Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

twinflame
30. aug 2009

Interpretaciu niektorych casov si mozete precitat aj tu: http://www.wahlgrenis.cz/magie1_cas.htm

To, co som o cislach 1 a 4 pisala vyssie ja, ale nemam z tejto stranky. Informacie o tychto cislach ku mne prisli same a vypozorovala som to zo situacii, ktore sa okolo mna zacali diat. Najvyssia forma ochrany je ale v cislach 11:11. Toto cislo predstavuje prechod od duality k jednote. Kto vidi tieto cisla "vyskakovat" z hodin, blockov z obchodu, billboardov a pod. si moze byt isty ze je nad nim ta najvyssia ochrana - Bozie oko. Inak povedane, ides po spravnej ceste, davame na teba pozor, nemaj strach, to co sa deje nie je nahoda a deje sa to pre tvoje dobro. Sme pri tebe a aj ked sa mozno prave teraz trapis, to co sa deje v tvojom zivote je dolezita skusenost tvojej duse, ktorou musi prejst.

Ina forma odkazov prichadza cez piesne a ich nazvy:
Dva dni predtym ako mi manzel oznamil, ze pre neho nas vztah uz nema ten vyznam, ktory mal, som sedela na obede v jednej restauracii a zaujala ma madarska pisen, ktoru tam hrali. Vyhladala som si tu piesen na youtube a zistila som, ze nazov piesne v preklade znamena Nieco sa skoncilo. Znamenie teda prislo par dni skor ako sa nas rozchod udial a niekto "tam hore" vedel vopred co sa stane a upozornil ma na to.

Otca svojho syna som nevidela niekolko rokov. Ked sme boli pred rokmi spolu, velmi sa mi pacila piesen, ktorej nazov v preklade znie "Pridem sa na Teba opat pozriet". Pocas tych rokov, ked som s otcom syna nebola, som tuto piesen na youtube marne hladala. Potom ako sa situacia v mojom zivote vyvinula tak, ze sme sa mohli opat stretnut, som si tuto piesen chcela vyhladat opat. Co myslite? Vo vyhladavani mi ju vyhodilo hned na prvej strane. Roky tam "nebola", nemala som ju najst. Ked nastal ten spravny cas na opatovne stretnutie niekto z hora mi to opat dal najavo ...

dali4
autor
30. aug 2009

Tú webovú stránku poznám 🙂 je super.

denisocka
30. aug 2009

twin,velmi ma potešilo čo si teraz napísala o tom 11:11 - normálne mnou prechádza vlna energie a šťastia

mywiel
30. aug 2009

Ja si pozriem cislo anjela, ked sa mi objavuju rovnaké cisla vsada a vacsinou to sedi, davaju mi najavo na com mam pracovat a co odstranit, lebo kazdy anjel lieci nieco iné. Twinflame na nahody neverim, takze presne viem o com pises... 😉 😵 Tu je jedna str. ak viete cudzie jazyky je to presne opisané co ktory anjel robi a aké negativne veci odstranuje a premiena na pozitivne...

http://www.ucm.ca/en/angels/1-vehuiah.html

denisocka
30. aug 2009

myw,dala som si to preložiť,len moc tomu nechapem ako to mam chápať 😅 že trebas 11:11 si kukneš anjela 11? a čo z toho si vezmeneš,je tam aj narušenie aj jeho vlastnosti ,tak neviem sa z toho vysomariť

denisocka
30. aug 2009

prave som si pozrela na ten sen,čo sa mi sníval ored porodom s tou sestričkou čo v tu noc umrela a v tom sne som videla hodiny,kedy som porodila a bolo tam 8:30 rano . mne sa maly narodil 7:55 ,teda už o 8:30 sommala aj po zašívaní tuším,a prave to zašívanie a nastrih bola moja nočna mora pred tým snom,toho som sa bála od strednej,nie porodu ale nastrihu a zašitia

mywiel
30. aug 2009

Ano mozno ti ukazuju ze potrebujes pracovat s anjelom 11, aby si nieco odstranila. Treba s nim pracovat min. tri dni a pozoruj co sa bude diat, bud vo snoch, alebo v beznom zivote, ludi akych budes stretavat a situacie, to vsetko ti bude ukazovat, ze sa nieco meni.

marianka79
30. aug 2009

ja zas ked som na nočnej sa mi stáva že pozriem na mobil ked ukazuje 00.00hod to znamená čo?

marianka79
30. aug 2009

aha už to mám twinflame díki ale neviem čo s tým

bibula
30. aug 2009

😕 😅 niektori anjely tam maju " pokazene " mena - co to asi znamena?

