Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
5. sep 2010

práve sa mi ukázalo číslo:555 Vedomie jednoty: Toto číslo ukazuje, že niekto nadobudol vedomie jednoty. Zvládol všetky úrovne školy záhad. Je to najvyššie číslo, Kristovo číslo. Keď vidíš toto číslo, akurát sa vynorila myšlienka alebo okolnosť, ktorá mení život. Je možné, že sa ti páči, alebo aj nie. Ako to aj je, tvoj duševný sprievodca ti oznamuje, že sa na tvojej životnej ceste ohlasuje obrat a je čas na zmenu. Choď vpred! Nasleduj tú myšlienku.

a aj viem na čo som v tej chvíli myslela takže je to jasné 😵 nový život začína 🙂

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 ahoj ja len tak na rychlo zachvilku mi pride mangel.
Slepačia pol. sa vari dlho ja som ju varila 4hod. tak ako vyvar.Potom všetko vyberiete nakrajate zel.,masko.Do pol. sa prida šlahačka teda smotana s trochou hl.muky ochuti a nakoniec sa prida hrašok.Na tanier sa da trocha zel.,maska a pol.Mnam a dobru chut.Dala som susedke ma muža choreho ležiaka a povedala že ja vyborna a že sa možem vydavat 😀 .Babulky bežkam pa pa

majaxy
5. sep 2010

@marianka79 Ahoj, cely život sa snažím riadiť pozitívnym myslením, vždy sa mi darilo,teraz nech robím čo robí voláko sa mi nedarí.Neviem nájsť svoju krásnu kolaj darenia, alebo aspon volákych myslienok ktoré mi pomôžu napredovať. Pred tym som bola plna nápadov, energie teraz voláko aj ked sa na to sústredím nejde mi to. Môže isť o nejaky syndróm vyhorenia? Alebo ako zistiť v čom je problém? Vieš mi pomôcť?

marianka79
5. sep 2010

@majaxy ahoj no skús si znovu po sebe prečítat tvoj príspevok........citujem voláko sa mi nedarí, neviem nájst svoju kolaj,nejde mi to............zmen tieto tvoje myšlienky na opak a povedz si mne sa darí,zvládnem to,najdem si svoju krásnu kolaj,pojde to...........
skus popremýšlat čo bolo toho príčinou pretože nič sa nedeje z ničoho nič niečo sa udiat muselo ja to neviem lebo nič konkrétne si nenapísala skús si prečítat nejakú literaturu pozitívneho myslenia je toho vela na nete aj v kníhkupectvách 😉

majaxy
5. sep 2010

@marianka79 Ano viem samý negativizmus...Robila som na jednom mieste a tam som mala kolegynku, ktorá sa zaoberala pozitívnym myslením, ale bola tak nejak sladká ako med, a pritom som mala z nej pocit že rovnako falošná. Nemôžem sa zbaviť dojmu že ona ma pripravila o všetku moju energiu...Teraz robím už inde, aj som spokojná len neviem ako nabrať späť stratenu energiu...

ivanko8
5. sep 2010

Ahojte Anjelinky, ozval by som sa aj skôr, ale dnes som mal čo robiť kým som prečítal všetko, čo sem Marianka povkladala. 😉

ivanko8
5. sep 2010

@dali4 k Tvojmu snu o hadovi - už sa niečo podobné stalo aj mne a spomínali to aj viacerí. Keď Ťa počas spánku začne niečo bolieť, najprv to vo sne necítiš, ale sen sa prispôsobí tak, aby Ti akože niečo tú bolesť vyvolalo. Že to bol v Tvojom prípade had, to myslím, nie je dôležité. Bola to len forma, akou si reagovala na nejaké uvoľnenie bolesti.

K tomu snu o manželovi ma najprv nič nenapadlo, ale cítil som, že to dáva nejaký zmysel. Potom som si spomenul na to, čo napísala Myviel a nejaké riešenie mi z toho vyšlo. Tvoj manžel Ťa zrejme niekedy predtým pobavil alebo potešil s ľahkosťou. A sen bol toho pokračovaním. Videla si ho, že je slobodný, baví Ťa a v Tvojich predstavách sa dokáže dotýkať aj toho, čo Ty nie. 😉

marianka79
5. sep 2010

@majaxy že by energetický upír? 😕

marianka79
5. sep 2010

@ivanko8 ahoj hej dnes som čítala jednu stránku a ked tam bolo niečo zaujímave som to sem hodila 😉

ivanko8
5. sep 2010

@marianka79 k tomu čo sme sa bavili včera si si už tými príspevkami odpovedala aj sama. Nemôžeme meniť druhého vôľu, lebo tým len ubližujeme sebe aj druhému. Môžeme ale urobiť niečo pre to aby sa vždy rád vrátil, keď sa rozhodne odísť. 🙂 Ja viem, matke sa ťažko radí...

zajo79
5. sep 2010

ahojte.. nakukam k Vam uz dlhsie, docitat asi nedocitam.. ale snad posledne strany aspon.

