Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

marianka79
13. máj 2012

ahojte tak i ja som sa dala na predaj tejto super kozmetiky prednedávnom som ju vyskúšala u mojej sestry a super ......používa ju aj moja mama a velmi si chváli.Teraz už len začat oslovovat baby a rozbehnút sa velmi sa na to teším. Prajem vám pekný deň vela spokojných zákazníčok 😉

niki1912
20. jún 2012

Dobrý večer. Predám 20 eurovú poukážku na nalíčenie od profesionálnych kozmetičiek z Mary Kay. Poukážka platí len do konca júna, takže ak by mal niekto záujem, tak sa poponáhlajte a ozvite sa ;)...cena 10 €
píšte na mail galkova.nikola@gmail.com

dadick81
20. júl 2012

ak by mal niekto záujem o MK kozmetiku v Topoľčanoch a okolí, ozvite sa na mail dagmardoli@centrum.sk

siska05
25. júl 2012

vedel by mi niekto o tejto značke povedat nieco viac?

iwusca
26. júl 2012

@siska05 co by si chcela vediet? napis mi do IP 😉

mariar
3. aug 2012

@iwusca , idem na pohovor pre MK, a chcem sa spýtať, či je potrebné si zakúpiť nejaké produktu ked chcem racovať, ako koz. poradkyňa

iwusca
3. aug 2012

@mariar MK nerobi pohovory, toto ti nemozes nikto zakazat ked sa chces zaregistrovat 🙂 kupit si nemusis nic ale registracia stoji 132e, to dostanes taky kufrik s materialmi a aj vyrobkami, aby si mohla hned zacat 🙂

mariar
3. aug 2012

ja som vypisova formulár na ich stránke a potom mi volala nejaká pani, mám ist ku nej a urobím diagnostiku pleti a líčenie.

iwusca
1. okt 2012

baby z BB a okolia ktore by ste chceli tuto kozmetiku vyskusat a nechat sa nalicitt, ozvite sa mi do IP 🙂 od septembra mam malu v skolke tak neviem co s volnym casom, kedze s pracou je to tu biedne 😝 s kamoskou sme si prenajali priestor v centre mesta takze ja mozem prist ku vam domov alebo sa mozme stretnut v meste 😉

anjelikovia3
1. okt 2012

Ak mozem reagovat mna tato znacka odradila maximalne ako sa dalo... robila som kolikamaratkinej sestre u nas doma hodinku doma s mary key to sa este dalo ale uz ked sa to ucila co ma rozpravat my prislo uplne vtierave ... a raz ma zavolali kamosky do trencina na ukazky ako sa lici a pod.a po cely cas ma len hnali zacat robit s mary key nenasam natlak a od nich bol neuveritelny a ked niekto povie mary key tak by som uteklala a nepaci sa mi ze maJu take nevyrazne-fadne farby a vsetko na jedno kopyto ...je to len moj nazor a viem ze nemam rada taketo spek pridal.... olocnosti co tak nutia aby sa knim clov

sipka87
13. nov 2012

Ahojte musim sa pridat aj ja 🙂 ja pouzivam kozmetiku Mary Kay a som maximalne spokojna 🙂 Podla mna je to kvalitna kozmetika, len musite mat aj kvalitnu kozmeticku poradkynu. Pokial si prajete kontakt na taku viem poskytnut v sukromnej sprave. Je z Kosic, vyhoda, že posiela prípravky aj postou a za postovne neplatite. Oplati sa s nou radit. Vrelo odporucam!

