Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

moncika15
30. jan 2008

ahoj,kamaratka je distributerka aj spotrebitelka a velmi si xvali.... ale ja nexvalim cenu 😖

sibuska
autor
30. jan 2008

ano, je to dost draha kozmetika, ale vraj stoji za to preratat kolko vydrzi balenie...

ikke
30. jan 2008

myslim, ze na www.mojasvadba.sk sa o nej hovorilo... 😕

iwa000
30. jan 2008

ja tuto kozmetiku pouzivam a som spokojna aj ked cena je pre mna dost draha mne vydrzala uz asi rok ale meikap asi 3mesiace.som s nim velmi spokojna.aj moje kamaratky stale si doobjednavame ten stoji asi 510sk.aleje fakt super. 🙂

ufka
22. sep 2008

Babeny to je vás tak málo ktoré majú čo to činenia s Mary Kay?

emjee
3. feb 2009

ufka • 1d • Včera o 20:50
ktorá máte s nou skúsenosti a poznáte alebo používate ju niektorá?

mywiel • 1d • Včera o 20:52
Vyraba sa u nas vo Svajciarsku, tu je to bezna kozmetika nic special, ja pouzivam radsej Welledu.

ufka • 1d • Včera o 21:05
mywiel ona pochádza z Ameriky nie?aj na stránke to má určené,žeby tam vo Švajčiarsku bola pobočka?

mywiel • 1d • Včera o 21:10
Hej tu je pobocka, ale nie je to nijaka prirodna, bez konzervacnych latok kozmetika, jednoducho bezna kozmetika, tu robia sminky.

expertka8 • 2d • Včera o 21:16
...baby...kde sa da na SK zohnat M.K.???
...predavaju to niekde v drogerii????
....kolko ma bude stat make-up???

vdakaaaaaaaaaaaa

bibinka • 2d • Včera o 21:20
myslím, že to ponúkajú cez svoje hostesky, majú určite aj nejaké web stránky. Ja som niekde videla aj inzerát,že hľadajú poradkyne mary Kay.....

mikalove
4. feb 2009

na ich strankach sú kontakty,kde sa môžeš poradiť s poradkynou al. objednať kozmetiku či katalog.. vyskušala som ich kozmetiku,pre mna úúúžasná,len je moc drahá...fakt ked som videla ten cenník mi padla sánka 😒

mikalove
4. feb 2009

liecivakozmetika kuk sem maju nejaky vypredaj

ufka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelikbobo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
14. apr 2009

ingrid78 • 1d • Včera o 22:42
Ahojte baby, chcela by som sa opytat na vase skusenosti s touto kozmetikou, nie je najlacnejsia a uvazujem ze by som nieco vyskusala. Dakujem vam pekne

evkacka • 1d • Dnes o 11:06
Ahoj ingrid, no poviem ti, dobrá volba...Je to fakt drahšia záležitosť ale investicia stoji za to. Ja od nich používam najma dekoratívnu kozmetiku, make up, špirálu a puder, postupne by som chcela vymeniť za ich značku všetko, som velmi spokojná a podotknem aj veeeľmi náááročná, zvyšok mojej kozmetiky je len max faktor aj svadobny make up som mala cely z mary key a vydržal až do druheho dňa neporušený no je to kvalitka

miriam17
14. apr 2009

ahojte uz ked sa tu bavite o kozmetike neviete ktory ta firma vyraba podobny make up ako je od max factor....tu je link..pan stik make up,taky v tube..
maxfactor
pretoze ja som si dnes kupila jeden presne ten ale je neaky maly ale ja sa pametam ze som mala taky omnoho vetcsi ale neviem kto ho ho vyraba ak neviete pomoct..??vdakaa

smily
10. nov 2009

tato kozmetika je fakt super.... hlavne ta sada na ruky..

