Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s firmou Vekra?

lillala
21. máj 2019

Ahojte. Je niekto kto má skúsenosť s oknami od tejto firmy alebo teda celkovo s nimi. Vyhliadli sme si u nich drevené okná Natura. Páči sa nám výhoda týchto okien a hlavne že sú troška viac odolnejšie voči vlámaniu, nakoľko ich chceme do chatovej oblasti a vieme že sem tam sa chaty vykrádajú. Dali sme si vypracovať už aj nezáväzne objednávku a cenovo by to teda nebolo až také zlé.  Bola by som vďačná za dáke to info. Díky

crazinka
30. máj 2019

Ahoj moc neporadím ohľadom drevených ale táto firma nám pred vianocami robila plastové na našom byte. Vyberali sme predovšetkým kôli dizajnu a samozrejme to tesnenie a komory. Teda viac sa ja do toho nevyznám, manžel vybavoval väčšinu ja som vybrala ten vzhľad😊. Ale viem že nám ich urobili na ten dátum ako sme sa dohodli a aj na predajni boli príjemní keď sme tam boli a poradili nám čo by bolo vhodné vybrať.

luvivinka
25. jún 2019

Tak podobne ako crazinka, bohužiaľ skúsenosť len s plastovými a máme aj hlavné vchodové dvere od nich. Ale nesťažujeme si

lillala
autor
5. aug 2019

Ďakujem babenky za odpovede. Keďže sme ich nevideli ako naozaj vyzerajú tak sme si zbehli do ich showroomu. Okná v reále vyzerajú ešte lepšie. Pán nám sice ponúkol aj nejaké iné varianty ale nakoniec sme sa zhodli že tieto budú ideálne na náš domček.

crazinka
3. sep 2019

Nemáš zač, hlavne aby ste boli spokojní. Okná založili celkom rýchlo takže žiadne problémy neboli. Daj vedieť potom ako ste dopadli.

lillala
autor
9. okt 2019

Už ich máme aj založené a fakt takú šíkovnú partičku som nečakala. Bola som milo prekvapená ako ich rýchlo a dobre porobili a bez neporiadku. Netrvalo to ani celý deň

crazinka
15. nov 2019

@lillala No vidíš tak super. My sme ich mali nejak popoludní hotové. Hlavne nech vám okná slúžia. Tiež by som si dávala drevo na chatu poprípadne rodinný dom. Ale predsa len na byt sa mi plast zdal najlepší.

lublijka
16. dec 2019

Baby sme pri Trnave a zháňame nové okná, začalo nám hrozne prefukovať, ale zase ani sa nečudujem máme ich už snáď zo 20 rokov. Vekru sme kontaktovali ohľadom nových plastových. Zatiaľ sa nám robí len objednávka ale myslím že cena by mala byť v pohode. Vraveli nám že sme ešte vo vzdialenosti kde tie okná urobia, čo som rada. Ako dlho trvalo všetko až kým vám ich urobili? Ževraj je to tak za ten mesiac len si chem byť istá, lebo vo februári máme už nejaké plány tak by sme boli radi keby to stihli hneď po vianociach nejak.

lillala
autor
7. jan 2020

Spravili za mesiac a hotové ich mali veru celkom rýchlo. Samozrejme záleží koľko okien meníte.

crazinka
15. jan 2020

Tiež myslím že to bolo okolo mesiaca. Ale potrebovali sme prvý termín zrušiť lebo nám niečo do toho prišlo ale našťastie to nebol problém. Budete meniť na dome či byte?

lublijka
29. jan 2020

@crazinka Máme taký menší dom , takže nám to stačí. Objednané už sú myslím že hneď začiatkom mesiaca nám ich menia. Viacmenej sú v kontakte s manželom, tak vyzerá že to krásne stihneme podľa plánu.

lillala
autor
2. mar 2020

No tak to je dobre, že vám to vyšlo. Ja si myslím, že aj keby ste museli nejak meniť dátum tak by s tým boli ok.  My sme ich museli zrušiť na zameranie a bez problému dali iný deň.