majaxy... to je o pristupe ako si to povies... ked povies nedari sa, neda sa...tak sa nebude dat ani darit. 😔
a s tym energetickym upirom ma napadlo tiez. 😖 😕

marianka79
5. sep 2010

@ivanko8 hej ja mu nebránim v tom čo chce a viem že sa mi to vráti v dobrom 😉 ale taký malý strach tam je 😒

ivanko8
5. sep 2010

@marianka79 rád som si to prečítal, aj mne to niečo dalo, hoci väčšinu z toho som už poznal. Veci majú väčšiu cenu, keď prídu v pravý čas.

marianka79
5. sep 2010

@zajo79 presne tak sme to čo si myslíme a čo si do hlavy dáme to tam aj budeme mat treba pobojovat sam so sebou aj ja som bojovala 😉

marianka79
5. sep 2010

@ivanko8 na teba sa ivanko na stretku velmi teším to fakt 😉

marianka79
5. sep 2010

no a kukla som na hodiny a že 22:11 😅

marianka79
5. sep 2010

idem ja spat zajtra škola ja k doktorke tak papa a dobrú nocku inak som pozerala talenty na obidvoch programoch to fakt čo tí ludia dokážu......... tak papa 😉

melissa0013
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanko8
5. sep 2010

@majaxy archanjeli podľa chanellingov rozprávajú, že základom bytia a rozvoja je rovnováha. Ak sa človek vysunie do príliš pozitívnej pozície, po čase sa musí nutne prekmitnúť aj do tej negatívnej pozície. Je jednoduché mať pozitívne myslenie, keď sme v pohode a všetko sa darí. Slúži nám to na to, aby sme sa vôbec pozitívne myslieť naučili. Ale dôležité je potom udržať si sebaistotu a pozitívne názory, aj keď sa práve nedarí. Keď si veríš, tak to prekonáš - to je pravidlo.

A recept na získanie novej energie - tých je veľa, dám len jeden, taký nenáročný. Najprv odpusť všetkým, že si o nich zmýšľala zle - že Ti odoberajú energiu a prípadne aj iné veci. A potom sa pravidelne, každý deň na seba tri razy milo usmej a povedz si o sebe niečo pekné - podľa možnosti niečo čomu veríš. Energia príde skôr ako sa nazdáš.

dali4
autor
5. sep 2010

@ivanko8 ďakujem Ti za odpoveď 🙂
zdravím nové tváre 😵 ... a
@melissa0013 😝 😕 ???

zajo79
5. sep 2010

to s tymi hodinami sa mi stava casto... 😕

na kopec veci co ma zaujima neako nemam cas, tak citam co-to po nociach, tak na dochodku sa budem tomu asi venovat viacej, ked deti odrastu... tarot, anjeli a vsetko medzi nebom a zemou co ma zaujima...

treba verit intuicii...

zajo79
5. sep 2010

sen nemusi byt predtucha... mozu byt v nom zhmotnene obavy, to co ma clovek v hlave...

(citam tri stranky dozadu o snoch...)

dali4
autor
6. sep 2010

@zajo79 zdravím ta 😵 . Máš pravdu, možu to byt aj zhmotnené obavy 🙂

marianka79
6. sep 2010

dobre ranko angel's mala som zase sny ze mi niekto ukradol kabelku v nejakom bare ci co to bolo. Bolo tam vela ludi a nafajcene tancovalo sa tam ja som ju hladala no nenasla som ju mala som tam vsetko doklady, peniaze... Šla som von bola tma a zbadala som spoluziakov so ZS ako hraju ludovky potom som sla po blate to sa hybalo akoby pod zem prepadalo (ako ked odteka voda do odpadu)ale ja som len stala a pozerala sa 😕

jery51
6. sep 2010

@linette
eee samca, ten musi byť doma s malým...donesem kamošku

majaxy
6. sep 2010

@marianka79 Presne, len problém je že som to neskoro zbadala, vlastne som to vôbec nezbadala iba som nechápala čo sa to so mnou deje. Mala som pocit že na vine je zamestnanie, práve som bola v niečom úplne novom, veľmi ma to bavilo preto som nerozumela tomu čo sa deje...Odišla som odtial. Prestalo sa mi dariť napriek všetkým mojim úsiliam, čím viac som sa snažila, tým to bolo horšie..

miruska15
6. sep 2010

@marianka79 Počitala som čo si sen dala o minulosti,strachu atd.Normalne som sa zamyslela nad sebou a mojim strachom vo všeobecnosti.Minulost keby som sa mohla vratit pomenim strašne vela veci ale neda sa takže sa musim iba poučit a konať inak.Strach mam s vela veci ale to sa tiež musim naučit trocha potlačit.I ked ja so pozityvny človek relatyvne štastny aj ked sa niekedy nedarí.A nezvladam ked je niekto blizky chory vtedy by som všetku tu chorobu zobrala na seba len aby sa ten druhy netrapil.Napr. ja ked mam deti chore ja stale revem ako šibnuta a vtedy som neni schopna normalne fungovat v skratke hysterka. 😀

majaxy
6. sep 2010

@zajo79 Snažím sa myslieť len v pozitívnom svetle, ale volako sa to nechce poddať...