Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

moncheri28
25. nov 2015

@jaakajka a predsa sa to na bazaroch a aukciach produktami MK len tak hemží ..od 1 Euro atď...predajkyne porušujú zmluvy a nie sú zo strany ústredia May Kay vôbec postihované 😨

jaakajka
25. nov 2015

@moncheri28 nie je to úplne tak, Mary Kay proti tomu bojuje len je ťažko odhaliť tie predajkyne nakoľko sú na bazaroch aj aukciách registrované aj cez viacero užívateľov a v pozadí sú ženy z iných krajín, tento rok sa im už podarilo takto stopnúť viacero predajcov - okrem iného aj parfums.sk

shia
25. nov 2015

@jaakajka nemyslela som kupu od nejakej predavajucej, ale z of. stranky ako je parfums.sk a pod, uz som si objednala aj od poradkyne aj z parfums, ale nemam to s akym druhym porovnat

jaakajka
26. nov 2015

@shia parfums.sk nie je oficiálna stránka na predaj kozmetiky mary kay, jedinou oficiálnou internetovou stránkou sú stránky www.marykay.sk kde ťa to aj tak presmeruje k nejakej poradkyni aby ti mohla tovar doručiť osobne.

shia
26. nov 2015

@jaakajka to je mi jasne, len ma zaujima skusenost, ci su tam originalne produkty. Ja mam dva ori kremy od orig poradkyne a dalsi, masku, som si objednala z parfums, a je uplne suepr, vsetko orig obal aj funguej aj vsetko, len samozrejme je lacnejsia. Tak ma zaujima skusenost bab, co to vedia porovnat, ci je to naozaj to iste, ze by sa to "malo" kupovat u poradkyne, viem, lebo samozrejme musia na tom zarabat ;)

barushka2
29. nov 2015

@shia môžu tam byť ale aj krémy dovážané z Číny, kde sú pridané bieliace prípravky, čo asi nechcete, taká bola skúsenosť čo som počula, u poradkynky, máte záruku, že sú to origoš výrobky z MK, a tiež 100% garanciu vrátenia keby vám niečo nevyhovovalo ( čo na nete nie je, tam to tak môžete hodiť do koša a tam máte tú vyhodenú vašu zĺavu ) , máte u nej sklad, takže aj o polnoci si môžete zájsť pre produkt, ukazuje vám novinky čo si môžete u nej vyskúšať na sebe, ako aj tiene, vône....novinka teraz peeling.... potom vám ponúka zadarmo kurz líčenia začo si inde zaplatíte nemalé peniaze, takže toto je cena toho výrobku. Nie len samotný produkt, ale dostávate tam o mnoho viac ako pri kúpe na internete.

barushka2
29. nov 2015

@shia a ešte k tomu nad nejakú sumu dávajú poradkynky darčeky v hodnote do 20 e takže môžete mať darček makeup, či lesk, alebo rúž na pery, a tiež máte možnosť mať výrobok s 50% zlavou, ked sa stanete hostiteĺkou a pozvete si naj kamošky a urobíte si kozmetickú party, kde si urobité relax pri dobrom víne či kávičke a poklebetíte a poskúšajú si krémiky na ich typ pleti. A ešte tu je posledná možnosť to mať v zlave pri registrácii. To je už tá top možnosť. Takže máte tolko bonusov a možností, že inter. predaj sa k tomu ani nechytá a ešte bonus máte novú priateľku, ktorá vám poradí ako na vrásky, ako na pigment. škvrny, ako na cievky, ako na akné... a to nie je, že toto je na toto- výrobok na niečo, tam sú skúsenosti, preto poradkynky sú školené, chodia sa kvôli vám klientkám školiť, lebo oni majú skúsenosti už a už vedia čo je načo dobré a čo ako pôsobí a kedy bude z toho výsledok, internet vám nepomôže, ten nevidí vašu pleť. 🙂

aki100
29. nov 2015

Ahojte, viete mi niekto poradiť aku kolekci na plet si mám kupit? Mám 25 rokov kamoška mi vzorky dala na Time wise kolekciu, ale to si myslim že je na mna privela... Myslela som si že mám mastnu plet, ale zrejme nemám lebo mi prípravky na mastnu plet dost vysušuje tak idem skusit na normálnu... Ale teraz otázka... Mám skusit pripravok na akné alebo Botanicals? Akné mám, ale nie tolko ako v puberte, vyhadzuju sa mi vyražky každý den, bolo mi oporučené Botanicals, ale počula som že nie je také učinné. Máte niekto nejaké skusenosti?

