Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

kalianka
25. júl 2013

Baby, prečo stoji kozmetika Mary Kay u nas na oficilanych strankach viac nez o polovicu viac ako v USA? Napr. 3v1 u nas 30 euro, v amerike 18 dolarov... wtf?

salmonela
29. júl 2013

Vcera sa mi ozvala stara znama po velmi dlhej dobe. Celkom som sa potesila, vraj sa chce stretnut. Ale po chvili mi to prislo podozrive, pretoze spomenula, ze mi rovno spravi aj kozmetiku. Lebo je poradkynou v Mary Kay. Spomenula som jej, ze este teraz mam od nich cele neminute dva makeupy, ktore som dostala od sestry na Vianoce a ze na materskej neminam tolko kozmetiky, ako ked som denne chodila do prace. Na to som dostala karhavu otazku: Teda sa o seba uz nestaras?
Spomula som si na tuto osobku, ktora nikdy neoplyvala krasou, ani stastim na muzov a pravdepoobne je stale slobodna a bezdetna, bezcielne sa potulujuca zivotom a hladajuca zmysel existencie. Tu nasla u tejto sekty. Teraz nahana obete, tak natrafila kdesi v zozname aj na mna. No u mna nepochodi. Ak by som aj bola ochotna investovat vela do kozmetiky, urcite pojdem do overeneho salona a budem si kupovat napriklad znacku Dior. A nie nejaku no name sektarsku pseudoznacku s pochybnymi marketingovymi metodami. Vsetkemu, co zavana sektou, sa oklukou vyhybam.

luckac123
7. aug 2013

Co sa tyka spravania ludi v Mary, sama od seba som to nazvala sekta ale co sa tyka kozmetiky, neskutocne moc mi pomohla a to som predtym skusala x inych znaciek.. cez La roche, jansen, vichy, bioderma atd. a nic nepomohlo. Takze na Mary nedam dopustit.
Este poviem taku peknu prihodu k nahananiu ludi alebo obeti ako to bolo spomenute vyssie. Kedze tu kozmetiku pouzivam asi dva roky, samozrejme sa ma moja kozmeticka poradkyna uz snazi presvedcit aby som sa zaregistrovala.. Pracujem v IT takze nemam problem s pracou a o registracii uvazujem jedine ako samospotrebitel, ale trochu som zacala uvazovat aj nad tym ci by sa na tom dalo zarobit. Kedze nie som typ ktory by nahanal ludi tak som to zamietla ale len tak nahodou som to doma spomenula otcovi (celkom uspesny podnikatel v oblasti elektrotechniky). povedala som mu ze je to nieco co mi pomohlo (on sam mi vzdy nadaval preco nieco nerobim s pletou), ze ma moja kozmeticka poradkyna presviedca aby som to sla robit ale ze tomu neverim lebo nemam naladu na nahananie ludi.. Som si myslela ze ma vysmeje len za taku myslienku, lebo som mu povedala ze je to obycajny MLM a predaj kozmetiky a on na to ze: Co myslis ze ja robim? Kazde podnikanie o nahanani ludi 🙂

pejuska
7. aug 2013

Ja som s nou tiez velmi spokojna.pouzivam ju uz 3,5roka a nedam na nu dopustit.sucasne som poradkyna tak si vyroky kupujem na dobre ceny.kozmetika je drahsia ale vydrzi dlho tak si myslim ze je to adekvatne k cene.

akitas
9. aug 2013

Celkom by ma zaujimalo preco tu vsetci hovorite o MK ako o sekte? Nejake rozumne dovody... ja poznam ludi, ktorym ta kozmetika fakt viditelne pomohla, aj takych, ktori mali reakciu... sama mam zopar veci, ktore pouzivam a az sa minu, urcite budem chciet opät...

