Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
2. okt 2010

ludia dakujem vam za krasny den, sa s vami rozlucim, idem este do vane .. a spaaat ...
fotky poslem asi az rano .. hned ako vstanem
dobru krasnu nocku, dobre si oddychnite, nacerpajte plno energie a ruzovucke snicky s anjelickmi 😵
papa

ivanko8
2. okt 2010

@marianka79 stačí aj zajtra alebo neskôr, fotky aj tak nemám všetky spracované - upravujem červené oči a podobne.

marianka79
2. okt 2010

lin dakujem 😵 to som nebola prava ja ale som aj tak spokojna nabuduce slubujem ze uz sa polepsim 🙂

Som si inak sviecku dala na stol patko si dal krystal k ostatnym kamienkom tak budem musiet kupit vytrinu aby sme to tam poukladali sa nam to tu na stole mnozi

miruska15
3. okt 2010

Dobre ranko.Joj tak mi je to luto tak som chcela ist až som a konec nešla ☹ . Budem s toho smutna straaaašne dlho.Ale mali ste sa fajn a to je dobre vy ste aj tak ta zakladna trojka 😀 .

miruska15
3. okt 2010

Ale kedže som nešla tak som videla maleho prve kročiky. 🙂 Takže asi to tak malo byt 🙂

bielalady
3. okt 2010

ahojte,smiem sa spýtať o čom sa tu bavíte? Neodskočili ste od témy???

marianka79
3. okt 2010

@bielalady treba si aj odskocit 😉

dali4
autor
3. okt 2010

dobré ránko prajem 😵
@miruska15 nebud smutná 😉 ... nabudúce si to vynahradíme. Vyjde to uvidíš 🙂

dali4
autor
3. okt 2010

@bielalady zdravím ta 🙂 ... a čím sme odskočili od témy?

dali4
autor
3. okt 2010

@miruska15 a vidiš... to preto si nemala íst aby si videla malinkého ako capká. Ved tvoje dietatko je doležitejšie predsa 😉

miruska15
3. okt 2010

@dali4 ale fotečky mi pošlite chcem Vas vydiet ako ste sa mali 😉

ivanko8
3. okt 2010

@miruska15 pošli mi aj ty mailovú adresu na IP.
Pripájam ešte jednu, ktorá sa mi páči.

ivanko8
3. okt 2010

@bielalady boli sme na Inchebe na prednáškach o aure a o Anjeloch. To je perfektne k téme.

motylka
3. okt 2010

som rada, že ste sa mali dobre...škoda, že ste tak ďaleko 😢 ... Zaujala ma prizmatická guľa, o ktorej píše @ivanko8, idem si o nej niečo pohľadať :D a už dlhšie si chcem kúpiť nejakého väčšieho anjelika, predstavujem si ho snehobieleho, ako leží a opiera sa o pravú rúčku, zatiaľ som videla len takých maličkých... ale aj sklenený by bol fajn, len takého som ešte nenašla...

Zajtra ideme na ten pohreb ☹ Ešte musím vyriešiť, kam dám malú, lebo tam ide snáď každý, koho poznám... ten náš kamarát pomáhal každému, nemal hádam s nikým konflikt, bol dobrý... prečo si Boh berie takýchto ľudí? Je to ozaj tým, že tí, čo sa správajú problematicky, tu musia ostať dlhšie a učiť sa žiť ináč?

motylka
3. okt 2010

nenašla som nič o tej prizmatickej guli... 😖 @ivanko8 napíšeš mi niečo?

ivanko8
3. okt 2010

@motylka ja si myslím, že učiť sa žiť je úlohou každého z nás. Nechcem teraz kritizovať nikoho a už vôbec nie dobrých ľudí, ale môže byť aj taká situácia, že niekto sa už v mladosti veľa naučí a potom už len stagnuje. Pre nás je nenahraditeľný, ale jeho vnútro sa nerozvíja a to mu môže spôsobovať trápenie, ktoré možno ani sám nevníma. Viac krát som sa už stretol s dobrými ľuďmi, u ktorých prepukla nejaká závažná choroba. A ukázalo sa, že neriešili nejaký svoj problém, lebo by museli zmeniť svoje správanie k ostatným a to odmietali alebo to jednoducho nevideli.
Možno Ťa aspoň trochu poteší, že Váš kamarát takto dostal rýchlejšie šancu na život s novými podmienkami a tým aj nové možnosti pre svoj vlastný rozvoj.

ivanko8
3. okt 2010

@motylka info, ktoré som dostal v stánku, vedie len na nemeckú stránku http://www.litios.de/produkte/artikelneu.php?ID...
Ja som si ju vybral, lebo som si niečo podobné už predtým predstavoval. Ale je zaujímavý aj text, čo k tomu je, o chvíľu ho dám v slovenčine.

motylka
3. okt 2010

@ivanko8 ďakujem za odpoveď...

aj za link...

ivanko8
3. okt 2010

Tak tu je preklad z dokumentu, ktorý som dostal, na tej stránke je toho trochu viac a trochu inak.

