Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nitrankanr
6. apr 2013

@selecta22 dakujem, tiez som toho nazoru, ale potrebovala som to "pocut" aj od ineho cloveka 🙂

selecta22
6. apr 2013

@nitrankanr hadam sa dakto ozve. Ale ak sa ti pacia kup si

pikino
6. apr 2013

@nitrankanr ja suhlasim so selectou čomu veríš, to ťa chráni. a je jedno či je to šambala náramok alebo macko uško. Hlavná je viera.

nitrankanr
6. apr 2013

@pikino ....že Macko Uško ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatinka
15. apr 2013

Ahojte, kocky viete mi poradit prosim? mamine sa snival sen ze ju prisla navstivit svokra ktora jej vycitala ako zije lebo nema peniaze a dala mojej mamke peniaze pre nu a pre deti na skolu,,,
ja ani brat uz na skolu davno nechodime 🙂 a mamina svoju svokru nikdy nepoznala a ani nevidela osobne lebo ked sa zoznamila s mojim tatom tak svokra uz nezila,,,
mamina mi vravela ze z toho sna mala zly pocit, ze sa z neho chcela rychlo prebudit,,,
viem ze prijat almuznu znamena ponizenie snivajuceho,,,co myslite? dakujem za vase postrehy a rady 🙂

pikino
16. apr 2013

@tatinka no vyzerá to na nejakú nepríjemnosť veru.

tatinka
16. apr 2013

@pikino a mne sa zas dnes v noci snivalo ze mi postar doniesol peniaze ktore ale patrili priatelovi ale ze mne ich dal ten postar a ja som ich s usmevom prebrala ale teda s tym ze hned som ich chcela ist dat priatelovi , neviem preco ale ten postar mi to daval na vlakovej stanici vonku pod pristreskom a priatel bol len par metrov od omna,,,,len uz som mu ich dat nestihla lebo som sa zobudila,,,to asi tiez namena fin,statu a dake neprijemnosti,,,
ako sa ina mas?

pikino
16. apr 2013

@tatinka to mi moc nepripadá ako nepríjemnosti skor by som povedala že to bude niečo pozitivne pre vás oboch.

Ja celkom v pohodičke. Nesťažujem sa 🙂

tatinka
17. apr 2013

@pikino a dnes sa miz as snivalo ze s priatelom a jeho bratom sme na vylete v prirode a zrazu po mne a priatelovi sli vlci, po priatelovom bratovi nie, ten siel rychlo otvorit auto ale ku mne a mojmu drahemu sli vlci, obkolesili nas a mala som pocit ze chcu zautocit,,, uz sme boli len par metrov od auta ale neviem ci sme don dosli a ani neviem ci vlci zautocili lebo som sa zobudila, normlane este stale vidis ten vlci pohlad...
aj idete s muzikom dakde dovolenkovat, kedze leto sa nam uz blizi 🙂?

pikino
17. apr 2013

@tatinka divé zvieratá v snoch znamenajú nejakú životnú zmenu, zmenu cesty, zmenu vnímania. Ztých tvojích snov mám pocut že sa deje v tvojom živote niečo výrazné. Uvidíš časom.

Ešte neviem či niekam pojdeme stále rozmýšlame raz ano raz nie. Mne osobne to nevadí aj keby sme nešli len kvoli malej ona sa teší vždy na dovo.

tatinka
17. apr 2013

@pikino sama som zvedava co z toho bude,,,
a kolko ma dcerka uz rockov?

pikino
17. apr 2013

dnes má 4
@tatinka

tatinka
17. apr 2013

@pikino jeej tak to gratulujem 🙂 tortu si napiekla uz 🙂?

pikino
17. apr 2013

@tatinka nieee až v sobotu ma oslavu.

tatinka
17. apr 2013

@pikino tak este raz vsetko najlepsie 🙂 a hlavne zdravicko nech sluzi 🙂

tatinka
17. apr 2013

@pikino
baby co si myslite o chiromantii?

pikino
17. apr 2013

@tatinka chiromantia? aha veštenie z ruk už som v obraze 😀 😀 😀
no niečo na tom asi bude. si myslím. Technika stará ako ludstvo samo pomaly tak nemože byť uplne mimo.

tatinka
17. apr 2013

@pikino aj si si skusala z dlane pozerat sama, respektive dakomu davat pozerat?

pikino
17. apr 2013

@tatinka nieeee mna veštenie moc nezaujima.
V pondelok so bola na kabbale tak už viem čo mám robiť a ake su moje ulohy v živote už som spokojná 😀

tatinka
17. apr 2013

@pikino a to ti ako zistili? v hypnoze? ci ako?a kolko to stalo ak to smiem vediet,,,

pikino
17. apr 2013

@tatinka nie to je čistá numerologia. podla meno a čísla narodenia ti dokáže povedať akes u tvoje ulohy tomto živote stoji to 30 ečiek tam kde som bola ja.

tatinka
17. apr 2013

@pikino a co je teda tvoja uloha? ak to nie je tajne,,,ak neches prezradit, to je tok, akceptujem to samozrejme....

pikino
17. apr 2013

pomoc iným ludom bez toho aby som niečo očakavala. Je tá najdoležitejšia a potom kopec ďalších,ale to nescem rozoberať týka sa to hlavne partnera. Spravila mi aj partnersky a teda už viem že mi dvaja sme si vážne sudený.

tatinka
17. apr 2013

@pikino ja som dakde citala ze ked sa obcas partneri pohadaju je to dobre, lebo ze sa vlastne od seba stale ucia veci ktore sa ucit maju, vraj skor vztahy kde nie su skoro vobec hadky ze take su neperspektivne lebo sice je nam fajn ze sa nehadame ale nie je to dobre z hladiska toho ze uz sa jeden od druheho nic neuci ,,,
jasne ze nemyslim hadky ze sa idu pozabijat 🙂 ale take no ze mozno su obcas aj ostrejsie ,,tak vtedy je to vraj dobre lebo sa ucime ,,,,

domidomi
17. apr 2013

@tatinka čo je to chiromantia ?

tatinka
17. apr 2013

@domidomi to su tie ciarky co mas na dlaniach, hovoria o tvojom zivote,

pikino
18. apr 2013

@tatinka takv tom máš pravdu. A tiež si všímam že takéto páry zvyknú spolu aj vydržať. nenudia sa doma 😀

tatinka
18. apr 2013

@pikino ja to vidim aj na svojich rodicoch, do teraz sa cudujem ze spolu vydrzali 🙂

pikino
19. apr 2013

@tatinka protiklady sa priťahujú 😀

yidaky
22. apr 2013

Dievcata, viete mi prosim odporucit niekoho na vycistenie cakier? Niekoho s kym mate dobre skusenosti. Nechcem ist k hocikomu, potrebujem to pre svoju dcerku 😒 . Dakujem.