Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

domidomi
4. okt 2010

@motylka No ja som aj absolvovala pár sedení s kartárkou, ktorá má také schopnosti, že vidí anjelov, a ľudí, ktorí zomreli (len nevedeli o tom). Tak som bola zvedavá, chcela som sa niečo viac o tom viac dozvedieť, tak som začala čítať takéto knihy a ja cítim, že vždy ked mám nejaký problém, alebo blok tak si sadnem a čítam a vždy sa ukľudním, zamyslím sa do seba, meditujem a cítim príval energie a uvolnenie. od tejto autorky Dooren Virtue sú fakt dobré knihy ak má človek nejaký problém a už nevie čo má robiť. Teda spoň mne dali dosť.
A čo sa týka tých liekov tak ak máš nejaký psychický problém? Alebo ak ťa niečo bolí?

motylka
4. okt 2010

@domidomi ak ma niečo bolí... tie knihy od doreen ma tiež upokojujú, sú také pozitívne....

domidomi
4. okt 2010

@motylka Poznáš tie knihy? No ved aj ked ja som chorá tak si dám lieky 😉 , či myslela siniečo iné?

domidomi
4. okt 2010

Doporúčam knihu o Ester a Jerry Hicks zákon príťažlivosti

motylka
4. okt 2010

@domidomi tú zákon príťažlivosti som ešte nečítala, ale plánujem 🙂

marianka79
4. okt 2010

@domidomi práve som si ju kupila tak som zvolila dobre super 😵 ale planujem ju darovat mame k narodkám no prečítam aj ja ju určite

motylka
4. okt 2010

a kniha Kľúč sa oplatí? Nie je to podobné Tajomstvu?

domidomi
4. okt 2010

@marianka79 no aj ja som ju dala mame 🙂 prečítať si ju. A ešte je dobrá kniha tiež od Esther a Jerry Hicks - Pros a dostaneš, to čítam teraz. Je to niečo podobné a v druhej časti knihy sú aj také aktivity a cvičenia.

domidomi
4. okt 2010

@motylka No kľúč som nečítala, ale počula, že je to na podobný štýl.

domidomi
4. okt 2010

ináč baby aj DVD je o tom 😉

motylka
4. okt 2010

@domidomi o ktorej? Tajomstvo som videla, je aj o iných?

marianka79
4. okt 2010

inak ahojte babule som nemala nejak čas sa tu stavit len som si vás čítala pozerám nové anjelinky máme super no ospravedlnit sa nemusíte nikto to je dobre že ste tu a že sme tu no nie?Dnes som mala velmi zvláštny den už začínal divno po prebudení velmi škaredý sen som mala že ma nehal moj drahý ale to je typické moje podvedomie tento strach z neho nevymažem-zrejme celý den v práci aká taká pohoda moc som roboty nemala ale ja neviem cítim tam velmi zlu energiu a tá na mna začína zle vplývat akoby tam niekto bol kto mi ju naruša a neviem ako sa tomu ubránit som aj vybuchla na mojho ten sa ma snažil ukludnit ale proste ked sa tam cítim zle v prítomnosti určitých ludí je to tažké byt v klude a potom je mi luto ako a chovám tak cestou z práce som premýšlala že som zase nehala prejavit to moje ego 😒 v duchu som sa rozprávala s anjelikmi a stala sa mi taká vec ktorá mi vylepila úsmev na tvári 😵 tak vám to napíšem
ako si tak idem sklamaná svojim chovaním pozitívum sa zmenilo na negatívum a v tom zrazu prišlo krásne znamenie ktoré sompochopila velmi zretelne anjeli so mnou nesuhlasili zastavila som as a čumela na tie tri štvorky usmiala som sa a dakovala im za znamenie poprosila som anjelikov čo mám robit ako dalej nech mi ukážu cestu alebo napadlo maaby mi poslali znamenie že ma vnímaju že idu somnou nie že by som neverila to nie ale potrebovala som potešit ma svojou prítomnostou nech mi ukážu že sú tu...............a ...............ukázali zrovna vtedy ked som v duchu vyslovila "anjelikovia moji...."tak prešla som okolo lampy ktorá zhasla pozrela som na nu a......v tom mi do cesty vkročil jeden pán a vraví mi "no čo myslíš zažne sa?" a ja s úsmevom na tvári mu vravím:"nooooo asi nie" ale...nedalo mi to otočila som sa pozrela na lampu a tá zablikala usmiala som sa prešla dalej a zase som sa otočila na lampu a zablikala znovu a dva razy tak to bolo jasné znamenie a ten pán tiež že anjelikovia su pri mne i ked o tom nepochybujem potrebovala som rozveselit a oni ma rozveselili tak im za to dakujem ako na mna zablikali lampou 😵

som sa teda rozpísala riadne 😀 😀 😀 a ked som nad tým premýšlala čo sa mi prihodilo poslali mi dalšie dve znamenia tak ďakujem 😵

marianka79
4. okt 2010

@motylka no tak kluč je o niečo tažšie čítani eje to ine ja ju čítam skoro už ju mám prečítanú ale myslím si že raz ju nestačí prečítat treba viac aby si pochopila tie očisty ale je super ja ju žeriem total 😵

domidomi
4. okt 2010

@motylka No tajomstvo - The secret, taký dokument ako keby američania to natočili. O inom som nepočula. 😕

marianka79
4. okt 2010

@domidomi myslíš film tajomstvo? ten mám doma je super tiež film kluč som nevidela neviem či aj niekde na nete je asi zrejme ešte nie ale ked nan natrafíš daj link 😉

motylka
4. okt 2010

@marianka79 pekné 😵

domidomi
4. okt 2010

@marianka79 A o aké očisty tam ide? Ako o duchovné, myšlienky, vzťahy a tak?

