Máte skúsenosti s centrom Geneton?

danulka0011
15. okt 2009

Baby, ake mate skusenosti s urcovanim pohlavia v Genetone?
Bola ste tam niektora? Ako to tam prebiehalo? Do kolko dni ste mali vysledky?
Povedali vam len pohlavie alebo aj ci babo bude ok alebo nieco take??
Som veeeeeeeeeeeelmi zvedava , chcem sa tam objednat.. len neviem ci to stoji za to... tak hladam nejake info

sixtine
15. okt 2009

Ahoj Danulka, ja som mala testy v genetone,ale cez svojho gynekologa, ktory ma s nimi zmluvu, takze som neplatila nic. Vysledky sme mali do tyzdna a vraj po 2 rokoch tychto testov konstatuju 100% uspesnost, tak uvidime... Nic ine ako pohlavie zatial netestuju (casom vraj budu), tak ti nepovedia, ci babo bude ok.

vefi89
16. okt 2009

danulka, http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html tu je to super napisane

danulka0011
autor
16. okt 2009

Sixtine a co ti predpovedali v genetone? Ak sa smiem opytat...

danulka0011
autor
16. okt 2009

Vefi89 ... to som uz citala niekolko krat, aj pozeram ako dvihaju pekne sumu za to urcenie pohlavia.. este pred dvoma tyzdnami tam bolo 60 eur.... ale neva.. asi maju vela zakazniciek ked len tak dvihaju ceny...
Ja som chcela pocut aj nazory babeniek co tam boli. Ja sa tam chcem totiz tiez objednat,, uz sa tam teda mesiac objednavam 🙂 🙂 🙂 🙂
A hovorim si,, ze opytam sa este vas,, co na to poviete. Ja som skusala aj Inteligender na urcenie pohlavia, to je ten test z mocu,, ale ten je o nicom ☹ pisala som o tom v druhej teme.

renatkas
16. okt 2009

danulka mne tiez robili tieto testy, cez mojho gynekologa sa to posielalo do Genetonu, tiez mi povedali len pohlavie, nic ine, ziadne ine info. Tiez som to mala zadarmo, priamo v Genetone sa za to plati.V kolkatom si tyzdni? myslim ze tie testy sa robia od 10-teho tyzdna a vysledky mas za tyzden.

sixtine
16. okt 2009

danulka - dievcatko, ktore sme si velmi priali....ale kedze je to stale experimentalna metoda, tak ruzove dupacky este radsej nekupujem a cakam na potvrdenie sonom.

renatkas
16. okt 2009

sixtine moj lekar mi to potvrdil uz aj na sone 😀 a tiez mi tvrdil ze zatial im to vychadza na 100%

danulka0011
autor
16. okt 2009

Ja som teraz 14tt. Kym sa rozhybem, tak to uz doktor aj uvidi
na sone.. 🙂
Na 4D mi videl v 17 tom tyzdni uz pohlavie..
Najvecsi problem je to ze nie som z BA ale zo ZA a musim tam cestovat a to sa mi moc nechce. Vcera som sla autobusom a doma som vracala do polnoci co ma natahovalo ...

renatkas
16. okt 2009

danulka predpokladam ze by si sa najviac potesila dievcatku, ze? 😀 vidim ze mas doma cele osadenstvo 🙂
mne videl lekar uz v 16tt na ultrazvuku ze to bude chlapcek 🙂

danulka0011
autor
16. okt 2009

Renatka,, no jasan ze dievcatku 🙂 🙂 Ale myslim si ze dolezite je aby babo bolo zdrave. Pohlavie take dolezite nie je. Vravim, ze kym sa rozhybem do toho genetonu, tak to uz aj na 4D uvidim...
Inak dvihli ceny pekne.. 😕

anajocka
20. okt 2009

no baby ja som si to dala urobit a budeme mat syna, bola som veru trochu sklamana, lebo mame 2 synov a 1 dceru tak sme po dievcatku velmi tuzili, teda ja aspon urcite, ale som rada, ze to uz viem a pomaly si na tu myslienku zvyknem

miika
30. okt 2010

Ahojte, ja som sa dala testovat v Genetone cez svojho gynekologa, ale taky luxus, ze by som za to neplatila, to veru nebol, dala som za to 70 Eur. Len som nemusela ist do Genetonu na odber krvi.
Kedze som mala doma uz 2 chlapcov a velmi som tuzila po dievcatku, plus sme planovali prerabat dom a detske izby, chcela som uz v 10tt vediet na com som. No a zavolala mi sestricka od gynekologa, ze znova chlapec. Normalne som sa vtedy rozplakala, ale uz je to davno co mi to volali, takze sme si na myslienku ze to bude treti chlapcek uz zvykli.
Inak - na strankach Genetonu pisu, ze posielaju postou obalku s vysledkami - modru alebo ruzovu. Kedze mi vysledok len sucho oznamili do telefonu, napisala som do Genetonu, ze to chcem aj pisomne, na pamiatku a naozaj mi za par dni prisla do schranky modra obalka, pri ziadosti treba vypisat aj adresu aby vedeli kam to poslat. Na ultrazvuku mi chlapceka uz 2x potvrdili - 20tt aj v 26tt, takze sa tie testy fakt nemylia.

