Máte skúsenosti s Emulips na chudnutie?

strasiak
10. okt 2008

ahojte,dopočula som sa o tomto výrobku EMULIPS,vraj je na chudnutie,na zdravotné problémy atd....Máte niektorá s týmto výrobkom skúsenosti ??????

strasiak
autor
10. okt 2008

zuzu.........ja som už čítala tieto stránky,len by som chcela počuť aj osobné skúsenosti 🙂

zuzu13
10. okt 2008

hmm...tak to ti neporadím...ale tak ako tam píše...pokiaľ nezmeníš stravovanie, spôsob života, tak je to zbytočné...je to asi naozaj len na vyprázdnenie peňaženiek 🙂

strasiak
autor
10. okt 2008

asi máš pravdu
😒

krulop
19. okt 2008

holky já mám velmi dobré zkušenosti s Emulipsy(7 cm) a objednávám
brno-info

nobody
19. okt 2008

neznám, díval jsem se na složení na netu (který jsem nenašel teda 😀 )
no že to štěpí tuky na stravitelnější, to je pěkný, ale nějak to neřeší odbourávání ..ale proč ne
a že pomáhá absorbci vitamínů ..?? ... .... z toho jsem blbý 🙂

můj názor: je tam schválně vitamín E (kvůli té reklamě na antioxidant, srdce, cévy, žádné zažívací potíže), ale jinak asi to větší účinek mít nebude

mikii13
24. sep 2009

znova sa chcem vratit k tejto teme .. ma niekdo skusenosti s tymto vyrobkom Emulips ??

cencula
18. nov 2009

baby aj mna by to zaujímalo, ale môže sa užívať aj pri kojení? prosím poradte

kay
18. nov 2009

ahojte já si to pořídila, ten anýzový, myslím že na tvorbu mlíka mi to pomohlo, nemám samozřejmě žádné důkazy 🙂 a co se týče hubnutí, zapomínám užívat pravidelně, ale když jsme užívala jednou denně, tak se mi raketový vzestup kil zastavil.. ne že bych hubla, ale nerostlo to.. teď jsme to nějak přestala užívat ale fakt díky zapomnětlivosti...

beruska2x
18. nov 2009

pouzivala jsem ho uz drive a zhubla jsem hodne, fakt ot bylo jedine co jsem pouzivala a melo to ucinek.. sice nic dobreho ale to uz tak byva 😀
ted jsem uvazoval zeho zase objednam, delate to nekdo?

cencula
18. nov 2009

aká cena je dobrá pre emulips? poradte

lebedka
18. nov 2009

Ahojky, zrovna ho nějaká maminka prodávala na MMB za 375,- lahvičku a psala, že je to na zlepšení tvorby mléka a na hubnutí. Nikde jsem se ale nedočetla jestli to právě při kojení nevadí.. Na žádných dalších stránkách jsem nenašla, že by psali, že je to na zlepšení tvorby mléka. Taky jsem to chtěla zkusit, ale mám strach..

beruska2x
18. nov 2009

na to mliko si myslim ze to je blbost, ja jsem mela o tom doma dost mateialu kdyz jsem to uzivala a o tomhle tam nebyla nikde ani zminka, ale na hubnuti to pomaha to mam vyzkousene...

cencula
18. nov 2009

ja by som to chcela tiež skúsiť a tiež sa bojím, ako to bude vplývať na dieťa, jetu ešte niekto kto kojil a užíval to? prosím súrne poradted

sisulka7
9. dec 2009

ja by som to potrebovala na zvysenie tvotby mliecka, nie je tu niekto kto to ma vyskusane? ja uz som skusala snad vsetko

janulabj
23. jan 2010

Ahojte ,poradta prosím kde sa dá kupiť EMULIPS.dik za odpoveď

sylvia75
14. feb 2010

janulabj klik na babybazar tam je tých predávajúcich čo ponúkaju emulips kopa....daj potom vedieť či to zabralo... 😉

