Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

jarabadani
25. apr 2017

🙂 toto je smiešny príspevok novopečenej poradkyne MK, zmanipulovanej z mítingov 😨
majkalenpalinkova - vymyli ti tam mozog, 😍
používaj si tieto prípravky sama, keď im veríš a nešír tu osvetu, dávno o tieto syntetické GRCY nie je záujem ...👽

barushka2
25. apr 2017

@majkalenpalinkova a krém nepoužívala? Treba pleť aj hydratovať nie len na akné dávať lokálny krem čo vyrážky vysušuje, krém určite musí mať aby sa pleť zhydratovala.

ckatka
26. apr 2017

@jarabadani slečna je síce možno nová....ale ja za MK dám ruku do ohňa. Na pleť som skúšala všeličo v rôznych obdobiach, podľa toho koľko peňazí som mala.... od drahých veci z lekárne cez klasickú Niveu, Avon, prírodné krémiky a mydielka, ktoré sľubovali zázraky ...až po umývanie len vodou...a nič...NIČ mi nepomohlo...stále som sa šúpala a pleť mala vysušenú, nemohla som ani mejkap nič. Zatiaľ som nenašla nič okrem MK po čom by som mala pleť normálnu. Akonáhle si zabudnem moju kozmetiku pri cestovaní, alebo u niekoho si požičiam inú, alebo čakám na dodanie keď už krémik nemám, znova sa mi pleť zhorší. Ja mám skúsenosti s touto kozmetikou od 18 ( a to mam po 30tke) a do krvi by som sa za ňu bila ☺ Ale je pravda, že musíte vedieť ako ju používať a čo s čím kombinovať. Preto to v drogérii nekúpite. Baby vážne, nedajte sa ošáliť a ak máte pocit, že vaša pleť by mohla vyzerať lepšie, ze s ňou nie ste na 100% spokojné, napíšte mi a dáme vám ju do poriadku. 🌼

barushka2
26. apr 2017

@ckatka pravda

majkalenpalinkova
28. apr 2017

@jarabadani smiesna ste vy tuto kozmetiku pouzivam uz dva roky, tak viem o com hovorim , a grcy mas avon oriflame ,

majkalenpalinkova
28. apr 2017

@ckatka nova som ale viem co pouzivat a ako .plet je zivy tvor niektorej automaticky dam zazracnu radu a neurobi jej zle na pleti treba skusit osvedcilo sa mi cidtitk9 botanical je setrne k pleti a nevravim ze mary je naj naj naj ale pouxivaka som avon .niveu oriflame s drogerky a ziadna zmena

majkalenpalinkova
28. apr 2017

@barushka2 nie vravim to co pouzivala na akne si dala nocne serum , a nemala ani krem , bud s akne rady alebo tw ziaden nemala
tak sae necudujte ze niektore zeny su podrazdene, to su tie maniacky co nakupuju z netu , po bazaroch , a myslia si ze mozu na ksicht naplacat hocico halabala, zaklad v mary aj inych znackach je cistitko krem , cistiaca kefka,

barushka2
28. apr 2017

@majkalenpalinkova ved ja viem, a aj ja to vravím, že ženy si nedajú poradiť a potom na MARY KAY nadávajú ako im nesedí a, že je zlá... nakupujú z internetu a ani nie originaly ale faky čo majú iné zloženie. Že sa neboja si to dať na tvár.

majkalenpalinkova
28. apr 2017

@barushka2 na nete sa predavaju faky s tazkych kovov je len tazko rozoznat fake od originali .