Prizmatická guľa "rosová kvapka Matky Márie".
Duševný potenciál:
Matka božia, Mária, nám venuje celé jej kúzlo, spojí nás s kryštalickou duševnou sférou a premení každú miestnosť do vibračnej duchovnej sféry. Radostne nás uloží na ruže, zahalí nás do svojej miernej vibrácie - ochrany. Osvieti naše duchovné oko, venuje ľahké sny, venuje nám duševne farebný lúč do aury, ktorý nám práve chýba. Zahalí nás do hry s farbami a vôňou, rozšíri čistú detskú a radostnú atmosféru, môžeme načerpať energiu teraz a tu.

Možnosti využitia:
Privádza zasnené vyžarovanie a ochranu do všetkých priestorov - je veľmi vhodná pre priestory, kde sa spí. Hodí sa aj k energetickému zosúladeniu všetkých priestorov. Je veľmi vhodná pre kancelárske a obchodné priestory. Účinkuje mierne a harmonizuje okolie.
Venuje nám najjemnejšiu esenciu matky božej. (Guľu dať do džbánu s vodou na 10 minút alebo dlhšie.)

motylka
3. okt 2010

@ivanko8 krásna je tá guľa...tam je cena 98€ 😲 toľko stála?

ivanko8
3. okt 2010

@motylka tie ceny sú tam naozaj riadne, ale na výstavách dávajú zľavy a keďže to už bol záver, tak sme dohodli cenu, čo už som zvládol. Aj tak to bolo dosť.

uskamuska
3. okt 2010

ahojte ja sa už veľmi teším na anjelikov 🙂 už ich s obrovskou láskou čakáme🙂Už nech je utorok@miruska15 teším sa

motylka
3. okt 2010

také som našla...majú u nás v Košiciach 🙂 Po výplate si pôjdem kúpiť toho anjelika 🙂

motylka
3. okt 2010

a možno aj delfínikov...uvidím...mne sa stále páčili také sklenené postavičky a zvieratká...

uskamuska
3. okt 2010

môžem sa niečo spýtať toho kto by mi vedel niečo o tom napísať alebo vysvetliť?Práve ku mne prišla neter a povedala mi, že dosť často vidí vo svojej izbe stáť dedka a prababičku a že sa bojí .Viete mi niekto vysvetliť prečo sa jej môžu ukazovať?Dedko to je môj ocko vlastne.

motylka
3. okt 2010

@uskamuska ja by som sa tiež bála... 😨 snáď dievčatá tu a ivanko budú vedieť poradiť...

motylka
3. okt 2010

toto je o inom - išla som to sem hodiť, ale som si práve prečítala muškin príspevok, snáď jej nejako poradíte, som tiež zvedavá na odpovede na problém jej neterky ...

toto je o karme, sú to dobré články:
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/07/jak...
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/07/kar...
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/07/co-...

ivanko8
3. okt 2010

@uskamuska to by bola otázka práve na toho chlapíka, u ktorého sme boli na prednáške. Lientte má, myslím, nejaké prospekty z akcie, možno by Ti vedela dať kontakt. Tých dôvodov, prečo sa jej ukazujú, môže byť veľa - ochrana, duchovný sprievodca, ale aj nevyriešený rodinný vzťah. Bolo by dobré to vyriešiť, lebo oni sa jej možno prestanú ukazovať, aj keď sa ten dôvod nezistí, ale pôvodný problém sa nevyrieši a zrejme sa vynorí v omnoho nepríjemnejšej podobe.

uskamuska
3. okt 2010

@ivanko8 nuž veľmi by som chcela vedieť o čo môže ísť lebo u mňa bol ocko tiež ale ja som ho nevidela ale počula.Oslovil ma mojim menom tak ako ma volal keď som bola staršia.A môžno ho videla moja malá Viktorka vtedy sa v kuse pozerala na jedno miesto a strašne plakala mala možno do 5 mesiacov 😖

ivanko8
3. okt 2010

@uskamuska z toho čo je na stránkach výstavy viem len toľko, že ten čo odpovedal na takéto otázky sa volá Dezider Cibula.