barushka2
29. nov 2015

@aki100 mali by ste si najst poradkynku a podla vzhladu a dotyku vam povie aky mate typ pleti, botanical rada ma take ucinky ako time wise co sa tyka cistenia len neobsahuju vitaminy na jemne mimicke vrasky, resp. Aj proti nim, lebo po 25r. uz sa elasticita pokozkyvzacina menit tak tam treba uz dodavat vitaminy. A tiez sa davaju ine produkty na zmiesanu a na mastnu pokozku, to je to, ked si to nakupuju zeny cez net a nedaju si poradit.

shia
29. nov 2015

@aki100 ja mam doma radu TimeWise - clenaser aj krem, a z Botanical mam masku, a to TimeWise mi vyhladzuej plet, ze mam pekne hladku, ale to BOtanical mi lieci, najblizsie si asi skor kupim krem z toho botanical...mam 28 a plet asi taku istu,ako opisujete aj vy. ale aj tato kombinacia, co mam ja, a to mi tieto tri produkty poradila prave poradkyna, vam odporucam ;)

shia
29. nov 2015

@barushka2 Ďakujem za info, vy ste poradkyna mary kay? ked to tak poznate 🙂

aki100
30. nov 2015

Ja si z netu nenakupujem,idem poradkyni ale moc jej neverim predss len chce hlavne predat,a svoju plet si poznam sama,len som chcela skusenosti..tak dskujem myslela som si idem skusit botanicals,time wise mi velmi nevyhovuje

barushka2
1. dec 2015

@shia ano som, a poznám MK mám ju vyskúšanú a mne pomohla, a to som vyskúšala naozaj hocičo. A teraz to nepíšem ako poradkyna, lebo ja z vás teraz nič nemám.
@aki100 a prečo neveríte poradkynke, keď ona sa školí vám zákazníčkam, a vy jej poviete ako sa vám pleť správa a aký máte problém, bude vás počúvať a vy sa budete riadiť jej radami, tak prídete k výsledku, len treba veriť, ona má skúsenosti čo a aký výrobok načo je, aké prípravky treba spolu používať aby tam bol vidieť výsledok, vy nie.

aki100
1. dec 2015

No povedala ze botanicals nema take ucinky ako TW ale pokial viem a co to som nacitala tak kazde je na nieco ine, ona pouziva TW a ze to je od 25 r. A ze toto je na moc mladu plet,lenze ja potrebujem plet vycistit nie odstranovat vrasky a napnut plet, preto som sa pytala kto ma ake skusenosti, lebo aj ked hovori ze TW je pre mna lepsie ja si to nemyslim. Znama robila tiez poradkynu,bola na skoleniach a povedala mi uplne nieco ine,takze preto neverim,ale nehovorim,ze kazda je taka,len tejto velmi nedoverujem a radsej si zistim skusenosti sams

barushka2
2. dec 2015

@aki100 tw je od 25r. ale pouzivaju ju aj 50r. ked potrebuju vyriesit akne az ked si vylicia akne prejdu na radu s vitaminmi, vitamin A moze podporovat mnozenie bakterii tak by som zacala botanical radou. Ale pozor na kombinaciu to, ze mate napr. Mastnu plet alebo t-zonu neznamena, ze budete mat vsetko na z/m plet fialkovu radu, tam sa treba poradit s poradkynou.Tak sa pokuste najst inu poradkynu vo vasom okoli.

aki100
2. dec 2015

@barushka2 jasne to som zistila aj ja ze na mastnu nie je pre mna mam vzorky tak pojdem vyskusat

barushka2
3. dec 2015

@aki100 ako sa vám správa pleť počas dňa? Čo si myslíte aký máte typ pleti? A čo ste predtým používali?

