Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

victory2711
18. okt 2014

:D pozrite sa sikovnym patri svet.ja som poradkynou v MK pol roka a zarobila som vela penazi,moje zakaznicky ju miluju a mna to bavi robit.
Nastudujte si trosicka system ako sa ta praca ma naozaj robit a ked do toho date vsetko vratane investicie, vyjde vam to..
Otazkou ako dlho sa momentalne nezaoberam niet dovodu.takze tak v skratke 🙂
Mimochodom moja sales director sa stala po roku posobenia v MK kralovnou ;) takze sa to da..
Ja sa budem venovat poradenstvu,ptetoze mam rodinu a timova praca vyssieho stupna je nad moje sily..kozmetika splna co slubuje co sa o mnohych inych povedat bohuzial neda..drzkajte sa

victory2711
18. okt 2014

@ddianak pre teba ke vhodna kozmetika TimrWeise ale nie Timewise Repair..co sa makeupu tyka, za mna iba odporucam

nikuschka
22. okt 2014

Ahojte kočky,
som nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay. V prípade akýchkoľvek otázok a možnosti získania produktov ma môžete kedykoľvek kontaktovať na mail veronikabudacova@gmail.com..teším sa na Vás všetky.

ariel1805
8. nov 2014

@pianistka
Ahoj, chcela by som sa opýtať, kde získavas tieto informácie?

pianistka
10. nov 2014

@ariel1805 Ahoj. Vsetko co som uviedla v tomto fore su informacie, ku ktorym som dospela samostudiom na internete, citanim roznych clankov a diskusiou s ludmi, ktory do toho vidia trochu viac ako my bezni pouzivatelia.

monickapanis
8. dec 2014

@iwusca
Ahoj,mam zaujem stat sa poradkynou MK...
M.

alenka29
21. jan 2015

@pianistka zdravim ta 🙂 asi budem jedina jak tak citam ktora s tebou plne suhlasi🙂 precitala som si celu dizkusiu a reagovala by som rovnako. Casto sa mi stava ze niekto ponuka " prirodnu kosmetku " ano par zloziek prirodnych tam je ale ked si precitas dalsie ingredien.tak zistis ze zbytok je chem. zlozenie. Mne uz z toho sediveju vlasy a je to mazec vsetko stale citat a skumat ktora zlozka je nebezpecna, ale hold uz to mam tak zakodovane v hlave ze pokial neni prirodne naj bio tak nekupujem. Existuje bio kosmetika ktora parabemy neobsahuje takze da sa kupit vsetko, ale hlavne som omezila kosmet.pripravky a vsetko je ok. Mam urcite vyrobky ktore nakupujem stale dokola - sampon , mydla , zub.pasty,krem, deodorant atd pretoze my vyhovuju a neobsahuju sajrajty. Citam zlozenie staaaale a nielen u kosmetiky ale aj lieky, jedlo hlavne konzervanty. Najhorsie pre deti vychvaleny sirup do nebies jaky prirodny bylinny a nakoniec pomocna latka konzer.benzoan sodny no proste na infarkt. Su zeny ktorym parabeny nevadi v kosmet.a najde sa par zien, ktore chcu cistu prirodu a tazko sa s nimi natahovat. Tak ako s poradkynami MK. Pre ne je to prirodne tak ako je kon krava a basta. Je to ich praca ..Ked uz chces zdravo vyzerat pridaj k tomu aj zdravu stravu bez chemie ( nej bio ) telo si s tym poradi a budes krasna aj bez kosmetiky 🙂) drzim palecky a nevzdavaj to 🙂 prirode zdar 🙂)))

