Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

ckatka
29. jún 2016

@zanta3 no ved to sa snazim vysvetlit,...ze su dve - tri skupiny a kazda funguje inak... ja mam svoju pracu, ktora ma zivi a bavi, a MK sa venujem popri tom, takze nie som odkazana existencne len na MK zakaznicky 🙂 a to mi dava veelku slobodu v tomto... ale chapem ze su baby co to robia ako hlavny uvazok,...na to ja nemam teda, ani odvahu ani chut... a nemyslim ze som kvoli tomu horsia poradkyna ako kocky co furt obvolavaju a dohaduju stretnutia.... (a zasa MK tych vyrobkov nema zas az tolko a chvalabohu nespekuluju furt s dacim super hyper novym, ze clovek sa musi kazdy mesiac ucit pouzivat nove vyrobky - takze za tie roky mam vyskusane takmer vsetko na vlastnej kozi aj na kozi mojich pribuznych a priatelov,...a skusenosti dostatok aby som vedela tej-ktorej poradit ako vyzerat dobre a mat plet peknu a sviezu a nie zahadzanu tonami make-upu).
Napriklad - mam svoju MK tasticku, ktoru si rano hodim na sedadlo do auta - a na 4 semaforoch kde na kazdom cakam 50-60 sekund sa dokazem komplet namalovat. Tvar, oci, pery...vsetko 🙂 Tak nech mi nikto nehovori, ze na seba rano tie 4 minuty nema... 🙂 Aj toto vas v MK naucia 🙂

jaakajka
30. jún 2016

dievčatá neviem či má význam sa takto dohadovať - podľa môjho názoru máte pravdu obe - jedno je ale pravdou, že tie ktoré sa tomu nevenujú ako hlavnej činnosti, ktorá ich živí a predávajú výrobky zo zľavou tak určitým spôsobom kazia biznis tím, ktoré sa tomu venujú profesionálne a majú to ako hlavnú činnosť a teda je to ich hlavný príjem. Aj firma na tom bazíruje a raz keď som podpísala registračnú zmluvu kde súhlasím s podmienkami firmy tak to treba aj rešpektovať. Teraz to beriete športovo - chápem a nezazlievam ale v budúcnosti - nikdy neviete kedy a z akého dôvodu - sa budete možno rozhodovať či sa začnete živiť MK a potom sa vám bude ťažko zvykať ľudí, že už im zo zľavou nedáte. 😉

kotenko
6. júl 2016

@ckatka
@barushka2
Dievčatá - aká je minimálna cena objednávky? teda tých 150eur za kvartál je pred mojou zľavou, či už po mojej zľave? teda, ehm... 150eur je cena konečná, za ktorú predávam, alebo moja cena a ja na tom ešte 35% zarobím?

kotenko
6. júl 2016

pokojne tieto detaily aj do správy pošlite 😉

barushka2
7. júl 2016

@kotenko 150e je este pred zlavukeby,tazke tu zaplatis cca 98 e a zisk mas 52 e

lannybarbie
8. aug 2016

Žiaľ moja skúsenosť je naozaj negatívna.
Ja viem, že sme všetci individuálni , ale až takýto ťažký progress som nečakala.
Objednala som si Botanical radu pre mladšiu pleť, vedela som , že je to detoxikačná kozmetika a že najprv sa všetko vyplaví na povrch a potom sa to stiahne.
Avšak, u mňa sa to nestiahlo, vytvorili sa mi cysty po tvári, vyrážky mi kozmetička musela prepichovať, chodila som na špeciálne bolestivé chemické peelingy a lasery.
Toľko bolesti a plaču som nezažila a to nehovorím o peniazoch , ktoré som za všetky procedúry dala.
Veľmi si zvážte kúpu týchto výrobkov, ja som prešla na Biodermu a nedám na ňu dopustiť.
Prajem veľa šťastia a čo najmenej negatívnych skúseností 🙂

barushka2
8. aug 2016

@lannybarbie môžem sa spýtať ako dlho ste ju používali? keď to bolo tak 2-3 mes. tak veľmi málo. Ten proces trvá aj rok až dva, čo neverím, že ste používali až tak dlho