denisocka
30. aug 2009

že niekto nevie písať 😝

bibula
30. aug 2009

alebo dalsia "lapkaren"

emyly
30. aug 2009

ahojte babenky idem sa vám vyplakať.....táto téma je ako stvorená na to čo prežívam teraz.....ako vás čítam, plačem...pred pár dňami sme pochovali moju starkú...bol to zlatý človiečik, s velkým srdcom,mala som k nej veľmi blízko...ked zomrela,bol to pre mňa velký šok, doteraz sa z toho nemôžem celkom spamätať, aj ked bola vážne chorá, toto som si nikdy nepripustila....prvé dni som neustále opakovala prečo, prečo práve ona... ☹ určite by tu ešte s nami chcela ostať.... mali sme toho ešte tolko pred sebou, a zrazu mi ju takto osud vyrval... ☹ dnes je tretí deň po pohrebe, a ja sa začínam zamýšať nad tým, čo tu už bolo napísané.... ktovie ako to je dalej...či ozaj tí naši milovaní, či ich dušičky sa naozaj stanú anjelmi a dozerajú na nás....tak moc to bolí že si už asi začínam všetko moc idealizovať....čo mám robiť,ako 😵 sa z toho dostať..... ☹
na anjelov verím, neraz ked si deti mohli ubližiť, a len tak-tak sa zabranilo najhoršiemu, vedela som že sú pri nich anjeli...

dada78
30. aug 2009

aj my máme v nebíčku anjelika, akurát to bude rok a či cítim jeho podporu ? tak to teda hej. Poslal mi druhého synčeka a okrem toho,vždy keď ho o niečo poprosím sa stáva ... napr. moja švagriná keď mala mať svadbu hlásili celý týždeň na piatok až nedeľu prívalové dažde. V skutočnosti v piatok, ako sme boli zdobiť sálu, lialo ako z krhly.Ja som však bola za synčekom na hrobčeku a poprosila som ho,aby pre krstnú vybavil pekné počasie, chceli sa ísť fotiť do Piešťan - možno ako jediná som verila,že ozaj bude krásne. A povedala som to aj švagrinke a aj tetule,čo sme spolu zdobili sálu. Ráno bolo nebo bez jediného obláčika. Tetula mi neskôr povedala, že až ju zamrazilo, keď videla, že je ozaj ukážkovo nádherné slniečkové počasie - môžete si pozrieť aké krásne fotky sa im podarilo urobiť http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
a to nie je jediné, čo sme s anjelikom Romankom zažili.Každú chvíľku pociťujeme jeho prítomnosť, aj keď už ho nemáme fyzicky pri sebe, je s nami v srdiečku a drží svoje ochranné krídla nad nami. Anjeli určite existujú !

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

denisocka...je pravda, ze za tim vsim muze stat i neco jako rodinna karma-a pozadat o pomoc clovek muze, ale nemusi se mu ji dostat prave proto, aby si to uvedomil vsechno sam....nebo vsichni zucastneni....aby se tim vyresila karma.

Ve tvem pripade bych zkusila rodinne konstelace.

Ja se snazim o channeling posledni dobou a parkrat jsem navazala kontakt....a prave tam ta vune hrala roli....duchovni pruvodce/andel strazny/vyssi sila....to vse jsou jen slova, ktear nam popisuji to co popsat nejde. Jak jednou clovek pozna tu "pritomnost"...nejde to popsat, ze?

denisocka
30. aug 2009

a tie rodinne konstalace sa jak robia?

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

http://www.rodinne-konstelace.cz/
taky se na to chystam 😉

denisocka
30. aug 2009

je,tak toto asi nie,dotyčneho by som tam nedotiahl,ani by som to nechcela

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

nemusis tam s dotycnym...to je prave to dobre...dela se to jen s tebou...pohledej na netu 😉

denisocka
30. aug 2009

jaj,ešte že tak, uf

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

Je tu nekdo, kdo dela channeling?

denisocka
30. aug 2009

no ktovie či tu niekto je,a ako si sa k tomu dostala ty?

mywiel
30. aug 2009

Aj tu sa to robieva, uz som o tom pocula, velmi to pomaha vyriesit problémy v rodine.

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

ja ne, ke me to prislo samo 😉 .....za zacatku pres sny, ted i v bdelem stavu...
zacal jsem se o to zajimat a hledam lidi, kteri s tim maji zkusenosti 🙂

mam jednu bozskou meditacni hudbu-pomaha mi se "dostat" tam kam potrebuju

https://www.youtube.com/watch?v=BoXsxYf2UMA
mywiel
30. aug 2009

Janus mas pekné motto. 🙂 😵

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

mywiel...skoda ze to ostatni opravdu "nevidi", co?

mywiel
30. aug 2009

Vsetci raz vyspejeme, aj my sme boli niekedy na ich mieste. 😉

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

Je dobre, ze se to deje cim dal rychleji, alespon v mem okoli sleduji, ze se lide zacinaji "budit"....

mywiel
30. aug 2009

Presne coraz viac sa ludom otvaraju oci na celom svete. Tu v mojom okoli ich mam hrozne vela co maju rozne dary z hora a pomahaju druhym. 🙂 Proste Svetluskovia no... 🙂

diddi
30. aug 2009

"Andele zivota a smrti".....vyborna kniha,odporucam 😉