pianistka
22. jan 2015

@alenka29 Dakujem 🙂 ze este aspon niekto tu dokaze uvazovat triezvo. Tiez som toho casu tuto diskusiu precitala celu, kedze je fakt obsiahla, trvalo mi to par dni, niektore casti som citala aj dvakrat a nechcelo sa mi tomu najprv ani verit. Ale cim viac som nad tym rozmyslala, tym viac mi vsetko davalo zmysel. Z kozmetiky MK som si uz viac ako rok nic nekupila. Postupne som nahradila vsetko, co mam doma od samponov, sprchacov az po samotnu pletovu kozmetiku. Vsetko si kupujem na webe bioterra.sk Je to super stranka, prehladna, farebna, radost po tej surfovat 🙂 Vyrobky na nej su samozrejme drahsie, v porovnani s tymi beznymi z drogeriek, ale zasa vydrzia mi dlho, takze raz za cas tam urobim nakup za 30 eur a na pol roka mam vystarane. Sprchace si kupujem uz iba v DM-ke znacku Alverde, na ktoru som naďabila tiez len vdaka tejto diskusii a som s nou velmi spokojna. No a konecne po dlhom case som sa ustalila aj vo vybere pletovej kozmetiky, a zvolila som AnneMarie Borlind, od ktorej mam vsetko na plet. Cistiacu penu, ocny, denny krem, revitalizacne serum. A pribudlo uz aj nieco z dekorativky. Zatial mam z nej taky pocit, ze mi robi na plet velmi dobre. Cenovo je podobna tej z MK, cize to nie je lacna zalezitost, ale na rozdiel od MK sa oplati, lebo je to kozmetika certifikovana a neobsahuje ziadnu z neziaducich zloziek. Mozno jej ucinky nie su take okamzite ako u MK, ale to je prave jedna z pricin, ze kozmetika obsahuje chemiu- ze ma okamzity ucinok na pleti, akoze blahodarny. Priroda si vyzaduje viac casu, a ja jej ho rada poskytnem 🙂

alenka29
23. jan 2015

Ja som od MK pouzila iba raz telove mleko, vonialo krasne a aj dlho vydrzalo ale to bolo tak 14 rokov zpet kedy som parabeny neriesila.....Od kedy mam alergiu na chem.latky-aroma-vone tak nesmiem pouzivat nic co ma umely parfem tudiz musim byt na prirodnej bio kozmetike a vsetko neutral ziadne aroma:(( Ja pouzivam Weledu, Lavera,Saloss,Kokosovy bio olej,cisty lanolin a olivove mydla,Desert Essence, jednoduchy medovy bio sampon ktory je uzasny a konecne ma nesvrbi pokozka na hlave a vlasy vydrzia aj tyzden "cerstve" 🙂 ceny su rozdielne ale zase niesu ukrutne takze sa to da v pohode...nieco je lacne nieco drahsie. V DM tiez nakupujem hlavne pre prcka a obcas to pouzijem aj ja 🙂 Inac super kozmetika je na www.biooo.cz tam nakupujem casto maju super veci...zijem v CR takze vyber je pestry 🙂)) Na tu AnneMariu sa mrknem tu nepoznam tak idem na to 🙂

lianka123
24. jan 2015

to su ake hluposti. nikto okrem hornych 10 predajom kozmetiky nezbohatne. bohati su iba ti co tu pyramidu vytvorili. ze je na Slovensku stale kopec naivnych dievcat mi je jasne.. alebo ze by si tak lahko dali vymyt mozog skoleniami?
pinktruth.com = pravda o MK, o strukture, o tom ako ludia investuju do toho peniaze a o ziadnych profitoch
http://www.falseprofits.com/MLM Lies.html - ako MLM funguje.
odporucam precitat a potom sa zamestnat na TPP a nie ist predavat predrazenu kozmetiku s ktorou pridete o vsetkych znamych

pianistka
24. jan 2015

@lianka123 Presne tak. Tiez by som to brala trochu s rezervou, keby sa dalo na kozmetike tak super zarobit, tak by ziadna zena nic ine nerobila.. A ked sa to nejakej podari, tak je asi jedna zo sto. Aj to musi mat obrovsku davku stastia. Kedze MK poradkyne sa ohanaju tym, ze dany kremik vydrzi 6 a viac mesiacov, tym padom musia mat tych zakaznicok straaasne vela, aby sa im to naozaj oplatilo. Ja som si kupovala kozmetiku MK od roku 2012. Pouzivala som len ten zaklad na cistenie pleti a obcas som si kupila nejaku drobnost. Asi dvakrat do roka som urobila svojej poradkyni trzbu za 100eur. Cize som dajme tomu za rok minula na MK asi 200 eur. A teraz ak zratam, ze by som mala 50 vernych zakazniciek, z ktorych kazda by mi za rok urobila trzbu 200eur, to je do roka 10 000 eur, co vychadza na mesiac 416 eur. Keby som to mala len ako bokovku, super, ale ze by som mala odist zo sucasnej roboty, kde zarobim momentalne ovela viac ako 400e/mesiac, tak to asi nie. To by som tych zakazniciek musela mat aspon raz tolko a uz tych 50 neviem, kde by sa nahrabala... 😒