obohacujemezivoty
3. dec 2012

Zdravím vás dámy! Náhodou som objavila túto diskusiu a rada by som zodpovedala, čo najviac nejasností, ktoré vás trápia. Áno som kozmetická poradkyňa a páči sa mi táto práca, aj keď je ťažká, lebo nie všetkým sa dá vyhovieť.
Vyhádzali ste sa po použití MK? Príčin može byť viacero. napr. zle odhadnutá pleť a následné odporúčenie prípravkov, alebo vaša pleť nebola zvyknutá na pravidelné čistenie s kvalitnými prípravkami, možno je toho veľa naraz a treba prípravky pridávať postupne. Nikoho sa nechcem dotknúť, ale ak je pleť dehydrovaná, vysušená je popraskaná a vitamínová bomba urobí svoje. Určite poznáte pocit kombinácie záder a citrón! Mala som jednu klientku, ktorá si čistila pleť lekárskym liehom.Čo myslíte, čo by sa stalo, keby som jej vyskúšala TW 3 v 1? Bola by to katasrofa, takže sme použili niečo jemnejšie a odišla spokojná.
Práca nieje o naháňaní ovečiek, ani nás neplatia za registrácie. Je to o dávaní príležitostí niečo zmeniť. Možno v myslení, v nových priateľstvách, alebo ukazovať ženám, že sú krásne, aj napriek tomu, že ich vyčerpáva každodenný život v práci a veľakrát sa cítia nedocenené. To sú aspoň moje skúsenosti. Ak máme dievčatá v tíme, venujeme sa im, učíme a vzdelávame a za to sme odmeňované. Ja som mala viac kočiek v tíme, ale prestala som robiť a stalo sa to, že kočky sú úspešnejšie a predbehli ma. Mne tím padol, kočky makajú a ja som za nimi. Ako isto chápete, nezarábam ako bolo spomenuté na nich, alebo tie hore. Každá si ide svojou cestou a len na nej záleží, či to vzdá, alebo nie. Nikto ju nemože nútiť.
Prečo sa nepredáva v obchodoch?
Pretože by prípravky boli nepredajné. Aká by bola ich cena, keby si každý pridal svoju maržu? Prípravky idú priamo zo skladov cez koz. poradkyňu priamo k zákazníčkam. Možno sú na naše pomery trošku drahšie, ale veľakrát kvalita presahuje cenu a balenia sú veľké, a ak ich používate tak, ako vám odporučila KP, vydržia min. 1/2 roka. Okrem toho práca v Mary Kay nieje len o predaji prípravkov, ale hlavne je o tom dopriať zákazníčkam pocit výnimočnosti a zákaznícky servis.
Platba za registračný balíček nieje podozrivá, ani nič podobné. Každý vie, že keď nastúpi do zamestnania musí si platiť cestu, stravu min. 1,5 mesiaca, kým dostane mzdu. V Mary dostanete balíček s prípravkami, ktoré hneď používate a s ktorými pracujete. To znamená, že zarábate hneď. Nemusíte čakať 1,5 mesiaca a tempo si zvolíte aké chcete a aké vám vyhovuje. Mrzí ma, že máte negatívne skúsenosti s koz. poradkyňami, lebo všetky sme školené pomáhať ženám a ukázať im ako sa majú starať o pleť. Takže, ak ste si zakúpili kozmetiku a časom zistíte, že vám nesedí, alebo niečo pod., kontaktujte svoju poradkyňu. Mala by s vami komunikovať a naďalej pomáhať. Jej práca nekončí predajom prípravkov. Ale povedzme si úprimne, koľké z vás si povedali, keď vám volala, aby zistila, či je všetko v poriadku, čo zase chce? A tie, ktoré predávajú prípravky bez servisu, ktorý je prioritou tejto práce, kazia meno svedomitým a zodpovedným poradkyniam. Pekný deň prajem

hana31
4. feb 2013

Ako je to s krémom na vrásky v okolí očí...... Odporúčate?

hana31
4. feb 2013

Ako je to s krémom na vrásky v okolí očí...Odporúčate?

zabka88
4. feb 2013

@hana31 ja áno, odporúčam. tiež odličovací prípravok,s inými zatial nemám skúsenosť

janinkad74
9. feb 2013

ahojte 🙂, súhlasím s obohacujemezivoty. tiež som poradkyňa MK a som úplne nadšená. ako bolo spomenuté nenaháňame ovečky , ale ponúkame príležitosť . Príležitosť na zmenu. Je úžasné koľko ľudí som spoznala popri MK, koľko kamarátstiev som nadviazala. Tu nejde len o predaj , ale o to aby sme sa my ženy cítili krásne. Zbožňujem túto prácu , pretože skutočne obohacujeme životy žien. 😵
hana31 - očný krém určite odporúčam . v ponuke máme hydratačný a spevňujúci. neviem , ktorý potrebuješ. v každom prípade ti poradí tvoja kozmetická poradkyňa MK - ak nejakú máš?!

janinkad74
9. feb 2013

@hana31 - očný krém určite odporúčam . v ponuke máme hydratačný a spevňujúci. neviem , ktorý potrebuješ. v každom prípade ti poradí tvoja kozmetická poradkyňa MK - ak nejakú máš?!