motylka
4. okt 2010

ja som si ešte nepozrela Nádhernú zelenú, stále sa chystám, ale to si musím k tomu seriózne sadnúť, keďže je to s titulkami...

domidomi
4. okt 2010

@marianka79 No tajmstvo som myslela. Kľúč nie ani neviem či taký film je 😖 . Asi si ma zle pochopila 🙂 , ale keby bol, tak by som si ho určite pozrela

marianka79
4. okt 2010

a ja tiež pridám jednu fotečku to sme my tri dali ja a lin ja som tam ako anténa 😀
inak lin ma učila pekne rozprávat lebo my trnaváci velmi tvrdo a mne sa to tak pači ked sa makkučko rozpráva tak @linette slubujem že nabudúce ked sa stretneme budem makčiť ok?

marianka79
4. okt 2010

@domidomi hej ved tajomstvo 😉 ale su na you tube ukážky aj z kluča tak preto si myslím že je už aj ten natočený 😉

motylka
4. okt 2010

no ja sa už odpájam, prajem pekné sníčky 😉 a ešte tu niečo zaujímavé popíšte, nech mám zajtra čo čítať 😵

veruka
4. okt 2010

Přeju všem hezký večer a moc děkuju za milá přivítání i slova útěchy! 🙂 Gynekologický problém snad nemám,dokonce už mám i děti,ale hrozně moc toužím ještě po 1.Myslím,že v těchto věcech se mám hodně co učit,nevím prakticky nic.Myslela jsem,že dušička miminka u mě byla,ale nechtělo se jí na svět proto odešla.Sama to nepoznám,ale prozradila mi to po 1.letošním potratu jedna dobrá duše.Zkusím jí tedy přivolat jen nevím jak se to správně dělá.Jinak tyhle věci mě vždycky moc zajímaly,ale asi nemám tu schopnost něco vědět a vidět.Jediný zážitek co za poslední dobu mám,je že se mi zdálo o povodni a brouzdala jsem kalnou vodou.V tu chvíli mi druhý den napadla myšlenka,že je něco špatně s mimčem a za týden se to potvrdilo.Jinak ve 20 se mi zabil taťka a já čekala kdy se přijde rozloučit a nic se nestalo,to mě taky zamrzelo,měly jsme krásný vztah.Jediné co bylo byla příšerná bolest hlavy chvíli před tím než nám policie přišla oznámit jeho nehodu, v tu ránu jsem bolest cítit přestala,teda tu v hlavě,nastala jiná bolest.Ale mrzí mě,že se nepřišel rozloučit,tolik jsem si to přála.

marianka79
4. okt 2010

@veruka ahoj dali ti dobre poradila to mi je luto čo prežívaš myslím si že nasilu niečo robit nemá význam ja tiež tužim po babatku a nič tak len čakám posla som objednávku do univerza a verím že mi príde odpoved v podobe babatka tak ver tomu aj ty že ked to má príst tak to príde 😉 a hlavne nestrácaj nádej

marianka79
4. okt 2010

@motylka ahoj aj tebe pekné sníčky a anjelikov po boku 😵

domidomi
4. okt 2010

@marianka79 Aha 🙂 No to si pozrem

marianka79
4. okt 2010

@domidomi jáááj tie očisty proste ak chceš niečo dosiahnut musíš sa zbavit tých zlých vecí v tvojom vnutri ono je tažko o tom písat treba si to prečítat fakt aj viac krát najradšej by som si to vryla do pamati ale je toho tam vela ale vrelo odporúčam

marianka79
4. okt 2010

@motylka ty všetko riešiš pilulkami?teda píšeš aspon že to máš v podvedomí ja napr aj ked ma bolí hlava ako aj teraz naposledy tak si nedám žiadnu viem že ked vypijem určité množstvo vody prestane alebo ked si zacvičím prestane ja bolest vnímam ako boj niečoho v mojom tele s niečím tak to neham nech sa to vybujačí a ono to prestane samozrejme ak to je len bolest hlavy a pod. ak to je niečo viac kde treba iné lieky napr antibiotiká tak to užívam ale popri tom papám probiotiká aby som tie jedy nemala moc v sebe 😖 teraz som behom 2 mesiacov využívala troje antibiotiká a cítim sa fakt ešte tak"špinavo"cítim že to nie je tak ako by malo... po tej chorobe som iná a neviem to ani nazvat proste mi chýba vitalita a elán pojdem to riešit masážou a bankami to mi tie jedy vytiahne z tela

jankasz
4. okt 2010

Ahojte,chcela by som sa spytat,aj ste videli alebo citili,ked ku vam prisli anjelikovia...lebo mne maju zajtra prist o 21.30 a mam z toho zvlastny pocit akoby som sa bala,neviem preco,ale asi preto,ze som sama s detmi a bojim sa vecer dvere vchodove otvorit 😉 neviem preco som taky strachoprt,uz som sa spytala ci mama u mna neprespi,tak uvidim...a este jednu otazocku,mozem anjelikov poslat ku svagrinnej a bratovi bez toho,aby o tom vedeli?chcela by som,aby im pomohli najst si cestu k sebe a potom knam..DAkujem 🙂