helenkasabinka
9. nov 2010

ja tiez zvazujem,ze si dam zistit pohlavie babatka cez tento geneton 😵

anzelika
12. nov 2010

Som otestovaná a som rada, že som sa odhodlala 🙂 Bola tam veľmi milá pani, ktorá mi dávala podpisovať papiere a výsledok som mala oznámený telefonicky na druhý deň. Píšu, že 4 - 5 dní, ale keďže sa v ten deň testovala aj tá kočka z Genetonu, tak sa poponáhľala. Celú noc som nemohla od zvedavosti spať. Bude to dievčatko, čomu sa veľmi tešíme, lebo doma máme huncúta.

milus83
6. dec 2010

aj ja som bola na odber krvi v genetone...mailom mi pisali ešte v ten večer,že budeme mať dievčatko, po ktorom sme s manželom veľmi túžili 🙂 ...fakt odporúčam, boli tam veľmi milí a povedali, že odkedy to robia komerčne...už rok a pol sa im ešte nestalo,že by sa v pohlaví pomýlili!Takže odporúčam hlavne tým, čo nevydržia čakať na sono, kedy sa dá pohlavie rozoznať 😉

katarina2945
18. dec 2010

Ahojte, ja som sa tiez dala testovat v genetone, poslali ma ale na krv do gynaexu, stalo ma to 75 euro, bola som tam v pondelok a v piatok mi zavolali, ze to bude dievcatko🙂 Bola som uz aj trochu nervozna, ze sa neozvali skor, pretoze som citala ze Vam sa ozvali zvacsa hned na druhy den. Ale nakoniec som to vydrzala a cakam este na obalku, lebo stale tomu nemozem uverit 🙂 dufam, ze sa nemylia.

blackberry
18. dec 2010

aj my sme sa dali testovat a vyslo nam dievcatko, comu sa velmi tesime 🙂 boli sme aj na 4D, ale zatial sa uspesne vykruca a nechce sa ukazat, ale verim, ze sa geneton nemyli 🙂

kepassa
1. feb 2011

maminky a ako to prebieha ked nie ste priamo z BA pretoze dnes som s tym vysla na svojho gynekologa a on na mna pozeral ako puk, ze to prvykrat pocuje v zivote, ze ta firma existuje a robi tie testy, ze mam do najblizsej poradne prist priamo z nejakym podlkadom /cize pojdem na ich stranku a vytlacim si to/ ze nema problem zobrat mi krv len aby to prosto nepokaslali ma to byt do nejakej speci ampulky s nejakou latkou tusim 🙂 teda by ma zaujimalo ako to prebiehalo u vas ktore nie ste z Bratislavy

adus
3. feb 2011

Krv treba odobrat do specialnych skumaviek. Najlepšie bude, ked im napises na adresu: geneton@geneton.sk a dohodnes sa dopredu na zaslani skumaviek, do ktorych ti tvoj doktor vezme krv (maju to aj napisane na stranke).
Inak test je spolahlivy na 99,5% a pohlavie babatka sa da zistit uz od 10. tyzdna.
Aj my sme chceli vediet, co to bude. Dnes z Genetonu telefonovali a oznamili, ze cakame dievcatko. A to som bola na krvi len predvcerom! :o)

erov
4. feb 2011

Ahojte, ja tiež nie som z Ba, ale vybrala som sa do Genetonu osobne-bol to zážitok 🙂 príjemný prístup, úžasné napätie kedy mi zavolajú čo čakáme-medzitým rodinný príslušníci uzatvárali stávky či to bude chlapček alebo dievčatko-a keď mi o pár dní zazvonil telefón a o deň na to prišla ružová obálka, tá radosť ktorú sme s manželom prežívali bola neopísateľná.Všetkým vrelo odporúčam 🙂) teraz len čakám kým sa aj na ultrazvuku potvrdí výsledok z krvi, no lekárovi som ešte neprezradila, že ja už viem pohlavie nášho dieťatka.nech je zábava a uvidíme či sa bude zhodovať 😉