lublijka
1. apr 2020

Našťastie sme nemusili žiadne termíny meniť. Okná už máme hotové, všetko šlo ako malo. Konečne to máme z krku a teraz sa zase zameriavať na iné. No na dome je vždy čo robiť, len keby bolo viac financií🙂

lillala
autor
28. apr 2020

@lublijka Tak určite na dome je toho veľa čo robiť, tiež sme sa znažili ísť od podstatného ako strecha, okná a už také menšie veci postupne. No dôležité je aby sme vyberali kvalitnejšie veci, lebo potom budeme zbytočne platiť za opravy.  Pozri vždy niečo pošetríte a zase niečo opravíte, hlavne že je to vaše. Okná májú životnosť a samozrejme záleží ako s nimi budete narábať. No nech nám poslúžia čo najdlhšie a som rada že zima bola konečne v teplúčku a ešte sa nám podarilo na kúrení ušetriť.

lakana
8. jún 2020

Ahojte, môžem sa vás opýtať ako dlho bol celý ten proces od objednávky až po založenie okien. Chceme tiež meniť ale nevieme či ešte tento rok alebo to necháme na ďaľsí. Inak máme vchodové dvere od Vekry tie nám robili asi pred rokom, lebo staré úplne odišli. Sú len plastové ale asi by sme aj okná dali z plastu, aby nám to už ladilo. No uvidíme ako budeme na tom po finančnej stránke.

crazinka
22. jún 2020

@lakana Mali sme ich hotové asi za  mesiac, záleží aj čo za okná objednávate. Do dvoch dní sme mali objednávku hotovú a potom to išlo ako po masle. Dokonca boli aj rýchlo pozakladané

luvivinka
30. jún 2020

@lakana Tiež tak nejak ako crazynka písala. Záleží na veľkosti a počte okien a samozrejme aj materiále. Tie okná väčšinou robia na mieru takže u veľkých domoch to može chvíľu trvať. Ale aj my sme ich okolo mesiaca mali hotové a to máme väčší dom.

lakana
27. júl 2020

Ďakujem, máme menej okien takže to snáď bude na krátko. Som rada že to tak rýchlo urobia, to nám vyhovuje. Manžel tam plánuje zájsť na pokec a poradiť sa ohľadom nejakých funkcií.

luvivinka
21. aug 2020

@lakana Tiež sme si dávali hodne poradiť priamo u nich, nakoľko sa ani muž nevyznal a chceli sme mať istotu.  A myslím, že pri malom počte okien to budete mať rýchlo. Tak nech vám to vyjde.

lakana
1. okt 2020

Tak sa nám nechcelo čakať do nového roku. Rozhodli sme sa použiť zásoby🙂 Máme ich asi dva týždňe. Chlapi boli šikovný, nejak dopoludnia došli a k večeru bolo všetko hotové. Našťastie ešte bolo celkom dlho vidno, tak sme stihli troška doriadiť.

luvivinka
13. okt 2020

Tak to ste dobrí a urobili vám to fakt rýchlo. Ale zase keď môžte tak prečo nevymeniť čo najskôr, načo čakať.  Takto budete mať teplúčko už na zimu🙂

lakana
10. nov 2020

@luvivinka Veď práve o tom nám išlo, aby sme mali Vianoce v teple, teraz sme stále doma zavretý tak aspoň nemusíme toľko kúriť. A vidno to už aj teraz aký je to rozdieľ. Vonká je už zima a my kúrime minimálne. Pri takýchto teplotách sme to mali iné roky naplno a potom to aj tak vyzeralo na tých účtoch.

luvivinka
2. dec 2020

@lakana Tak mi sme krásne ušetrili už prvú zimu, fakt sa to ukázlo na účtoch. Teraz to bude asi 3 zima, takže to stálo za to.

lakana
6. jan 2021

@luvivinka To som rada, každé euro, čo sa ušetrí sa zíde. To bol vlastne aj náš dôvod prečo sme okná menili🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli