Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

marymaci15
24. jan 2016

@aki100
Ahoj, prid na hodinku krasy k nam do salonu a poradime Ti skvele.
Krasny den. 😵
M,

durikovajana
24. apr 2016

Hladam poradkynu Mary Key. Potrebovala by som spiralu a puder. Som z okresu Komarno takze najlepsie najblizsie okolie. Dakujem

sweetjanka
24. apr 2016

@julinkaz uz si vyuzila nejaku poradkynu? Al.si sa zaregistrovala?

marymaci15
24. apr 2016

Ahoj.mozem ti poslat oboje.Len mi presne napis aky puder.aku spiralu.
Ak ti mozem odporucit.uzasna je nova spirala LASH INTENSITY.robi nadherne mihalnice.Puder napis mi prosim aky.
Moj email mgocalova@gmail.com

julinkaz
24. apr 2016

@sweetjanka zatial nie...

barushka2
24. apr 2016

@julinkaz písala som IP aké výhody má registrácia

julinkaz
24. apr 2016

@barushka2 ano dakujem 🙂 este zvazujem 🙂

lucijag
28. apr 2016

baby neviem ci mozem ak nie zmazem no posuvam raz odsusany lak na nechty nesadla farba

barushka2
29. apr 2016

@aki100 keď chcete zakryť červené škvrny tak si musíte dať podklad bledší a nato potom odtieň podľa vašej farby pleti, lebo tým, že na červenú dáte tmavú neznamená, že to prekryjete, najprv musíte niečim bledším prekryť to začervenanie, a z čoho máte červené škvrny? To najprv riešte a nie len zakrytie, treba riešiť problém, nie ho zakryť.

mravvcek
13. máj 2016

Baby nejaka kozmeticka z Ke co.robi s MK?

zuzana2351
14. máj 2016

@durikovajana ja som z NR ak by si sa s niečím potrebovala poradiť osobne, prípadne objednať

mk_tinka
23. máj 2016

Ahojte kočky
Teda ako vidím o MARY sa tu píše veľmi veľa, je dosť smutné že sudite to o čom dobre neviete, ja patrím tiež k MK ktorá mi mení život každým dňom, ktomu sa venujem profesionálnemu modelingu a na záver som už aj mamička.
Ženy je mi ľúto ak ste mali zlú skúsenosť s MK ale treba si uvedomiť že to mohlo byť tým že vám boli vybrané zlé produkty, najlepšie je si ich vždy odskúšať ( ja dávam na týždeň!!!!) ZDARMA!!!!!!;; AK nesadnu vymením čo sa stať môže výsledky sú už od 1 veho týždňa záleží či to skutočne poctivo používate a či to nekombinujete s inými značkami...... Navyše produkty už zakúpené sa dajú vždy vrátiť alebo vymeniť to v oriflame a v avone či v dm asi sotva...
Následne potom keď vidíme obe zmeny(zákazník a ja) vtedy sa rozhodneme pre sadu.
Ženy na to nemajú:
Majú keď viete ako im to dať ved úlohou MK je robiť ženy krásnymi!!!!!!!!! A vždy sa dá prihodiť nejaká zľava či darček
A pokiaľ to chce za nákupnú cenu--- OKEY
Stačí sa zaregistrovať a výrobky v hodnote po zaokrúhlení cca do 500€ má za 120 super nie??
A navyše vydržia minimalne rok, mne vydržali rok a pol a to sa venujem modelingu/ fotomodeling u kde sa mi make up mení na fotení aj 3-4 x a nemám s tým problém.
Ďalšia vec je správne používanie a technika
Nie že:: A super mam MK ale neviem ako to používať odlicovat cistit a potom sa sťažujeme že to nefunguje
A v poslednom rade sa má pýtajú a čo musím teraz predávať musim teraz naháňať ľudí čo sa môže stať keď nespravím obj??
Milé dámy nič!!! Pretože u niektorých spoločnosti je to tak že musia robiť obj každý mesiac s MK nie!!!! Stačí teoreticky raz do roka pokiaľ si chce baba kupovať iba sama pre seba, a ak neobjedna a čo nič sa nestane žiadne SANKCIE z toho mať nebude, ostane jej top kozmetika za vynikajúcu.
V poslednom rade k pani/slečne ktorá spomynala M.Lamosovu::;
Nie je pravda že zhrabla za vás peniaze MK neni pyramída!!!! Provízie sú len vtedy a vy sa posuniete o pár krokov viac vtedy za vás sú peniaze pri com je to fér!!!!! Ak vy neprodukujete nič nemá mať prečo človek z vás keš.
Ak by ste sa rozhodli o tom popremýšľať napíšte mi : martina.orsosova@gmail. com

diaana
24. máj 2016

Ahojte baby ja som zacala robit s touto kozmetikou a je super . Cena nie je az taka velka ked sa prerata kolko miniete v drogerii za beznu kozmetiku . Vydrzi ozaj dlho 😊. Na ake kolvek otazky rada odpoviem😊

demencia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pianistka
26. máj 2016