sweetjanka
6. dec 2015

@jaakajka ahoj, chcem sa spytat, ci mate skusenost s napodobeninami MK .. obal, zabalenie, napis sa nejako odlisuje s originalom? Ak je nejaka poradkyna naozaj uspesna, aku najvasciu percentualnu vyhodu moze od MK dostat? Moze to byt aj 50% z katalogovej ceny, ale pri naozaj vysokych objemoch predaja? Dakujem za info. pekny den. Jana

jaakajka
6. dec 2015

@sweetjanka ja osobne som s napodobeninami MK skúsenosť nemala, už prvý výrobok som si zakúpila od poradkyne a následne som sa aj ja sama registrovala aby som mohla mať kozmetiku lacnejšie pre seba, neplánovala som s tým pracovať ale nejak sa to rozbehlo samé a tak robím poradenstvá aj ja 😉
čo sa týka % zvýhodneného nákupu tak to je internou záležitosťou MK - k týmto informáciám sa ženy dostávajú až keď sa registrujú takže ti presne nemôžem povedať o aké percentá tu ide ale jednoznačne sa to vyplatí - samozrejme výška zľavy závisí aj od výšky objednávky - a jediné čo ti môžem povedať, že takú zľavu ako dostávaš pri samotnej registrácii ako nová poradkyňa už nikdy v MK mať nebudeš

alaguema
6. dec 2015

@barushka2 prosím ťa, aké školenie, aká odbornosť? Keby ste naozaj rozumeli tomu, ako funguje ľudské telo a pokožka, jej fyziológii, nikdy by ste si na ňu nenášali také svinstvo, ako je táto Mary Kay. Áno, tie vaše krémy "pomáhajú", vyhladia pleť, lebo sú plné silikónov a inej chémie, ale akonáhle ho prestanete používať, uvidíte ten výsledok. Všetkým ženám, ktoré chcú mať naozaj trvalo peknú, vyživenú a zdravú pleť, odporúčam len organickú, čistú kozmetiku, kvalitné rastlinné maslá a oleje, ako bambucké, kakaové maslo, kokosový olej, argánový, jojobový, mandľový, malinový a celá rada ďalších a jedna úžasná slovenská kozmetika vyrobená iba na báze prírodných ingrediencií, esenciálnych olejov a vzácnych olejov, je Elysson, mám sérum a krém, pleť krásne rozžiaria a viete, že sú to len samé dobré veci z prírody, žiadne silikóny, parabény a iné "lahôdky". Všetko, čo pre krásu žena potrebuje, nájde v prírode. Elysson nie je žiadny MLM, žiadne "poradkyne", predáva sa normálne klasickým spôsobom a krémy a séra pani mieša individuálne podľa potreby klientky na základe dotazníka. Ďalšia úžasná slovenská značka je soaphoria. Podporujte naše výrobky a kašlite na americký predražený brak.

moncheri28
6. dec 2015

@alaguema máš fakt PRAVDU !!!! "Podporujte naše výrobky a kašlite na americký predražený brak."

sweetjanka
6. dec 2015

Ja mam ale s MK velmi dobru skusenost!

alaguema
6. dec 2015

@sweetjanka áno, ako som písala vyššie - ženám sa na tejto kozmetike páči, že pleť takmer okamžite vyhladí, na dotyk je skutočne príjemná, zamatová...a to, že tak urobí vďaka silikónom, ktoré obsahuje, ich už netrápi. Ale dlhodobo tieto látky pokožke škodia.
"Silikóny sú syntetické lipidy (tuky) na báze ropy, ktoré sa v prírode nerozkladajú. Chemické zloženie ropy umožňuje rozličné molekulárne štruktúry. Silikóny majú sčasti povahu minerálneho a sčasti prírodného oleja. Spolu s PEG (polyetylénglykol) a PPG (polypropylénglykol) alebo pri predávkovaní silikónmi sa potlačí tvorba vlastných lipidov v pokožke, vzniká závislosť na silikónoch a dochádza k zhoršeniu stavu pokožky. Obnovenie prirodzenej lipidovej vrstvy na pokožke si vyžaduje zdĺhavý proces regenerácie pokožky prírodnými olejmi. V deklarácii na výrobku ich nájdete pod rôznymi názvami s koncovkami - siloxane, -methicone, -methiconol, ako napr. dimethicone, cyclomethicone, dimethicone copolyol, phenyl trimethicone, amodimethicone, dimethiconol, stearyl dimethicone, cyclopentasiloxane, cyclohexasiloxane, polymethylsiloxan a iné. Ako som spomínala, často sa nachádzajú vo vlasových výrobkoch, lacno a rýchlo vedú k viditeľnému, ale žiaľ povrchnému efektu. Vlasy sú lesklé, pretože sú obalené vrstvou silikónovou vrstvou, lepšie sa rozčesávajú a navonok zaceľujú rozštiepené končeky. Je to však začarovaný kruh: zničené vlasy sú navonok vylepšené, vyzerajú zdravo, avšak vo vnútri sú stále rovnako poškodené. Tým, že sa silikónový film horšie vymýva, bráni pôsobeniu iných vlasových produktov, preto sa stav vlasu ešte zhorší. A znova príde na radu silikón. Ešte horšie je to v prípade šampónov, pri ktorých lepivé silikóny držia na pokožke hlavy, čím spomaľujú rast vlasov a môžu viesť k podráždenej, zapálenej a svrbivej pokožke. Dokonca môžu prispieť k vypadávaniu vlasov. Ďalej sa používajú ako prostriedok na zvláčnenie a zmäkčenie pokožky v telových mliekach a krémoch. Ich molekuly sú však príliš veľké na to, aby prenikli do pokožky, preto upchávajú póry, čím spôsobujú nedostatok kyslíka v pokožke, hromadenie toxínov a zápalové procesy, alergie, podráždenie a vysúšanie pokožky a tvorbu vyrážok. Rovnako sa akumulujú v pečenia lymfatických uzlinách a môžu podnietiť vznik nádorov. Kvôli obavám z nepriaznivého dopadu silikónov na životné prostredie, predovšetkým na morský život, vyzvali niektoré krajiny spoločnosti silikónového priemyslu, aby poskytli viac relevantných informácií a vedeckých záverov týkajúcich sa bezpečnosti silikónov."
A to je len jedna z látok, ktoré sú v tejto kozmetike škodlivé.