barushka2
8. aug 2016

@lannybarbie je to strašne individuálne, z toho dôvodu, že nevieme aká bola tvár predtým, za roky sa tam mohli cysty vytvoriť vytláčaním u kozmetičky, takže kozmetikou mohli vyjsť na povrch, a tiež či bola dobrá kombinácia prípravkov pre váš typ pleti, či ste mali dobre nakonbinované čistenie a krém, tiež či bola aj kompletná, maska, alebo serum na čistenie porov, je to veľmi ťažko hodnotiť, keď nevieme aké to bolo predtým, ako sa stravujete, aká bola kombinácia prípravkov, či ste si do toho nezasahovali rukami ,,,,,

timeatkacova
25. aug 2016

Sto ľudí sto chutí... Je veľa ľudí čo si svoju prácu nerobí zodpovedne a veľa takých ktorí si ju robia tak ako majú 🙂 Mary Kay nie je jej zamestnávateľ ale sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá ju zastrešuje a sprostredkuje jej partnerov. To už ako pracuje s ľudmi je len na jej kvalite a dobrom mene. Vieš keď do nej narazí BMW nie je to chyba BMW ale vo vodičovi. Ja robím v Mary Kay ale robím to tak ako ja chcem a nie tak jak mi niekto nakáže !!! Ona urobila chybu že od teba pýtala 30€ za to že je to vlasňe zadarmo. Vysušila sa ti pleť kôli tomu že ti dalá zle prípravky na tvár. Keď ideš ku nejakej kozmetickej poradkyni mala by ti dať papier kde je všetko napísane napr. Akú pleť si myslíš že máš ? A ty keď si dala napr. mastnú a máš suchú tak jasne že ju máš vysušenú keď si pravdivo neodpovedala na otázku ;) Baby Mary Kay je úžasná kozmetika kde mate 100% záruku. A viete si každý prípravok predtým ako si ho chcete zakúpiť vyskúšať.

jarabadani
26. aug 2016

@dai Samozrjeme, že poradkyne MK sa v prípade problémov s pleťou vyhovoria presne tak, ako ich inštruujú na školeniach 😀 ..Mne celá obchodná filozofia MK pripomína Herbalife 🤐 ... A VÝSLEDOK : podpriemerná kvalita za strašne PREMRŠTENÉ ceny
V každom prípade ja som problémy po používaní mala...tiež som sa vyhádzala,

čo sa mi z inej naozaj KVALITNEJ francúzskej kozmetiky , napr. Lauder, Clinique, Lancome nikdy nestalo. 🙂

jarabadani
26. aug 2016

Konkrétne mi narobilo zle na pleť tento prípravok -
od MK /kupila som ho za 25 Eur v zlave, BC je vraj okolo 50 Eur/
serum na noc Time Wise na regeneráciu špecialne pre CITLIVÚ pleť - namiesto čakaného výsledku mi na tvári vyskočili malé vyrážky, síce nesvrbeli,
ale mne to pripadalo ako alergucká reakcia na nejakú zložku v prípravku 😎
asi syntetického púvodu, na to veru alergická som.
no čo, skusila som a takto to dopadlo...
Jarka 🙄

andreav31
26. aug 2016

Ahoj žienky.... keby nahodou niekto mal záujem .... venujem sa taktiež Mary Kay, ak by niekto mal zaujem vyskusat, či už priamo objednať, stačí ak sa mi ohlási.... som vizážistka, image makerka, takže ak by ste potrebovali samozrejme ponúkam aj líčenie touto kozmetikou. Teším sa na Vás 🙂 najma okolie GA, SC.

lannybarbie
31. aug 2016

@barushka2 Samozrejme, užívala som ju polroka, ale nedalo sa to zniesť ani tá bolesť.. ku kozmetičke som nechodievala,až po skúsenosti s MK som ju navštívila.
Ja som písala že je to individuálne, ja nezavrhujem túto značku,ale žiaľ, mne sa to vypomstilo 🙂
Hygiena je na prvom mieste, čo sa toho týka, na pleť nesiaham pokiaľ ruky niesú dôkladne umyté 🙂

cisielko
2. okt 2016

Ahojte. Nejaka poradkyňa z BB? Potrebujem nejakú darčekový poukážku z tejto kozmetiky ako darček. Na nete som nič také nenašla v ponuke. Dakujem

barushka2
2. okt 2016

Na stránke MARY KAY by mali byt poradkynky a možno sa to da nájsť aj podľa mesta

jaakajka
2. okt 2016

@cisielko nie som práve z BB ale viem ti poskytnúť poukážku ak by si chcela

cisielko
4. okt 2016

@barushka2
@jaakajka dakujem za info. Uz je to vybavene.