@demencia To je teda uroven, nemam slov. Myslim ze tvoj nick ta celkom presne vystihuje.

demencia
26. máj 2016

@pianistka prepáčte že vás to pohodršilo, mala som použiť menej expresívny výraz, ale význam vety zostáva stále ten istý.

jarabadani
26. máj 2016

@demencia , pani demencia, to ste fakt prehnala, mimochodom ak ste poradkyňou MK, uvedomte si, že ju aj reprezentujete, i keď tu ste anonymne, 😀 ....

ckatka
10. jún 2016

caute baby, tak ja som robila s Oriflamom, s Yves Rocher, s Avonom... a zakotvila som u MK. Nie ze by predosle boli zle,...to nie. Vsade mam oblubene vyrobky, ktore stale objednavam (v avone objednavka raz za pol roka, v Oriflame tiez asi tak, a YR chodim do kamennej, ked daco potrebujem).

MK ma ale oslovila najviac. Predsa po 30tke ta plet uz nie je to, co byvalo.
Zacala som pouzivat radu Timewise, asi od 25 rokov. Potom som prestala, lebo som nemala peniaze, prestahovala som sa, nemala som poradkynu,... a potom som sa k tomu vratila, lebo uz som sa na seba nevedela pozreiet do zrkadla, sucha, vyhadzana.... a zaregistrovala som sa sama (nakupovar veci hlavne pre seba a pre rodinu). Predavat? Ja? Nevedela som si predstavit .... 🙂)))))))))

Ale obcas nejaka kamoskina kamoska chcela nieco, obcas som dakomu daco poradila (z vlastnej skusenosti), a obcas teda predam nieco aj niekomu cudziemu. Ale snazim sa radsej len znamym, predsa, dovera musi byt...Nie vsetci maju radi, ked im do "kupelne" keca cudzi clovek. Nepresviedcam, neobtazujem (dufam). 🙂
Ale je pravda, ze cim vyssia objednavka, tym lepsia cena sa da dostat (alebo darcek). Takze ak sa obcas chcete pripojit k mojej objednavke, budem len rada. Bratislava - Pezinok a okolie.

barushka2
10. jún 2016

@ckatka to je super, ale predstav si koľko ženám by si vedela pomôcť s problematickou pleťou, so suchou pleťou.... ako im môžeš ukázať aké by mohli byť krásne, učiť sa líčiť a líčiť seba a ich a naučiť ich to. Keď človek vyjde dennodenne do ulíc vidí ako ženy chodia neupravené, nenalíčené, proste neatraktívne. Tak prečo sa to, žena nemôže naučiť a povenovať sa sama sebe aspoň pol hodinky denne, veď mi si to zaslúžime, chodíme pracovať,staráme sa o domácnosť o deti, tak prečo by sme mali byť zanedbané a neužiť si aspoň 5 minút pre seba aj tých 5 minút je málo. Každá mi povie, že ja na to nemám čas, a prečo, prečo si ho neurobiť, veď chcete vyzerať už v 35 ako 50tničky?

ckatka
10. jún 2016

@barushka2 no ved tak jemne na to treba ísť 😊

jaakajka
11. jún 2016

@barushka2 napísala si to krásne - sme ženy ale nie vždy sa k sebe správame ako ženy ale vyzerať by chcela každá krásne a príťažlivo aj keď pre to nič nerobí alebo ani len snahu nemá....ja som tiež poradkyňou MK a s podobnou vetou "ja na to nemám čas" sa stretávam denno denne" ale stalo sa mi už aj to, že žena ktorá ma odbila touto vetou mi po čase povedala, že som pekná 🙂 🙂 , že čo zo sebou robím - moja odpoveď bola - "nič len sama sebe venujem 10 min. denne na ktoré ty nemáš čas" 😎 😎 . Pani sa síce prudko zamyslela ale to bolo všetko - neriešim je to jej vec nie moja. Tým som len chcela povedať, že každá žena tú druhú vníma, sleduje, obdivuje alebo sa pohorší. A MK dáva možnosť byť tou obdivovanou 😉

