Máte skúsenosti s Emulips na chudnutie?

strasiak
10. okt 2008

ahojte,dopočula som sa o tomto výrobku EMULIPS,vraj je na chudnutie,na zdravotné problémy atd....Máte niektorá s týmto výrobkom skúsenosti ??????

terslova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cencula
3. apr 2011

terslova ahoj ja som tiež emulips užívala, alepribrala som po prvej fľaštičke 3 kg tak som to vzdala

verska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinimodka
26. apr 2011

Pekný deň prajem dámy ja som tiež užívala emulips forte a bola som s ním spokojná. ja som mala strašné problémy s trávením a upravilo sa mi to. Mám ale ešte jedno zvyšné balenie tak ak by mal niekto záujem tak nech sa ozve na dominika.duranova@post.sk Samozrejme že cena bude nižšia ako od distribútorov.

verska
24. máj 2011

Zde jsou pozitivní, ale i negativní zkušenosti s Emulipsem http://prozdravi.usedmikrasek.cz/pribehy.html , tak si udělejte obrázek samy 🙂

jazminn
26. jún 2011

A kde objednávate emulips?

ivusik89
1. aug 2011

Ahojte...moje skúsenosti s emlips su fajn, ale... Akonáhle som začala brať tieto kvapky moje trávenie sa upravilo, lenže len z kvapiek neschudnete...Pol roka som cvicila a obmedzila len maso ( verte , da sa nahradiť hocičím iným🙂 Cvicila som tak hodku 4-5 x do týždňa ale s mierou, skor zo zábavy ako z povinnosti ..a výsledok? 6 kíl a žiadny jojo efekt...držim palce 🙂 A tento výrobok určite odporúčam ...

skver
28. nov 2011
zuzkaprivrat
17. jan 2012

Kdybyste měla některá zájem o Emulips, napište mi, zasílám zdarma - i na dobírku, i s návodem jak užívat. Pro kojící maminky doporučuji Emulips s příchutí anýz - podporuje tvorbu mléka a miminku ulevuje od bolestí bříška.

majka.neu
20. jan 2012

zuzka ja by som mala záujem o emulips s anízom. mozes mi blizsie info poslat na mail majka.neu@gmail.com. Diky

pepkar747
1. feb 2012

vôbec by som do toho na Vašom mieste nešla, už po prvom užití som mala bolesti v žalúdku, začalo ma po ňom nafukovať a hlavne, šialene zvyšuje chuť do jedla. Nevymýšlam si, budete jesť všetko čo zbadáte ... Hrôza ..

nanna6
28. feb 2012

ahojte,aj ja som čítala túto diskusiu a vyskúšala som to.neschudla som ani gram!!!a to musím povedať,že som jedla len max 2-3 x denne nie 5x ako sa mi to odporúčalo. takže nevyhadzujte zbytočne peniaze,nie je to lacné.

moni1412
26. apr 2012

tak ako herbalife alebo ine produkty - ani produkty OKG nesadnu kazdemu. To je prirodzene....

Ja mam vela psokojnych zakazniciek, ktore po nom krasne schudli, anizovy emulips pomaha na tvorbu mliecka a aj babätka su kludnejsie, nebolieva ich brusko.... Ja osobne uzivam Emulips forte na travenie a s nim som maximalne spokojna. Syncek berie produkt na alergiu a naozaj sme prvu sezonu zvladli bez tazkosti.... Dcerka zasa na imunitu.... My sme velmi spokojni 🙂 Ak by ste chceli niekto poradit, cez IP. Krasny den zelam

kristinka0707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivusa235
27. aug 2013

Ja som Emulips začala používať presne pred týždňom a som celkom spokojná. Rýchlejšie mi rastú nechty, mám kvalitnejšiu pokožku a čo sa týka chudnutia, tak mám pocit, že to pomaličky ide...Tentokrát si plánujem kúpiť slim drink a uvidím, čo je lepšie 🙂

poisonblu
8. jan 2014

Ahojte, ja som zacala s emulipsom vcera...uvidime, ako to pojde

@nanna6 no jedli ste max. 2-3 krat denne,co je uplne nespravne...to jedenie 5 krat denne mensie porcie, nie je pre srandu...cim menej jete,tym viac si telo bude ukladat zasoby tuku na horsie casy...tak sa nedivte, ze ste pri emulipse neschudli

katarina279
19. mar 2014

Dobrý deň, žije táto diskusia? Tak chudne sa s ním alebo nie?

ratvajka
13. máj 2014

@zuzkaprivrat Dobry den...chcem sa spytat kolko stoji u vas jedno balenie emulipsu pre kojace mamicky

viktoria28
30. nov 2014

@krulop ak mozem poprosit ake mas skusenosti s tym EMULIPSOM lebo ja to mam doma a chcela by som vediet nie co bližšie o tom dakujem

viktoria28
30. nov 2014

@zuzkaprivrat Zuzka mozem poprosit aj ja nie ake bližšie info ohladom Emulips dakujem

zizanka
27. máj 2015

@zuzkaprivrat este stale mate na predaj ten anizovi emulips? Ak ano napiste mi prosim na mail zuzuletka.p@gmail.com
Dakujem

jankazkosic
30. júl 2015

Mám vynikajúce skúsenosti s emulips forte okrem toho, že sa mi zlepšil zdravotný stav som znížila váhu bez námahy. Prvé výsledky a dobré pocity som mala hneď po prvých dňoch užívania. Prípravky som doporučila aj svojej rodine a všetci boli nadmieru spokojní. Odporúčam.

aktak32
16. mar 2016

Zdravim damy,cize v rychlosti,6 tyzdnov uzivania emulips citron,ja aj manzel,2 krat denne 15 kvapiek,uprava stravy- viac zeleniny,ovocia......atd.,jedli SME kazde 3 hodky a mensie porcie,2-3 krat do tyzdna cvicenie,ja este pravidelne kocikujem,od 18:00 SME us nepapali,VYSLEDOK- ja som pribrala 4 kg,manzel 5 kg.urobte so obraz sami,nemam dovod klamat.

sebastian01
26. feb 2018

@zuzkaprivrat dobry deň prosím Vás máte ešte na predaj prípravky EMULIPS FORTE XXL a drink EMULIPS aká by bola prosím cena?ďakujem pekne

aleboco
17. jún 2018

@sebastian01 dobry den... ja robim OKG... nech sa páči, ak máte zaujem, ozvite sa mi... určite sa dohodneme

andrearegi
5. sep 2018

@zuzkaprivrat dobry den,posielate aj na slovensko?

aleboco
5. sep 2018

@andrearegi ano... ja robim s okg a posiela sa aj v ramci slovenska