janinkaves
24. feb 2010

Ahojte holky, já emulips používala a nezhubla jsem ani deko 😝, ono totiž bez pohybu vůbec nic nepomůže a zhubnete jen na chvilku a to je na prd 😠 ! Tak jsem zmenšila jídelníček, od ježíška dostala taneční podložku a od vánoc mám 4kg dole, netrápím se jím 5-6x denně po malých porcích na malých talířcích všechno, klidně i čokoládu ale opravdu jen dva tři čtverečky (kupuju si 70% čoko s malinami protože ty čverečky jsou největší 😀 ) tak abych naposledy jedla tak tři hoďky před spaním ale klidně si pak k televizi nakrájím ještě ovoceabych nechcípala hlady před spaním a jde to samo ! Ale kdo si chce emulips koupit tak jak psala sylvia na www.mimibazar nebo mimiaukce.cz je tím přeplněná jen si vybrat od koho si to koupíte a všichni jej prodávají za stejnou cenu 375.- Kč !!

bocinka
12. máj 2010

Ahoj, ráda bych obnovila tohle téma... Včera jsem začala užívat Emulips Anýz a jedna věc je fakt, nalévají se mi prsa... 😵 😵 a o hubnutí napíšu tak za měsíc dva....

pici
13. máj 2010

mam to objednane aj s dvomi kamoskami. tak vyskusame a dam vediet vysledok

cencula
13. máj 2010

baby ja som si to kúpilka čítala som referencie väčšina písala že schudla, ja som pribrala 2kg, čo som bola úplne nespokojná, ale na jednej stránke písala tá z firmy, a prosila distribúrovo emulipsu, aby nepísali, že je nachudnutie, chudnutie je len vedlajší účinok, ktoré sa môže a nemusí dostaviť. ja sama som sa kôli tomu dala do tej firmy, ale ja to neviem predávať, takže som vyhodila peniaze,.

cencula
13. máj 2010

ale kto ho aj napriek tomu bude chcieť nieje problém ho objednať cencula@centrum.sk

pici
13. máj 2010

uz aj za vacsie kraviny som vyhodila 15 eur , tak sa necham prekvapit

renat2
19. máj 2010

Jukám na diskusi...po počáteční skepsi jsem ho vyzkoušela a mám za 2 měsíce 5kg dole a 4 cm na objemu - kojím, a na malého to učinek nemá, naopak, krásně mu to srovnalo bříško a upravilo stolici při zavedení příkrmů (i při kojení měl dlouhé intervaly).
K firmě jsem se zaregistrovala...beru ho dál, a maximální spokojenost!!! A teď si rvu vlasy, že jsme to nezkusila dřív 😀 😀

Vyřizuji objednávky pro ČR 🙂 Vedu poradenství , kdyby měl někdo zájem 😉 stačí napsat 😉

Jak se tu psalo, není to přípravek na hubnutí, ale hubnutí je jeho vedlejší efekt, dost příjemný 🙂 Zjednodušeně řečeno učí tělo pracovat s tuky...🙂

Nunto podotknout, že na každého může působit jinak, někdo začne hubnout hned, někdo třeba po 14 dnech, tělo se nejdříve pročišťuje. Je to individuální, mám i známou, co ho brala, brala, cítila se dobře, ale nehubl,a začala hubnout až při 3 lahvičce a má 11 kg dole...

renat2
19. máj 2010

JInak pak přímo na odbouráné ív tuků je určen Emulips SLIM, který je už přímo zaměřen na odbrourávání tuků:
http://www.okg-family.cz/products/detail.php?id=62

(sice je také přírodní, ale nemůže se při kojení a při problémech s vysokým krevním tlakem)

pkrivka
19. máj 2010

tak já mám problém po užívání Emulipsu, musím shodit, co jsem nabrala, když jsem ho užívala ☹
A to 3 kila za 2 týdny, takže nic moc. Přeju, ať to máte opačně a hubnete.

bubinko83
21. júl 2010

@pici chcem sa ty spytat či si a kolko si schudla? Ak si vobec od toho schudla. 😉

a ake mate skusenosti aj ostatne kočky nepribrali ste po douživani ešte viac? dik

pici
22. júl 2010

@bubinko83

ahoj ja som to brala velmi kratko tak neviem posudit.. idem sa do toho znova pustit a potom ti dam vediet

bubinko83
24. aug 2010

mate niekto skusenosti s tymto vyrobkom a jeho uživanim ked mate ochorenie štitnej žlazy? dik

renat2
24. aug 2010

@bubinko83 písnu IP 🙂