timeatkacova
22. nov 2016

@jarabadani ja keď som začala používať mary kay tiež som sa vyhádzala je to normálne. Lebo musíte si na danú kozmetiku prvé zvyknúť a potom budú krajšie účinky Z nich. Len veľa ľudí sa O kozmetiku nezaoberá čo si dáva len chce hejtovat ľudí čo pracujú V tej firme.

janular
19. feb 2017

Ahojte dievčatá.Mám otázku.Kupili by ste si kozmetiku MK cez niektorý bazár?Aj tu na Modrom K. som si všimla že predávajú s ceny sú podstatne nižšie ako u poradkyni priamo.Aj na bazosi je sada o dosť lacnejšia ako u poradkyni ktorá Vám dá o kozmetike info.Ako je to možné?Mam veriť že je to naozaj originál MK?Vdaka

ckatka
20. feb 2017

@janular Janulka, velmi pekne ta prosim,na to si davaj pozor, mali sme vela pripadov, ze to boli lacnejsie napodobeniny z ukrajiny napriklad. Moze sa stat, ze natrafis na pani, ktora skutocne s tym skoncila a rozpredava veci, ktore jej stoja doma, ale to je vynimocne. Akonahle narazis na zlavu 30% a viac, maj sa na pozore, pretoze takmer isto ide o podvod - museli by to predavat so stratou, alebo podvadzaju firmu. Oboje odsudzujem. :/ My ako oficialne "merykejky" mame zmluvou zakazane ponukat takto cez bazary a internet, je za to ukoncenie zmluvy a prisne sa to kontroluje (ide o to, ze firma trva na tom, aby tam bolo aj to poradenstvo - napriklad aby som ti nepredala nieco, co ti nemusi sadnut, resp nebudes to vediet pouzivat - a potom sa bude sirit zle meno firmy kvoli nejakej nepoctivej "poradkyni").
Ak chces nakupovat MK kozmetiku lacnejsie, a pouzivas viac ako dva-tri vyrobky - porozmyslaj nad registraciou - a budes si sama sebe panom a zlava pojde tebe a nikomu inemu. Mozem ti s tym pomoct ak chces. Mame velky a velmi dobre spolupracujuci tim, kde urcite nebudes sama na to a vzdy ti niekto pomoze ked budes potrebovat.

jarabadani
20. feb 2017

na mimiaukcáche predávajú poradkyne MK túto kozmetiku so 60 % - 70 % zľavou alebo
od 1 Eura..a to už dobré 2 roky

barushka2
20. feb 2017

@jarabadani no taK 60% natom nemá ani poradkyna, takže je to na 100% fake, ak si chcete poškodiť zdravie a pokožku páči sa nakupujte

barushka2
20. feb 2017

@jarabadani
ak chcete mať istotu, že mate original tak len u poradkyne, ona je školená nato aby vam poradila čo je vhodné pre vás, na vaš typ pleti. a popritom máte 100% garanciu vrátenia penazí, alebo výmeny výrobku za iný, ked vam nesadne, a ešte dostavate darčeky a bonus líčenie či kurz líčenia zdarma alebo kuru zdarma liftingovu alebo telovú

ckatka
20. feb 2017

@jarabadani v tom pripade by som bola velmi podozrievava, a sa velmi zamyslela nad tym, odkial to tie "poradkyne" maju... pretoze taku zlavu od firmy nedostavas ako poradkyna, dokonca ani direktorka... (moze sa najst par vyrobkov, ktore dostanes ako darcek k objednavke a potom ho predavas, ale isto nie normalne vyrobky). Museli by to davat so stratou - a to povedzme si na rovinu,...preco by to robili?? Kto uz vam dnes da cokolvek zadarmo? Nieto este ze on ma z toho stratu? Uz len to je velmi podozrive... Ak s tym skoncili, firma od nich vyrobky odkupi, alebo ktokolvek v time, direktorka a pod.
Pekne je to zhrnute tu:
https://www.facebook.com/milujemesvojuplet/phot...