macamac
9. aug 2013

@luckac123 minule tu jedna kočka písala, čo žije v Amerike, že tam je to celkom obyčajná značka za pár šupov
ja som od nich chela jednu sadu, tu by ma vyšla 167e 😅 a tam vyjde na 35e 😅

takže tak
inak je to dobrá kozmetika-ale tu mi to fakt príde ako finančné podporovanie nejakej skupiny

pozrite si ceny na amazon.com a samé uvidíte 😉

luckac123
10. aug 2013

Je kazdeho vec odkial si to objedna, mne vyhovuje ze si mozem kazdu vec popredu vyskusat a ked mi nesadne nieco, tak reklamovat. A ked mi nieco pomaha tak uz nepozeram moc na cenu, som rada ze to mam dostupne rychlo a nemusim riesit cestu z Ameriky. Mam uz vyskusanych vela veci, takze by som to uz mohla riesit jednorazovou objednavkou z ameriky ale pride mi to zase nefer aj voci tej holke ku ktorej do Mary chodim.. Ktora sice na mne zarobi, ale ked mi vie dobre poradit, preco nie. Jednoducho mi to vyhovuje. Ale zase je to asi aj o tom na akeho cloveka natrafite 🙂
btw. hocico co si kupime na slovensku ci niekde inde, vzdy niekoho podporujeme 🙂

patrisha243
20. aug 2013

Ahojte, ja som začala s MK pracovať pred pol rokom a s kozmetikou som veľmi spokojná. Čo sa týka krémov alebo prípravkou na vyčistenie pokožky, je to fakt úžasné. Ale najlepším výrobkom je (podľa mňa) odličovač na oči. Dokonale odlíči a oči neštípu ;) ďalej už spomínaná saténová sada na ruky je naozaj zázračná a dekoratívna kozmetika je úžasná. Hlavne make-upy, ktoré majú aj funkciu regenerácie pokožky a bojojú proti vráskam a ich tvorbe ;)
ja viem, najväčší problém je tá cena, ale keď si to prerátate s tým ako dlho to vydrží, tak sa to naozaj oplatí. ;)

Ak máte niekto záujem, tak ma môžete kontaktovať na maily patrishia243 @ gmail.com

ak nie, tak snáď som niekomu pomohla pri rozhodovaní ;)

sashabb
21. aug 2013

@patrisha243 nechcem rypať, ale napr. spomínaná sada na ruky za 50€ ... rovnakú službu mi urobí aj krém na ruky za 1€ 😎
Mňa by ale zaujímalo ako ďaleko si sa už vypracovala, a či si aj niečo zarobíš?

akitas
3. sep 2013

@sashabb celkom by ma zaujimalo aky krem za 1 euro urobi to, co ta sada 🙂 ale ozaj... vyskusala som ju niekolko krat, je skvela, zhanala som kremy, kadeco, no nic... ani ziaden piling neviem zohnat, co by sa vyrovnal tomu z mk... daj tip

marcellka32
4. sep 2013

Ženy ono je to aj o tom koľko chce žena do seba resp. Na seba investovať, ja som takisto nenasla lepšiu kozmetiku ako MK, sama žena sa musí rozhodnúť či ju chce či nie, tiež som predajca no nenutim na kupu, poradím, ukážem 🙂

dominika666666
8. sep 2013

Ahojte baby, som s Mk velmi spokojna neviem si tuto znacku vynachvalit a na zaklade toho som zacala robit aj kozmeticku poradkynu, ak by ste chceli hodinku krasy vsetko poskusat tak s radostou sa s vami stretnem.

linduska_
8. sep 2013

Moja osobná skúsenosť, ako značka je to výborná, ale tie poradkyne dokážu byť niekedy až prehnane otravné a dotieravé... Aspoň mám zatiaľ skúsenosť len s takými a to niekedy až odradí...

anatalia77
8. sep 2013

@linduska_ aj u nás v robote,aj iné značky,ako Av alebo Or.Mala som možnosť pracovať v blízkosti takej dievčiny minulý týždeň 3 dni a mala som dosť.Normálne mi to sprotivila.

linduska_
8. sep 2013

@anatalia77 Nech sa na mňa nitko nehnevá, ale fakt mi to príde jak sekta 😀 ...človek si radšej kúpi niečo od niekoho, kto na neho zbytočne netlačí, dá mu poskúšať vzorky, nech sa sá na základe toho rozhodne, trošku mu poradí, to je všetko...rozhodne nie ho otravovať ešte aj telefónmi a tlačiť ho do kúpy...strašné, neviem kto ich učí sa takto správať k potencionálnym zákazníkom, ale má to skôr opačný efekt, prosím vás čítajúci, uvedomte si to...