nemko
1. máj 2011

ahojte, aj ja sa chystam do Genetonu osobne len neviem ako sa tam dostanem lebo co som studovala Univerzita je dost rozsirena a nevedeli by ste mi prosim poradit kde presne Geneton najdem a ako sa tam aspon dostanem? Dakujem moc

nemko
5. máj 2011

ja som absolvovala odber vcera a tak cakam az zavolaju, vsetci odhaduju dievcatko (asi som tak oskaredla 😀 ) tak som zvedava

lucia3006
30. mar 2012

ahojte kočky, ja som absolvovala test v genetone pred dvoma týždnami... vyšiel nám chlapček 🙂 ľudia z Genetonu sú veľmi milí, hneď na druhý deň ako som tam písala, ma objednali na odber a o deň a pol som už aj mala v maili výsledok 🙂 takže môžem odporučiť 🙂

michaelaamartin
30. mar 2012

@lucia3006 Ahoj Lucka takže ty vieš už pohlavie? A je to na 100 %? Nemôže sa stať, že sa to zmení? Ako ultrazvukmi? Že raz je tak, raz tak? :D . Tiež si doteraz nevedela ešte pohlavie? Ani ja ho stále neviem a som z toho na nervy. A popravdu keby mi ho aj povedali, neviem či by som verila, lebo ako aj čítm a surfujem po týchto stránkach doktori sa často vedia kopnúť. A kde to je ten Geneton? Čo to obsahuje to vyšetrenie a hlavne koľko stojí? A je to fakt na 100 % to pohlavie?

evulka3
30. mar 2012

@michaelaamartin Ahoj,ja som bola V Genetone tento tyzden...je to v Bratislave,vezmu ti krv a o dva dni su vysledky,stoji to 72 eur.Pravdepodobnost je 99,5%,ale zatial co som citala referencie,tak sa ani raz nepomylili...pozri si ich stranku,tam to maju vsetko vysvetlene,aj pre tehulky,ktore nie su z Ba sa to nejako da,ze posle tvoj lekar vzorku...tak drzim palce nech sa to coskoro dozviete 🙂

lucia3006
30. mar 2012

@michaelaamartin ahoj Michaela, áno už vieme 🙂 tiež sme boli s manželom veľmi nedočkaví 🙂 tak ako písala evulka3 geneton je v BA, ale dajú sa vzorky krvi poslať aj poštou... skús pozrieť ich stránku... čo mám kamošky, tak si to boli dať robiť a vyšlo im to a tiež som čítala referencie na nete, že sa ešte nikdy nepomýlili... oni totiž hľadajú v krvi chromozómy a akonáhle nájdu aj ten Y, tak mamička čaká chlapčeka, lebo inak sa tento chromozóm v jej tele nenachádza.... cena je tých 72 eur...

michaelaamartin
31. mar 2012

Ďakujem vám za info. Je to super vedieť pohlavie dieťatka, pretože sa človek môže sústrediť už potom len na to. Ale prekvapila ma tá cena. Myslela som, že to bude nejakých 30 - 40 eur. No poviem vám dievčatá, že riaden biznis s týmito tehotnými žienkami..... Rozmýšľam či počkať ešte na normálny ultrazvuk v 20tt a potom 3D, či nie. A vy sa chystáte na ten 3D?

veverka84
31. mar 2012

ahojte aj ja uz viem od 11 tt ze cakame dievcatko a nejak tomu verim ked je uspesnost 99.5% podla mna dost...v 20 tt idem na morfologicky uzv tak hadam potvrdia 🙂 aj keby nie je mi to jedno aj nam bolo jedno co budeme mat kedze doma mame parik 🙂 vcera som si akurat urobila radost a kupila mini balerinky a pyzamko pre nasu Lindu 🙂 inak sme sa pri tretom chceli nechat prekvapit ale maly stale dobiedzal ze co mam v brusku a nelutujem decka ju pekne v brusku oslovuju uz po mene 🙂

lucia3006
29. sep 2012

ahojte budúce mamičky, ja môžem len potvrdiť, že sa nemýlili... bola som v genetone v 18týždni a vyšiel nám chlapček a už máme doma krásneho mesačného chlapčeka... určite sa to oplatí viacej ako tie testy v lekárni, tie mi ukázali presný opak...

luciah187
8. aug 2013

na ich stranke pisu, ze vysledky z etickych dovodov neoznamuju skor ako v 12.tt - ale tu pisete, ze ste to vedeli uz skor - tak ako to je?