Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
30. okt 2010

@mywiel 😀 😀 😀

dali4
autor
31. okt 2010

@eeevvvkkkaaa dostala si energiu ktorá je viac než láska 😕 ? To je aká energia ?

motylka
31. okt 2010

@marianka79 mám pocit, že je to stále rovnaké s mojou mamou... Ináč - dostala sa mi teraz do ruky kniha Chatrč, už dlhšie som uvažovala, či si ju kúpiť, alebo nie, lebo som čítala na ňu rôzne recenzie a teraz ju mal kolega už tri dni na stole, tak som sa ho opýtala, že aká je ... a on že ju ešte nečítal, mal ju požičanú a požičal mi ju teraz na víkend, no je skvelá... ešte som len v polovici, ale bez ohľadu na to, ako sa skončí, je tam už teraz kopec úžasných myšlienok, nad ktorými sa musím až pozastaviť a stráviť ich...

jonuska
31. okt 2010

eeevvvkkkaaa--taky se divím jako dali4-....nic není silnější jako láska..kor láskamateřská..myslím že pán ti řekl hloupost a doufejme že je to u Tebe jen přechodný stav...protože to bych nikdy neřekla že se něco takového muže stát 😖 😕

motylka
31. okt 2010

ja som to veľmi ani nekomentovala, nejako sa v tom nevyznám - otvorenie čakier atď... ako sa môže čakra otvoriť samovoľne? plánujem si prečítať niečo o čakrách, viem len také úplne všeobecné veci, v podstate takmer nič..

eeevvvkkkaaa
31. okt 2010

@dali4 dali ja som z toho mimo, ja tomu nerozumiem, povedal mi že energia božej lásky je vyššia ako pozemská láska, ja tomu nerozumiem, no nepáči sa mi tento pocit... ☹

uskamuska
31. okt 2010

Ahojte dávno som tu nenakukla,lebo sa to tu nejako zastavilo.Prajem vám pekný zvyšok večera 🙂

jonuska
31. okt 2010

@eeevvvkkkaaa a jak se cítíš????
jeto opravdu divné..není tam nějaý podnět???
o otevírání čaker taky nic nevím 😕 musím něco načíst

jonuska
31. okt 2010

@uskamuska ahojky🙂

marianka79
1. nov 2010

@eeevvvkkkaaa a ako casto si s tym clovekom co ti toto rozprava nezda sa mi to ok nie je to on co ti sposobuje tieto veci 😕 ???lebo inak si to vysvetlit ani neviem mam kamosku co sa stretla s takymto clovekom a on ju vycuciaval zistila to ale vcas ze je to energeticky upir a robil jej to vedome tak sa mu zacala vyhybat a potom prestal ked zistil ze s nej uz nic nevycucia

marianka79
1. nov 2010

@eeevvvkkkaaa ale ako mozes dostat nieco s cim nesuhlasis???to nie je podla mna dar ako pises dar ti ma urobit radost a nie utrpenie.......no nie?

marianka79
1. nov 2010

@olinka6226 tebe zrejme moc neporadim ale tiez sa nam isty cas takto v rodine ''nedarilo'' same choroby a tak moze to byt hocico...karma...prekliatie...atd...treba zistit u odbornikov prajem vela stastia 😉

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@jonuska
@marianka79 nie, nestretávam sa z tým chlapom, to mi len poradil. Marianka, strašne sa trápim, dostávam dary ktoré nechcem. Nechce sa mi ani žiť. Objímam synčeka a nič pri tom necítim, iba nejakú energiu čo sa mi spustila, to je niečo strašné, ja toto nezvládnem, na hocičo som si už musela privyknuť pri tom treťom oku, aj na to že mi vzal sexuálnu túžbu, aj na duše, ale toto je už priveľa...

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@marianka79 nikto sa ma nepýtal či to chcem alebo nie. Nikdy som sa o tieto veci nezaujímala. Nech mi boh odpustí, ale nezvládam to. Je to veľmi ťažké žiť v dvoch svetoch súčastne. Tu na zemi i v inej dimenzii. Necítim sa byť človekom ale duchovnou bytosťou. Zobral mi všetky pozemské pocity. Neviem čo je sexuálna túžba, nemám žiadny pocit, len prázdno. Už nikdy nebudem mať sex, lebo tým otvorením tretieho oka sa mi uplne zhnusil, je tu nejaká sila, nejaká energia, ktorá mi to nedovolí, hoci by som akokolvek chcela. Už som sa o to pokúšala, no necítila som vobec nič.
No to by nevadilo. Už som si zvykla, lebo som cítila obrovskú lásku v srdci k svojmu manželovi aj synčekovi. Tá láska ma držala nad vodou, ked sa mi diali rôzne veci.Ten nádherný pocit ktorý je teraz preč.
Srdcová čakra ma na starosti pocity z láskou, preto ked sa mi otvorila pociťujem teraz lásku inak.
Cítim sa veľmi zle psychicky, chradnem zo dna na deň, plačem, viem že to už tak ostane, nepomôže mi nič, keby som sa akokolvek modlila. Pri treťom oku čo som sa len naprosila, namodlila, čo všetko som poskúšala, pochodila a nič nepomohlo. Musela som si zvyknúť, ale toto nie, na toto sa nedá zvyknúť, je to moje dieťatko nádherné, milované, ja som ho porodila a teraz necítim ten nádherný pocit lásky, bolo to to jediné čo ma držalo pri živote, kolko krát som sa tak trápila, že už som nevládala a zo štyri razy som si chcela niečo urobiť, no tá láska k nim dvom mi to nedovolila a teraz ju necítim, nemám v ničom oporu. Muž sa hnevá že sa neviem vzchopiť a pozbierať, hrozí mi že prídem o rodinu, no povedzte je toto dar????