anatalia77
8. sep 2013

@linduska_ ja sa im vyhýbam

vavrenka
8. sep 2013

ja pouzivam tuto kozmetiku tiez, podla mna patri do vysej cenovej kategorie, vydrzi bezne, nie nejako dlhsie,a le jej ucinky sa mi pacia. co sa tyka poradkyn - nuz, po precitani dvoch prispevkov z tejto stranyk sa ani nedivim, ze poradkyne odtial niekto nazyva - sektou 😅 😅 😅 , vztahy by nemali v prvom rade sluzit na biznis, to by malo byt az druhorade a je pravda, ze viacere poradkyne nevedia odhadnut situaciu a hladaju potencialne klientky takym sposobom, ze to skodi menu firmy a posobia naozaj akoby mali vymyte mozgy (brain washing). moja poradkyna je fajn. netlaci, nevnucuje, vie dat aj darcek a dobre poradit, na druhej strane ma obchodny talent, takze jej biznis ide. videla som ju v kontakte aj s inymi klientkami a musim povedat, ze naozaj nevnucovala, opakovane sa stalo, ze urobila komplet poradenstvo a dotycna si nic neobjednala a ona to v pohode akceptovala (minimalne navonok). keby vsetky poradkyne takto fungovali a ta kozmetika by bola kusok lacnejsia, bolo by to velmi fajn 😉

fliperko
9. sep 2013

babenky je tu niektora registrovana MK? koľko máju teraz v mary kay reg.poplatok?
kozmetika je dobra (samozrejme zaleží od pleti)

janka1012
5. okt 2013

@ada32 dka pomalicky citam dalej a vidim ze aj ty vies toho dost 🙂 Som rada ze som natrafila na tuto temu...Nechcem ta niako obtazovat ale bola by som velmi vdacna,kebyze mi poradis niaku ozaj dobru kozmetiku.Mam 25 rokov,nemam problem s pletou,ale je najvizssi cas zacat sa o plet riadne starat.Dost som ju zanedbavala a teraz to chcem aspon trosku napravit a dat je co potrebuje.Naozaj rada by som sa vyhla parabenov a vseliakych chemii...Ale zase asi v kazdej trosku tej chemii je,ale radsej niaku taku kde jej nieje tak vela a je naozaj kvalitna...Priznam sa ze som pouzivala par mesiacov herballife,ale to ma nahovorila kamoska az tam idem .Samozrejme ma zmanipulovali a nechala som tam 80 eu 😀 Nebola zla,pekne vypinala plet ale radsej som ju douzivala a kupuila si la roche z lekarne bez parabenov.Ale ta tak pekne nevypina.ale to asi preto ze tam nieje tolko chemie. 😀 Som s nou spokojna,ale stale hladam nieco co je naozaj kvalitne a rada by som pri tej znacke aj ostala.Myslela som ze to bude marykay ale asi nie podla toho co tu pisete 🙂 Mozno nieje zla,ale kvalita stredna a cena vysoka.A este ta chemia...Dufam ze si najdes kusok casu a odpises 🙂

ajciatko
2. nov 2013

@emjee
Ahoj, ja pouzivam mary kay a nedam na nu dopustit, krasne sa mi vycistila plet a ze som bola spokojna tak som sa zacala venovat aj tejto oraci ako kozmeticka poradkyna. Pokial mate akekolvek otazky rada zodpoviem a poradim, pomozem ;)

botudami
27. nov 2013

Ahojte, neviem, či je tato debata este aktivna, ale predsa sa spytam: neprezradi mi niekto, kolko percent z ceny vyrobkov z Mary Kay je provizia pre kozmeticku poradkynu? Zaujima ma to, lebo mi teraz ponukla, ze mi v den narodenin poskytne 25% zlavu z celej objednavky. Takze mam to rozumiet tak, ze jej provizia je este vyssi ako 25%? To je dost vela, nie? Vdaka za odpoved.