moni83
11. nov 2009

Ahojte MK je americká kozmetika je ne parfumovaná takže pokožku takmer nedráždi. Stretla som sa ich kozmetickou poradkyňou a vykúšala som ju a je podla mňa fakt super samozrejme cena je dosť vysoká ale výrobky vám vydržia dlhšie. Ja mám dosť problematickú pokožku ale ich kozmetika mi sadla. Ak má niekto záujem mám číslo na ich kozmetickú poradkyňu je z BA. Bližšie info cez IP.

mywiel
11. nov 2009

Bezna kozmetika ako v supermarkete nic moc, vyraba sa to 10km od nas vo Svajciarsku kde zijem, kvalita nic specialne... 🙄 🤐

mywiel
11. nov 2009

Boze sorry uz som sem raz pisala ani som si nevsimla... 🤐 😀

frisbee
11. nov 2009

Ja som mala alergickú reakciu na tiene,odvtedy nekupujem 😒

monnika
18. nov 2009

kocky ja davam mojmu malemu 14mesač.synčekovi na líčka tú vazelínku zo saténových rúk..vyskúšala som už všeličo, ale stále sa mu sušili líčka na zime vonku...a táto vazelínka je super. Takže ja mám velmi dobré skúsenosti. Cena: kočky keď som si to prepočítala tak ma to vyšlo 5eur na mesiac (čistenie aj kremik)...vydržalo 9 mesiacov...takže ok...aj ked prvotná investícia bola väčšia...

Takže tak s mojimi skúsenosťami...a tie saténové ruky používa aj môj manžel, pretože sa mu stále sušia ruky a má ich drsné...takto si ich ošetruje a je to v pohode...ozaj a tú vazelínku si dám ked sa mi sem tam urobí ked je chladnejsie záder pri nechte...

tak sa majte krásne..

suesy
15. apr 2010

ahojte, ja som v mary kay nova, ale je to fajn kozmetika, pretoze satenove ruky su naozaj skvele, hlavne peeling, neverili by ste,ake su potom ruky jemne a hebke 🙂 a make-up velmi pekne kryje a vobec nie je citit,ze ho clovek ma na tvari 🙂 a tiene vydrzia celu vecnost, neverila som,ale kamaratka si ich vecer nechcela odmalovat a rano boli take, ako ked isla spat, no proste super 🙂 co viac dodat, a praca s mk ma velmi bavi,to je asi tak vsetko .... sak mozete mi napisat, keby chcete vediet viac

luban
19. apr 2010

kozmetika mary kay je skvela len ceny su vysoke, zvlast pre maminy na rodicovskej. Po 30-tke sa treba poriadne starat o plet, ale musi nam pridat aj pani Tomanova ;) Uvazujem aj o spolupraci s touto kozmetikou, je fakt vynikajuca.

twinflame
20. apr 2010

Mám osobnú skúsenosť s Mary Kay, no musím vás sklamať. Mne tá kozmetika vôbec nepomohla. Krém na vrásky okolo očí bol drahý, no zmeny žiadne. Tak isto krém na suchú pleť. Mne sa Mary Kay neosvedčila. Luxus, ktorý ma nepresvedčil.

Musím ale pochváliť jeden výrobok od nich - silikónový roztok na odličovanie očí. Taký ale vyrába aj iná značka a je o polovicu lacnejší ako u MK.

dai
20. apr 2010

myslim ze vseobecne odporucania na kozmetiku su vzdy o nicom - tak ako ma kazda z nas inu plet, tak kazdej bude vyhovovat ina kozmetika...pridete na to len tak ze tu kozmetiku vyskusate a ked vam nieco vyhovuje zbytocne neexperimentujete.