kotenko
24. jún 2016

ahojte, viete mi niekto napísať ako to presne funguje v MK? Od registrácie cez objednávky, minimálna hodnota, kedy je poštovné zadarmo a podobne, kedy sú odmeny a taak, ďakujem veľmi pekne

ckatka
27. jún 2016

@kotenko ahoj, tak na zaciatku sa registrujes a dostavas kufrik plny veci (vacsina vyuzitelna, kremik, satenove ruky, cistitko 3v1...), ale musis za to zaplatit cca 130e.
potom to funguje tak ze musis objednat cca za 150e za kvartal aby ta nevyradili, a vtedy mas 35% zlavu na tvoju objednavku, platis vsak postovne (kuriera) tak do 5 e, ak chces osobny odber tak nejake 3 eura ti stiahnu manipulacny poplatok. Vzorky a podobne propagacne materialy su dost drahe, niektore baby robia tak, ze kupia cely vyrobok a dievcatam "odlievaju" do malych plastovych kelimkov ako vzorky.
To co objednas musis okamzite zaplatit kartou, inak ti to neposlu. Cize nie ako napr v Avone - ze objednas, poslu ti to s fakturou a zaplatis ked vyzbieras peniazky.
Odmeny / darceky dostavas pri vyssej objednavke, tak zhruba nad 200e (presne cisla sa davaju vopred vediet a darceky aj cisla sa menia co mesiac).
Ked clovek ma siroku klientelu a vela objednava (a nedava ziadne zlavy a nechava si vsetko pre seba), tak sa to fakt oplati 🙂
Neoplati sa to cloveku, co si objednava pre vlastnu potrebu a rodinu/kamaratky, ktorym dava vsetko za nakupnu cenu lebo nie je pes 🙂
Ak mas obchodneho ducha a cas sa tomu venovat tak sa zaregistruj. V opacnom pripade odporucam najst si zaregistrovanu kocku, ktora ti bude ochotna davat veci so zlavou za to ze ty jej budes zvysovat objednavku a pomozete si takto obe.
Poznam aj take aj take,... ja napr som ta druha skupina, viacere baby co MK pouzivame sme sa dohodli, zaregistrovali sme mna, a kupujeme si veci pre seba a pre svoje rodiny so zlavou. A darceky si podelime podla toho co pride a co sa ktorej zide. Takisto ked nemame velku objednavku a platili by sme postovne, tak si dame vediet na FB stranke naseho timu a poprihadzujeme si veci do objednavok - proste si pomahame navzajom. Ak chces este viac info, napis mi spravu. 🙂 Pekny den

barushka2
27. jún 2016

č @kotenko
@ckatka tak ja to upresním kufrík si nakúpiš do 130 e to je pravda a je pravda, že všetko z toho je využiteľných ale zabudla si napísať, že hodnota toho kufríka v skutočnosti je cca 450 e takže to tá poradkynka nová má za bagatelnú sumu, a všetky ostatné výrobky v tom mesiaci má za 50% zlavu, toto je najvyššia zľava čo kedy mala poradkyna, potom ju môže mať max. 45% . Sú aj samospotrebiteľky, čo si robia objednávky pre seba a rodinu a či si dajú zlavu je na nich ale kamarátke by som nedávala ( veď ani kamoška, ktorá je v kaderníctve ti nedáva zľavu za farbenie či strihanie ) to keby mala dať každej kamoške tak nezarobí nič, alebo keď máte predajnu s nejakým tovarom, tak každému kamošovi dávate zľavu? alebo v bare máte kopec kamošov a dávate drink zdarma? či so zľavou? , keď chce aj niečo zarobiť, a škoda pre teba, že aj takto nerozmýšlaš, inak verejne dávať zľavy je zakázané, môžete prísť o členstvo a keď raz on prídete tak už sa nezaregistrujete. MARY KAY je o niečom inom ako kvalitných výrobkoch ale aj o tom, že učíme ženy sa o seba starať, chodíme na školenia kde sa učíme všetko o výrobkoch, ktorý má aký účinok a načo je, ako ich kombinovať aby sme získali ten efekt aký chceme dosiahnuť na tej žene, či na tej pleti, učíme ženy ako sa správne starať o pleť, chcela by som vedieť či ty to vieš správne ako sa odličovať, čo je vhodné na rozšírené cievky či na vrásky, čo pomôže na starecké škvrny na ruke ako sa správne nalíčiť, .... toto MARY KAY všetko učí, resp. poradkynky, ktoré to robia s láskou a nie kvôli len aby mali zlavnené výrobky, a popritom, že žene poradia aby vyzerala lepšie tak si zarobia peniažky, a každá zákazníčka má možnosť sa registrovať . Žienky, ktoré si takto cez net pomáhate ani neviete čo si máte kúpiť, čo je načo a čo vám pomôže.

