sep 2010

@motylka Byla jsem na vyšetření CT/PET, je to vyšetření radioaktivní látkou.
@linette

Děkuji oběma. Už aby to bylo a byly jen dobré zprávy 🙂

miruska15
20. sep 2010

@ruzenkas ahoj držim palce aby si sa dozvedela len dobre spravy 😉 Maš nove foto velmi pekne kočica s teba 😝
@motylka s tou bibliou suhlasim.Napisali si ju ludia a bola tolko krat prepisovana takže určite je tam aj popridavane a poprekrucane,niežeby som bola proti to nie ale mam svoj nazor na to.A nechapem prečo sa nemodlit k Anjelom ved su to božske bytosti ktore tu modlidbu doručia tam kde treba teda aj k Bohu.
@linette aj ja odratavam moc sa na vas tešim
@marianka79 ako v praci už si rada čo?

ruzenkas
20. sep 2010

@miruska15 Moc děkuju. To jsem ještě měla vlasy 😀 a byla jsem na focení v ateliéru. Snad zítřek přinese jen dobré zprávy.
@marianka79 Bych úplně zapomněla, co první den v práci? 🙂
@miruska15 Co dětičky?

miruska15
20. sep 2010

@ruzenkas a dobre Ivanka už bola v škole a Danuško začal lozit tak sa smejeme na nom.No ale pekna si tam ako herečka.Neboj vlasky dorastu a budeš ešte krajšia. 😉

ruzenkas
20. sep 2010

@miruska15 Děkuju za pochvalu. Synovec-Martínek, taky leze a to mu teď bylo 6 měsíců. To budete mít doma hlídání, aby se mu něco nestalo. Takže už je Ivanka zdravá, jo? 🙂

miruska15
20. sep 2010

@ruzenkas ano už je ok.A s malym ani mi nevrav stale sa niekam bucha alebo pada.Teraz vo štvrtok mame posledne mesačniny a potom rok.juj sa tešim ani neviem ako to ubehlo.

mywiel
20. sep 2010

@linette caka asi na spln mesiaca co je vo stvrtok... 😅 😕

motylka
20. sep 2010

držím palčeky :D pri splne sa vraj rodí najviac detí, ale to asi viete 🙂 moja mama robí v pôrodnici, tak to tiež majú potvrdené

alzbeta2
20. sep 2010

@kubaka U Tebe je víra berlička, a pro někoho zase jeho ateizmus, protože, by se celkem bál dát světu jiný rozměr a klást si jednoduché otázky. Přečti Nietscheho pořádně a zjsitíš, že až tak v tom jasno neměl, pod vplyvem své doby a svých vlastních prožitků. A skus někdy něco od Izáka Newtona, nebo jiných co se dívaj "pod podkličku" vědy. Nebát se klást si otázky je někdy těžší než se zdá, a taky přijmout lidi i s jejich vírou nebou ateizmem - důležité je to slovo "přijmout"

shupolienka
20. sep 2010

ahojte babulky 🙂
k prispevkom Dusany len tolko: mas svoj nazor...ok..ale neviem preco tak tlacis na ludi aby mali ten isty ako ty 😖
Tiez si myslim, ze je jedno akou formou sa clovek modli a ku komu sa modli, ide o to ze to cloveku pomaha.
Ja vacsinou prosim o pomoc anjelov, ale napriklad vzdy ked som na cintorine kde je pochovana moja babka a dedko, je to taky malicky cintorin za dedinou kde zili, tak tam vzdy idem ku velkemu krizu na ktorom je ukrizovany Jezis, zapalim tam sviecku a prosim o pomoc alebo radu priamo boha. A nemam ten pocit ze nieco robim zle, proste to robim ako to citim. Do kostola tiez nechodim, na cirkev mam isty nazor, takze k tomu aby som verila ze je nejaka vyssia moc nepotrebujem kostol s fararom. To je moj nazor.... 😉

Ruzenka: drzim palceky nech su vysledky dobre 😉

Linett: pytala si sa kto este ide na stretko 😎 No predsa este JAAAAA 😅. To si nemozem nechat ujst. Uz sa moc tesim a mohli by sme si uz dohovorit pomaly aj priblizny cas ze o kolkej. Alebo sa to tu uz dohadovalo a nejako som to prehliadla? 😅

terez34
20. sep 2010

@dusany nehnevaj sa ale nemam rada citaty z biblie aj ked som ju citala ako 15 rocna a myslim ze citatmi sa ohanaju svedkovia jahvovi aj ked ma nezaujima tvoje vieroviznanie ale urivkom z biblie moze kazdy porozumiet inac a preto je to na velku debatu

miruska15
20. sep 2010

@terez34 ahoj tak ty si dlho nebola.

terez34
20. sep 2010

ahojte anjeliky srdecne vas pozdravujem takze stretko sa vam blizi tak strasne som chcela ist aj ja ale vobec nemam kde nechat malu tak vam prajem aby vam to vyslo a nazbieralio ste vela pozitivnej energie 🙂

terez34
20. sep 2010

@miruska15 no vies neako tie prazniny ma zabrzdili venovala som sa detom ale stale som na vas myslela navyse nam dvakrat padol vindous no sama smola a mame obmedzeny internet deti prebajtuju co vidia tak som sa tu ani nedostala ale verim ze to uz bude o.k. 🙂