Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
15. okt 2009

dali4 .. to ublížení je dá se říct samozřejmost

pěkný ráno, andělská smečko

(někdo víc anděl, někdo míň)

denisocka
15. okt 2009

ivka ,lubii tiež akujem

dali4
autor
15. okt 2009

zdravím tě nobody 🙂
Hm, asi máš pravdu...

dali4
autor
15. okt 2009

Sme na 222 strane 😵 ...

nobody
15. okt 2009

6820

dali4
autor
15. okt 2009

Ešte by ma zaujímalo... vy tu niektoré píšete že ten vzťah čo máte, viete, že to nieje tá osudová láska, že určite ešte len príde... Alebo že ste už osudovú lásku stretli a nechali ju odísť... Čiže človek by to mal cítiť že 😕 ? Teda človek našich záujmov by to mal cítiť ... 😅
Ahoj Deni... dobré počasíčko, máte u vás 😅? U nás sú od pondelka výchrice a kosa.. 😒

dali4
autor
15. okt 2009

nobody... já jsem podle tebe víc anděl nebo míň 😅

denisocka
15. okt 2009

dievčata,ja som ho našla---- možno to nie je ta druha polovička duše,ale .... je to tu 😉

nobody
15. okt 2009

všichni jste andělé .. a ďáblové 😀
čus

mywiel
15. okt 2009

Ahojko, Body tuto noc sa mi snivalo s tebou... 😅 😀 😝

mywiel
15. okt 2009

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého:

- Veríš v život po pôrode?

- Určite. Niečo po pôrode musí byť. Možno sme tu hlavne preto, aby sme sa pripravili na to, čo bude potom.

- Hlúposť, žiadny život po pôrode nie je. Ako by mal vlastne vyzerať?

- To presne neviem, ale určite tam bude viac svetla než tu. Možno budeme behať po vlastných a jesť ústami.

- No to je predsa nezmysel! Behať sa nedá. A jesť ústami, to je úplne smiešne! Živí nás predsa pupočná šnúra. Niečo ti poviem: Život po pôrode je vylúčený - pupočná šnúra je už teraz veľmi krátka.

- Ba nie, určite niečo bude. Len všetko bude asi trochu inak, než sme zvyknutí tu.

- Ale nikto sa predsa odtiaľ po pôrode nevrátil. Pôrodom proste život končí. A vôbec, život nie je nič iného, než vlečúca sa stiesnenosť v temnote.

- No, ja presne neviem ako to bude po pôrode vyzerať, ale každopádne uvidíme mamu a tá sa o nás postará.

- Mama? Ty veríš na mamu? A kde má akože podľa teba byť?

- No predsa všade okolo nás! V nej a vďaka nej žijeme. Bez nej by sme vôbec neboli.

- Tomu neverím! Žiadnu mamu som nikdy nevidel, takže je jasné, že žiadna nie je.

- No ale niekedy, keď sme potichu, môžeš počuť ako spieva, alebo cítiť, ako hladí náš svet. Vieš, ja si fakt myslím, že skutočný život nás čaká až potom a teraz sa naň iba pripravujeme

adina22
15. okt 2009

myw - 😵 😵 😵 😵 😵

adina22
15. okt 2009

pozdravit som myslim zabudla...ahojteee 😵 ale mam celkovo akusi zvlastnu melancholicku naladu,tak vas len citam 😉

dali4
autor
15. okt 2009

myw... toto som už niekde čítala alebo počula... Je to pekné 😵 a na zamyslenie.

twinflame
15. okt 2009

ahojte, dnes diskusia nejako viazne 😉

Napadlo mi podelit sa o nazory na to, ci clovek predtym nez umiera citi ze sa blizi koniec. Pamatam sa, ze ked umieral dedko, jeho posledna veta bola "Tak a je tu koniec". Odvtedy si myslim, ze to clovek citi, ked je cas ist.
Co si o tom myslite? Zeby clovek pred sebou videl nieco, co mu naznaci, ze sa to blizi?

mywiel
15. okt 2009

Moja mama citila ze otec zomrie, ale neprikladala tomu velku dolezitost, bolo to také podvedomé. Spomenula si na to az neskor, ze vlastne to citila dopredu... 😕

denisocka
15. okt 2009

ja som tiež citila,že babka umrie,bolo to vidieť aj na nej,taky KLUD

ness
15. okt 2009

ak je to nahla smrt, tak nevieme (nehoda, vrazda ...), ak prirodzena, tak si myslim, ze to citime, ak nasluchame svojej dusi

deni, akoze uz je tu, si ju prave dnes stretla ? 😲

linette
15. okt 2009

dobre rano vospolok 🙂

myw to je ake pekne 😵 to mi pripomina mna ked sa vypytujem stale, co je po zivote.