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

ked ich chcem pohladiť tak tá energia mi akoby odťahovala od nich ruku....

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

A ináč, čo som som s vami písala naposledy, čo som išla na hypnozu a chcela zatvárať tretie oko tak sa mi stala takáto vec: Asi dva dni po hypnoze som sa v noci zobudila a prihovorila sa mi vlastná duša a povedala mi, že ona si toto vybrala, že to chce prežívať.... Takže asi z tým nespravím nič ☹

jery51
1. nov 2010

@eeevvvkkkaaa
je mi ľúto, čo sa ti deje a neviem si predstaviť ako sa cítiš....ja som na teba veru aj myslela, že snáď sa tretie oko zavrelo...
hmm.... možno to vyznie hrubo, zle , no hádam sa neurazíš...určite je ťažké sa s tým zmieriť...no nič sa nedeje len tak...musíš si tým prejsť...verím, ti aj to, že muž sa hnevá...nečudujem sa mu....ty si teraz niekto úplne iný....budem na teba myslieť....ani si neviem predstaviť necítiť lásku k dieťaťu...to musí byť pre teba veľmi zlé....
a aj si nakoniec bola u niekoho?

jery51
1. nov 2010

@miruska15
ahoj moja dlho som tu nebola.....tak ani to číslo som neposlala...aj si bola na tom sedení...či mám ti dať na tú pani??

jery51
1. nov 2010

@eeevvvkkkaaa
mám ti povedať pravdu, v kútiku duše by som aj ja chcela aspoň na chvílu mať tretie oko otvorené...no neviem ako ty opisuješ dosť som sa toho začala báť...

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@jery51 nachvíľku ano, je to aj pekné, ale stále je to ťažké.

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@jery51 ked on sa nehnevá že to mám otvorené, on sa hnevá že sa s tým neviem zmieriť. Sú to veľké zmeny. Chce ma aj takúto, len chce aby som to prijala a boli sme šťastný. A to ja akosi neviem.

terez34
1. nov 2010

@mywiel no ten clanok to je fasa 😀 😀 😀 😀
my sme malej teraz na dva rociky tiez kupili salocky a tomu podobne veci tak si budeme davat dobry pozor fakt som sa z chuti zasmiala 🙂

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@jery51 každý vníma niečo iné. Ved iní ľudia sa tešia z toho že to majú otvorené. Ale sú na to pripravený, chcú to a idú si za svojim. Ja som nebola na takéto niečo vôbec pripravená.Vidavam aj pekné veci, no odputava to moju pozernosť od reality, vieš a to mi dosť vadí. Minule som mala tri dni také schopnosti, že vonku som vnímala anjelov a doma, nakoľko tu máme zlé energie tak som videla nejaké ksichtíky ako strašidielka po celom byte. Pre mňa niečo hrozné. Našťastie po tých troch dňoch som o tuto schopnosť prišla. Cítim v sebe takú energiu, že ked toto píšem tak mi ruku odtláča od klávesnice a to aj ked ich chcem pohladiť, tak tá energia mi akoby odtláčala ruku.

zajo79
1. nov 2010

@eeevvvkkkaaa neskusila si vyhladat niekoho, kto by ti to zatvoril? pripadne...aspon poradil?

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@zajo79 nedá sa to, mám to už otvorené rok a pol. Pochodili sme veľa ľudí a nik to nevedel. že vraj sa to už nedá, ked sa to raz otvorí. Už som aj bola akotak zvyknutá, no teraz táto srdcová čakra ma dorazila, neviem ako toto zvládnem.

zajo79
1. nov 2010

moja mama, sa venovala reiky, mala sice len druhy stupen, viacej ju nechcel pustit ten dotycny co chodila k nemu na kurzy... vraj su to vazne veci.. ale urcite sa s tym musi dat nieco robit.

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

@zajo79 aj samotný Hodek čo má reiki na slovensku povedal že sa to nedá zatvoriť, no ak by sa dalo, bola by som len rada.

eeevvvkkkaaa
1. nov 2010

http://www.bezhranic.estranky.cz/clanky/cesty-s...

tak tu je vysvetlené na čo sú nám schopnosti.

miruska15
1. nov 2010

@jery51 ahoj nebola som nedalo sa mi ale mam rozbehnute niečo čo mi krsna zariadila.Uvidime čo to bude nechcem o tom rozpravat ak to viide a pojdem tam tak potom popišem. 😉

ruzenkas
2. nov 2010

Ahojky všem. Koukám, že už se nějak nechytám ☹ vždycky jenom nakouknu a nestíhám dočítat.

Jak se všichni máte a jak se těšíte na Vánoce? Já strašně moc, rodina bude zase po hromadě... 🙂

Hezký den všem.