- ja som od mary kay vyskusala radu na akne - ta mne zareagovala velmi zle - totalne mi to vysusilo pokozku... takze po tyzdni pouzivania som ju prestala pouzivat, napriek dost vysokej cene
- sada mikrodermabraza je podla mna super - mam ju objednanu uz po 3-ti krat
- ceruzka na oci tmavohneda je tiez velmi dobra - presne tak mastna ako ma byt, presne tak hruba ako ma byt - s tymto feedbackom som sa stretla u viacerych ludi
- sada satenove ruky je tiez fajn - co som ja pozorovala je ze ucinok trva velmi kratko - aspon u mna - hned po pouziti ma clovek ale genialny pocit
- vyskusala som este krem, teraz neviem presne nazov - nieco ako rozjasnovaci krem - tiez vyzeral byt fajn, ten som mala ale len pozicany od znamej na skusku, sama som si ho nekupila, kedze pouzivam kremy od vichy ktore mi vyhovuju ( cize nevidim dovod na zmenu )

- tiene, ruze a maskary od nich nekupujem - tiene a maskary mam osvedcene od max factor a loreal, ruz kupujem jeden a ten isty od maybelline 24 hours stay v rakusku, kedze na slovensku tento konkretny nemaju...

lenka386
20. apr 2010

Ahojte! Ja som tuto kozmetiku zacala pouzivat pred rokom a som konecne spokojna s vlastnou pletou. Mne velmi pomaha - hlavne cistenie pleti, satenove ruky aj ocny krem na zjemnenie vrasok. Ale mam pocit, ze tato kozmetika je hlavne pre tie, ktore nemaju vacsie problemy s vlastnou pletou. Kamaratka ma tiez problemovu plet a vobec jej Mary kay nerobi dobre.
Inak, co sa tyka ceny - dost vysoke jednorazove poplatky, ale vydrzi dost dlho, tak si myslim, ze sa oplati..

monaart
31. máj 2010

Ahojte, ak by ste mali záujem o sadu na ruky alebo hydratačné mlieko,posuniem ďalej. používala som dlhšie túto značku,nakúpila som z niečoho viac , ale mám to doma neotvorené- je to na rok 2010, dám lacnejšie, aj po kuse... 😉 neberte to ako obťažovanie, len sa pridávam k debate. ja som mala aj taký 3 v 1 na akné a mala som fajn pleť. len tie financie... 😒 tak ak chcete niekto, ozvite sa- vieme sa dohodnúť. 😵

tinka5
3. jún 2010

Ahojte, som tu nová a rada by som sa nieco dozvedela o kozmetike Mary Kay a o ake ceny sa to tyka.....Ďakujem!

hany585
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evelyn89
10. nov 2010

ahojte, mne sa tato kozmetika tiez zapacila, predtym som na seba patlala Vichy, Biodermu, vsetko mozne, ale na MK nedam dopustit. rozhodla som sa dokonca stat MK poradkynou, takze ak treba, velmi rada pomozem 🙂

hanka333
19. nov 2010

skus kozmetiku od www.mh-hygiena.sk
neplatim za postovne a kvalita je super takze aj usetrim z tej mojej materskej🙂

iwusca
22. nov 2010

ahojte
ja som kozmeticka poradkyna MK od februara 2010 a zatial sa tomu venujem hlavne v teoretickej rovine kedze mam malu dcerku. Kozmetiku ale pouzivam a je velmi dobra a vidim naozaj aj nejaky ucinok a to sa o kozmetike z drogerky nedalo povedat - tu som vsetku vyhodila a vobec mi to nebolo luto 🙂
od januara sa planujem vymenit s MM na rodicovskej a chcem to zacat robit naplno lebo potom ako som zistila ako MK funguje nemam ani najmensiu chut sa vratit do normalnej prace 😀
takze ak potrebujete v niecom poradit tak sa kludne spytajte a ak ste z BB tak sa mozme aj stretnut 😉

katkamk11
30. mar 2011

Ahojte, som tu prvýkrát.
Mám dve deti. S kozmetikou MK som sa stretla 1.krát v máji 2010. Mala som problematickú pleť s viac a menej často prebiehajúcimi zápalovými procesmi. Táto kozmetika mi to celé zmenila. Na základe tejto skúsenosti som sa stala aj ja kozmetickou poradkyňou.