ckatka
20. feb 2017

@jarabadani
druha vec je, ze tym padom tieto "kvaziporadkyne" porusuju zmluvu s firmou Mary Kay a chovaju sa tak necestne. Ja by som urcite nespolupracovala so zenou, ktora porusuje uz prvy a zakladny princip spolocnosti, a nevazi si hodnoty, ktore zakladatelka hlasala a ktorymi sa riadime aj my dnes.
Ako jej mam verit ja, ked podvadza uz pri zakladnych zasadnych veciach?
Dakujem, NIE.

jarabadani
20. feb 2017

@ckatka
netuším, prečo dávajú s takouto zľavou, alebo od Eura, možno majú veľa naskladnené a potrebujú to rýchlo predať
ale aj na bazos sú také ceny a je velmi vela takých ponúk...
tak asi si to firma MK na Slovensku neustriehla, keď je takýto trend ponúkania kozmetiky tejto značky..

ckatka
20. feb 2017

@jarabadani striehnu na to aj je vela pravnych rieseni,...len bohuzial nie vzdy sa to da, kedze ludia tam maju fejkove profily pozakladane, nevystupuju pod vlastnym menom ani adresou a dopatrat sa ku nim je velmi tazke. Taketo pripady sa riesia na MK pravnom oddeleni denne. Vela naskladnene a rychlo predat,... tam zasa pozor na datum spotreby. Bezne ti vyrobok vydrzi aj rok - cize ked ho kupujes dva mesiace pred koncom zarucnej doby, uz ti nikto negarantuje, ze bude fungovat alebo ze sa od neho nevyhadzes. Takisto ktovie kde/ako to skladovali. Je tam strasne vela faktorov, pre ktore ja by som nikdy taketo veci neoficialne na bazari nekupila. Nic nam neostava len robit osvetu...co uz :/
To nie je ako kupit si cez net knihu,... tu uz fakt hrozi poskodenie zdravia a s tym nie su zarty.

barushka2
20. feb 2017

@ckatka
@jarabadani pravda treba sa z toho ženy poučiť, nestojí to zato a hlavne tie ušetrené peniaze, máte tolko benefitov, čo sú aj hodnotnejšie ako ušetrené peniaze a ani to nie je originál, ako som písala kurzy líčenia zdarma, rôzne liftingové kúry, telové kúry, skúšate výrobky na sebe pred kúpou, čo nikde inde nie je. Môžete si vyskúšať novinky čo MK ponúka každé 3 mesiace, či sú to rúže, tiene, krémy.... naše výrobky sú kvalitné a ešte k tomu máme svoje laboratoria kde výrobky vyrábajú, takže sú jedinečné. A tiež nie sú testované na zvieratkách.

mskaritkova
10. mar 2017

Kto by mal zaujem o pripravky mary kay, nejake otazky, alebo zaujem privyrobit si, ozvite sa mi na mail michaela.skaritkova@centrum.sk .... pri vacsom mnozstve objednavky davam darcek zdarma. hodnota darceku zavisi od vysky objednavky 🙂

majkalenpalinkova
25. apr 2017

dobry den ja by som vas trosku vyviedla s omylu to ze sa niekohu zhorsi plet po pripravkoch , znamena ze sa cisti plet cez pory vsetkok bordel ide von , ja som tomu neverila, ale ako sa hovori nevyskusa a nevies, ja som kozmeticka poradkyna nova vmary, a stretla som sa so zenou , ktoru som oslvoila , ze daj pokoj , pouzivala som to mam to na policke nerobilo mi to dobre, , spytala som sa jej co pouzivala , mala aken a pouzivala cistitko lokalny krem a nocne serum
vravim preboha cuduje tes a , preoc mate taku plet, nocne serum obsahuje vitamin aA ?D poosbi opacne, akne rozmnozuje a roznasa, takze ked niekto nevie ako to pouzivat necapkajte to na seba hala bala, a urcite na akne nedavajte mirkodermu , ako jedna pani ,