linette
15. okt 2009

twin mne ked dedko zomrel, tak som snivala, ze mi mama zomrela a zo sna som velmi plakala a cely tyzden som bola mimo. ked som dosla zo skoly a doma otvorila dvere, zbadala som bordel a mama nikde, potom na mna zakricala, ze mam ist hore (babka s dedkom byvaju o poschodie vyssie), hoci som pocula mamin hlas, velke slzy v ociach som mala, akoby som to citila, ze sa nieco zle stalo a ked mi to povedali, ja som dobre ze neskolabovala. (to bola nahla smrt, nie prirodzena).
este parkrat sa mi snivalo, ze niekto zomrel a vzdy vtedy niekto zomrel v mojej blizkosti alebo okoli. (ved ludia zomieraju kazdy den, tak neviem ci sa to da prirovnat ku snom). pamatam si jeden sen, ked som snivala, ze sme s babkou isli do kostola a knaz zacal tym, ze jeden ich clen zomrel. a ked sme v nedelu isli do kostola tak veru, ze tak aj zacal. ja som bola velmi smutna a uz vtedy som sa zacala zaujimat o sny a pochopila, ze kazdy sen nieco znamena.

linette
15. okt 2009

twin mna ked nieco velmi boli niekedy si myslim, ze je to koniec., mozno starsi to vycitia, alebo si to privolaju myslienkami alebo neviem.. a co s tymi autonehodami? to tiez clovek vyciti, ze havaruje a je koniec? co ked to prezije..

linette
15. okt 2009

ivka ja vobec neviem kde je bibula, ale zaujimalo by ma to .. nemyslim si, zeby sa na nas len tak vykaslala, dufam, ze sa jej nic zleho neprihodilo 😕

denisocka
15. okt 2009

ness, dnes nie,ale teraz som si to uvedomila .... teda verim,že to je to, pýtala som znamenia a dostali sa mi

ness
15. okt 2009

deni a co to s tebou urobilo ?? rozmyslas, alebo to hadzes za hlavu

linette
15. okt 2009

deni a co citis?

dali4
autor
15. okt 2009

Twin, mne ked zomieral dedko,bol vtedy v nemocnici, bola som za ním a ako som vošla do dverí nemocničnej izby, tak medzi nami prebehla telepatia. Vedela som že je koniec a videla som na nom že aj on to vie. Pritom nikto o tom nerozprával, ani nikto z rodiny, žeby rozprával s lekárom... nevedela som vtedy nič konkrétne o tom ako vyzerá jeho zdravotný stav. Vtedy som už bývala tu a ked mi brat volal že je dedko v nemocnici, nasadla som na vlak a išla rýchlo za ním ☹ akoby som to už vtedy cítila... Ked som odchádzala z nemocnice, pobozkala som ho a povedala že ho lúbim a nech sa drží, on mi povedal že "to já sa držím,ale... " a vtedy len slzy v očiach a vraj dakuje za to že som prišla, že ma mohol ešte vidiet. Po ceste domov som rozmýšlala a bolo mi nad slnko jasné že som ho videla poslednýkrát živého.
Ja si myslím že to človek cíti, že zomiera. Ale ako je to pri tej náhlej smrti 😕 ... Hm... neviem.

dali4
autor
15. okt 2009

Ešte bysom chcela povedať že dedko už pred tým než zomrel vyzeral inak... neviem opýsať čím to bolo... ale inak.
A nebolo to tým že bysom ho dlho nevidela, alebo že by byl zničený chorobou alebo tak... proste na nom bolo niečo iné 😕

linette
15. okt 2009

ja som od utorka nejako citliva. ked citam nieco pekne alebo nieco smutne sa mi chce plakat. a niekedy uz aj od radosti. meni sa mi dusa??? 😕 (co ma to nenapadne)

auriane
15. okt 2009

Toto ani neviem, či sem patrí, ale pred mnohými rokmi som odpadla. Nedávno som si prečítala v zdrav. karte, že ma prijali do nemocnice pomočenú, oči stĺpkom, penové sliny som mala okolo úst a bola som vykrútená. A vtedy som videla všetko zhora. Ako mama drží moje bezvládne telo nad wc misou a kričí, aby som vracala a ja už nereagujem, tak mama strašne plače. Pozerala som sa na to všetko z vtáčej perspektívy a s veľkým kľudom a ľahostajnosťou.

linette
15. okt 2009

auriane mozno si bola v astrale.. alebo medzi zivotom a smrtou? 😕