obohacujemezivoty
9. feb 2013

Odporúčam očný krém ako aj ostatné prípravky. Spevňujúci posobí na vrásky, spevňuje očné okolie a zároveň ho aj rozjasňuje. Vydrží cca 1 rok. Všetky prípravky sú účinné, ale k tomu treba pravdivo odpovedať na otázky kozmetickej poradkyne, aby vám mohla odporučiť to najvhodnejšie na vašu pleť. Pravidelne čistiť pleť ( ráno-večer) primeraným množstvom, lebo sú to koncentráty a poznám prípady, keď veľké množstvo skor uškodilo ako pomohlo. Kamarátka si dávala 5 násobok denného séra a dovod bol, vraj má veľkú hlavu. 😀 Pravdaže to pleť neabsorbovala a nadbytok sa viditeľne prejavil. Preto sú určené hodinky krásy, kde máte možnosť si všetko vyskúšať. Nemáte sa čoho báť. Uznávam, že každá pleť je iná a nieje pravidlom, že MK sadne každej , ale ak by nastala nejaká reakcia ozvite sa poradkyni a ona by vám mala poradiť v čom bol problém. Znovu uvediem príklad. Volala som kočke po stretnutí cca dva dni a povedala mi, že ju štípe, páli pleť a nikdy MK nechce vidieť. Kedže som len začínala, zľakla som sa a ustúpila. Potom som sa pozrela do profilu a zistila som, že používala všetko a každé inej značky. Čistenie, tonikum, masku, krém, makeup a ja som prišla s MK. Reakcia bola pochopiteľná. Poučenie: Všetko v jednej značke a výber je na vás. Veľa šťastia

juliq
17. feb 2013

z MK pouzivam makeup, lesk na pery. Poradkyna mi odporuca aj krem na oci a tvar, obavam sa ako zareaguje, mam citluvu plet so sklonom k zacervenaniu a na licach mam obcas rozsirene cievky. Hodi sa tato kozmetika pre moju plet?poradite mi?cim by som si ju mala cistit, lebo teraz pouzivam micelarnu vodu Avene a takisto puder avene aj krem.

iwusca
17. feb 2013

@juliq citliva plet nie je typ pleti ale jej momentalny stav takze to povedz svojej KP a nech ti da vyskusat sadu Botanicals ta je velmi setrna a testovana aj na velmi citlivu plet 🙂 a nezabudni, ze ak si aj nieco kupis a nebude ti to vyhovovat, tvoja KP ti pripravok musi vymenit alebo vratit peniaze 🙂

ita111
17. feb 2013

ja mám zase skúsenosti s kozmetikou od inej americkej spoločnosti,je naozaj fantastická,má naozaj najlepší multilevel,verte vyskúšala som toho dosť.Zatiaľ žiadna alergická reakcia,je dokonca nielen dobrá ale aj liečí..dakujem pani ktorá mi ju poradila 🙂 🙂 🙂

simonka16
17. feb 2013

Ahojte 🙂 Akurát dnes som bola na nákupe vo Vankovke ...bývam v Brne momentalne a v Taily Weijl obchode tam mali taku akciu ..kupila som si saty a dostala som zdarma poradenstvo Mary Kay hned v obchode .... Sadla som si k pani nalčila ma popytala sa kolko mam rokov ako sa staram o plet a tak ...🙂 možem povedat ze make up je perfektný 🙂 len teraz neviem kde si ho mám objednat .... ! 😢 tiene mi dala svetle ja mam radsej tmavsie ale plet je krasna inak pouzivam kozmetiku Dior , Estee Lauder a Sephoru 🙂 ale Make up chcem MK ! a dostala som aj poukaz 300Kc ...na kozmetiku 🙂

simonka16
17. feb 2013

@ita111 aka kozmetika ?

ita111
17. feb 2013

prírodná 30%alovera-kompletná kozmetika,príroda je teraz boom.

emmuska8
18. feb 2013

ak by ste mali zaujem o kozmetiku MK a ste z MT, popr. ZA mozme sa stretnut, dame kavicku a spravime si hodinku krasy.. 😉 MK mam zatial iba ako hobby, na nikoho netlacim aby sa stal hned poradcom, ak vsak ma niekto zaujem, nie je problem 😎 Najviac sa mi paci na tejto praci, ze ju robim ked sa mi chce, zatial to nemam ako pracu ktora ma zivi, ale ktora ma bavi 🙂 ak mate zaujem o viac info, napiste IP . prajem pekny dnik 🙂

iwusca
20. feb 2013

@simonka16 a kocky z brna poznam osobne, su perfektne takze odporucam 🙂

simonka16
20. feb 2013

Dakujem 🙂 pozriem 🙂 len ja to mam komplikovane od maja sa zase stahujem do Prahy :D Ja vzdy byvam inde tak nemožem mať len jednu 🙂

mery00
5. mar 2013

Ahojte,

ak by ste niektora chcela absolvovat hodinku krasy s MK v okoli TT , NR a BA.....kludne piste do IP.

Pekny den

aninka30
10. mar 2013

a ak z PK,Senec+ okolie IP mne 😉