ckatka
27. jún 2016

@barushka2 aj to je pohľad na vec. My sme však daaaavno staré mk harcovnicky a nebudeme sa opijat rozkom - veci sú to drahé. Jedna je zaregistrovaná v avone jedna v Oriflame a samozrejme si dávame veci so zľavami. Medzi sebou samozrejme ale tu hovoríme o 5-10 ľuďoch. Kamarátka co ma kaderníctvo mi za farbu tiež účtuje menej, kamarát mechanik berie len za materiál a podobne. Ved o tomto tie spoločenské zoskupenia sú - že si pomáhame keď v tejto sprostej dobe ťa štát za všetko skasne...nebudem dávať púder za plnu cenu babe co chce sice byť pekná ale žije z rodicaku ...

barushka2
28. jún 2016

@ckatka keby mi každá kamoška čo mám mala dať zľavu za každým čo tam idem, mne teda kaderníčka nedáva zľavu a poviem pravdu ani by som ju nechcela, veď prečo aj ona musí z niečoho žiť, ja jej tiež nedám, aj ja chcem z niečoho žiť, to je obchod. Nepoviem, keď človek nakupuje veĺké veci ako práčku, dlažbu, montáž niečoho tak chce mať zľavu aspoň malú, ale to že dáš za púder o 3 e viac tak to už je bagatel, a tým, že mi zákazníčka zaplatí plnú sumu za výrobok, tak ver tomu, že ja jej dám o mnoho viac, svôj čas, svoje výrobky, ktoré si na sebe vyskúša, dám jej zadarmo rôzne kúry, kde si vyskúša zasa ďalšie výrobky na sebe a zadarmo, kde ty máš možnosť si to vyskúšať na sebe pred kúpou toho výrobku? Či to je maska, myslíš, že v dmke si naplácaš pred kúpou na seba masku v obchode? Alebo si vyskúšaš tam očný krém, či masku na oči, alebo peeling, či sérum, alebo makeup si môžeš vyskúšať na sebe, priamo na tvári, lebo na ruke si ôžete skúšať kopu makeupov aj tak je to nanič, či rúž alebo lesk, korektor, či púder.... ja som teda taký obchod ešte nevidela, len ten môj, a toto je všetko zdarma, ešte tú ženu naučím ako sa správne má odlíčiť, ako si má správne nanášať krém, aký je správny postup nanášania výrobkov, ako nanášať makeup, naučím ju líčiť, myslíš, že toto je málo, čo jej môžem dať, myslíš, že školenia o líčení sú niekde zdarma? Nie nie sú len u nás pre naše zákazníčky, za kurz líčenia zaplatíš aj stovky eur.

barushka2
28. jún 2016

@ckatka o tomto je MARY KAY

ckatka
29. jún 2016

@barushka2 mne nemusis hovorit o com je mary kay,... ja to velmi dobre viem ;)
aj preto som sa na to dala, ale ako vravim, ked sa niekto rozhoduje medzi kupou nutrilonu a pudra alebo riasenky..., hadaj co vyhra,...

barushka2
29. jún 2016

@ckatka ale každá tá žena, raz pôjde pracovať a ver, že mám aj mamičky, aj ja som mamička a budem dvojnásobná a prečo myslíš, že aj toto chcem robiť, lebo si chcem zarábať, ako nejaké iné mamičky si zarábajú pletením, háčkovaním,,,, je to o šikovnosti a o tom, či mamička chce si privyrobiť na riasenku alebo na nové nohavice.... aby deti z materskej neukrátili o ten nutrilon, takže dá sa všetko, keď sa chce

zanta3
29. jún 2016

Baby povedzme si otvorene, kazda zena to robi pre nieco ine. Obdivujem zeny ktore maju cas a chut sa venovat vsetkym tym veciam ohladom kozmetiky. Ja osobne na to cas nemam skoro vobec. Ale kozmetiku si cez znamej znamu objednavam. Sice trva kym sa to az ku mne dostane ale zatial sa vzdy dostalo a som spokojna. Aj ked tu kozmetiku pouzivam ako v podstate laik 🙂))