tatianaka17
9. jan 2014

@iwusca Ach jaj 🙂 to je staznosti ....baby mali by ste sa zamysliet nad tym co pisete,bolo to vase rozhodnutie a to , ze sa nechate niekym velmi ovplyvnovat je vasa zla stranka 🙂 ...neberte to ako urazanie .....len tolko negativizmu 🙂 ....Ja som tiez poradkyna MK 🙂 , nehanbim sa za to a som na to hrda, ze mozem pracovat pre tak uspesnu spolocnost a to co je drahe a nedrahe by sme sa mohli bavit velmi dlho, pretoze zeny minaju na väcsie ,,hovadiny ,, peniaze a pritom z toho ani uzitok nemaju ....ja mozem kozmetiku MK len a len pochvalit ....mala som baby , ktore mali alergie takmer na vsetko a tato kozmetika im neublizila ...naopak pomaha im ...pravdepodobne je u vas iny problem 🙂 ....

tatianaka17
9. jan 2014

@botudami :D ok ak mi poviete ake vy zarabate peniazky tak nie je problem, ale je to podla mna dost hakliva otazka pre vsetkych 🙂 , bezne sa pytate ludi kolko zarabaju? ....myslim, ze je to tiez nejake povolanie, tiez si tam zeny musia nejako zarabat ....vsetci predsa musime z niecoho zit 🙂 ....pozerajte , za sluzby - strihanie, farbenie vlasov..... kozmeticke upravy sa plati este len vojdete do salonu ....u nas je poradenstvo a licenie zadarmo 🙂 ....

tatianaka17
9. jan 2014

@botudami ...je to uzasna zlava .... 🙂 ....mozete byt velmi spokojna ....a hlavne my budeme spokojne ak vam to pomoze 🙂

botudami
9. jan 2014

@tatianaka17 Vas moja otazka urazila? Bola to skor sonda, ci sa medzi poradkynami MK najde nejaka odvazna osoba, ktora sa nebude mat potrebu obranovat aj pred neexistujúcimi atakmi 🙂 Ale zatial sa taka nenasla a priznam sa, ze mi to je v podstate jedno 🙂 Nemam problem povedat vam, ake mam ja sama prijmy, ak by vas to zaujimalo. Pytala som sa to zo zvedavosti - neviem odhadnut kolko z ceny kozmetiky MK je skutocna hodnota toho-ktorého pripravku a kolko je to vsetko "cukrove" okolo (marketing, propagacia, provizie pre akcionarov firmy MK, kongresy a skolenia pre pracovnicky a tiez ta provizia pre konkretnu poradkynu, ktora mi to predala.). Ja kozmetiku MK pouzivam a som s nou viacmenej spokojna. Moj konkretny kozmeticky problem sa sice zázrakom nevyriesil, ale vidim, ze mam teraz pevnejsiu a menej "zvadnutu" plet. Musela som dokonca vymenit moju predchadzajucu poradkynu, lebo som zistila, ze na spravnom vybere typu kozmetiky zalezi uplne najviac.
Majte sa dobre a prajem vam pekny rok 2014. DD

tatianaka17
10. jan 2014

@botudami Samozrejme neurazilo 🙂 ...ved nema preco ...a na to Vam moze v sukromi odpovedat vasa poradkyna Mary Kay 🙂

zabka88
14. jan 2014

@macamac ahoj, ďakujem za link 🙂 prosím ťa ty si si to nakoniec cez amazon objednávala? koľko sa tam prosím ťa platí clo resp. poštovné, nech si viem odhadnúť konečnú cenu .. dík 🙂

inak mne táto kozmetika robí dobre, a to mám tiež dosť háklivú pleť ..

sashabb
14. jan 2014

@botudami je to 30% viem od kamarátky ktorá s tým išla začínať, no nakoniec sa na to vykašlala. Tie vyššie, maju zrejme ešte niečo na tom, lebo zrejme by sa im to neoplatilo len tak dávať začínajúcim 😎

macamac
14. jan 2014

@zabka88 nie, neobjednávala som 😉
nemala som ešte čas 😀 😉
a na SK nie som ochotná platiť majetok za bežnú, priemernú značku, akou MK je v inej krajine 😉