Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte skúsenosti s firmou Vekra?

lillala
21. máj 2019

Ahojte. Je niekto kto má skúsenosť s oknami od tejto firmy alebo teda celkovo s nimi. Vyhliadli sme si u nich drevené okná Natura. Páči sa nám výhoda týchto okien a hlavne že sú troška viac odolnejšie voči vlámaniu, nakoľko ich chceme do chatovej oblasti a vieme že sem tam sa chaty vykrádajú. Dali sme si vypracovať už aj nezáväzne objednávku a cenovo by to teda nebolo až také zlé.  Bola by som vďačná za dáke to info. Díky

crazinka
30. máj 2019

Ahoj moc neporadím ohľadom drevených ale táto firma nám pred vianocami robila plastové na našom byte. Vyberali sme predovšetkým kôli dizajnu a samozrejme to tesnenie a komory. Teda viac sa ja do toho nevyznám, manžel vybavoval väčšinu ja som vybrala ten vzhľad😊. Ale viem že nám ich urobili na ten dátum ako sme sa dohodli a aj na predajni boli príjemní keď sme tam boli a poradili nám čo by bolo vhodné vybrať.

luvivinka
25. jún 2019

Tak podobne ako crazinka, bohužiaľ skúsenosť len s plastovými a máme aj hlavné vchodové dvere od nich. Ale nesťažujeme si

lillala
autor
5. aug 2019

Ďakujem babenky za odpovede. Keďže sme ich nevideli ako naozaj vyzerajú tak sme si zbehli do ich showroomu. Okná v reále vyzerajú ešte lepšie. Pán nám sice ponúkol aj nejaké iné varianty ale nakoniec sme sa zhodli že tieto budú ideálne na náš domček.

crazinka
3. sep 2019

Nemáš zač, hlavne aby ste boli spokojní. Okná založili celkom rýchlo takže žiadne problémy neboli. Daj vedieť potom ako ste dopadli.

lillala
autor
9. okt 2019

Už ich máme aj založené a fakt takú šíkovnú partičku som nečakala. Bola som milo prekvapená ako ich rýchlo a dobre porobili a bez neporiadku. Netrvalo to ani celý deň

Tu začni písať odpoveď...

Odošli