sweetjanka
6. dec 2015

Tak takto som sa na tieto vyrobky nikdy nepozerala :-/ ale naozaj ma to zaujima..som este mlada a chcem mat zdravu pokozku..ja ju mam aj dost citlivu, nsozaj az pri MK vyrobkoch mam pokozku peknu, nemam suche "mapy" na tvári, ako zatial pri vsetkych ostatnych..kuknem urcite na tu prirodnu kozmetiku..

aki100
31. dec 2015

Ahojte sice uz sa to tu rozbehlo inym smerom,ale zaujima mna kto mate skusenosti s Mary kay makeupom ci ste spokojne.vsetci ho chvalili ze krasne zatiera a vydrzi.ja mam tekuty beige 4 a ten mi teda moc nezatiera.ked mam cervensie flaky alebo vyrazky tak furt su cervene a mozem si dat aj niekolko vrstiev,ale zatial co mali skusenosti kamosky tak vsetkym zatiera vsetko. Tak ako to je? Je nejaky rozdiel medzi tymi odtienmi?mam celkom tmavu plet ale zda sa mi este bledy tak neviem

aki100
1. jan 2016

@barushka2 dakujem velmi pekne 🙂 už objednávam botanicals sadu ružovu 🙂 tak budem skušat 🙂

aki100
1. jan 2016

@alaguema pozerala som tu elysson kosmetiku, akože regeneračné serum 86e?? a že mary kay je predražené, no neviem neviem... ako vidim tie ceny ma to dost odradilo a to som sa nechála presvedčit že pozrem aj niečo iné

alaguema
1. jan 2016

@aki100 je na tebe, čo si dáš na pokožku. Nemám dôvod ťa presviedčať 😎

julinkaz
16. jan 2016

Baby je tu niekto kto by mi napisal, ake zvyhodnenia ma registracia? chcem objednavat len pre seba, ale pokial si musim kupit nejaku startovaciu sadu za 200e tak to nie.... kludne aj do IP 🙂 dakujem 🙂

marymaci15
24. jan 2016

Ahojte,
Mary kay som nepoznala. Od leta ju pouzivam a mozem vam potvrdit, ze som vyskusala vselico ( la roche posay, vischy...) tato mi vsak sadla. Nepotrebujete vediet vela, len par krokov, ako plet spravne osetrovat. Skutocne je kvalitna a ucinna. Moja plet sa zmenila, preto som sa slobodne zaregistrovala, aby som mala na nu zlavu. Pripravky vam vydrzia pol roka.
Co sa tyka ceny, ano za kvalitu sa plati, uprimne. nie je to tak drahe. Podla mna nie je jedno, ci date za nekvalitny pripravok z drogerie taku istu cenu, ako za kvalitny.
Stoji to za odskusanie, ak chcete, rada vam poradim, kupit si nemusite.Ak sa rozhodnete, verte mi
investujete do seba a vzhlad vam za to predsa stoji
😵
Marianna