majkalenpalinkova
28. apr 2017

toto je tazja reakcia s fake .neodporucam kupovat kozmetik7 z netu alebo po expiracii. keby ste nieco potrebovali poradenstvo atd kontaktujte ma rada pomozem

barushka2
2. máj 2017

@majkalenpalinkova zdravím chcem sa spytat ci to je vaša klientka alebo odkiaľ je foto ci to je naozaj vierohodne,keby som chcela upozorniť nato aj svojich priateľov ci klientky dakujem

majkalenpalinkova
2. máj 2017

k
@barushka2
konkretne to nieje moja klientka tuto foto mi poslala moja direktorka MIchaela Ďurkechova, ma salon v povazskej bystrici , a povedala mi ako mam vysvetlit zenam , aky je rozdiel , kozmetiky kvalitnej originalnej , a kozmetiky fake, ktora obsahuje tazke kovy, je to konkretne jej foto

barushka2
3. máj 2017

@majkalenpalinkova Misku poznám zo školenia dakujem za info ;) takze viem,že je to dôveryhodná foto

majkalenpalinkova
4. máj 2017

@barushka2 ,TAK VIDITE, JA SI NIč NEVYMYSLAM ,

aninka30
21. máj 2017

Ja uz nemam cas venovat sa MK a potrebujem rozpredat co mi ostalo..vsetko v zaruke!s 35%zlavou..v pripade zaujmu mi napiste spravu

barushka2
22. máj 2017

@aninka30 je zakázané takto rozpredávať výrobky, dajú sa vrátiť vašej recruiterke alebo ich môžete vrátiť firme. Ale vaša recruiterka by ich mala od vás odkúpiť.

jarabadani
22. máj 2017

zakáazané je aj predávať za smiešne peniaze na bazaroch a aukciách a predsa sa to HROMADNE robí...😨
bazoš, mimiaukcie, mimibazar, všade je MK plno a naozaj za strašne nízke ceny....
Sú to hore uvedené FAKE ?? ktoré sposobujú alergické reakcie ? vyššie je príšerné foto tváre nejakej pani z Pov. Bystrice, , ktoré vraj sposobila kopia MK...Tak ako to vlastne je ???😍
Komu potom veriť ???? Naozaj nevadí zástupcom MK na Slovensku, že sa stala kozmetika bazárovým tovarom na nete ???

aninka30
22. máj 2017

@barushka2 to vazne?dakujem,dobre vediet...to mi vôbec nebolo spomenute..idem jej napisat

aninka30
22. máj 2017

Tak som sa na to pytala...recrutierovi sa vraj neda vratit je to proti pravidlam...a vratenim na firmu stracam registraciu..coz by mi asi ani nevadilo ale nevratia mi plnu sumu co som zaplatila

barushka2
23. máj 2017

@aninka30 je to na jej dobrej vôli či si to od vás odkúpi, ale ona by vám mala povedať, že takto to predávať nesmiete. Týmto spôsobom môžete prísť o licenciu a už nikdy sa do MK nedostanete ako poradkyna a nebudete mať šancu sa stým živiť či len prilepšiť si, a prečo tie výrobky chcete predať? Aké máte výrobky, veď ich môžete časom na sebe vyskúšať a vypotrebovať či darovať rodine ako darček, veď MK výrobky sú úžasné a keby mne dal takýto darček napr. v podobe krému na ruky, či riasenky, alebo iných vecí čo sa dajú darovať hocikomu, mladej staršej, babičke...
@jarabadani vadí samozrejme a bojuje sa právne proti tomu, ale nie je to ľahké, zistiť totožnosť tých ľudí. Bohužiaľ veľa ľudí na toto doplatilo a doplatí, a preto aj MK zavrhujú, lebo si kúpia výrobok aj keby bol originál, že nevedia či im bude sedieť a potom majú lišaje po tvári lebo im nesedí na ich typ pleti. A tak MK pre nich je zlá značka. Nedajú si poradiť aby si našli poradkyňu, ktorá je školená a vie poradiť poprípade dá výrobky vyskúšať domov na niekoľko dní a až vtedy sa uvidí aký krém či čistenie predať. A keby aj tak nesedelo, tak je povinná výrobok aj otvorený vymeniť lebo MK dáva 100% garanciu na výrobky.

ckatka
24. máj 2017

@aninka30 vasa direktorka/recruiterka, alebo kto vas registroval - vam s tym pomoze, aj veci odkupi/vrati firme. Je zakazane takto predavat veci. Skuste si zavolat priamo na zakaznicky servis.