lianka123
24. jan 2015

@pianistka ked ides pracovat nikto po tebe nechce aby si vstupne zaplatil 100eur za to, ze chces robit- ako u MK. ak ides na sluzobku alebo skolenie tak ti ho zamestnavatel zaplati a nemusis si to platit sama- ako u MK. a dostanes pravidelnu vyplatu nie ako u MK.
o kozmetike pomlcim

pianistka
24. jan 2015

@lianka123 No, som to ja ale matematicka 😀 Aj kalkulacku pouzijem, a nevyratam zle???? 🙂))) Takze omyl- oprava, takto: 10 000 eur/rok je na mesiac 833 eur 😝 Sorry. Ospravedlnujem sa, blba som. To by mi teda teoreticky mohlo stacit. Ale na veci to nemeni fakt, ze by som musela mat min aspon tych 50 zakaznicok. Co je dost.

pianistka
24. jan 2015

@lianka123 Samozrejme, chapem co tym chces povedat. Suhlasim. Ako sa hovori, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, ale najdolezitejsie je to, ze aj keby bola praca v MK neviem aka vyhodna, produkty, ktore ponukaju su pre mna priserne predrazene vyrobky, ktore su navyse plne chemie a to ja nemienim tolerovat, aj keby som vdaka tomu zarobila mesacne 2000 eur.

moncheri28
24. mar 2015

Mary Kay je priemerná, neúmerne predražená kozmetika - taký trošku lepší AVON.
Systém veľmi slušne platených kozmetických poradkýň odmeňovaných pyramídovým systémom sa aj na Slovesnku už masívnejšie rozbehol. Takže ak niekde čítate, že je SUPER, alebo vynikajúca, či zázračná , 😀
to isto píšu žienky, ktoré s touto firmou už podpísali spoluprácu. Bola som na jednej prezentácii , tu v Žiline a vymývanie mozgov , o neskutočných zárobkoch , kariernom postupe mi podobné čosi už z minulosti pripomenulo.. 🤐
Je samozrjeme na uvážené každého, či zainvestuje do výrobkov, o ktorých v podstate nič nevie, ¨aj keď sú tak bombasticky propagované....hovorí sa, že kvalita sa chváli sama...
MŃa osobne tak agresívna vnucujúca kampaň odradila a keď som si prečítala recenzie zo zahraničia - viacero, nekúpila by som to, je veľa ozaj kvalitných značiek, /neviem, či sa to tu smie menovať/ osvedčených
hlavne teda francúzskych, myslím, že americká Mary Kay im nesiaha kvalitou ani po členky 😀

filipinka138
15. apr 2015

@victory2711 ahojvedela by si mi prosim poradit co mamkedy používať? 🙂 dostala somséd sestri...no netuším. 😎 mne táto kozmetikasuper sadla,1 krem používam pól roka je úžasný..dakujem za radu

lucijag
28. apr 2015

kocky mozem sa spytat maju poradkyne zlavu na tu kozmetiku?

jaakajka
29. apr 2015

ahojte, volám sa Katka Kotruchová a aj ja som kozmetickou poradkyňou MK, prečítala som si tu pár perlivých diskusií a musím skonštatovať, že naozaj to platí - 100 ludí, 100 chutí len nechápem prečo sa tak niektoré oduševňujú na názoroch, že kozmetika MK je zlá. Každému vyhovuje niečo iné, je to predsa normálne ale ak mne nevyhovuje tak ju nebudem predsa očierňovať a dehonestovať. Všetko je to vec názoru a tolerancie. Jedno by malo ísť vedľa druhého.
@lucijag ak chceš vedieť viac o registrácii a aj o tom ako to funguje kľudne mi napíš alebo ak chceš zavolaj a ja ti všetko vysvetlím, ale pre začiatok - áno majú poradkyne na kozmetiku zľavu 😉 môj email kotruchovakatka@gmail.com, tel. 0911 255 028

barushka2
16. jún 2015

@filipinka138 ahoj aku radu mas na mastnu/ zmiesanu pokozku alebo na suchu a normalnu? Nevidno to z foto zistis to podla pasika na zadnej strane kremu.ked je fialovy je na mastnu ked je ruzovy je na suchu a normalnu. Mas tam cistiaci krem ci gel ten nanedies na navlhcenu tvar a pomadirujes si nou celu tvar potom zmijes vodou.Mary Kay ma aj cistiacu kefku ta ciatenie z dvojnasobi je super. Potom nanesies na tampon tonikum a pretries si celu tvar aj krk ba ten nezabudaj aj pri cisteni s gelom. A nakoniec nanedies krem.Pod krem si mozes dat duo ser jedno je na den a jedno na noc su vyborne obsahuju aj ochranu pred slnieckom. ten priesvitny je na noc a ten v ruzovej flasticke je na den staci len trocisku len jedno potlacenie na celu tvar aj gel aj krem staci len maly hrasok a aj preto ti to vydrzi dlho. Potom vidim, ze tam mas masku na tvar tak tu mozes pouzivat 2x za tyzden. Vybiorna je na mastnu a zmiesanu plet ta ti uplne stiahne pory. Vyborna naozaj. A super je aj mikrodermalna sada to je peeling vyborny aj ukludnujucim gelom uplne ti vybrusi pokozku od supiniek.v pripade otazok napis kludne poradim.

daneso
24. aug 2015

Veľmi by ma zaujímali naozaj provízie lady MK práve som kupila kefku cena v katalógu 56,- eur zľava pre mňa 45,- eur iba náhodou otvorím dnes mimibazar a olalalaaaaaa tam je za 30,- eur no mam dosť z celej MK.... 😀

barushka2
25. aug 2015

@daneso pospravne je zakazane internetovy predaj, a provizie su od vysky objednavky.Takze, ked Mk "lady" nema objednavku velku tak nakupuje ako vy zakaznicky. A co vy ziskavate u poradkyne nie lady, lady je tak mozno v Avone. Preto sa to vola poradkyna,lebo vam radi vo vybere kozmetiky a dekorativnej kozmetiky na vas typ pleti a mate moznost si tie produkty zadarmo vyskusat.Co nikde inde takuto moznost nemate. Ona si pre zakaznicky zakupi produkty aby ste si ich mohli vyskusat. A vsetky. Od telovej kozmetiky, pletovej az po dekorativku.

moncheri28
25. aug 2015

@barushka2 ahoj, nakukla som na tento portál a zistila som, že kozmetiku MK v masívnom meradle /spolu s Avon a Oriflame/ .ponúkajú či na mimiBAZARI, ale aj na mimiaukcie za velmi velmi nízke ceny,/aj od 1 Eura/ keby že sa chcem stať kozmetckou poradkyňou, budem mocť ponúkať ich na tomto portáli aj ja ? Každá druhá aukcia sa týka MK, takže celkom nerozumiem tomuto : "pospravne je zakazane internetovy predaj"..MONITORUJE vobec spoločnosť MK, či sa toto dodržiava ? Ak nie, tak na tomto BAZÁROVOM portáli kludne možem predávať sa túto kozmetiku aj ja .. 😎

jaakajka
25. aug 2015

áno MK monitoruje tento internetový predaj ale niektoré sú dosť komplikované, nakoľko sú tie baby registrované cez viacerích užívateľov je ťažké vypátrať ich identitu. A čo sa týka teba samotnej neviem či už si registrovaná alebo nie ale ja by som určite nepredávala a ani nekupovala kozmetiku takýmto spôsobom. Jednak si vážim prácu každej jednej poradkyne ktorá sa tomu venuje a chce venovať seriózne - nebudem jej škodiť - lebo je veľa takých ktoré sa tým živia a koniec koncov cieľom spoločnosti je niečo celkom úplne iné ako predaj na nete a po druhé - verím samotným prípravkom natoľko, že nepotrebujem dehonestovať ich kvalitu nízkymi cenami na nete

