Máte skúsenosti s centrom Geneton?

danulka0011
15. okt 2009

Baby, ake mate skusenosti s urcovanim pohlavia v Genetone?
Bola ste tam niektora? Ako to tam prebiehalo? Do kolko dni ste mali vysledky?
Povedali vam len pohlavie alebo aj ci babo bude ok alebo nieco take??
Som veeeeeeeeeeeelmi zvedava , chcem sa tam objednat.. len neviem ci to stoji za to... tak hladam nejake info

janocka
11. aug 2013

@luciah187 pred vyse 2 rokmi som tam bola, bola som v 11. tyzdni a vysledok mi poslali sms za 2 dni, postou neskor. Buduci tyzden sa tam chystam zas, to budem v 12. tyzdni

saska14
27. aug 2013

Ahojte. Prosim vas, chcela by som sa spýtať takú vec,. Či máte niekto znamost o to, či im ten výsledok niekedy nevyšiel... Ja viem, ze skoro všetkým to vyšlo, ale či neviete o niekom, komu sa to nepotvrdilo?! Fakt má to zaujíma. Ďakujem ;)

luciah187
28. aug 2013

Ahojte, chcela som pridat novu temu, ale neviem, ako. Zaujimalo by ma, ci vam pohlavie ratala monika92 a ci vam to vyslo. Dakujem.

zuzi241
17. sep 2013

@luciah187 mne rátala,ale este neviem co čakám,no dozvedela som sa asi toľko,ze bud budem mať s mm iba dievcata,alebo iba chlapcov..ale ze asi skor chlapcov,no keďže je medzi nami malý vekový rozdiel,je ťažké povedať to presne,nemusí vôbec vyjsť co jej 🙂 tak si vyber 🙂

luciah187
17. sep 2013

@zuzi241 Mne inak povedala presne, co tebe a to e medzi nami vyse rok. Kazdu chvilu cakam vysledok z genetonu, tak uvidime.

luciah187
20. sep 2013

Baby co sa tyka genetonu dnes je piaty den co som tam bola a stae cakam vysledok. Hadam na mna nezabudli. Uz som riadne nervozna.

lienka2407
25. sep 2013

@luciah187 ahoj a ako to je s pocitanim pohlavia? Ta monika to este robi?

luciah187
26. sep 2013

Asi ano ale zbytocne ta to pomyli, nevychadza to. Mne povedala ze budem mat len chlapcov a cakam dievca. Jedina istota,ak to chces skor ako sono, je geneton.

luciah187
26. sep 2013

@lienka2407 prepac nedala som tvoje meno. Pozri odpoved vyssie. Este metoda podla krvi stoji za zvazenie - ze sa kazdych 7 rokov obnovuje krv. Mne to vyslo pri oboch detoch, ale tiez neviem, ci je to stopercentne. Detto cinsky lunarny kalendar.

zdenulkam
11. dec 2013

@luciah187 poslali vam výsledok ? 😉

luciah187
11. dec 2013

@zdenulkam myslite z genetonu? Ano iste v termine

egirib12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz