Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
8. aug 2010

díki na stretku ho uvidíte 😉

marianka79
8. aug 2010

@linette ahoj lin aj tebe peknú nedelu 😵

motylka
8. aug 2010

@linette pa a pekný deň aj tebe

marianka79
8. aug 2010

@dali4 naša maminka čo nám kupiš k našemu prvému ročku 🙂 ?íha budeš mat čo robit lebo sa ti nejak vela rozmnožujeme 😀 😀 😅 😝

motylka
8. aug 2010

ale za rok ste toho teda stihli popísať :D Veď ja keď som sa tu pridala, tak tu bolo 515 strán (28.júla)

marianka79
8. aug 2010

hej ved si ta nepametám

motylka
8. aug 2010

🙂

marianka79
8. aug 2010

no popísali na začiatku som sa hned pridala aj ja potom som sem prestala chodit lebo ked som prišla s nejakým problémom mi nik neodpovedal tak preto 😖tak som občas nakukla prečítala čo som potrebovala.... ale vrátila som sa sem a už som tu 😉

motylka
8. aug 2010

ty si bola zrejme v tom čase na dovolenke 😉

marianka79
8. aug 2010

@motylka nie to potom nebola strana 515 😉 to som čítala ked sisa pridala to bolo vtedy hej 😉

marianka79
8. aug 2010

@motylka som dočítavala skoro pol dna 😝

motylka
8. aug 2010

@marianka79 tak som si asi zle zapamätala číslo :D

marianka79
8. aug 2010

dnes som mala tieto čísla
555 Vedomie jednoty: Toto číslo ukazuje, že niekto nadobudol vedomie jednoty. Zvládol všetky úrovne školy záhad. Je to najvyššie číslo, Kristovo číslo. Keď vidíš toto číslo, akurát sa vynorila myšlienka alebo okolnosť, ktorá mení život. Je možné, že sa ti páči, alebo aj nie. Ako to aj je, tvoj duševný sprievodca ti oznamuje, že sa na tvojej životnej ceste ohlasuje obrat a je čas na zmenu. Choď vpred! Nasleduj tú myšlienku.
888 Doplnenie určitej lekcie v škole záhad. Jedna fáza tvojho života končí. Toto znamenie ťa vopred varuje, aby si sa obrnil. Môže aj znamenať, že sa uzatvára určitá emocionálna, pracovná alebo partnerská fáza.

marianka79
8. aug 2010

a včera som sa pozrela na hodiny ked ukazovali 22:22 🙂

marianka79
8. aug 2010

@motylka ty si vravela že si rozprávala o anjeloch pred znamimi a tý ta nechapali uvidíš že ked na to budes mysliet budes si pritahovat len takých ludí čo veria tak ako ja

oni to nechápu aj moj neverí takýmto veciam ale nehávam to tak ja mám svoje a on má svoje čo už svet sa pre to nezrúti ani mu nehovorím o tejto téme ak to má tak byt anjeli ho sem zavedú ak nie tak nie ale bola by som rada ak by vedel o tomto niečo viac

marianka79
8. aug 2010

inak raz niečo hladal a priviedlo ho to na mordého koníka on vie že sem chodím tak to bolo zrejme znamenie pre neho len ked je taký skeptik tak nepochopil prečo a včera som sa ho pýtala či vie čo je to aura-nevedel ale už o tom počul a premýšlal ale nevedel na to príst som mu to nepovedala nech na to príde sám

marianka79
8. aug 2010

idem ja tušim na tie korčule spálit trochu kalórii 🙂

marianka79
8. aug 2010

toto je super vecička som si stiahla aj softvér http://www.cewe-fotokniha.sk/?et_cid=5&et_lid=3106

motylka
8. aug 2010

@marianka79 ja si dávam robiť tie fotoknihy cez www.happyfoto.sk

zuzanka.j
8. aug 2010

@motylka ahoj. chcem sa ta opytat, ci nemas tie fotky z happyfota rozkockovane. ja som si tam par krat objednala fotky a niektore boli desne, pritom rozlisenie bolo vysoke... 😠 ☹ 🙄

evickav
8. aug 2010

Ahojte,je tu zaujímavé čítanie. Tú auru určite vyskúšam. Chcela som sa spýtať,či mi neviete niektorá vysvetliť môj zážitok,ktorý sa mi stal pred pár rokmi a stále si ho neviem vysvetliť. V noci,keď som spala,mala som pocit,že sa na mňa niekto pozerá,tak som otvorila oči a videla som,ako nado mnou stojí Matka Božia. Mala modrú šatku a videla som ju len do pol pása. Ako by mi niečo chcela povedať. Ale ja som sa bála,čo to bude,tak som sa vnútorne bránila. Viac som ju nevidela. Inak mávam veštecké sny a vykladám z kariet ( len rodine ). Ďakujem

dali4
autor
8. aug 2010

Ahojte... 😵
Práve som dopozerala Pokojného bojovníka. Vrelo odporúčam 🙂 ... Kniha bude určite lepšia ale ked že neni času som vďačná za všetko vo filmovom spracovaní. Mám pocit že som ho videla v tom naozaj správnom čase 🙂 🙂 🙂 ... Ďakujem ! 😉 😵

marianka79
8. aug 2010

@dali4 hej? ja som ho začala pozerat včera dnes ho kuknem celý ten začiatok bol bombový ten chlapík na streche normal ja som sa toho zlakla 😉

marianka79
8. aug 2010

@motylka a aké su tam ceny? idem kuki ten link

marianka79
8. aug 2010

aha sú tam aj ceny 😅

marianka79
8. aug 2010

@motylka už si to stahujem a je to pravda čo vraví @zuzanka.j ?máš aj ty také?neviem čo mám teda vyskúčat či cewe alebo toto 😖

marianka79
8. aug 2010

som bola na tých korčuliach fúúú super obed som vytrávila len neviem čo budem večerat dajte mi anjelinky typ na LAHKÚ večeru pleace 😵

marianka79
8. aug 2010

@zuzanka.j práve som zistila prečo si ich mala rozkockované 😉 to ked tie fotky upravuješ a natahuješ ich tak tam sa ti objaví taký žltý trojuholník s výkričníkom a to značí že fotka nebude kvalitná a trba ju zmenšit 😉

pe3nka82
8. aug 2010

príjemný nedeľný večer dievčatá.. lin ďakujem za privítanie 🙂 som z malej dedinky od Partizánskeho a tie knižky mám v PC, to som našla včera na nete keď som hľadala Doreenku ale nenašla som a tak ti cez IP pošlem skype

dali, marianka som rada, že sa Pokojný bojovník páči 🙂