barushka2
25. aug 2015

@moncheri28 jaakajka to pekne napisala, s tym, ze si produkt kupis na nete nemas 100% ci ide o produkt MK a tiez tam nemas 100% garanciu na produkt. Napr. SI zakupis produkt, ktory ti nebude vyhovovat na tvoju plet lebo si si sama vybrala a nedala si si poradit poradkynou co sa tomu venuje dlhsie a ma skusenosti a uz ti produkt nezoberu naspat. Pri nakupe cez poradkynu mas istotu, ze produkt mozes vymenit alebo vratit a vratia ti peniaze. A bonus k tomu darcek za nakup a este kurzy licenia...a mozes si vyskusat produkty zdarma ako odtien makeupu, ruzu, pudru, lesku, masky... a to kde inde ponukaju? Co ja viem nikde.A mne MK pomohol s akne takze u mna 100% spokojnost

jobovka
18. sep 2015

Pane Bože.Prosím Vás baby a Vy ste mali akú zlú skúsenosť?vyzera to tak akoby ste boli poradkyňami a neslo Vam to a vinite za to firmu.

jarabadani
2. okt 2015

Ahoj, mala som nedávno od poradkyne Mary Kay prípravok pudrový mejkap a celá som sa vyhádzala z neho, a keď som žiadala radu, tak ma odmietla, že vraj to neveim používať a že som jej nepovedala, že mám citlivú pleť....udajne to je len pre normálnu pleť....peniaze mi síce vrátila, ale čo som si musela od nej vyčuť, bola arogantná..ale odvtedy už na túto značku neverím ...a po tom, čo som sa dočitala v recenziach ju už nechcem vidieť.
ftátaty a chemikácie...no Amerika, .....a tá abnormálna cena.....radšej budem verná Francii.

moncheri28
2. okt 2015

tak som si skúsila kúpiť od a to FAKTICKY a myslím, že i OZAJ LACNO na bazári len za 6,50 Eur od kzmetickej poradkyne Gélový lesk na mimibazáre vraj super kvalitný lesk, ktorý by mal mať gelový efekt, a to FAkT za neuveitrelne nízku na mimiBAZARI len za 4 Eur,
a ludia, celom som spokojná, ved to sa cenovo aj OZAJ francúzskej kvalitnej francúzskej Lancome možno trochu aj priblíži........
Súce babenky, súce....ˇUŽ MARY KAY ponúka za ozaj malinké ceny ...nooo celkom slušnú cenu, , bdem sledovať ten BAZAR, možno získam, ešte viac kozmetiky MARY KAY za uplne špičkovo nízke a ceny...asi sa imi to platí predávať na bazare ..................cmuk

kika87
8. nov 2015

Ahojte,taktiez lsom nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay. V prípade akýchkoľvek otázok a možnosti získania produktov a zarobkovej cinnosti ma môžete kedykoľvek kontaktovať na mail kristinamatlakova87@gmail.com..teším sa na Vás všetky ☺☺☺

shia
24. nov 2015

ahojte, na oživenie témy - nejaké nové postrehy a skúsenosti? Ja som zatiaľ spokojná. Myslíte, že Mary Kay kúpené napr z parfums.sk je originál ako to kúpené od poradkyne? Poradkyna mi to predala samozrejem drahsie, takze kupenie cez internet by bolo pre mna lepsie, len nechcem riskovat inu kvalitu..dakujem

jaakajka
25. nov 2015

@shia už to tu bolo niekoľkokrát spomenuté, že kupovať to cez internet je risk - Mary Kay nezodpovedá za kvalitu prípravkov predávaných cez internet a samozrejme aj proti tomu bojuje lebo je to zo strany predávajúcej porušenie zmluvy, ak chceš mať kozmetiku lacnejšie môžeš sa sama zaregistrovať a objednávať si sama pre seba lacnejšie