@jarabadani - MK ma pravne oddelenie ktore denne riesi taketo veci - akonahle sa objavi na internete inzerat na MK vyrobky ktory nie je v sulade s pravidlami, tak sa to riesi a vacsinou to vedie k rozviazaniu zmluvy. Vsetky sme podpisali nejaku zmluvu a sme pravne (a najma moralne) viazane chovat sa tak, ako mame.

aninka30
24. máj 2017

@ckatka vdaka za radu..pisala som jej ale velmi sa k tomu nema 🙄 skusim vratit firme...

ckatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikina8
6. apr 2018

Neda mi nereagovat... mam odtial len vzorky nocnych kremov a davam si ich na pery no za 110g som zaplatila 6€.... co 80g stoji 19,90€... uz len pri tomto to u mna uplne skoncilo... je to prehnane drahe a testuju na zvieratach... to ci je bio, to uz fakt ma nezaujima :D

barushka2
6. apr 2018

@vikina8 na zvieratách netestujú

janka_alusicova
6. apr 2018

Ani som to tu nečítala, zase samé zvady a urážky 🤦 budem teda reagovať len na hlavnú otázku.
Nie som Mary Kay poradkyňa, ani nechodím na ich stretnutia, úplne sa od týchto aktivít distancujem. Ale kozmetiku používam už 9 rokov a som veľmi spokojná. Používala som toho kedysi viacej, ale nakoľko je kozmetika dosť drahá a ja už skoro tri roky na materskej, zažila som to len na nevyhnutné veci. Krém hydratačný na jar-jeseň, smotánka na zimu, nakoľko bez neho mam strašne suchu tvar, make up, a dva pudre jeden svetlejši v zime a jeden tmavší v lete, keď som opálená, štetec na púder.
Kedysi som ešte používala tiene, lesk na pery, odlicovac, pleťovú vodu a masku. Kúpu masky zvažujem opäť.

svetlusb
6. apr 2018

Za mňa Mary Kay či Key či jak sa to píše neodporucam maju otrasne produkty a to nehovorim o tom ake su predrazene..baby ked uz kozmetika radsej skuste klasicku niveu alebo popripade ine produkty len nie mary kay!!!!

barushka2
7. apr 2018

@svetlusb ja na MARY KAY nedám dopustiť mne pomohla s pleťou s ktorou som sa trápila dlhé roky, používala som od Biodermy, Vichy, Garnier, La roche posay, Clinique..... a nič mi nepomohlo, a tísícom ženám tiež pomohla či od akné, pigmentových škvrn, suchej pleti, regulácii mastnej pleti.... preto je to Váš názor, to že používate vy Niveu je na Vás, ale to sa potom nedivím, že sa Vám zdá drahá, ona vecne nie je drahá, keď ju porovnáte s tým ako dlho vydrží, a aj s tým, keď sa cenovo porovná so značkami v lékarni, kde väčšina, keď má nejaký problém tak tam siaha. Ale kvalitou je ďalej ako tie zvučné kozmetiky z lékarne, už len samo o sebe vypovedá, že má svoje vlastné laboratoria a patenty, kdežto niektoré značky toto nemajú. pekný deň prajem

damoska
22. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

každému vyhovuje iná značka kozmetiky. Každá plet na to reaguje inak.

barushka2
9. aug 2018

@svetlusb ja ju používam 3 roky a lepšiu som nenašla, a používa ju svokra, švagriná, mamina..... a o 100% sa im zlepšila pleť , kamoške zmizli pigmentové škvrny, aj jedna kamarátka povedala, že vyskúšala rôzne produkty z lekarne a nič nepomohlo a až teraz jej z MK a to ju používa cca 2-3 mes. tak sa jej pigmentová škvrna začala tratiť, takže moja skúsenosť je nadmieru pozitívna, to že veľa žien má na začiatku dojem, že sa vyhádžu či niečo podobné je len to, že sa pleť začne čistiť z toho bordelu čo zbierali po celý život nesprávnym a neefektívnym čistením a pory sa upchali, veľa skúseností, a potom všade rozhlasujú ako to nefunguje a vzdajú to.